Kaykay

Kaykay Fiyatları

527 farklı Kaykay için fiyatlar listeleniyor.

CVS Kaykay Triathlon Kaykay Birlik Oyuncak Kaykay Can Sport Kaykay Delta Kaykay Xslide Kaykay

Fiyatı Düşen Kaykaylar

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Kaykaylar

Tümü

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Uzunluk60 cm
 • Uzunluk77 cm
 • Uzunluk82 cm
 • Uzunluk84 cm
 • Uzunluk86 cm
 • TürüLongboard
 • TürüSkateboard
 • Taşıma Kapasitesi100 kg
 • Gövde MalzemesiTahta
 • Fiyatı0 - 500 TL
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 22 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTürüTaşıma KapasitesiAğırlıkGenişlikUzunlukGövde MalzemesiTekerlek MalzemesiTekerlek SertliğiTekerlek BoyutuÜrün PuanıRenk
Temizle Ürünleri Gör (527)

Kulak Tıkacı Elektrikli Kaykay Deniz Ayakkabısı Masa Tenisi Masası Masa Tenisi Topu Tenis Topu Zıpkın Tatami Minderi Langırt CVS Kaykay Triathlon Kaykay Birlik Oyuncak Kaykay

En Çok Karşılaştırılan Kaykaylar

Kaykay Yorumları ve Önerileri

Kaykay Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Kaykaylar hangileri?

Bugün Akakçe'de 527 farklı model arasında

En çok satan Kaykaylar hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Kaykay:
 1. CVS Tech Dn 80006 Graffiti Ledli Kaykay
 2. Triathlon T132 Hot Trucks Desenli Kaykay
 3. Birlik Oyuncak Büyük Tahta Kaykay 60x15 Cm Sarı
 4. Triathlon T132 Rıp Curl Desenli Kaykay
 5. Triathlon T132S Tahta Kaykay

Kaykay

Kaykay nedir sorusuna verilen yanıtta hem bir spor dalı hem de o spor dalında kullanılan alet cevabı verilebilir. Ekstrem bir spor dalında kullanılan kaykay tahta yada benzeri bir plakanın üzerine teker takılarak üretilen bir alettir. Tahta bu aletin gövdesini şekillendiren ve üzerinde durulan kısımdır. Başlangıçta zevk amacıyla üretilen üzerine oturularak kullanılan kaykay büyük boyutlara sahiptir. Sonrasında ait olduğu spor dalına özgü birbirinden farklı boyut seçenekleri ortaya çıkar. Geniş özelliklere sahip olan kaykay çeşitleri akrobatik hareketlerin yapılmasını sağlayabilir. Ayaklara giyilen 4 tekerlekli paten çeşitleri de kaykaylarla aynı kullanım amacına sahiptir. Yeni başlayanlar için kaykay önerisi sunularak kullanıcıların uygun seçimler yapabilmesi sağlanır. Bu sporun başlangıç seviyesinde olan ve amatör kullanıcı olanlar iki tekerlekli kaykay çeşitlerini tercih edebilir. Ayrıca ayaklarının kaymaması için uzun kaykay çeşitleri de yeni başlayanlar için uygun olabilir. Aletlerin sağlam ve dayanıklı malzemelerden üretilmesini sağlayan en iyi kaykay markaları kullanıcılarına uzun ömürlü avantajlar sağlayabilir. En iyi kaykay çeşitlerini sizlere sunan markalar arasından seçimler yapabilirsiniz. Ayrıca kaykay seti satın alındığında içerisinde bulunan dirseklik, bileklik ve dizlik koruyucu ekipmanlardır. Bunlar sayesinde herhangi bir sakatlığın ya da yaralanmanın meydana gelmesini engelleyebilirsiniz. Diğer bir avantaj ise fiyat çeşitliliğidir. Geniş çeşitliliğe sahip olan kaykay ucuz fiyat aralıklarıyla sizlere sunulur. Bu sayede bütçenize uygun bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Kaykay Modelleri

Kaykay modelleri yapımlarında kullanılan malzemelerden ve tasarımlarından dolayı geniş çeşitliliğe sahiptir. Plastik, metal ve ahşap kaykay modellerinde kullanılan bazı malzemeler arasında yer alır. Bu spor dalına yeni başlayan amatör kullanıcılar iki teker kaykay modellerinden yana tercih yapabilir. Ancak uzun süredir bu alanla ilgilenen profesyonel kullanıcılar ise 4 tekerlekli kaykay modellerini kullanabilir. Teker kısımlarının bulunduğu alana yerleştirilen ledler sayesinde ışıklı kaykay modelleri ortaya çıkar. Özellikle akşamları bu sporu yaparken ışıkların eşsiz görüntüsü çevreye mükemmel akrobasiler sunar. Özellikle şeffaf kaykay üretimlerinde kullanılan bu ışıklar ayağınızı bastığınız alanlar rengarenk görüntüler sergiler. Ayağınızı bastığınız bölümün farklı malzemelerden üretilmesi model çeşitliliğini artırır. Dayanıklı ve sağlam bir yapıya sahip olan tahta kaykay modelleri uzun ömürlüdür. Bu modellerden biri olan longboard kaykay ayağınızın kaymasını engelleyen özellikleriyle dikkat çeker. Klasik modellerden biri olan zımparalı kaykay bu spora yeni başlayan kullanıcılar için idealdir. Çünkü uzun yollarda kullandığınızda sizlerin yorulmasına yol açarken parkur ve parklarda yapacağınız akrobatik hareketler için gayet uygundur. Ayrıca zımparalı kaykay fiyatları da her bütçeye uygun seçeneklere sahiptir. Zımparasız kaykay ise daha çok profesyonel ve denge kabiliyeti yüksek olan sporcuların tercih ettiği modellerdir. Hafifliği sayesinde taşınabilme kolaylığı sağlayan plastik kaykay modelleri kolay kolay ayağınızdan kaçmaz. Kaykay plastik modelleri ayağınızdan kaçsa bile kırılmaya ve parçalanmaya sebebiyet vermeden rahatlıkla kullanılabilir. Kaykay nerede satılır sorusuna yanıt aramadan önce ihtiyaçlarınızı belirlemelisiniz. Bu sayede ihtiyaçlarınıza uygun kaykay boyutlarına, tasarımlarına ve özelliklerine kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca ucuz kaykay fiyatlarını da göz önünde bulundurarak seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Kaykay Özellikleri

Tekerlekli kaykaylar birbirinden farklı teker özelliklerine sahiptir. Hem sayısal hem de yapımlarında kullanılan malzemeler açısından tekerlekler çeşitlilik gösterebilir. Denge kabiliyeti yüksek olan sporcular tek tekerlekli kaykay çeşitlerinden yana tercihler yaparak dengelerini güçlendirebilir. Ancak bu sporu yapmaya yeni başladıysanız ve hala denge kurmakta güçlük çekiyorsanız çift teker kaykay çeşitleri sizin için idealdir. Zemin üzerinde sağlam durabilen ve sert bir yapıya sahip olan kemik teker kaykay çeşitleri ile uzun yollar katedebilirsiniz. Kemik tekerleklerin aksine daha yumuşak ve esneme gücünün yüksek olduğu silikon tekerlekli kaykay çeşitlerinde akrobatik hareketleriniz nefes kesici bir hale dönüşebilir. Kaykay silikon tekerlekleri zemin üzerinde kaymadan sıçrayabilmenizi sağlar. Tekerleklerin yanı sıra kaykay boyutları da büyük önem taşır. Büyük boy kaykay genellikle amatör sporcuların seçtiği ölçülere sahiptir. Büyük boy modellerin avantajı kolay bir şekilde denge sağlanmasına yardımcı olabilmesidir. Standart ölçülere sahip olan kaykay orta boy çeşitleri ise her kullanıcının tercih edebileceği özelliktedir. Bu sporu yaparken profesyonelleşen ve artık denge kurmaktan ziyade akrobasi yapan kullanıcılar küçük kaykay boyutlarını kolaylıkla kullanabilir. Sizlerde profesyonellik derecenize ve denge kabiliyetinize uygun özellikte kaykay seçimi yaparak keyifli anlar yaşayabilirsiniz.

Kaykay Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kullanım alanlarının değişmesi kaykay türleri arasında belirgin farklılıklara yol açabilir. Kaykay markaları üretimlerini yaptıkları ürünlere kendilerine özel logo ve isimler belirleyebilir. Bu da kaykay isimlerinin değişmesine yol açabilir. İhtiyaçlarınızı karşılayacak özelliklerdeki aletlere kaykay marka önerisi sayesinde ulaşabilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların kaykay önerileri ve tavsiyeleri doğrultusunda uygun seçimler yapabilirsiniz. Kaykay özelliklerinin değişmesini de yapımlarında kullanılan malzemelerin, tasarımlarının ve tekerlek sayılarının farklı oluşu etkileyebilir. Örneğin; 4 ve 2 tekerlekli kaykay çeşitlerinin özelliklerinin değişmesi kullanım amaçlarında farklılığa yol açabilir. Kullanıcıların profesyonellik derecesine göre kaykay ölçüleri değişim gösterebilir. Ölçülerin değişmesinde kullanılan kaykay uzunlukları ve genişlikleri sayesinde kullanım amacınıza uygun aletlere sahip olabilirsiniz. Birbirinden farklı şekilde tasarlanan kaykay desenleri ve renkleri her kullanıcının zevklerine uygun seçimler yapmasını kolaylaştırabilir. Ayrıca kaykay en ucuz fiyat seçenekleri arasından ihtiyaçlarınıza yanıt bulabilirsiniz.

Kimler Kaykay Kullanabilir?

Birbirinden farklı yaş kesiminden kullanıcılar kaykay sporunu yapabilir. Bu yüzden üretilen yetişkin ve çocuk kaykay modelleri birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Çocuklar için kaykay seçimi yaparken ayak yapısına ve beden kitle indeksine uygun olacak seçimler yapılmalıdır. Bu da mini kaykay çeşitlerinin üretilmesini sağlar. Kaykay çocuk çeşitlerinde erkek ve kız cinsiyetlerine uygun olarak farklı tasarımlar göze çarpabilir. Kız kaykayları daha canlı renklere sahipken erkeklerinki standart renklere sahiptir. Erkekler için tasarlananlarda freestyle kaykay türlerinin özellikleri yansıtılır. Yetişkinler kaykay seçimi yaparken profesyonellik derecelerini göz önünde bulundurarak ihtiyaçları doğrultusunda bir model tercih edebilirler. Seçimlerinizin etkilenmemesi açısından çocuk ve yetişkin kaykay fiyatları uygun seçeneklerle sizlere sunulur. Bu yüzden yeni başlayanlar için kaykay seçimlerinde hem fiyatların hem de alet özelliklerin özenli bir şekilde incelenmesi kullanıcının memnuniyetini artırabilir. Kaykay nasıl sürülür sorusuna yanıt bulmadan önce yumuşak zeminler üzerinde denge çalışmaları ve pratik yapılması öğrenme sürecine yardımcı olur. Belli bir zaman ve çaba sonucunda yarı profesyonel kaykay kullanıcısı haline gelebilirsiniz. Uzun yıllardır bu spor dalıyla ilgileniyorsanız profesyonel kaykay seçiminde denenecek teknikler ve seviyeniz önemli bir yere sahiptir. Kullanım amacınızı belirledikten sonra akla gelen kaykay ne kadar sorusudur. Bu soruya yanıt bulabileceğiniz en ucuz kaykay fiyat seçeneklerine ulaşarak bütçenize uygun alışveriş yapabilirsiniz.

Kaykay Çeşitleri Akakçe’de

Kaykay tutkunları bu sporu yaparken buna özgü ve aynı adı taşıyan aletlere ihtiyaç duyar. Kaliteli kaykay markalarının bu aletlerin üretimlerinde kullandığı malzemeler, tasarımları ve tekerlek özellikleri açısından farklılık gösterebilir. Böylece orijinal kaykay çeşitleri üretilir. Bu sayede kullanıcılar satın aldıkları kaliteli kaykay çeşitleriyle anın tadını çıkarabilir. 360 derece dönebilen yapıya sahip olan 2 teker kaykay modelleri hem yeni başlayanlar hem de kısa mesafelerde sürüş deneyimi yaşayacak olanlar için gayet uygundur. Tasarım farklılıklarına renkli kaykay çeşitleri katkı sağlar. Klasik renklerden olan beyaz, kırmızı ve siyah kaykay çeşitlerinde sıklıkla kullanılır. Renklerin değişmesinin yanı sıra ışık eklenerek model çeşitliliği sağlanabilir. Özellikle karanlıkta kaykay ışıklı çeşitleri kullanıldığında eşsiz bir görsel şölen ortaya çıkar. Kaykay fiyatları ucuz seçeneklerde tasarlandığı için her bütçeye uygundur. Uygun kaykay fiyatları sayesinde avantajlı ve indirimli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca elektrikli scooter fiyat seçenekleri de kullanıcılarına büyük avantajlar sunan seçeneklere sahiptir. Kaykay nereden alınır sorusunun cevabını Akakçe üzerinden bulabilirsiniz. Buradan kaykay satın alarak yapacağınız akrobasilerin keyfini yaşayabilirsiniz.