Kapsül Kahve Makinesi

Kapsül Kahve Makinesi Fiyatları

156 farklı Kapsül Kahve Makinesi için fiyatlar listeleniyor.

Nespresso Kapsül Kahve Makinesi Tchibo Kapsül Kahve Makinesi Nescafe Kapsül Kahve Makinesi Arzum Kapsül Kahve Makinesi Wacaco Kapsül Kahve Makinesi Delonghi Kapsül Kahve Makinesi

Fiyatı Düşen Kapsül Kahve Makineleri

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Kapsül Kahve Makineleri

Tümü

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • ÖzelliklerSüt Köpürtücülü
 • ÖzelliklerLatte
 • ÖzelliklerAmericano
 • ÖzelliklerCappuccino
 • ÖzelliklerAyarlanabilir Bardak Yüksekliğ
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 7 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 4.000 TL 4.000 - 6.000 TL 6.000 - 8.000 TL 8.000 - 12.000 TL 12.000 TL üstü MarkasıÖzelliklerTümünü GösterSu Hazne KapasitesiPompa BasıncıKablo UzunluğuGüçSüt Hazne KapasitesiAğırlıkGövde MalzemesiGenişlikDerinlikYükseklikKapsül Toplama KapasitesiSeriÜrün PuanıRenkEnerji SınıfıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (156)

Espresso Makinesi Türk Kahve Makinesi Filtre Kahve Makinesi Çay Makinesi Kettle Narenciye Sıkacağı Katı Meyve Sıkacağı Kahve Öğütücü Elektrikli Cezve Nespresso Kapsül Kahve Makinesi Tchibo Kapsül Kahve Makinesi Nescafe Kapsül Kahve Makinesi

En Çok Karşılaştırılan Kapsül Kahve Makineleri

Kapsül Kahve Makinesi Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Kapsül Kahve Makinesi Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Kapsül Kahve Makineleri hangileri?

Bugün Akakçe'de 156 farklı model arasında

En çok satan Kapsül Kahve Makineleri hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Kapsül Kahve Makinesi:
 1. Nespresso Atelier S85 Kapsüllü Kahve Makinesi
 2. Nespresso F541 Gran Lattissima Beyaz Kapsül Kahve Makinesi
 3. Nespresso Essenza Mini C 30 Kapsül Kahve Makinesi
 4. Nespresso J620 Creatista Pro Kapsül Kahve Makinesi
 5. Nespresso J520 Creatista Plus Kapsül Kahve Makinesi

Kapsül Kahve Makinesi

Kullanımı son derece pratik olan kapsül kahve makinesi farklı modelleri ile her zevke ve ihtiyaca hitap eder. Pratik kullanıma sahip olan kapsül kahve makinesi işlevsel yönüyle dikkat çeker. Isıtma süresi, otomatik kapanma süresi, hazne kapasitesi, basınç gücü ve tasarım özellikleri olarak birbirinden ayrılan ürünler arasında seçim yapmak zor olabilir. Her yerde kullanım için taşınabilir kapsül kahve makinesi tercih edilir. Kapsül kahve makinesi ile espresso, cappuccino, filtre kahve ve latte gibi içecekleri tek tuşla hazırlamanız mümkündür. Modeller arasında seçim yaparken hazırlamak istediğiniz içecekleri göz önünde bulundurmanızda fayda vardır. Kullanacağınız kapsüllerin makine ile uyumlu olması gerekir. Tasarım ve teknik özellikleri ile birbirinden ayrılan kapsül kahve makinesi ürünlerini Akakçe ile kolay bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Şık Tasarımlı Kapsül Kahve Makinesi Modelleri

“Kapsül kahve makinesi nedir?” sorusunun cevabını öğrenmek isteyenler, cihazlar hakkında detaylı araştırma yapabilir. Kapsül kahve makinesi, kapsül kahveler için özel olarak tasarlanan bir üründür. Birçok modelini bulabileceğiniz kapsül kahve makineleri şık tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeker. Cihazların boyutu, su haznesinin büyüklüğüne bağlı olarak değişebilir. Haznesi geniş olanlarla çok sayıda kişiye kapsül kahve hazırlamanız mümkündür. Tek ya da iki kişi için mini tasarımlar daha iyi bir seçenek olabilir. Espresso hazırlamak istiyorsanız, taşınabilir kapsül kahve makinesi işinizi büyük ölçüde kolaylaştırır. Makinenin kapak kısmı espresso doldurmak için gerekli alana sahiptir. Taşınabilir olanlar küçük ebatlarda tasarlandığı için az miktarda içecek hazırlamanıza olanak sağlar. Özellikle elektrik bağlantısının olmadığı kamp gibi yerlerde taşınabilir kapsül kahve makinesi çeşitleri kullanılır.

Siyah, kırmızı, gri gibi farklı renklerde tasarlanan kapsül kahve makineleri mutfağa hoş bir hava katar. Bazı ürünlerde süt köpürtme özelliği yer alır. Ürünlerin termoplastik malzemeden yapılan gövde bölümü, ısı ve basınca karşı yüksek ölçüde dayanıklılık gösterir. Sade ve sütlü içecekler için iki ayrı hazne bulunur. Hem su hem de süt haznesine sahip olan süt köpürtücülü kapsül kahve makinesi çeşitleri büyük beğeni toplar. Cihazların üzerinde süt köpürtme için farklı bir tuş takımı yer alır. Süt kaynatma çubuğu olanlarda süt haznesi yoktur. Süt, kaynatma çubuğundan gelen buhar ile ısıtılır. Gelişmiş özelliklere sahip olan kapsül kahve makinesi, sıcak ve soğuk içeceklerin lezzetini üst seviyelere taşır. Hızlı bir şekilde sıcak ya da soğuk içecek hazırlamak istiyorsanız, kapsül kahve makinesi modelleri arasından beğendiğinizi tercih edebilirsiniz.

Kapsül Kahve Makinesi Seçerken Hangi Özellikler Dikkate Alınmalıdır?

Kapsül kahve makinesi ev tipi ve profesyonel olmak üzere iki ayrı çeşit modele sahiptir. “Hangi kapsül kahve makinesi sizin için daha uygun olur?” sorusuna yanıt almak istiyorsanız, öncelikle ürün hakkında bilgi sahibi olmanız önemlidir. Gerçek kullanıcılar tarafından yapılan çok sayıdaki kapsül kahve makinesi tavsiye ürün seçiminde size yardımcı olabilir. Kapsül kahve makinesi satın alırken dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan bazıları şu şekildedir:

Kullanımı Pratik Kapsül Kahve Makinesi

Pek çok kişi “Kapsül kahve makinesi nasıl kullanılır?” sorusuna yanıt arar. İçeceği hazırlarken ayrıyeten kahve öğütücü kullanmanıza gerek yoktur. Öğütülerek hazırlanan kapsüller, makine içerisinde kullanıma uygundur. Kapsül kahve makinesi dikkatli bir kullanım gerektirir. İlk olarak cihazın haznesine kişi sayısına göre fincanla su doldurulur. Kapsül yerleştirildikten sonra, makine talimatlar doğrultusunda çalıştırılır. Üst kısımda barkod varsa, aygıt tarafından okunur ve içecek hazırlanır. Su miktarı ve hazırlama süresi içeceğin çeşidine göre değişir. Orta kısımdaki mekanizmaya güçlü bir şekilde bastırıldığında basınç ortaya çıkar. Basıncın yüksek olması durumunda kahveden daha fazla lezzet elde edilebilir. Basınç seviyesi 15-20 bar aralığında olan kaliteli bir kapsül kahve makinesi başarılı sonuçlar ortaya koyar.

Kapsül kahve makineleri çok sayıda parçadan meydana gelir. Parçaların sökülüp takılabilir olması temizliği kolaylaştırır. Haznelerin temizliğine başlamadan önce aygıtın kapalı olduğuna emin olmanız gerekir. Kapsül kahve makinesi tuşa basılarak kapatılmadıysa, bir süre sonra kendiliğinden kapanabilir. Cihazlardaki otomatik kapanma özelliği yaklaşık olarak 5 dakika sonra devreye girer. Kapanma süresi ürünler arasında değişiklik gösterebilir. Modellerde yer alan entegre temizleme tuşu sayesinde süt sistemi kolayca temizlenir. Kireç önleyici sistem ise kireç oluşumunun önlenmesini sağlar. Atık haznesi geniş olanlar birkaç dakika içerisinde kendini temizleyebilir. Temizlik sırasında aygıta ya da parçalara zarar verebilecek kimyasal maddelerden uzak durmanızda fayda vardır. Hızlı kullanım için tuş takımlarının neyi temsil ettiğini bilmeniz gerekir. Tek tuşla, pratik bir şekilde kendinize ve sevdiklerinize taze içecek hazırlamak istiyorsanız, kapsül kahve makinesi kullanabilirsiniz.

Kapsül Kahve Makinesi Kullanmanın Avantajları

İhtiyaçlara göre tasarlanan en iyi kapsül kahve makinesi ile birbirinden lezzetli içecekler hazırlamak mümkündür. Kullanıcılar tarafından yapılan kapsül kahve makinesi yorumları ürünlerin özellikleri hakkında detaylı bilgilere ulaşmanızı sağlar. Kapsül kahve makinesi kullanmanın avantajları şu şekilde sıralanabilir:

Kapsül Kahve Makinesi Fiyatları

Kapsül kahve makinesi fiyat olarak her bütçeye hitap eder. Kapsül kahve makineleri çay makinesi fiyatları gibi oldukça değişkendir. Ürünlerin modeli, özellikleri, markası, hazne genişliği fiyatlar üzerinde oldukça etkilidir. Haznesi geniş olan kapsül kahve makinesi fiyatları ile küçük hazneli olan cihazlar arasında fiyat farkı görülebilir. Son derece kullanışlı olan kapsül kahve makinesi en ucuz fiyat seçenekleri sayesinde tasarruf yapmanıza olanak sağlar. Enerji tasarrufu da sağlayan modeller, otomatik kapanma özelliği sayesinde gereksiz güç tüketimi yapılmasına engel olur. Otomatik kapanma özelliğine sahip olan kapsül kahve makinesi ile ekonomik açıdan tasarruf yapmanız mümkündür. Basınç gücü de fiyatların belirlenmesine önemli ölçüde etki eder. Basınç gücü yüksek ürünler sayesinde lezzetli kahve yapılabilir. Farklı fiyat alternatiflerine sahip kapsül kahve makinesi modelleri arasından seçim yapmak için Akakçe’den yardım alabilirsiniz.