Kar Zinciri

Kar Zinciri Fiyatları

4.231 farklı Kar Zinciri için fiyatlar listeleniyor.

KNK Kar Zinciri Matte Kar Zinciri Spikes Spider Kar Zinciri Zintaş Kar Zinciri Space Kar Zinciri Mefatech Kar Zinciri

Fiyatı Düşen Kar Zincirleri

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Kar Zincirleri

Tümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

TakmatikSermeMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 - 500 TL500 TL üstü
Markası Türü Ürün Puanı

Continental Kış Lastiği Fiyatları185 65 R14 Kışlık Lastik175 65 R14 Kış Lastiği Fiyatları195 65 R15 Kış Lastiği Fiyatları215 50 R17 Kışlık Lastik 215 55 R16 Kış Lastiği FiyatlarıBuğu ÖnleyiciAraba AntifrizAraba KrikosuOto Cam SuyuLastik Tamir KitiJant Fiyatları

En Çok Karşılaştırılan Kar Zincirleri

Kar Zinciri Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Kar Zinciri Sıkça Sorulan Sorular

Kar Zinciri

Kış aylarında yolların buzlu ya da karlı olması, sürüş hakimiyeti konusunda zorlayıcı bir durum olabilir. Buzlu ya da karlı yollarda güvenli bir sürüş elde etmek adına tercih edebileceğiniz kar zinciri seçeneklerinin bisiklet, motor ve otomobil tekerlekleri için özel olarak üretilen birçok alternatifine rastlamak mümkündür. Yaygın olarak plastik ve çelik materyallerden elde edilen zincirler, pratik montaj uygulamasıyla birkaç dakika içerisinde aracınızı zorlu yollara hazır hale getirebilir, dış yüzeyi çinko kaplı modellerle paslanma durumuna karşı önleminizi alabilirsiniz. Kar zincirleri, birkaç farklı numara üzerinden kullanıcılara sunulur. Bu numaralar, zincirin hangi jant ebatı ile uyumlu olduğunu gösterir. Kar zinciri numaraları binek araçlarda 3 ila 10 aralığında, 4X4 araçlar ve minibüslerde ise 1000-1600 aralığında farklı kategorilere ayrılır. Lastik zincirlerini lastiğe monte etmeden önce aracınıza uygun bir kış lastiği edinerek, yol tutuşu konusunda daha verimli bir kullanım elde edebilirsiniz. Kaliteli kar zinciri seçenekleri içerisinden araç türü ya da jantlar ile uyumluluk gösteren modeli kolaylıkla bulabilir, kış aylarında yapacağınız yolculukları daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Kar Zinciri Çeşitleriyle İhtiyacınızı Tespit Edin

Kar zinciri çeşitleri, numara ve materyal olarak iki farklı kategoriye ayrılır. Plastik ve çelik, lastik zincirlerinde sıklıkla kullanılan materyallerdir. Yüzeye eklenen çinko, zincire paslanmaz özelliğini ekler ve bu tür kış ürünlerini uzun yıllar boyunca gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Bu tür kış ürünleriyle aracınızı ana yolların yanı sıra patika, yokuş ve engebeli yollarda da keyifle sürebilirsiniz. Plastik kar zinciri seçenekleri, kurulum aşamasında montaj aletleri gerektirmez. Kendiliğinden klipsli yapısını lastik üzerine sararak aracınızı pratik bir şekilde kış aylarına hazırlayabilirsiniz. Zincirli lastik bulunan araçlar yüksek süratle kullanılmamalıdır. Bu durum, hem araca hem zincire hem de yola zarar verebilir. Binek araçların yanı sıra bisiklet ekipmanları kategorisi altında inceleyebileceğiniz bisiklet kar zinciri seçenekleri ile kış aylarında da keyifli bisiklet yolculukları yapabilirsiniz. Bisiklet kullanıcılarının sürüşünü kolaylaştırmaya yönelik tasarlanan ürünleri birkaç dakika içerisinde lastiğe sararak pratik bir montaj süreci elde edebilirsiniz. Kar zinciri tavsiyelerine göz atarak sürüş hakimiyeti ve lastik tutuşu açısından ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürünü bulabilir, filtreleme seçeneklerinden yardım alarak aracınız için uygun olan modeli hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kar Zinciri Alırken Dikkat Edilecekler

Kar zinciri satın al işlemi öncesi aracınızın boyut ve türüne dikkat etmeniz gerekir. Bu tür aletlerin birçok araca uygun model seçeneği, size zorlu yollarda pratik bir şekilde eşlik etmek üzere tasarlanır. Araç sirkülasyonunun olduğu bazı ana yollarda ve birçok viyadükte güvenlik açısından kar zinciri kullanılması zorunludur. Buzlu ya da kaygan yollarda zincir ve kış lastiğine sahip olmayan sürücülerin viraj alırken ya da fren yaparken araç tutuşunda zorluklarla karşı karşıya gelmesi olasıdır. Daha önce zincir takma deneyimi olmayan kişiler kış ayları öncesinde pratik yaparak ya da bir uzmana danışarak araçlarını kış kullanımına hazır hale getirebilirler. Pratik kar zinciri montajı, zincirleri birbirine bağlayarak gerçekleştirilir ve hava koşulları zorlu bir hale gelmeden önce zincirin kurulumunu yapılması önerilir. Zincirler, yalnızca buzlu ve karlı yollarda kullanıma yönelik tasarlanan ürünlerdir. Yol ve hava koşulları normale dönmeye başladığı andan itibaren aracınıza zarar vermemek adına zincirleri lastikten çıkarmanız gerekir. Sahip olduğunuz araç türü ve bütçenize uygun en iyi kar zincirini kolaylıkla bulabilir, yolculuk esnasında zorlu iklim koşullarında oluşabilecek olumsuz durumlara karşı önleminizi alabilirsiniz.

Kar Zinciri İndirimleri

Binek araç, minibüs, 4x4, bisiklet ve motosiklet gibi birçok araç çeşidine yönelik modelleri içerisinde barındıran kar zincirleri, kış aylarında güvenli bir sürüşe sahip olmak adına kullanıcılara avantaj sunar. Lastik zincirleri mutlaka araca uygun bir kış lastiği ile desteklenmelidir. Plastik ya da çelik kar zinciri seçenekleri içerisinden aracınız ile uyumlu modeli kolaylıkla bulabilirsiniz. Lastik zincirleri, jant boyutlarına uygun numaralar üzerinden kategorize edilir. Lastiğinizin ölçüsünü öğrenmek için yan duvarında bulunan numaralar içerisinde R harfinden sonra gelen iki rakama göz atabilirsiniz. Kampanya ve indirim dönemlerini takip ederek aracınız için en uygun kar zincirini uygun fiyatlandırmalar üzerinden satın alabilir, ürünler arasında fiyat karşılaştırması yaparak bütçe dostu alışveriş keyfinin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Lastik zincirlerinin yanı sıra buz çözücü çeşitleri ile araç camlarında, kapı kollarında, aynalarda ya da araç yüzeyinde oluşan buzları pratik bir şekilde çözebilirsiniz. Kolaylıkla takılıp çıkarılabilen otomatik kar zinciri çeşitleri, montaj esnasında kurulum aletleri ve montaj bilgisi gerektirmez. Zincirlerin gergin bir şekilde lastiğe bağlanması, lastiklerin etkin bir şekilde yola tutunması için önemlidir.

Güvenli Sürüş Deneyimi İçin Uygun Fiyatlı Kar Zincirleri Akakçe’de

Birbirine bağlı halkaları ile lastiği sararak lastiğin elastik ve kaygan yüzeyinin buzlu ya da karlı yollarda kaymasını önlemek amacıyla tasarlanan zincirler, kış aylarında araç güvenliği açısından en çok tercih edilen ürünler içerisinde yerini alır. Yeni nesil oto kar zinciri seçenekleri, üretiminde kullanılan kaliteli ve dayanıklı materyaller ile kullanıcıların zorlu yollarda araç hakimiyetini kolaylaştırmaya yönelik tasarlanan ürünlerdir. Sabitleme mekanizması, zincirlerin boyut ve çeşitlerine göre birbirleri arasında değişiklik gösterebilir. Doğru bir montaj işlemi gerçekleştirmek adına ürünün kullanım kılavuzuna göz atabilir, bir uzmandan kurulum için yardım alabilirsiniz. 4x4 kar zinciri çeşitleri, binek araçlardan daha büyük olan jip ve minibüs türü araçlarda kullanıma yönelik tasarlanan ürünlerdir. Zincir ebatları lastik jantları ile uyumlu olmadığı takdirde zincir lastiğin üzerinde çok bol ya da çok gergin bir şekilde durarak lastiğe zarar verebilir ve sürücünün sürüş verimini azaltabilir. Kar zinciri yorumlarını inceleyerek kullanıcıların paylaşmış olduğu deneyimler üzerinden daha detaylı bilgiye sahip olabilir, aracınızı kış ayları için kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Space kar zinciri çeşitleri ve diğer markaların ürünlerini inceleyerek bütçenize uygun alışveriş yapabilirsiniz.

Kar Zinciri Fiyatları

Kar zinciri fiyatları, kullanılan materyal, boyut ve araç türü gibi kategoriler içerisinde birbirleri arasında değişiklik gösterir. Markaların kullanıcılara sunduğu zincirler arasında da fiyat farkına rastlamak mümkündür. Alüminyum jantlara zincir takılmadan önce bir jant koruyucu satın alarak jantın hasar görmesini önleyebilirsiniz. Kar zinciri markalarının kullanıcılarıyla buluşturduğu ürünler içerisinden aracınızla uyumluluk gösteren modeli kolaylıkla bulabilir, kış aylarının getirdiği zorlu iklim ve yol koşullarına karşı önlemizi alarak sevdiklerinizle keyifli yolculuklara çıkabilirsiniz. Lastik zinciri, her araç sahibinin sahip olması gereken bir üründür ve zengin seçenekler içerisinden geniş bir bütçe aralığına hitap eden modeli bulmak ise çok kolaydır. Motosiklet kar zinciri çeşitleri, boyut açısından tıpkı otomobillerde olduğu gibi farklı numaralar üzerinden kategorilendirilir. Scooterdan yarış motoruna kadar birçok motor çeşidine yönelik modelleri bulunan zincirleri bagaj içerisinde kolaylıkla muhafaza edebilirsiniz. Kar yağışının yoğun olduğu bölgelerde, buzlanmanın sık görüldüğü viyadüklerde, virajlı ve engebeli yollarda kar zinciri kullanılması sürüş güvenliği açısından zorunlu kılınır. Siz de akakce.com’un kullanıcıları ile buluşturduğu en ucuz kar zinciri seçeneklerine göz atabilir, kış aylarında yapacağınız şehir içi ya da şehir dışı seyahatlerde güvenli bir sürüş deneyimi elde edebilirsiniz.