Espresso Makinesi

Espresso Makinesi Fiyatları

441 farklı Espresso Makinesi için fiyatlar listeleniyor.

Arama Takip Listem Sepetim

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

Espresso MakinesiFiltre Kahve MakinesiTürk Kahve Makinesi0 - 750 TL 750 - 1.000 TL AkıllıBeyazGriArçelik TelveDelonghi EcamSatıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 19Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Türü: Espresso Makinesi Kaydet

Fiyatı
- 0 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 - 1.500 TL1.500 - 2.500 TL2.500 TL üstü
Markası Özellikler Türü Espresso Makinesi Seri SatıcıToplam 179 satıcı. Ürün Puanı Renk

Breville Espresso MakinesiSmeg Espresso MakinesiArçelik Espresso MakinesiBreville Filtre Kahve MakinesiCookplus Filtre Kahve MakinesiCVS Filtre Kahve MakinesiFiltre Kahve MakinesiGoldmaster Filtre Kahve MakinesiKenwood Filtre Kahve MakinesiKiwi Filtre Kahve MakinesiKonchero Filtre Kahve MakinesiKrups Filtre Kahve Makinesi

En Çok Karşılaştırılan Kahve Makineleri
Bunlara Da Bakabilirsiniz

Espresso Makinesi Sıkça Sorulan Sorular

Espresso Makinesi

Espresso türünde öğütülen çekirdekleri suyla buluşturarak kahve haline getiren espresso makineleri; ev, ofis ve kafe gibi birçok alanda sıklıkla tercih edilen mutfak gereçleri içerisinde yerini alır. Günlük yaşantının yoğun temposunda kişiler tazelenmek adına çoğu zaman kahve tüketirler. Espresso türü kahveler, türk kahvesine yakın bir şekilde çekilir. Espresso makinesi bu kahveleri öğüterek size istediğiniz lezzetle kahveler sunar. Düşük basınca sahip makinelerde kahve hazırlarken, espresso türü çekimli kahvenin aralarına büyük parçacıklı kahve çekirdeklerini de ekleyerek yoğun bir tat elde edebilirsiniz. Yüksek basınçlı kahve makinelerinde ise toz halinde kahveler tercih edilmelidir. Kendi içerisinde öğütücü seçeneği bulunan makinelerle çekirdek kahveleri espresso kıvamına getirebilir, pratik bir kullanıma sahip olabilirsiniz. Profesyonel ve ev tipi gibi modellerine rastlayabileceğiniz öğütücülü espresso makinesi seçenekleri, kahve çekirdeklerini kendi içerisinde ufak parçalara böldükten sonra öğütülen çekirdekleri suyla buluşturarak içecek haline getirir. Tchibo espresso kahve makinesi fiyatlarını inceleyerek ihtiyaçlarınıza ve kullanım alanınıza hitap eden espresso kahve makinesi seçenekleriyle kahve keyfinizi iki katına çıkarabilir, güne enerjik bir başlangıç yapabilirsiniz.

Kapsüllü ve Kapsülsüz Espresso Makinesi Modelleri

Kahve çeşitleri, birçok kişinin güne taze bir başlangıç yapmak ya da gün içerisinde kendini tazelemek adına tercih ettiği içecekler arasında popüler bir yere sahiptir. Kahvenin içeriğindeki kafein değerleri, konsantrasyon, stres ve yorgunluk gibi durumların önüne geçmenize yardımcı olur. Sıklıkla kahve tüketen kişilerin ev ve ofis ortamlarında kahve makinelerine rastlamak ise olasıdır. Mini espresso makinesi çeşitleri, yalnız yaşayan kişiler tarafından tercih edilebilir. Bu tür makineler tek kullanımda bir ya da iki porsiyon kahve hazırlama özelliğine sahiptir. Mini makinelerin matara şeklinde tasarlanan taşınabilir özellikteki modelleriyle gün içerisinde kahvenizi yanınızda taşıyabilir, tek tuşla birkaç dakika içerisinde kahvenizi hazırlayabilirsiniz. Kahve makinelerinde kapsüllü ve kapsülsüz seçeneklere de rastlamak mümkündür. Kapsüllü espresso makinesi modellerinde hazne içerisine uygun bir kapsül yerleştirilmelidir. Kahve kapsülleri, içerisinde gramaj bazında tek porsiyonluk kahve barındırır ve kullanım esnasında kapsül dışındaki ambalaj yırtılarak kahvenin suyla birleşmesini sağlar. Kahvenizin tadına varmak adına kapsüllü makinelerin haznesine uygun boyutlarda bir kapsül tercih etmelisiniz. Ayrıca kapsüller tek kullanımlıktır. Kapsülsüz espresso makinesinde ise kendi temin ettiğiniz çekilmiş kahve çekirdeklerini birkaç porsiyon hazırlamak üzere hazne içerisine dilediğiniz miktarda koyabilirsiniz.

Espresso Makinesi Alırken Dikkat Edilecekler

‘Espresso makinesi nasıl kullanılır’ sorusuna yanıt bulmadan önce makinenin hangi türde olduğuna dikkat etmeniz gerekir. Espresso makineleri, otomatik, yarı otomatik ve ocak üstü olacak şekilde üç farklı kategoriye ayrılır. Makinenin filtre haznesine kahveyi doldururken içerisinde biraz boşluk bırakmanız gerekir. Kahve, suyla buluştuğunda basınç dolayısıyla şişecektir. Hazne içerisinde boşluk bırakarak kahvenin taşması gibi durumlara karşı önleminizi alabilirsiniz. Kişisel bir kahve makinesi arayan kişiler tek kaşıklı espresso makinesi alternatiflerine göz atabilirler. Bu tür makineler tek seferde yalnızca bir porsiyon kahve yapma özelliğine sahiptir. Portatif tasarımları sayesinde mutfak tezgahı gibi alanlarda yerden tasarruf edebilir, makineyi kullanmadığınız esnada dilediğiniz alanda saklayabilirsiniz. Ev tipi espresso makinesi çeşitlerini kullanırken içerisine ince çekilmiş kahve çekirdeği haricinde bir şey koymamalısınız. Şeker gibi diğer gıdalar, kullanım esnasında makinenin iç haznesine zarar verebilir ve çekirdeklerin etkin bir şekilde suyla buluşmasını önleyebilir. Hazne içerisine yerleştirilen kahve iyice sıkıştırılmalıdır. Böylelikle kahve su ile temas ettiğinde su kahve içerisinden daha yavaş bir şekilde geçer ve kahvenin aroması daha yoğun bir şekilde suya aktarılır.

En İyi Espresso Makinesi İçin Kampanyalar

Espresso makinesi markalarının alıcılarına sunduğu makine seçenekleri içerisinden dilediğiniz modeli filtreleme yardımıyla bulabilir, sıralama seçenekleriyle ürünler arası fiyat karşılaştırması yaparak ihtiyaçlarınıza yönelik makineyi uygun fiyatlandırmalar üzerinden satın alabilirsiniz. Profesyonel espresso makinesi çeşitleri, kafe ya da ofis gibi kamusal alanlarda tercih edilebilir. Profesyonel makineler aynı anda birkaç porsiyon espresso kahve hazırlamanın yanı sıra yüksek basınç miktarıyla kahveyi birkaç dakika içerisinde hazırlar. Ayrıca bu tür makineler şebeke suyuna bağlanabilir özelliktedir. Şebeke suyunu sahip olduğu filtrelerle içilebilir hale getiren espresso makinesi sanayi tipi çeşitleri, boyutları dolayısıyla ev kullanımında tercih edilmemelidir. Ev kullanımı için tek kaşıklı ya da çift kaşıklı ev tipi espresso kahve makinelerine göz atabilirsiniz. Espresso kahve makineleri, ince çekilmiş kahve çekirdeklerinin basınç yoluyla suyla birleştirerek kahveyi hazırlama özelliğine sahiptir. Bu tür makinelerde kahveler toz veya çok ince çekilerek hazneye yerleştirilmelidir. Siz de kampanya ve indirim dönemlerini takip ederek sizin için en iyi espresso makinesi modelini bulabilir, ucuz fiyatlandırmalar üzerinden ihtiyaçlarınıza yönelik ürünü satın alarak kahve keyfinizi iki katına çıkarabilirsiniz.

Espresso Makinesi Fiyatları

Espresso makinesi fiyatları model, sahip olduğu teknolojik özellikler ve kapasite gibi kategoriler içerisinde birbirleri arasında değişiklik gösterebilir. Espresso makinesi üreten markalar ürünleri arasında da fiyat farkına rastlamak mümkündür. Moka Pot olarak da adlandırılan espresso makinesi ocak üstü çeşitleri, cezveye benzer tasarımlara sahiptir. Espresso kahve makineleri otomatik, yarı otomatik ve manuel gibi kullanım seçeneklerinin yanı sıra kapsüllü ve kapsülsüz olarak da iki farklı hazne kategorisine sahiptir. Tek gruplu espresso makinesi çeşitleriyle kullanım esnasında tek ya da çift porsiyon kahve elde edebilirsiniz. Espresso kahve yapımında normal kahve boyutlarına nazaran daha az mililitre değerlerinde porsiyon elde edilir fakat içim esnasında kahve aroması daha yoğun bir şekilde hissedilir. Bu tür kahveleri sade bir şekilde içebilir, üzerine süt ekleyerek macchiato elde edebilirsiniz. Yarı otomatik espresso makinesinin haznesine şeker ya da şurup gibi gıdalar eklenmemelidir. Kahveyi hazırladıktan sonra fincan içerisine dilediğiniz aroma ya da şekeri ekleyerek kahvenize lezzet katabilirsiniz. akakce.com’un kullanıcılarıyla buluşturduğu ucuz espresso makinesi fiyatlarını inceleyerek ihtiyaçlarınıza ve kriterlerinize yönelik ürünü bulabilir, uygun fiyatlandırmalar üzerinden dilediğiniz makineyi satın alarak bütçe dostu alışveriş keyfinin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Akakçe’deki Espresso Makinesi Modelleriyle Kahve Keyfini Doyasıya Yaşayın!

Kahve çekirdeklerinde çekim türüne bağlı olarak birkaç farklı kahve türü elde edilir. Espresso, türk kahvesinin kıvamına benzer ince bir çekim türüne sahiptir ve espresso hazırlamak için espresso kahve makinelerinden yardım almanız gerekir. Espresso makinesi otomatik modelleri, tek tuşla birkaç saniye içerisinde espresso elde etmenizi sağlayan makinelerdir. Bu tür makinelerde bulunan buhar, süt köpürtme ve sıcak su akıtma gibi özellikler sayesinde birkaç farklı mod üzerinden kahvenize lezzet katabilirsiniz. Moka Pot olarak da bilinen ocakta espresso makinesi çeşitleri, cezveye benzer tasarımlara sahiptir ve kahve aromasının filtre yoluyla su ile birleşmesini sağlar. Espresso kahve makinelerinde suyu önceden ısıtmanıza gerek yoktur, makine içerisine yerleştirilen su ısınarak kahvenin içerisinden geçer. Küçük ev aletleri çeşitleri içerisinde bulabileceğiniz manuel espresso makinesi modellerinin taşınabilir boyutlara sahip alternatiflerine göz atabilirsiniz. Taşınabilir kahve makinelerini ofis, kafe ve okul gibi yerlere giderken yanınızda götürebilir, tazelenmeye ihtiyaç duyduğunuz anlarda kahvenizi pratik bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Siz de espresso makinesi tavsiyesi ve yorumlarını inceleyebilir, kullanıcıların paylaşmış olduğu deneyimler üzerinden ürün hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.