Kamp Ocağı

Kamp Ocağı Fiyatları

694 farklı Kamp Ocağı için fiyatlar listeleniyor.

Orcamp Kamp Ocağı Aygaz Kamp Ocağı Nurgaz Kamp Ocağı Güryan Kamp Ocağı Orgaz Kamp Ocağı Rox Kamp Ocağı

Fiyatı Düşen Kamp Ocakları

Tümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

0 - 50 TL 50 - 100 TL 100 - 150 TL 150 - 250 TL 250 TL üstü230 grMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 29Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler Ağırlık Isı Gücü Yanma Süresi Ürün Puanı

Mangal Kömürü Fiyatları Kamp Buzluğu Kamp Mutfak Aksesuarı Kamp Pişirme Seti Kamp Tavası Kamp Çaydanlığı Kamp Tenceresi Termos Çadır Orcamp Kamp Ocağı Aygaz Kamp Ocağı Nurgaz Kamp Ocağı

En Çok Karşılaştırılan Kamp Ocakları

Kamp Ocağı Yorumları ve Önerileri

 • BK16 yorum
  63 beğeni
  NurgazNurgaz Everest Benzinli Dağcı OcağıBurak Özgür K.İstanbul 21 Mart 2021
  Nurgaz Everest Benzinli Dağcı Ocağı
  3 bacağı sağlam ve dengeli açılıyor, temel sorunlarına çözümleriniz varsa rahatça kullanabiliyorsunuz. Püskürten aparat çok çabuk tıkanıyor ve tıkalı bölgeyi açmak için bulunan alet bölgeye rahat girmiyor (8.-9. seferden sonra kırdım, başka iğneler büküp daha kullanışlı hale getirdim). Püskürten bölgenin üstünde bulunan metal tabaka yüksek ısılarda üzerinden partiküller atabiliyor ve çadır içinde ya da çadır balkonunda çadır için pek güvenli değil. Bu sorunlar çabuk çözülüyor, -lerde de kullandım hiç sorun çıkarmadı. Ürünü Hekzan ile kullanın.
 • ZE1 yorumEvoliteEvolite Triton Katlanabilir Kamp OcağıZAFER E. 15 Mart 2021
  Evolite Triton Katlanabilir Kamp Ocağı
  Daha denemedik ama kutusu ile elimize ulaştı, kutusunun olması güzel. Küçük, katlanabiliyor ve çok az yer kaplıyor. Şimdiden çok beğendik.
 • NE1 yorum
  8 beğeni
  NurgazNurgaz NG 501 Tekli Portatif Kamp OcakNevin E. 12 Nisan 2019
  Nurgaz NG 501 Tekli Portatif Kamp Ocak
  Merhaba Nurgaz nr 501 piknik ocağını aldığımızda ayrıca ilave gazini nasıl alabilirim sitenizden bulamadim.saygilar
Tüm yorumları gör

Kamp Ocağı Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Kamp Ocakları hangileri?

Bugün Akakçe'de 694 farklı model arasında

En çok satan Kamp Ocakları hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Kamp Ocağı:
 1. Orcamp CK-505 Portatif Gaz Stop Emniyetli Kamp Ocağı
 2. Orcamp CK-508 Seramik Tekli Portatif Kamp Ocağı
 3. Aygaz Mini Tüp + Başlık
 4. Orcamp K-193 Rüzgarlıklı Kamp Ocak + KTS-230 Kartuş
 5. Nurgaz NG 501 Tekli Portatif Kamp Ocak

Kamp Ocağı

Genellikle kentten uzak bir noktada yapılan kamp ve piknik etkinliklerinde dinlenmek, rahatlamak ve eğlenmek için bazı temel araçlar gerekir. Temel ihtiyaçları karşılayan bu araçlar barınma, yemek yeme ve ısınmak için kullanılır. Hem doğanın verdiği nimetleri pişirip kamp ruhunu doyasıya yaşamak için hem de karın doyurmak için kamp ocağı kullanılır. Özellikle kış aylarında yapılan pikniklerin vazgeçilmezidir. Yemek yaparken veya kar eritip su ihtiyacınızı karşılarken kolaylık sağlar. Kamp araç gereçleri büyük olmamalıdır. Bu sebeple kamp için tüp alınırken bu özelliğe dikkat edilir. Küçük tüp ocağı hem fazla yer kaplamaması hem de rahat taşınabilir olması sebebiyle birçok kullanıcının çantasında ve arabasında yerini alır. Farklı modellere ve boyutlara sahip olan pratik kamp ocağı pikniklerin ve doğayla iç içe geçen günlerin olmazsa olmazıdır. Farklı şekillerde ateşlenir ve pişirdiği yemeğe lezzet katar. Bu sebeple seyyar kamp ocağı modellerine bakarak kendinize uygun bir modeli seçebilirsiniz.

Kamp Ocağı Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kamp ocağı seçimi yapılırken dikkat edilmesi gereken birkaç konu vardır. Küçük kamp ocağı temelde yakıt çeşitleri ve ocak çeşitleri olarak iki ayrı başlık altında incelenir. Portatif kamp ocağını ateşleyen yakıtlar benzin, mazot, bütan, propan, alkol ve ispirtodur. Her birinin de avantajı ve dezavantajı vardır. Benzinli kamp ocağı kış şartlarına karşı oldukça uygundur. Kötü hava koşullarında tehlike yaratmaz. Mazotlu küçük kamp tüpü ise ani gerçekleşebilecek bir kazada alevlenme riskini en aza indirir. Bir diğeri ise kartuşlu kamp ocağıdır. Bütan ve propanlar ise sıkıştırılmış kartuşlar halinde üretilir. Kartuşlu ocaklar pratik bir kullanım imkanı sunar. Alkollü ve ispirtolu kamp ocağı ise daha çok sıcak havalarda kullanılmalıdır. Kötü hava koşullarından ziyade yaz piknikleri ve bisiklet turları için idealdir. Rüzgarlı ve yağışlı bölgelerde kullanmak için rüzgarlıklı kamp ocağı oldukça doğru bir seçim olacaktır. Tüm bunlara ek olarak magnezyum çubuğu adı verilen bir ürünle kısıtlı imkana sahipseniz ateş yakmak mümkün hale gelir. Örneğin, tüplü kamp ocağınız arızalandığında kolaylıkla kullanabilirsiniz. Bu sebeple magnezyum çubuğu fiyatlarını inceleyip kamp ruhuna uygun olan bu ürünü alabilirsiniz. Yakıt tiplerine göre seçim yaptıktan sonra ürünün boyutuna da taşıma kolaylığı açısından dikkat etmelisiniz.

Kamp Ocağı Çeşitleri Nelerdir?

Kullanım şekline ve yakıt türüne bağlı olarak değişiklik gösteren kamp piknik tüpü sizi yarı yolda bırakmamalı, hava koşullarına uyum sağlamalı, sağlığınızı riske atmamalı ve keyfinizi kaçırmamalıdır. Sizlere büyük kolaylık sağlayan metal kamp ocağı içerisindeki kıvılcımı bile verimli bir ateş haline getirebilir. Bu sebeple hem pratik hem de tasarruflu bir ocak çeşididir. Çakmak gazlı kamp ocağı ise bir diğer çeşididir. Hafif ve ergonomik tasarımıyla çakmaklı kamp ocağı alevi kontrol edebilme imkanı sunan kullanışlı bir üründür. Kamp ocağı çakmak gazlı modelleri arabalarda her daim taşınabilen ve yapılacak birçok farklı aktiviteye uyum sağlayan bir modeldir. Gazlı kamp ocağı aynı zamanda doldurulabilir bir formdadır. Doldurulabilir kamp ocağı sayesinde pikniklerde kesintisiz yemeğin keyfini çıkarabilirsiniz. Dilediğiniz pek çok yerde kullanıma uygun olan bir diğer model ise jelli kamp ocağıdır. Küçük boyu sayesinde yer kaplamaz ve rüzgardan etkilenmez. Doğayla buluşmayı hayat tarzı haline getiren insanlar için dağcı kamp ocağı oldukça uygundur. Kişi sayısına ve pişirilecek yemeklere göre ocak göz sayısı da değişiklik gösterir. Genellikle göz sayısına göre tekli veya ikili kamp ocağı kullanılır. Bir veya iki kişi için ideal olan tek gözlü kamp ocağı çoğu zaman yeterli olabilir. Fakat kişi sayısı fazla ise en az çiftli kamp ocağına ihtiyaç duyulur. İki gözlü kamp ocağı aynı zamanda tek kişi bile kullansa bir gözünde yemek bir gözünde çay demlemek için tercih edilebilir. Sizler de kullanım tarzınıza göre çiftli ve tekli kamp ocağı modellerini inceleyebilirsiniz.

Kolay Taşınabilir Kamp Ocağı Çeşitleriyle Keyifli Kamp Deneyimi

Kamp ve piknik ürünleri küçük olmalı ve herhangi bir sorun çıkarmayacak şekilde tercih edilmelidir. Bu sebeple kamp ocağı kullanımına dikkat edilmelidir. Her ne kadar güvenli formlarda üretilmiş olsa da kullanmayı bilmek ve uygun bir modeli tercih etmek önemlidir. Bir kamp ocağı seti sayesinde kamp alanında ihtiyacınız olan her şeyi yanınızda taşıyabilirsiniz. Izgarasıyla yedek yakıtıyla ve diğer ekipmanlarıyla tam anlamında bütün halinde olan bu portatif gazlı ocakları kullanırken tedbirli davranılmalıdır. Pratik mini kamp ocağı kolay taşınabilir ve bu sayede istenilen bölgede ateş yakmaya müsait hale gelir. Bu sebeple toprak ve taş yoğunluklu bölgelerde kullanılması tavsiye edilir. Bu işlemler sırasında kirlenip is kokma ihtimaliniz oldukça yüksektir. Kamp tüpü genel olarak is önleyici olarak tasarlanmış olsa da doğayla iç içe olunurken kirlenmemek mümkün değildir. Aynı şekilde tencere ve çaydanlıkları da yıkama ihtiyacı duyabilirsiniz. Bunun için de edinebileceğiniz kamp duşunu ağaca asarak veya hortumunu kullanarak hijyen sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda edinebileceğiniz 3 ayaklı kamp ocağı sayesinde oldukça güvenli bir şekilde yemeklerinizi pişirebilirsiniz.

Pratik Kullanım İmkanı Sunan Kamp Ocağı Çeşitleri

Hali hazırda kolay taşınabilen mini kamp tüpü sizler daha rahat edin diye çantalı olarak da üretilir. Taşıma kolaylığını artıran çantalı portatif ocaklar bir araca bile ihtiyaç duymadan yola çıkma imkanı sunar. Sizler de çantalı küçük ocak sayesinde rotanızı oluşturup dilediğiniz yerde molanızı verebilirsiniz. Katlanabilir kamp ocağı almanız halinde dilediğiniz yerde enfes yemekler yapmanız mümkün hale gelir. Ayrıca kullanmadığınızda katlanır kamp ocağını yer kaplamayacak şekilde uygun bir yerde muhafaza edebilirsiniz. Kamp ocağı tavsiyesi genellikle kullanılacak mevsime göre değişiklik gösterir. Bazıları yazın daha kullanışlı iken bazıları sert hava koşullarına uygundur. İlk kez portatif ocak alıyorsanız kararsız kalmanız oldukça normaldir. Bu sebeple kamp ocağı önerisi ile hem doğru modeli hem de uygun fiyatlı olanları kolaylıkla alabilirsiniz. Ayrıca daha önceden kullanan ve deneyimlerini paylaşan müşteriler tarafından yapılan kamp ocağı yorumları ile de fikir sahibi olabilirsiniz. Kamp ocağı nasıl kullanılır sorusuna da cevap alabileceğiniz bu yorumlar ve bilgilendirmelerle ilk deneyiminizi iyileştirebilirsiniz. Portatif ocak fiyatları oldukça değişkendir. Kamp tüpü fiyatı genel olarak her bütçeye hitap eder ve kolay ulaşılabilirdir. Uygun fiyatlarla edinebileceğiniz kamp gaz ocağı ile oldukça keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Birçok yere götürebileceğiniz mini kamp ocağı sayesinde hem yiyecekleriniz hem de içecekleriniz pikniklerinizde hızlı bir şekilde hazır olur.

Kamp Ocağı Çeşitlerini ve Fiyatlarını Akakçe’den İnceleyin

Kamp ocağı fiyatları kamp yapanlar tarafından merak edilebilir. Farklı çeşitleri bulunan bu ürünleri almadan önce fiyat ve model karşılaştırması yapabilirsiniz. Farklı modeller arasından seçim yapmakta zorlanıyorsanız ve en iyi kamp ocağını arıyorsanız Akakçe sizlere kolaylık sağlar. En iyi kamp ocağını birçok farklı site karşılaştırmasıyla sizlere sunan platform, zamandan tasarruf etmeniz için oldukça faydalıdır. Kamp tüpü fiyatları kullanacağınız modele göre çeşitlilik gösterebilir. Bu sebeple modelinize göre doğru ürünü seçmeniz gerekir. Piknik ocağı arayışınız varsa model sıralaması yaparak markaya ve ihtiyaca göre karşılaştırmalar yapabilirsiniz. Kamp ocağı en ucuz seçenekleri için bu karşılaştırmalar işinize yarayabilir. Aynı zamanda yorum ve tavsiyeleri de inceleyebilirsiniz. Kamp ocağı nerede satılır sorusuna alabileceğiniz tatmin edici birçok cevap sayesinde hızlı bir alışveriş yapma imkanı yakalarsınız. En ucuz kamp ocağını kaliteli markalar aracılığıyla bulup, sevdiklerinizle keyifli anlarınızı paylaşabilirsiniz. Yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz piknik tüpü ocağı ile doğa aktivitelerinde kendinize kolaylık sağlayabilirsiniz.