Keçeli Kalem

Keçeli Kalem Fiyatları

6.366 farklı Keçeli Kalem için fiyatlar listeleniyor.

Bic Keçeli Kalem Carioca Keçeli Kalem Faber-Castell Keçeli Kalem Pritt Keçeli Kalem Artline Keçeli Kalem Rotring Keçeli Kalem

Fiyatı Düşen Keçeli Kalemler

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Keçeli Kalemler

Tümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

6'lı10'lu12'li24'lü36'lı0 - 50 TL 50 - 100 TL SetMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler Adet Renk Türü Uç Seçeneği Uç Kalınlığı Uç Tipi Ürün Puanı Renk

Uçlu KalemDolma KalemTükenmez KalemFosforlu KalemRoller ve Jel KalemMarker KalemKurşun KalemTahta KalemiKalem UcuBic Keçeli KalemCarioca Keçeli KalemFaber-Castell Keçeli Kalem

En Çok Karşılaştırılan Keçeli Kalemler

Keçeli Kalem Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Keçeli Kalem Sıkça Sorulan Sorular

Keçeli Kalem

Boya yapmak hem çocukların hem de yetişkinlerin en sevdikleri aktivitelerin başında yer alır. Özellikle çocukların zihinsel gelişimine ve kabiliyet kazanmasına olan etkisi sebebiyle ebeveynler, çocuklarına sık sık bu aktiviteleri yaptırır. Uzun yıllardan beri yapılan boya sanatı hobi olmasının yanı sıra okullarda resim dersi olarak da öğretilir. Hem okullarda hem de farklı alanlarda kullanılan çok sayıda boya çeşidi ve malzemeleri vardır. Keçeli kalem de bu malzemeler arasında yer alır. Farklı renk ve çeşitleri sayesinde oldukça geniş bir yelpazeye sahip olan bu ürünler çocukların da ilgisini çeker. Yaratıcılık ve gelişim konusunda çocuklara farklı bir deneyim yaşatan kalem yazı ve boya çeşitleri arasındadır. Keçeli kalem seti modelleri sayılarına ve renk seçeneklerine göre farklı gruplara ayrılır. Keçeli modelleri sadece boyama işleminde değil yazı yazarken vurgulamak istediğiniz noktalar için de kullanabilirsiniz. Bu ürünlerin kullanımında herhangi bir kağıt tipi yoktur. Değişik ölçülerde ve kalınlıklarda dizayn edilen kağıt tiplerinde kullanım için uygundur. Canlı renk tonları ve yoğun kıvamları sayesinde sayfalarda rengarenk bir görüntü oluşur. Keçeli kalem çeşitleri uç kalınlıklarına göre farklılık gösterir. Uç kısımların ince ya da kalın olması özellikle yazı yazarken farklı görüntüler oluşması noktasında etkilidir. akakce.com sayfası aracılığıyla Carioca keçeli kalem çeşitlerine ve diğer markaların çeşitlerine kolayca ulaşabilirsiniz. Yüzlerce farklı alternatifin arasında dilediğiniz gibi bir ürün kolayca bulabilirsiniz.

Keçeli Kalem Çeşitleri ve Özellikleri

Ürünler kişilerin ihtiyaçlarına ve isteklerine göre şekil alır. Her geçen gün teknolojiyle beraber ürün yelpazesinde de birtakım değişikler ve yenilikler meydana gelir. Bu sayede de ortaya kişilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak özelliklere sahip modeller çıkar. Ürün araştırması yapan kişiler genel olarak işt etapta keçeli kalem markaları hakkında bilgi sahibi olmak isterler. Günümüzde bu ürünlerin üretimini yapan pek çok marka vardır. Her marka üretim aşamasında kaliteli materyaller kullanmaya özen gösterir. Bu şekilde kişilerin memnuniyetini kazanmakla beraber ürünlerin uzun süre kullanabilmesine de imkan tanır. Ayrıca kalemlerle kağıda müdahale ettiğiniz an itibariyle canlı renk tonuna hakim olur. Çocuğunuz için ya da kendiniz için seçimi yapmak ilk bakışta zahmetli ve kafa karıştırıcı görünebilir. Ancak ne aradığınızı bildiğiniz takdirde istediğiniz tarzdaki bir ürünü kısa sürede bulma olanağınız vardır. Ürünler hakkında merak ettiğiniz detaylar için kullanıcı yorumlarına da göz atabilirsiniz. Ayrıca keçeli kalem önerisi almak adına yakın çevrenize fikir danışmanızda fayda vardır. Keçeli kalem türleri genel olarak kapaklı şekilde dizayn edilir. Ayrıca set halinde satışa sunulan modellerin özel kutusu ya da çantası bulunur. Böylelikle ürünleri düzenli bir halde saklama imkanınız oluşur. Ergonomik şekilde tasarlanan kalemlerle dilediğiniz gibi boyama yapma ya da yazı yazı yazma olanağınız mevcuttur. Üstelik çocukların da kullanabileceği şekillerde tasarlanması beğeni toplar. Ürünleri incelerken setler içerisinde yer alan kalem sayılarına bakarak ihtiyaç oranınıza göre bir seçim yapabilirsiniz.

Keçeli Kalemler Nerede Kullanılır?

Keçeli kalem renkleri arasında aklınıza gelebilecek her rengin tonu mevcuttur. Ana renk tonlarından ara renk tonlarına kadar uzanan geniş renk skalası sayesinde resimlerinizi rengarenk boyayabilirsiniz. Boyama işleminin yapıldığı an itibariyle rengini yansıtması, canlı renk tonlarıyla resim yapmak isteyen kişiler için oldukça avantajlıdır. İnce uçlu keçeli kalem modelleri yazı yazmak amacıyla kullanım için fazlasıyla uygundur. Ürünler kağıtla birlikte farklı zeminler üzerinde de kullanılabilir. Bu zeminler arasında mukavva, taş ve kumaş yüzeyler çok popüler. Ancak yaptığınız kalemleri kullandığınız zeminin boyayı emebilecek kapasitede olmasına dikkat etmeniz gerekir. Aksi takdirde resminiz kalıcığını uzun süre koruyamayabilir. Genel olarak boyama işlemlerinde tercih edilen fırça uçlu keçeli kalem çeşitlerinin bir kısmı kapak kısmının açık kalması durumunda dahi ortalama 3 haftaya kadar kurumama özelliğine sahiptir. Bu detay da ürünlerin kalıcılığını uzun süre korumasının en büyük göstergesidir. Kalın uçlu keçeli kalem modelleri hem boyama işleminde hem de yazı yazma işleminde tercih edilir. Yazı yazma kısmında genellikle başlık atmada ya da önemli detayların üzerinin çizilmesi noktasında kullanıcılara avantaj sunar. Görünüm itibariyle sulu boyaları andıran bu ürünlerde genellikle su bazlı malzemeler kullanılarak üretilir. Kullanım alanınızı göz önünde bulundurarak seçenekler arasında ihtiyacınız olan bir modelde karar kılabilirsiniz.

Keçeli Kalem Seti ve Rengarenk Keçeli Kalemler Akakçe’de

Ürünlerin hangi alanda kullanıldığı ya da hangi amaçla satın alındığı fark etmeksizin tüm kullanıcıların ürün seçiminde bazı noktalara dikkat etmeleri gerekir. 24'lü keçeli kalem modelleri yoğun kullanım alanlarında kişiler için en avantajlı ürün seçenekleri arasında yer alır. Çocuklar için ya da daha az süreli kullanımlarınız için 12'li keçeli kalem setlerini tercih etmeniz uygun olur. 12 tane kalemin bulunduğu setler renk skalası bakımından kullanıcıların beklentisini karşılamayı başarır. Renklerini uzun süre koruyan bu ürünlerle yapılmış resimleri çerçeve içine alarak saklayabilirsiniz. Böylelikle ortamlarınıza farklı bir hava kazandırma şansınız elde edebilirsiniz. Siyah keçeli kalem çeşitleri özellikle kalın şeritli yazılar yazmak isteyen kişilere hitap eder. Ayrıca kurşun kalemle yapılmış olan resimleri daha belirgin bir hale getirmenize yardımcı olur. Siyah renkli modeller boyama işlemlerinde kullanıldığı gibi yazı yazma amacıyla da sık sık tercih edilir. Renkli keçeli kalem satın alırken yapmayı planladığınız resimlerde kullanacağınız renk tonlarını göz önünde bulundurabilirsiniz. Ürünlerin hangi materyaller kullanılarak tasarlandığı da seçim sürecinde rol sahibi olan faktörler arasında yer alır. Kaliteli materyal kullanılarak dizayn edilmiş ürünler kişilere hem canlı renk tonları hem de uzun süre kullanım ömrü vaad eder. Geniş model çeşidinin yer aldığı ürün skalasında istediğiniz özelliklere sahip olan ve istediğiniz markada bir seçenek kolayca bulabilirsiniz.

Keçeli Kalem Fiyatları

Keçeli kalem fiyatları da kullanıcıların ürünler arasında seçim yaparken dikkate aldıkları ve önem verdikleri unsurlar arasında yer alır. Ürünlerin fiyat aralıklarına göz gezdirdiğiniz zaman her bütçeye hitap eden seçenekler olduğunu görebilirsiniz. Kalın keçeli kalem modelleriyle ince olan modeller arasında fiyat farklılıkları görülebilir. Ayrıca set halinde satışa sunulan ürünlerle tekli halde satışa sunulan ürünlerin fiyatları da farklılık gösterebilir. Beyaz keçeli kalem çeşidine tüm setlerde denk gelmeniz mümkündür. Ayrıca siyah renk de hemen hemen her sette mevcuttur. Fiyat skalasının belirlenmesinde setlerin içinde bulunan kalem sayısı büyük oranda rol oynar. Keçeli kalem setlerini ve renkli keçeli kalem çeşitlerini Kara Cuma İndirimleri döneminde uygun fiyatlarla hem kendinize hem de sevdiklerinize alabilirsiniz.

Keçeli Kalem Kampanyaları ve İndirimleri

Silinebilir keçeli kalem modelleri hem cilt hem de farklı zeminler üzerinden silinerek tekrar tekrar boyama imkanı sunar. Bu modeller yıkanabilir olarak da bilinir. Özellikle boyama kitabı kullanmayı seven çocuklar için silinebilir modeller büyük avantaj sunar. Su bazlı keçeli kalem modellerinin de tamamı silinebilir özelliğe sahip olarak üretilir. Ürünlerde kullanılan su bazlı maddeler uluslararası standartlarda geçerli olan tüm testlerden geçirilir. Bu sayede güven içerisinde tercih edebilirsiniz. Kullanışlı olan modellerin bir diğeri de çift taraflı keçeli kalem modelleridir. Bir tarafında kalın uç diğer tarafında ise ince uç bulunan bu ürünler kullanıcılara tek modelde iki avantaj sağlar. Üstelik bu ürünler fiyat aralıklarıyla da yüz güldürür. Black Friday ya da anneler günü gibi özel dönemlerde uygulanan ekstra indirimleri takip ederek kırtasiye ürünlerinden aradığınız ürünleri uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.