Magnolia Kavanozu

Magnolia Kavanozu Fiyatları

47 farklı Magnolia Kavanozu için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • ÇeşitMagnolia
 • BoyutBüyük
 • BoyutKüçük
 • BoyutOrta
 • Malzeme TürüCam
 • Malzeme TürüPorselen
 • Hacim500 cc
 • Hacim1000 cc
 • Kapak SeçeneğiKapaklı
 • Kapak MalzemesiBambu
 • Kapak MalzemesiMetal
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 2 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • ÇeşitMagnolia
Fiyatı 0 - 150 TL 150 - 250 TL 250 - 500 TL 500 - 750 TL 750 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerMalzeme TürüKapak MalzemesiKapak SeçeneğiCam TürüKapak TürüAdetBoyutKelime ile FiltreleÇeşitŞekilHacimParça SayısıSeriÜrün PuanıRenk
Temizle Ürünleri Gör (47)

Büyük Kavanoz Küçük Kavanoz Orta Boy Kavanoz Cam Kavanoz 10 Parça Kavanoz 1000 cc Kavanoz 12 Parça Kavanoz 200 cc Kavanoz 210 cc Kavanoz 230 cc Kavanoz 300 cc Kavanoz 3'lü Kavanoz

En Çok Karşılaştırılan Kavanozlar

Magnolia Kavanozu Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Magnolia Kavanozu hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Magnolia Kavanozu:
 1. Alev Ticaret 230 Cc. Magnolia Kavanozu - Cam Kavanoz - Kapaksız - 6 Lı Paket
 2. Alev Ticaret 230 Cc. Magnolia Kavanozu - Cam Kavanoz - Kapaksız - 5 Li Paket
 3. Paşabahçe Kırmızı Kapaklı 300 cc 10 Adet Cam Magnolia Kavanozu
 4. Alev Ticaret 12 Adet 230 Cc Siyah Kapaklı Cam Magnolia Kavanozu
 5. Akın 30 Adet Cam Kavanoz 330 Cc Kapaklı Magnolia Bardağı Kavanozu

Magnolia Kavanozu

Pandispanya, krema ve muz/çilek kullanılarak yapılan magnolia tatlısının sunumu için tasarlanan magnolia kavanozu, küçük bir cam kavanoz görünümündedir. Altın veya renkli metal kapaklı olarak tasarlanan magnolia kavanozları, ortalama 300 cc kapasiteye sahiptir. Tiramisu, kadayıflı muhallebi, granola cup gibi tatlıların sunumu için de ideal olan magnolia kavanozu modelleri, yiyecek, bakliyat, yemiş, pasta süsü gibi pek çok içeriği muhafaza etmek için kullanıma uygundur. Tekli ve üçlü set olarak kullanıcıların beğenisine sunulan magnolia kavanozu gereçlerinde yükseklik 7-8 cm civarındadır. Ağız kısmı geniş olarak tasarlandığından tatlıların aşama aşama kavanoz içine yapılması da oldukça kolaydır. Bulaşık makinesinde yıkamaya ve buzdolabında muhafaza etmeye uygun olan magnolia kavanozu modelleri kapaksız olarak mikrodalga fırınlarda dahi kullanılabilir. Bununla birlikte nadir olsa da plastik veya ahşap kapaklı magnolia kavanozu modelleri de bulmak mümkündür. Siz de tatlı sunumlarınızı daha keyifli hale getirmek için yeni sunum gereçleri arıyorsanız Akakçe yardımıyla magnolia kavanozu tasarımlarına göz atabilirsiniz.

Magnolia Kavanozu Özellikleri

Gıda temasına uygun yüksek kaliteli camdan üretilen magnolia kavanozları, 200, 230, 300 v3 330 cc kapasiteye sahiptir. Minimal tasarımları ile dikkat çeken küçük tatlı kavanozları, magnolia tatlısının yanı sıra pek çok sütlü ve pandispanyalı tatlının sunumu için değerlendirilebilir. Metal kapaklı olduğundan kapaklı magnolia kavanozu olarak adlandırılan sunum gereçlerinde farklı tatlılar, atıştırmalıklar, kuru gıdalar, yemişler muhafaza edilebilir. Kapakları tamamen kapandığı için yiyecek taşımaya da uygun olan magnolia kavanozu gereçlerine yapılan tatlıların kuruması veya nem alarak bayatlaması mümkün değildir. İlk bakışta sade bir reçel kavanozu gibi görünen magnolia tatlısı kavanozlarını diğer kavanozlardan ayıran en önemli özellik geniş ağız tasarımıdır. Ağız kısmı geniş olduğundan tatlıları kavanozun içine yapmak ve tatlıyı kavanozdan yemek oldukça konforludur. Bununla birlikte ağız kısmının geniş olması kavanozların temizliğinde de kolaylık sağlar. Öte yandan cam sunum gereçlerinde kullanılan kapaklar standart turşu kavanozu kapakları ile uyumludur. Böylece kullanım ömrü dolan kapakların yedekleri ile değiştirilmesi mümkündür.

Ortalama 170 gr ağırlığa sahip olan magnolia kavanoz modelleri, yaklaşık 8 cm yüksekliğindedir. Yaklaşık olarak 86 mm çapa sahip olarak tasarlanan magnolia tatlısı kavanozları, güvenli bir şekilde üst üste konumlandırılabilir. Böylece buzdolabında rafta veya dolap içinde yer israfına neden olmaz. Saklama ve kullanım avantajlarının yanı sıra kullanım açısından da kolaylık sağlayan tatlı kavanozları, şık sunumlar yapılmasına olanak tanır. Hazırlanan tatlıların tüm katmanlarının ve içindeki pek çok malzemenin dışarıdan görülebilmesini sağlayan magnolia kavanozu ürünleri genellikle şeffaf olur. Öte yandan nadir olsa da yarı opak veya renkli camdan üretilen farklı magnolia kavanozu modelleri bulmak mümkündür. Genellikle sadece camdan üretilmiş minimal kavanozlar olarak tasarlanan magnolia tatlısı kavanozları, kullanıcılar tarafından günün konseptine uygun şekilde süslenerek kullanılabilir. Kurdele, cam boyaları, boncuklar, renkli sicimler ve tüller kullanılarak süslenebilen kavanozlar, özel günlerde ev yapımı tatlılar ikram etmek için idealdir.

Magnolia Kavanozu Modelleri

Kapasite ve kapak tasarımı açısından farklı çeşitleri bulunan magnolia kavanozları arasında en sık tercih edilenler altın kapaklı olanlardır. Altın renkli metalden yapılan zarif kapakları ile dikkat çeken magnolia kavanozu kapaklı modelleri mat ve parlak altın kapaklı olarak ikiye ayrılır. Bunun yanı sıra gümüş, siyah, beyaz, kırmızı, ekoseli, puantiyeli, çiçekli ve kalpli metal kapaklara sahip magnolia kavanozu tasarımları da bulmak mümkündür. Farklı kapasitelere sahip karıştırma kabı çeşitlerinde olduğu gibi farklı kapasitelere sahip olabilen magnolia kavanozu ürünleri, 200 cc’den başlayıp 330 cc’ye kadar ulaşır. Çeşitli pudingler, dondurma ve muhallebiler için de uygun olan magnolia kavanozu gereçlerinde kapasite seçimi, ikram edilecek tatlı türüne göre yapılır. Örneğin, çok miktarda şeker içeren tatlılar daha az tüketildiğinden 200 cc kapasiteye sahip kavanozlar şekeri bol olan tatlıların sunumunda kullanılabilir. Öte yandan daha fazla kapasiteye sahip kavanozlar ise daha hafif tatlıların sunumunda tercih edilir.

Genellikle kolay yıkanabilir olması açısından metal kapak tercih edilen magnolia kavanozu ürünlerinin bambu kapaklı olanları da vardır. Oldukça nadir rastlanan ahşap kapaklı magnolia tatlısı kavanozu tasarımlarında genellikle metal kapaklılarda olduğu gibi vida kapak yerine silikon destekli vakum kapak bulunur. Elde yıkamaya uygun olan bambu kapaklar bulaşık makinesinde yıkamaya uygun olmadığından dikkatli bir kullanım gerektirir. Öte yandan kapak malzemesi veya kapasitesi fark etmeksizin tüm magnolia kavanozu ürünleri daha çok ikili, üçlü, altılı gibi çok parçalı setler halinde satışa sunulur. Bununla birlikte kullanıcıların takımlarını genişletebilmeleri veya bozulan takımlarını tamamlayabilmeleri için tekli satışa sunulan magnolia kavanozu modelleri de bulmak mümkündür. Ayrıca kalabalık gruplara ikramda bulunan bireysel ve endüstriyel kullanıcılara özel oluşturulan 24’lü, 48’li, 967’lı gibi ekstra büyük tatlı kavanozu setleri de vardır. Böyle setler sayesinde aynı görünüme sahip çok sayıda magnolia tatlısı kavanozu tek seferde satın alınabilir.

Magnolia Kavanozu Kullanımı

Zahmetsiz bir şekilde tatlı hazırlanması amacıyla tasarlanan magnolia kavanozları, gövde ile aynı açıklığa sahip geniş ağızları ile dikkat çeker. Geniş ağız tasarımı sayesinde magnolia kavanoz modellerinde tatlı tüketmek de oldukça kolaydır. Magnolia tatlı kavanozu kullanımında dikkat edilmesi gerekenler ise şöyle sıralanabilir:

Magnolia Kavanozu Fiyatları

Çeşitli züccaciye markaları tarafından üretilen magnolia kavanozları, genellikle oldukça uygun fiyatlıdır. Hemen herkes açısından ulaşılabilir düzeyde olan magnolia kavanoz fiyatları, cam kalitesi, kapasite, ölçüler, kapak malzemesi, marka ve varsa diğer özelliklerine göre belirlenir. Bunun sonucunda da 200 cc magnolia kavanozu ile 330 cc magnolia kavanozu arasında az da olsa fiyat farkı vardır. Öte yandan kullanılan camın kalitesi de magnolia fiyatlarını etkileyen önemli bir faktördür. Ahşap, plastik ve metal kavanoz kapağı fiyatları da birbirinden farklıdır. Dolayısıyla metal ve ahşap kapaklı magnolia kavanozu modelleri arasında fiyat farklılığı olması normaldir. Ayrıca çoklu set halinde kullanıcıların beğenisine sunulan magnolia kavanozu ürünlerinde fiyatlar daha çok miktara göre belirlenir. Bununla birlikte çoklu alımlarda adet fiyatı daha uygu olduğundan birim fiyat baz alındığında 20’li magnolia kavanozu setinin ile 3’lü magnolia kavanozu setinden daha avantajlı olduğu görülür. Siz de avantajlı koşullarda yeni magnolia kavanozu satın almak istiyorsanız Akakçe’den yardım alarak fiyat araştırması yapabilir, online satış seçeneklerini yakından inceleyebilirsiniz.