14 inç Jant

14 inç Jant Fiyatları

15 farklı 14 inç Jant için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

14 inç15 inç16 inç17 inç18 inç19 inç0 - 1.500 TL 1.500 - 2.500 TL 2.500 - 3.500 TL 3.500 - 4.500 TL Marka
Filtrele

Seçili Özellikler:Çapı: 14 inç Kaydet

Fiyatı
- 0 - 1.500 TL1.500 - 2.500 TL2.500 - 3.500 TL3.500 - 4.500 TL4.500 TL üstü
Markası Çapı 14 inç

215 50 R17 Yaz Lastiği225 45 R17 Yaz Lastiği225 60 R17 Kış Lastiği225 55 R17 Kış LastiğiPirelli Kış LastiğiRiken Kış LastiğiLassa 185 65 R15Lassa 195 65 R15Lassa 4 MevsimFalken Kış LastiğiBridgestone 205 55 R16Sava Kış Lastiği

14 inç Jant Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan 14 inç Jant hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı 14 inç Jant:
  1. JANT 14 JANT 4 BİJON CLIO II-SYMBOL-KNG-MGN-TWNG 5J x 14 4D x 100 ET:36 CB:60 JANT-6530
  2. BK-925 4X114.3 6X14 ET32 73.1 Silver 14 Jant Takım
  3. JANT 14 JANT 4 BİJON ASTRA G 5 J x 14 x 4D x 100 ET:39 CB:56.5
  4. 14 İnç 4x100 Jant Takımı ..Kaya Jant Lastik Pendik( 4 Adet)
  5. 14 İnç Cms 608/2 4x100 Et35 67.1 Silver Jant Takımı

14 inç Jant

Araç tekerlekleri; iç diskleri, jantları ve tekerlek göbeklerini içerir. Tekerlekler, sade ve kullanışlı olanlardan son derece dekoratif olanlara kadar çeşitlilik gösterir. Bir araç tekerleğinin jantı, lastiğin oturduğu alandır ve bu nedenle jant için doğru bir ölçüm yapılması gerekir. Araç markanız ve modeliniz için doğru jant boyutunu öğrenmek için kullanım kılavuzuna bakabilirsiniz. 14 inç jant modelleri kullanıcıların yüksek performans ve daha şık bir tasarım yakalaması için geliştirilir. Arabanız, kamyonetiniz veya SUV'niz için parça siparişi vermeden önce, tekerleklerin boyutunu öğrenebilirsiniz. Maksimum performans için sunulan bu ekipmanlar, karavandan tekne römorklarına kadar çeşitli araçlarda kullanım için uygundur. Bir tekerleğin boyutu kalınlığına, çapına ve ofsetine bağlıdır. Bijon somunlarının rahatça oturabilmesi için uygun sayıda delik aralığı olan parçaları tercih edebilirsiniz. Eski bijon somunları soyulmuşsa veya hasar görmüşse, tekerleklere yerleştirilmesi için 14 inç jant takımı içerisinde yer alan bijon somunlarını kullanabilirsiniz. Araç sahipleri için şık tasarıma sahip bu jant ve lastik ekipmanları modellerine göz atabilir ve ihtiyacınıza uygun parçayı sepetinize ekleyebilirsiniz. Ayrıca aracınız için ihtiyaç duyabileceğiniz oto multimedya fiyatlarına da göz atarak beğendiğiniz ürünü en uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Yüksek Performanslı 14 inç Jant Çeşitleri

Birinci sınıf sedanlardan yüksek performanslı kamyonetlere kadar pek çok popüler otomobil markaları için oldukça uygun fiyatlı tekerlek ve lastik ekipmanları sunulur. Hatchback arabanızın veya offroad kamyonunuz için ideal parçayı bulabilir, kapsamlı lastik ve 14 inç jant 4x100 koleksiyonu arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Güçlü yol tutuşu sayesinde virajları daha kolayca alabilir ve sürüş deneyiminizi iki katına çıkarabilirsiniz. Araç sahiplerine üstün kaliteyi ucuz fiyatlara sunan bu cazip ürünleri keşfedebilir ve uzun süre boyunca yeni bir ekipman ihtiyacını göz ardı edebilirsiniz. 14 inç motosiklet jantı piyasadaki en dayanıklı ve en hafif ürünleriyle yerini alır. Elmas kesimle işlenen sert vurgular ve şeffaf kaplamayla gizlenen kaplamalar kullanıcıların beğenisine sunulur. Dayanıklı olduğu kadar şık tasarımını koruyan bu ürünler, aracınızı daha modern hale getirmenin keyifli yoludur. Son teknolojiye sahip fabrikalarda tüm performans testlerini kapsayarak geliştirilen bu araba ekipmanları, çeşitli ofsetlere göre özelleştirilebilir ve piyasadaki hemen hemen her araç için kullanılabilir bir parça haline gelir. Lastik kapakları taşıta yeni bir görünüm kazandırmasına ek olarak, taş, kir veya kumdan kaynaklanan hasarlara karşı koruma sağlar. 14 inç plastik jant üzerindeki kaplamalar birkaç farklı aşamada elde edilir. En ucuz lastik kapaklarıyla arabanıza yeni bir görünüm kazandırabilirsiniz. Cazip fiyatlı olmasına rağmen kaliteden ödün vermeyen jant, 4'lü setler veya tekli parçalar halinde satışa sunulur. Her araba modeline ve pek çok yaygın renk seçeneğine sahip otomobil parçaları, arabanıza mükemmel bir şekilde uyması için orijinal bir diske sahiptir. Arabanıza modern ve temiz bir görünüm kazandıran çok çeşitli lastik kapakları arasından seçim yapabilirsiniz. En uygun fiyatlarıyla kullanıcılara sunulan 14 inç jant modelleri arasından seçiminizi yapabilir ve aracınıza uygun olduğu düşündüğünüz parçayı sepetinize ekleyebilirsiniz.

Gelişmiş Yol Tutuşu için 14 inç Jantın Faydaları

Aracınızı bir sonraki maceraya hazır ve bakımlı tutması için 14 inç alüminyum jant seçenekleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Son teknolojiye sahip ürünler, araba güvenliğine katkı sağlaması amacıyla geliştirilir. Üst düzey keskin çizgileri ve sert geçişleriyle estetik bir görünüm sunan bu araba parçaları, yüksek korozyon direnci sunabilir. 14 inç jant 5 bijon seçeneği sayesinde arabanız için yetenekli bir yedek parça olarak tercih edilebilir. Ekstra dayanıklılık için galvanizli çelikten yapılan parçalar aynı zamanda toz kaplamaya dayanıklı olmasıyla da daha uzun süre kullanılabilir yapıdadır. Bu araç ekipmanları çekici şerit tasarımlarıyla arabanıza şıklık katar. Ayrıca tercihe göre her araba boyutuna uyum sağlayabilen ürünler, araç performansını mükemmel hale getirir. Akakce.com piyasadaki en güçlü ve en dayanıklı 14 inç ofsetli jant modelleri sunarak kullanıcılara daha güvenli bir alışveriş imkanı tanırken aynı zamanda uygun seçenekleriyle de araba ekipmanları arasında cazip fırsatlara sahiptir. Araba sahipleri için her ihtiyaca uygun parçalara göz atabilir ve ucuz ürünler sayesinde alışveriş sepetinizi kolayca doldurabilirsiniz. Tamir takımı fiyatlarına da bakarak size uygun modeli tercih edebilirsiniz.

Araba Tasarımını Daha Şık Hale Getiren 14 inç Jantlar

Jant, lastiği tekerlek üzerinde tutan silindirik bir tekerlek kenarıdır. Tekerleğin ana işlevi, lastiği tekerlek içerisinde desteklemesi ve yapışmasını kolay hale getirmesidir. Bu parça, lastik ile tekerlek arasına uygun şekilde oturmasını ve iç lastiğin içindeki havanın tutulmasını sağlar. Arabanıza çok daha yeni bir görünüm kazandırabilen 14 inç plastik jant, en son otomotiv standartlarına göre geliştirilir. Arabanızın orijinal tasarıma, markasına ve modeline yapısal olarak uyabilen şekilde tasarlanan ürünler, orijinal görünümü bozmamanızı sağlar. Dinamik radyal test, radyal tutuş testi ve eksenel dönüş testi sonuçlarına göre güçlendirilen 14 inç jant 4 bijon ile maksimum performans sağlar. 14 inç demir jant, sürüş performansını artırır ve araç görünümünü güçlendirmenize yardımcı olur. akakce.com üzerinde sunulan ekipmanlar olabildiğince fazla boyut, stil ve malzeme seçeneğine sahiptir. Çok fazla tekerlek türü ile her kullanıcıya hitap eden ürünler, pek çok araba modeli için rahatlıkla tercih edilir. Araba modelinize uygun, otomobil tasarımına yepyeni bir görünüm kazandırabilen ekipman modelleri arasından seçiminizi yapabilir ve cazip fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.

Yol Performansını İki Katına Çıkaran 14 inç Jant Özellikleri

14 inç çelik jant dayanıklı çelik yapısı sayesinde lastik tutuşunu artırır ve performansa katkı sağlar. Jant kapakları tamamen orijinal modellere uygun olarak geliştirilir ve tüm TPMS sensörleriyle uyumlu şekilde çalışır. Takılması veya değiştirilmesi kolay olan bu ürünler; kış, yaz veya dört mevsim lastikleriyle birlikte tercih edilir. Bu ürünler yüksek kalite sunabilmesi adına titiz bir şekilde testlere sokulur ve kullanıcı performansını geliştirmesi amaçlanır. Otomobil tekerleği ile uyumlu olabilmesi için ayarlanabilir bir tutma sistemi kullanan ürünlerde kolay kurulum sağlanabilir. Jant ürünleri; Toyota, Nissan, Honda, Ford, Chevrolet, Kia, Mazda, Hyundai, Mitsubishi, Subaru, Volkswagen ve daha fazlası dahil çoğu araç markası modeline uygundur. Korozyona ve paslanmaya dayanıklı ABS sistemiyle geliştirilen 14 inç 5 kol jant; parlak, dayanıklı bir yüzey ile araçlarınızın profiline yeni bir görünüm sunar. Otomobil lastikleri ve tekerlek yapısına rahatça oturabilen bu 14 inç jant en ucuz seçenekleriyle kullanıcılarla buluşur. İhtiyacınıza ve otomobil tasarımındaki uyuma göre alışverişinizi yapabilirsiniz.

14 inç Jant En Uygun Fiyat Avantajıyla Akakçe’de

En son otomotiv tasarımlarından esinlenilerek geliştirilen 14 inç beyaz jant 7 kollu tasarımı ile araba şıklığını iki katına çıkarır. Özellikle arazilerde veya taşlık bölgelerdeki her tehlike karşı ek koruma sağlayan bu ürünler, çeşitli araba modelleri için uygundur. Boyutlar, genişlikler ve ofsetler en iyi görünüm, performans ve açıklık kombinasyonunu sağlaması için dikkatlice geliştirilir. 14 inç saç jant sert frenleme ve hızlanma sonucunda oluşabilen lastik kaymasını önlemesi amacıyla tırtıklı bir yapıya sahiptir. Araba ekipmanlarında yer alan malzemeler bijon somunları, orta kapaklar ve TPMS sensörleriyle tamamen uyumludur. Soğuk, karlı ve kaygan yüzeylerde çekişi artırmaya yardımcı olan bu 14 inç 6 kol jant, dar sokaklarda yarış pisti deneyimi yaşamanızı sağlar. Otomobilin yay ağırlığını azaltarak aracınızın hızlanma, frenleme ve viraj alma kabiliyetini geliştirir. Bu sayede araç süspansiyonu, tümsekleri daha yumuşak bir şekilde geçmenize ve lastikleri yolla maksimum temas halinde tutmanıza yardımcı olur. En uygun 14 inç jant fiyatları ile sunulan bu araba ekipmanı çeşitlerine göz atabilir ve ihtiyacınıza uygun ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz.