Kaynak Makinesi

Kaynak Makinesi Fiyatları

1.328 farklı Kaynak Makinesi için fiyatlar listeleniyor.

Magmaweld Kaynak Makinesi Askaynak Kaynak Makinesi Candan Kaynak Makinesi Anadolu Kaynak Makinesi GeKaMac Kaynak Makinesi Demiriz Kaynak Makinesi

Fiyatı Düşen Kaynak Makineleri

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Kaynak Makineleri

Tümü

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • TipiGazaltı
 • Tipiİnverter
 • Maksimum Güç160 A
 • Maksimum Güç200 A
 • Fiyatı0 - 2.000 TL
 • Fiyatı3.000 - 4.000 TL
 • Elektrot Çapı1.6-4 mm
 • Elektrot Çapı1.6-5 mm
 • Şebeke Gerilimi220 V
 • Şebeke Gerilimi230 V
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 50 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 2.000 TL 2.000 - 3.000 TL 3.000 - 4.000 TL 4.000 - 7.000 TL 7.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTipiMaksimum GüçFrekansElektrot ÇapıYükseklikGenişlikDerinlikAğırlıkKablo UzunluğuKoruma Sınıfıİzolasyon SınıfıKaynak Tel ÇapıŞebeke GerilimiÜrün PuanıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (1.328)

Matkap Vidalama Makinesi Taşlama Makinesi Kırıcı-Delici Daire Testere Elektrikli El Aletleri Seti Gönye Testere Somun Sıkma Makinesi Kompresör Magmaweld Kaynak Makinesi Askaynak Kaynak Makinesi Candan Kaynak Makinesi

En Çok Karşılaştırılan Kaynak Makineleri

Kaynak Makinesi Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Kaynak Makinesi Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Kaynak Makineleri hangileri?

Bugün Akakçe'de 1.328 farklı model arasında

En çok satan Kaynak Makineleri hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Kaynak Makinesi:
 1. Magmaweld Megastick 200 Amper Kaynak Makinesi
 2. Askaynak Inverter 205 Süper Kaynak Makinesi
 3. Candan CM-06 Set PPRC Boru Kaynak Makinesi
 4. Anadolu Strong ANS1026 PPRC Boru Mini Kaynak Seti
 5. Snaiker Alman TR-X 200 Amper Profesyonel Dijital Göstergeli İnverter Kaynak Makinesi

Kaynak Makinesi

Kaynak makinesi modelleri, yapı ve araç tamiratında en çok kullanılan ürünler arasında bulunuyor. Metalden üretilmiş yapı parçalarının birbirine kalıcı şekilde monte edilmesi amacıyla kullanılan kaynak makinesi çeşitleri, farklı işlemler için ayrı seçenekler hâlinde üretiliyor. Binalardaki tesisat parçalarını, duvar demirlerini ve dekorasyon unsurlarını sabitlemek için kullanılan kaynak makinesi türleri araçların onarımında da büyük fayda sağlıyor. En çok tercih edilen ürünler arasında ise mini kaynak makineleri, 200 amper kaynak makinesi modelleri ve 300 amperlik seçenekler ön plana çıkıyor. Siz de her türlü yapı ve onarım işleminde kullanabileceğiniz kaynak cihazları arıyorsanız Akakçe’deki zengin seçeneklere göz atabilirsiniz. Birbirinden etkili kaynak makinesi markaları tarafından üretilen çok sayıdaki modeli Yapı Market ve Elektrikli Ev Aletleri kategorilerinin altında bulabilirsiniz.

Kaynak Makinesi Modelleri

“Kaynak nasıl yapılır?” sorusu yapıları ve araçları tadilat ya da tamirat ihtiyacı duyan herkesin temel ihtiyaçları arasında bulunduğu şeklinde cevaplanabilir. Kaynak işlemlerinin büyük bölümü ise portatif cihazlarla yapılıyor. Portatif ürünler yapım ve onarım işleriyle uğraşanlar tarafından sıklıkla kullanılıyor. Portatif seçenekler arasında en çok 160 amper kaynak makinesi ve 250 amper kaynak makinesi seçenekleri tercih ediliyor. 400 amper ve 500 amper kapasiteli çeşitler ise yüksek motor güçleri sebebiyle fişe takılı olarak kullanılıyor. Klasik ürünler, elektrot ucundan çıkan elektronlar aracılığıyla metal parçaları birbirine bağlıyor. Daha pratik kullanımlı ve daha güvenli cihazlar tercih edenler ise elektrotsuz kaynak makinesi seçeneklerini tercih ediyor.
Mini kaynak makineleri, genellikle küçük boyutlu demir parçalarının birbirine kaynatılması için yeterli bir performans sergiliyor. Balkon demirlerinin montajında, bisiklet modellerinin onarımında, elektronik eşyaların tamirinde kullanılabilen küçük boyutlu kaynak cihazları cazip fiyat seçenekleriyle de öne çıkıyor. Mini boyutlu kaynak aletlerinin fiyatları isteyen herkesin kendi tamir setine sahip olabilmesini mümkün hâle getiriyor. En çok kullanılan ürün türleri arasında, spiral uçlu çeşitler de bulunuyor. Spiral şeklindeki döner başlıkları sayesinde geniş yüzeyli metal parçalarına işlem uygulayabilmenize olanak tanıyan ürünler araç tamirinde size büyük avantaj sağlıyor.

Kaynak Makinesi Özellikleri

Yeni nesil kaynak cihazı seçenekleri kaynak işlemlerini herkesin güvenli ve hızlı bir şekilde tamamlayabilmesine olanak tanıyor. Farklı motor güçleri ve yüzey genişlikleri sayesinde her çaptaki metale rahatça işlem yapabilmenize yardımcı olan ürünler, çekiç çeşitleri ile birlikte kullanılabiliyor. Yeni nesil cihazlarla metal yüzlerinin kolayca eritilebilmesi, aynı yüzeylerin çekiçle kolayca şekillendirilebilmesini mümkün kılıyor. Dijital bir tasarıma sahip olan çeşitler ise kullanışlı tasarımları ve ergonomik panelleri sayesinde farklı seviyelere rahatça ayarlanabiliyor. Dijital kaynak aleti özellikleri arasında ürünlerin işlem esnasında patlama ve sıçrama yapmaması da bulunuyor. Bu sayede olası kullanım kazalarını önleyen cihazlar iş güvenliğini de zirveye taşıyor. Eğer kaynak işlemlerinde deneyimliyseniz kendinizi rahat hissedebileceğiniz herhangi bir modeli satın alabilirsiniz. Kaynak işlemlerine yeni başlıyorsanız işlemlerinizi kolaylaştıracak dijital modellere yönelebilirsiniz.
Telle işlem yapan kaynak cihazı seçenekleri lehimleme gibi ince işlemleri bile rahatça uygulayabilmenizi sağlıyor. Uç bölümündeki teli eriten ve metal levhaları birbirine yapıştırırken bu unsuru kullanan cihazlar, bu sayede elektrik devrelerini iletken malzemelerle onarabilmenize yardımcı oluyor. Kaynak cihazı GTİP kodları ise ürün satın alırken yükümlü olacağınız vergiyi rahatça öğrenebilmenizi sağlıyor. Gümrük Tarife İstatistik Pozisyonu ifadesinin kısaltması olan GTİP değeri, kaynak makineleri için sıfır ve ikinci el ürünlerde satın almada %18, leasing işlemlerinde %1 olarak belirleniyor. İkinci el GTİP kodlarının sıfır ürün vergisiyle aynı olması kullanılmamış cihaz satın almayı daha cazip hâle getiriyor.

Kaynak Makinesi Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kaynak işlemleri en çok dikkat ve tedbir isteyen yapım, tamirat ve tadilat işlemleri arasında bulunuyor. Bu sebeple işlemleri gerçekleştireceğiniz ürünü seçerken pek çok farklı noktaya dikkat etmenizde yarar bulunuyor. Kaynak makinesi önerisi yapan deneyimli kullanıcılar, yeni kullanıcılar için yol gösterici nitelikte yorumlara imza atıyor. Yorumlarda en çok öne çıkan kaynak aleti öneri çeşitleri ise şu şekilde sıralanıyor:

Yüksek noktalarda yapacağınız kaynak işlemlerini güvenle tamamlayabilmeniz için merdiven de edinmeniz öneriliyor. Cazip merdiven fiyatları sayesinde dilediğiniz ürünü rahatça satın alabilir ve yüksek seviyelere kolayca kaynak yapabilirsiniz. Kaynak makinesi fiyatları da dikkat etmeniz gereken noktalar arasında bulunuyor. Farklı markalar tarafından tasarlanan ürünlerin fiyat seçeneklerini karşılaştırarak en ucuz kaynak aleti fiyatlarını keşfedebilirsiniz.

Kaynak Makinesi Kullanım Önerileri

“Kaynak makinesi nasıl kullanılır?” sorusu bu etkileyici teknolojiyle yeni tanışan pek çok kullanıcı tarafından soruluyor. Deneyimli kullanıcılar, satın alacağınız ürünü rahat kullanabilmeniz için çeşitli önerilerde bulunuyor. Kaynak işlemlerinde tercih edeceğiniz cihazları kullanırken dikkat etmeniz gereken en önemli detayların başında güvenlik geliyor. Elektrotlu ürün kullanıyorsanız olası patlamalara ve kıvılcım sıçramasına karşı koruyucu maske kullanabilir ve yüzünüzü tehlikelerden koruyabilirsiniz. Portatif makine kullanıyorsanız işlem öncesinde cihazın şarjını kontrol etmeniz büyük önem taşıyor. Gerekli durumlarda cihazınızı şarj ederek işlemlerinizin yarıda kalmasının önüne geçebilirsiniz. Ürünü kullanırken işlem yapacağınız metal yüzeyin türünü ve genişliğini de hesaba katmanız öneriliyor. Dar yüzeyler için telli cihazları, geniş yüzeyler için ise elektrotsuz cihazları tercih edebilirsiniz.
Kaynak için kullanacağınız cihazları kutuda ya da çantada muhafaza etmeniz, darbelere ve düşmelere karşı korumanız, üründe arıza oluşmasını engellemeniz açısından büyük önem taşıyor. Kaynak cihazlarını kullanmadığınız zamanlarda emniyet bölümünü açık bırakabilir ve böylece beklenmedik aksilikler oluşmasını önleyebilirsiniz. Kaynak cihazları, kontrolsüz bir şekilde çalıştırılmaları durumunda çeşitli tehlikeler doğurabiliyor. Bu yüzden ürünü kullanmadığınız zamanlarda çocukların erişiminden uzakta muhafaza etmeniz tavsiye ediliyor. Mutlaka dikkat etmeniz gereken konular arasında cihazın periyodik bakım işlemleri de bulunuyor. Cihazınızın bakımını düzenli olarak yapmanız paslanma, tozlanma, tıkanma gibi sorunları engellemenize yardımcı oluyor. Eritme işlemleri için yoğun ısı üreten modeller, motor bölümlerinin fazla ısınması durumunda arıza yaşayabiliyor. Bu yüzden işlem esnasında aşırı ısınma fark etmeniz durumunda cihazınızı bir süre dinlendirmenizde yarar bulunuyor.

En Ucuz Kaynak Makinesi Nereden Alınır?

Binalarda, araçlarda ve metal eşyalarda tamirat ve tadilat yapmak isteyen pek çok kullanıcı, kaynak makinesi ucuz modellerini nereden satın alabileceğini merak ediyor. Pek çok başarılı marka tarafından üretilen kaynak makinesi en ucuz modelleri ise Akakçe’de sizi bekliyor. Siz de farklı markaların imzasını taşıyan çok sayıdaki seçeneği aynı anda görebilir, ürünler arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. En ucuz ürünü kolayca tespit edebilir, dilerseniz dönemsel indirimlerden ve kampanyalardan da yararlanabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz ürüne en uygun fiyat seçenekleriyle kolayca ulaşabilir ve her türlü tamirat ve tadilat işlemini rahatça tamamlayabilirsiniz. Size özel olarak bir araya getirilen seçeneklere şimdi göz atın, benzersiz avantajlardan hemen yararlanın!