Mini Kavanoz

Mini Kavanoz Fiyatları

31 farklı Mini Kavanoz için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • BoyutMini
 • BoyutBüyük
 • BoyutKüçük
 • BoyutOrta
 • Malzeme TürüCam
 • Malzeme TürüPorselen
 • Hacim300 cc
 • Hacim500 cc
 • Kapak SeçeneğiKapaklı
 • Kapak MalzemesiBambu
 • Kapak MalzemesiMetal
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 2 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • BoyutMini
Fiyatı 0 - 150 TL 150 - 250 TL 250 - 500 TL 500 - 750 TL 750 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerMalzeme TürüKapak MalzemesiKapak SeçeneğiCam TürüKapak TürüAdetBoyutKelime ile FiltreleÇeşitŞekilHacimParça SayısıSeriÜrün PuanıRenk
Temizle Ürünleri Gör (31)

Büyük Kavanoz Cam Kavanoz Orta Boy Kavanoz Küçük Kavanoz Kapaklı Kavanoz 10 Parça Kavanoz 1000 cc Kavanoz 12 Parça Kavanoz 200 cc Kavanoz 210 cc Kavanoz 230 cc Kavanoz 300 cc Kavanoz

En Çok Karşılaştırılan Kavanozlar

Mini Kavanoz Sıkça Sorulan Sorular

Mini Kavanoz

Baharat, bebek maması, reçel gibi içerikleri muhafaza etmek amacıyla kullanılan mini kavanoz modelleri, küçük ölçekli saklama kaplarıdır. Gövde kısmı genellikle cam olan mini kavanozlar arasında seramik, porselen, borosilikat, akrilik ve plastik gövdeli olanlar da vardır. Metal, plastik, cam ve ahşap kapaklı olarak kullanıcıların beğenisine sunulan mini kavanoz ürünlerinde hacim 40 cc’den başlayarak 300 cc’ye kadar ulaşır. Mini kavanoz modelleri arasında vakum kapaklı özel tasarımlar bulmak mümkündür. Tekli veya çoklu ambalaj seçenekleri ile kullanıcıların beğenisine sunulan minik kavanoz ürünlerinde şekerleme, pasta süsleme malzemeleri, özel kahveler, ev yapımı pastiller gibi içerikler de saklanabilir. Şeffaf camın yanı sıra yarı şeffaf renkli camdan da üretilen mini kavanoz çeşitleri, mutfak dekorasyonuna katkı sağlayacak niteliktedir. Klasik altın - gümüş renkli metal kapaklı olanlar ise baharat rafları, çekmeceleri ve dolaplarında alanın verimli kullanılmasına yardımcı olur. Siz de küçük ölçekli kavanoz edinmek istiyorsanız farklı tasarımlara ulaşmak için Akakçe’den yardım alabilirsiniz.

Mini Kavanoz Özellikleri

Kapasitesi 40 cc’den başlayan mini kavanozlar, az miktarlı gıdaları saklamak için özel olarak üretilen ürünlerdir. Klasik kavanozlar ile aynı tasarım seçeneklerine sahip olan mini kavanoz ürünleri genellikle camdan yapılır. Bununla birlikte akrilikten porselene, seramikten plastiğe farklı malzemelerden üretilmiş kavanozlar da bulmak mümkündür. Kapağı metal olanlar turşu, reçel ve salça muhafaza etmek için dahi kullanılabilen mini kavanoz modellerinde genellikle baharat saklanır. Cam mini kavanoz tasarımları, içini tamamen gösterdiği için kavanoz etiketi kullanımını da ortadan kaldırır. Baharatlar için üretilen küçük ölçekli kavanoz ürünlerinde genellikle vakum kapak bulunur. Silikon destek sayesinde hava geçişine izin vermeyen vakum kapaklı mini kavanoz ürünleri, nemden uzak kalması gereken atıştırmalık ve yemişler için de uygundur. Bal saklamak için de sık tercih edilen küçük hacimli kavanozların farklı amaçlarla kullanıma uygun şekilde tasarlanan kapaksız versiyonları dahi vardır. Dolayısıyla doğru ürünü bulabilmek için mini kavanoz satın alma sürecinde ürün detaylarına ve kullanım alanlarına dikkat etmek gerekir.

Mini Kavanoz Çeşitleri

Baharat, şekerleme, bal, reçel kavanozları olarak tasarlanan mini kavanozlar, farklı tasarımlarıyla dikkat çeker. Örneğin, baharat kavanozu olarak üretilenler arasında cam kapaklı, vakumlu silindirik mini kavanoz modelle sık tercih edilir. Bununla birlikte yan durabilen yuvarlak gövdeli metal kapaklı olanlar da yoğun ilgi gören minik ölçekli baharat kavanozları arasındadır. Baharat dolabı yerine mutfaktaki açık raflarda kullanılması için tasarlanan çok sayıda dekoratif görünümlü kavanoz da bulunur. Bunlardan biri mantar kapaklı mini kavanoz modelleridir. Tıpkı bambu kapağa sahip olanlar gibi pek çok mutfak dekorasyonu ile uyumlu olan mantar kapaklılar, sıcak görünümleri ile mutfak dekorasyonunu destekler. Bazı mantar kapaklı mini kavanoz modellerinde mantar kapağın altında ekstra metal kapak bulunur. Öte yandan kapak veya gövde malzemesi fark etmeksizin 3’lü, 4’lü, 6’lı veya 10’lu set olarak satışa sunulan mini kavanoz modelleri de bulmak mümkündür. Siz de mini kavanoz satın al seçeneğinden yararlanarak mutfaktaki ihtiyaçlarınıza uygun seçimler yapabilirsiniz.

Mini Kavanoz Kullanımında ve Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Az miktarlı gıdaları ve gıda malzemeleri alan israfı olmadan muhafaza etme avantajı sağlayan mini kavanozlar, tıpkı patates dilimleyici gibi pek çok mutfakta kullanılan ürünlerdir. Dekoratif görünümleri ve işlevsellikleri ile öne çıkan minik kavanozlar, bazı noktalara dikkat edilerek kullanıldığından oldukça uzun ömürlüdür. Mini kavanoz kullanımında ve temizliğinde dikkat edilmesi gerekenler ise şu şekilde sıralanabilir:

Mini Kavanoz Fiyatları

Çok sayıda marka tarafından farklı tasarımlarla üretilen mini kavanozlar, uygun fiyat seçenekleri ile dikkat çeker. Zengin tasarım seçkisi sayesine hemen her bütçeye uygun modelin yer aldığı mini kavanoz ürünlerinde fiyatlar, hacim, malzeme, ölçüler, kapak tasarımı, kapak özellikleri, kullanım alanı ve tasarım detaylarına göre belirlenir. Öte yandan marka da mini kavanoz fiyatları üzerinde etkili faktörler arasındadır. Bu sebeple birebir aynı malzemelerden aynı tasarımla üretilen iki kavanoz sadece marka farkı nedeniyle farklı fiyatlarla satışa sunulabilir. Ayrıca, vakum ve klasik kapaklı mini kavanoz modellerinde de farklı bir fiyatlandırma söz konusudur. Benzer şekilde 40 c ile 180 cc hacme sahip küçük kavanozlarda da fiyatlar aynı düzeyde değildir. Tüm bunların yanı sıra saklama kabı fiyatları gibi mini kavanoz fiyatları da zaman zaman indirime girer. Özellikle kampanya dönemlerinde ,indirimli kavanozlar satın almak mümkündür. Siz de mini kavanoz arayışındaysanız Akakçe’den yardım alarak online satış seçeneklerini görüntüleyebilir, fiyat araştırması yapabilirsiniz.