Kalemlik

Kalemlik Fiyatları

15.019 farklı Kalemlik için fiyatlar listeleniyor.

Top Model Kalemlik Bic Kalemlik Gıpta Kalemlik Dönmezler Lisans Kalemlik Serve Kalemlik Scrikss Kalemlik

Fiyatı Düşen Kalemlikler

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Kalemlikler

Tümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

0 - 50 TL 50 - 100 TL Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler Malzeme Türü Şekil Bez Türü Boyut Kullanıcı Türü Bölme Sayısı Tema Kelime ile Filtrele Cinsiyet Ürün Puanı Renk

Kurşun Kalem Bayrak Cetvel Küre Kalem İçi Kalem Ucu Pastel Boya Beslenme Çantası Tahta Kalemi Top Model Kalemlik Bic Kalemlik Gıpta Kalemlik

En Çok Karşılaştırılan Kalemlikler

Kalemlik Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Kalemlikler hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Kalemlik:
  1. Think Happy Pvc Şeffaf Kalemlik - Asorti
  2. Top Model 3'Lü Doldurulmuş Kalemlik Kolej
  3. Bic Kids 4 Bölümlü Kalem Çantası
  4. Suni Deri Rulo Kalemlik - Lacivert
  5. Gıpta ZB041 Star Şeffaf Fermuarlı Kalemlik

Kalemlik

Öğrencilerin eğitim hayatları boyunca her gün kullandığı yaygın bir kırtasiye malzemesi olan kalemlik, birbirinden kullanışlı alternatifleri ile markaların ürün yelpazesindeki yerini alır. İçerisine kalem, silgi, kalemtıraş, cetvel gibi onlarca eşyanın konulabileceği kalemlikler farklı büyüklük ve tasarımlarda olabilir. Şeffaf, bölmeli, fermuarlı, renkli kalemlik çeşitleri her ihtiyaca ve zevke hitap eder. Çocukların favori çizgi dizi kahramanlarının yer aldığı resimli kalem kutularının sade dizayna sahip olanları da ilgi görür. Deri, kanvas, peluş kalem kutuları şekil itibariyle oval, rulo ve kutu formunda tasarlanabilir. Tek, 2 gözlü kalemlik çeşitleri okulda gerek duyulan pek çok eşyayı düzenli bir şekilde taşımak için idealdir. Okul kalemlikleri, kalemlerin çanta içerisinde dağılmaması ve aranan ürüne hemen ulaşılması adına önemli bir yere sahiptir. Her bütçeye yönelik uygun fiyatlı kalemlik modellerini Akakçe’de keşfedebilirsiniz.

Eğlenceli Baskılara Sahip Kalemlik Modelleri

Dikkat çekici temalar etrafında şekillenen kalemlik modelleri, eğlenceli desenleri ile büyük ilgi görür. Çocukların renkli dünyaları ile örtüşen baskılar çiçek, avokado, unicorn, lama gibi klasik hayvan, bitki, meyve figürleri olabileceği gibi Spider Man, Kral Şakir, Elsa ve Harry Potter gibi ünlü karakterler de olabilir. Pembe rengin ön plana çıktığı kız çocuk kalemlikleri üzerinde prenses, top model, Barbie gibi figürler göze çarpar. Simli, taşlı kız çocuk kalem kutusu, parlak ve göz alıcı ayrıntılarıyla da ilgi odağı haline gelir. Araba, futbol topu, uzay desenli erkek kalemlik modelleri ise en çok ilgi gören çocuk kalemlik çeşitleri arasında yer alır. Üç boyutlu detaylarla zenginleşen çocuk kalem kutusu modelleri ise hacimli, dokulu yapıları sayesinde öğrencilerin okul zamanına keyif katar. İşlevsel yapılarının yanı sıra, oyuncak olarak da kullanılabilen hayvan formundaki kalemlikler, özellikle küçük yaştaki çocukların hoşuna gider.

Değişik Şekil ve Boyutlara Sahip Kalemlik Tasarımları

Şekil, boyut bakımından geniş bir yelpazeye sahip kalemlikler, kumaş türü olarak da farklılık gösterebilir. Sert dokulu silikon, plastik kalem kutusu çeşitlerine kanvas, deri, keten, bez gibi yumuşak kumaş kalemlik modelleri eşlik eder. Materyal olarak birbirinden ayrılan kalem kutuları, temelde aynı işlevi görerek öğrenci okul çantalarının vazgeçilmezi olmayı sürdürür. Yuvarlak, oval, dikdörtgen, rulo gibi geometrik şekillerde tasarlanan çanta kalemlik modelleri, düz durabilen formu sayesinde çalışma masasında konumlandırılabilir. Küçük kalemlik okul çantalarında rahatlıkla taşımaya elverişlidir. Çanta şeklindeki büyük kalemlik ise, içerisine pek çok eşya alabilmesi sebebiyle pratik bir depolama alanı olarak da kullanılabilir. Ebat olarak küçük, orta ve büyük kalem kutu dışında, kalın ve ince kalemlik modelleri diğer seçenekleri meydana getirir.

Fermuarlı kalemlik en yaygın görülen kalemlik çeşitleri arasındadır. Eşyaların güvenle saklanıp taşınmasına yardımcı olan fermuar, kalem kutularında da kendisini gösterir. Ürünün gövde kısmıyla aynı renkte fermuarlar olabildiği gibi, değişik renklerde olanlarına da tasarımlarda yer verilebilir. Fermuar detayı ürünün önünde, üstünde ve arkasında yer alabilir. Otomatik kalem kutusu, mıknatıslı, şifreli kalemlikler; kırtasiye malzemeleri tercihinde sıra dışı olana yönelmek isteyenleri memnun eder. Özellikle değerli çizim kalemleri taşıyan güzel sanatlar öğrencileri, mimarlar ve çizimle uğraşan herkesin faydalandığı üst düzey ürünler olarak önem taşır. İsme özel kalemlik, kullandığı eşyaları kişiselleştirmek isteyenlerin yöneldiği güzel kalemlikler arasında göze çarpar. İsme özel kalem kutularını aynı zamanda sevdikleriniz için hoş bir hediye alternatifi olarak da değerlendirebilirsiniz.

Çok Bölmeli Kalemlik Çeşitleri

Boyutuna bağlı olarak tek bölmeli ve çok bölmeli olabilen kalem kutuları, içerisine yerleştirilen malzemelerin yoğunluğuna göre seçilebilir. Sadece kalem, silgi gibi temel malzemeler için tek cepli kalemlik modelleri yeterli olurken, ilave olarak renkli boya kalemleri taşımak için de çok bölmeli kalemlik tasarımları idealdir. Bazılarında kalemleri yerleştirmek için özel kalem yerleri bulunan katlı kalem kutusu çeşitlerinin silgi, kalemtraş ve cetvelleri koymak için özel kısımları bulunanları da mevcuttur. Genellikle lastikli olarak tasarlanan özel bölmeler sayesinde malzemeler kalem kutusu içine sabitlenir. 2, 3 bölmeli kalem kutusu, çanta kalemlik tarzında üretilen büyük boyutlu ürünlerdir. Kalemlik bölmelerinden her birine farklı malzeme grupları yerleştirilerek çanta içerisindeki karışıklığın giderilmesi sağlanabilir. Yazma gereçleri, not kağıdı, boyalar, cetveller, yapıştırıcılar, fosforlu kalemler, kalem uçlarını ayrı bölümlere yerleştirerek düzenli bir kalemlik oluşturabilirsiniz.

Kalemlik Ne İşe Yarar?

Kalemlik, öğrencilerin okul yaşamlarından profesyonel iş yaşamına dek hayatın her alanında faydalanabilecekleri işlevsel bir kırtasiye gerecidir. Kullanım amacına, yaşa, kişisel beğenilere göre seçilen kalem kutularının ne işe yaradığı temel olarak şu şekilde sıralanabilir:

Kalemlik Çeşitlerinin Geniş Kullanım Alanları

Kalemlik, anaokulundan yüksek öğrenim ve sonrasına dek geniş zaman aralığına hitap eden vazgeçilmez bir gereç olma özelliği taşır. Rengarenk, desenli kalemlik ilk okul çağları için en uygun modeller iken, daha sade tasarıma sahip olanlar lise kalemlik olarak idealdir. Okul, kurs, dershane, yabancı dil kursu ve etütler gibi eğitim-öğretim faaliyetlerinin yürütüldüğü kurumlarda öğrencilerin olmazsa olmazıdır. Okul öncesi dönemde çocukların renkli boyama kalemleri, küçük oyuncakları için kullanışlı bir depolama alanı olarak da kullanılabilir. Yazı gereçleri ile işi olan meslek çalışanları, öğretmenler, mühendisler, mimarlar ve tasarımcılar da kalemlik kullanabilir. Kadınlar kalemlik içine makyaj malzemesi, kişisel bakım ürünleri gibi eşyaları da koyarak kendilerine bir kozmetik çantası oluşturabilir. Kalemlik ucuz ve memnun edici bir hediye alternatifidir. Okula yeni başlayan öğrencilere kalemlik hediye etmek onların hem ihtiyaçlarını karşılamak hem de motive etmek adına oldukça yerinde olur.

Kalemlik Kampanya ve Fiyatları

Kalemlik fiyatları ürünlerin materyaline, kalitesine, dayanıklılığına, markasına göre değişiklik gösterebilir. Hakiki deri kalemlik ile plastik kalemlik fiyat etiketlerinin birbirinden farklı olması normaldir. Fiyatları belirleyen kriterler arasında kalemliğin lisanslı olması, çoklu bölmelere sahip olması, üzerine basılan desenlerin niteliği gibi detaylar da sayılabilir. Dönem dönem uygulanan kampanyalar sayesinde daha cazip hale gelen kalemlik modelleri, tüm öğrencilerin işlevsel kırtasiye malzemelerine uygun fiyatlarla ulaşmasına katkıda bulunur. Ailede birden fazla okul çağında çocuk olması durumunda, kampanyalı ürünler aile bütçesine büyük destek sağlar. Okula hazırlık sürecinde alışveriş listesine eklenen en güzel kalemlikler, defter çeşitleri, fotokopi kağıdı gibi malzemeleri Akakçe’nin geniş ürün yelpazesi içerisinde bulabilirsiniz. Fiyat listeleri arasında karşılaştırma yaparak en ucuz kalemlik sonucuna ulaşabilir, her yaştan öğrencinin vazgeçilmezi kalemlikleri online sipariş verip satın alabilirsiniz.