Paw Paw Kedi Maması

Paw Paw Kedi Maması Fiyatları

48 farklı Paw Paw Kedi Maması için fiyatlar listeleniyor.

kg En Ucuz Paw Paw Kedi Mamaları

Tümü

Fiyatı Düşen Paw Paw Kedi Mamaları

ÇOK SATANLAR kgEN UCUZ EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT DİĞER EN YÜKSEK PUANEN YENİLER

 • MarkasıPaw Paw
 • Ağırlık10 kg
 • Ağırlık12 kg
 • Ağırlık15 kg
 • YaşYavru
 • YaşYetişkin
 • AromaBalık
 • AromaTavuk
 • ÖzelliklerKısırlaştırılmış
 • TürüKuru
 • TürüYaş
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 2 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • MarkasıPaw Paw
Fiyatı 0 - 100 TL 100 - 150 TL 150 - 250 TL 250 - 500 TL 500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterAğırlıkAromaTahılYaşTürüTane BoyutuCinsiYapısıAmbalaj SeçeneğiAdetBalık TürüÜrün PuanıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (48)

Kedi Kumu Kedi Mama Kabı Kedi Tuvaleti Kedi Vitamini Kedi Evi Kedi Taşıma Çantası Kedi Tırmalama Kedi Yatağı Kedi & Köpek Solüsyonları Enjoy Kedi Maması Pro Plan Kedi Maması N&D Kedi Maması

En Popüler Paw Paw Kedi Mamaları

Paw Paw Kedi Maması Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Paw Paw Kedi Maması Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Paw Paw Kedi Maması hangileri?

Bugün Akakçe'de 48 farklı model arasında

kg en ucuz Paw Paw Kedi Maması hangileri?

En çok satan Paw Paw Kedi Maması hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Paw Paw Kedi Maması:
 1. Paw Paw Gurme 15 kg Yetişkin Kedi Maması
 2. Paw Paw Tavuk Etli 15 kg Yetişkin Kedi Maması
 3. Paw Paw Balıklı 15 kg Yetişkin Kuru Kedi Maması
 4. Paw Paw Sterilised Somonlu 15 kg Yetişkin Kedi Maması
 5. Paw Paw Kuzulu Yetişkin Kedi Maması 15 kg

Paw Paw Kedi Maması

Türkiye’de üretilen Paw Paw kedi maması çeşitleri, yavru ve yetişkin kedilere özel içeriklerle desteklenmiş kuru mamalardan meydana gelir. Cinsi fark etmeksizin kedilerin bir öğünde alması gereken pek çok besin maddesini tek mamada bir araya getiren PawPaw markası, tavuklu, balıklı, kuzulu gibi farklı damak tatlarına uygun mama çeşitleri ile dikkat çeker. Kedilerin severek tükettiği et ve balık parçalarının ağırlıklı olarak yer aldığı Paw Paw kedi mamaları, yüksek protein oranları ile kedilerin ihtiyaç duyduğu enerjiyi kazanmasına yardımcı olur. Ekstra mineraller ile vitaminlere yer verilen kuru kedi mamalarında sindirimi kolaylaştırması için ham selüloz bulunur. Paw Paw kedi maması ürünleri, 500 gr ila 15 kg arasında değişen ambalaj seçenekleri ile kullanıcıların beğenisine sunulur. Böylece tüketim alışkanlıklarına uygun miktarda Paw Paw kedi maması satın almak mümkündür. Siz de patli dostunuz için Paw Paw kedi maması çeşitlerinden satın almak istiyorsanız Akakçe yardımıyla satış seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

Paw Paw Kedi Maması Özellikleri

Kurutulmuş hayvansal proteinler içerdiğinden pek çok kedinin severek tükettiği Paw Paw kedi mamaları, kuru olduğundan uzun bir saklama ömrüne sahiptir. Kuru maya tüketmeyi seven kedilere hitap eden Paw Paw kedi maması, büyük bir titizlikle üretilerek el değmeden ambalajlanır. Çeşidine göre farklı miktarlarda protein, karbonhidrat ve yağ içeren kedi maması Paw Paw ürünlerinde yoğun miktarda vitamin ile mineral de yer alır. Genellikle A, C, D, E vitaminlerinin yanı sıra fosfor, sodyum, kalsiyum gibi minerallerin de bulunduğu Paw Paw kedi maması çeşitleri Omega 3 ve Omega 6 yağ asitleri de içerir. Öte yandan kalsiyum ve potasyumu dengeleyici etkiye sahip olan taurin antioksidanı da Paw Paw kedi maması çeşitlerinde yer alır. Kedilerin damak zevkine uygun olarak lezzetlendirilen Paw paw markalı kedi mamalarında kuzu eti, tavuk, somon, balığı, farklı balık etleri, pirinç, buğday unu, mısır bulunur. Protein ağırlıklı olduğu Paw Paw kedi maması çeşitlerinde yeteri kadar yağ ve karbonhidrat da yer alır.

Kedilerin ihtiyaç duyduğu besinleri içermesinin yanı sıra sindirim sorunları yaşamamaları için ham selüloz ile desteklenen Paw Paw kedi maması çeşitleri, doğru ölçülerde kullanıldığında sindirim sisteminin düzenli çalışmasını destekler. Pek çok farklı markanın kedi mamasında kullanılan ham selüloz, yoğun miktarda lif içerdiğinden sindirim sisteminin çalışmasına yardımcı olacak niteliktedir. Bununla birlikte özellikle kabızlık sorunu yaşayan kedilerde bağırsak hareketlerinin artmasına yardımcı olarak sorunun çözümünde önemli rol oynar. Dolayısıyla Paw Paw kedi maması çeşitleri, sindirim sorunları olan kedilere uygundur. Kullanıcıların Paw Paw kedi maması yorumları da bunu destekler niteliktedir. Ev kedilerinin yanı sıra sokak kedileri için de uygun olan Paw Paw kuru mamaları, düzenli olarak sokaklardaki ve barınaklardaki kedileri besleyen kullanıcıların da öncelikli tercihleri arasındadır. Paw Paw kedi maması çeşitleri tıpkı kedi tasması modelleri ve oyuncakları gibi patili dostu olan kullanıcılara verilebilecek faydalı hediyeler arasındadır.

Paw Paw Kedi Maması Çeşitleri

Yetişkin ve yavru kediler için pek çok farklı lezzette mama üreten Paw Paw markasının en sevilen ürünlerinden biri yavru kedilere hitap eden tavuklu kuru mamadır. %5 oranında kanatlı eti ile tavuk proteinleri içeren mamalarda tavuk - balık yağlarının yanı sıra mısır, pirinç, buğday, keçiboynuzu unu gibi karbonhidrat kaynakları da yer alır. Ayrıca prebiyotikler, selüloz, mineraller, vitaminler ve antioksidanlar da Paw Paw yavru kedi maması çeşitlerinde bulunur. Markanın kedi mamalarının tamamında A, C, D, E vitaminleri ile sodyum, fosfor, kalsiyum içerikleri bulunur. Bununla birlikte Omega 3 ve 6 yağ asitleri de Paw Paw yetişkin kedi maması ve yavru kedi maması çeşitlerinde kullanılan faydalı bileşenlerdir. Bira mayası, oliga sakkaritler, yucca manan ile desteklenen yavru kedi mamalarının yetişkin kedi mamalarından ayrılan en önemli özelliği ise besin değeridir. Öte yandan yavru kediler yetişkin mamalarını sindirmekte zorlanabilir.

Yetişkin kedilere özel üretilen Paw Paw kedi mamaları arasında en sık tercih edilenlerden biri gurme olarak adlandırılan ve içinde pek çok fark et çeşidinin bir arada bulunduğu mamadır. Kuzu eti, tavuk, balık içeren karışık mama, yoğun lezzeti ile diğerlerinden ayrılır. %26 oranında protein ve %14 oranında yağ içeren gurme Paw Paw kedi maması, %9 oranında ham kül de içerir. Ham kül olarak ifade edilen aslında mamadaki minerallerin tamamıdır. mamalardaki ham kül oranı ve işlevi Paw Paw yavru kedi maması yorumları ile ürün değerlendirmelerinde de sıkça ifade edilir. Sevilen Paw Paw kedi maması çeşitlerinden bir diğeri kısırlaştırılmış kediler için özel üretilen somon balıklı mamalardır. Kısırlaştırılmış kedilerin kilo almaması için protein oranının klasik mamalara kıyasla daha yüksek olduğu Paw Paw kedi maması çeşitlerinde ortalama %30 protein + %12 yağ bulunur. Bunların yanı sıra markanın kuzu etli + pirinçli yetişkin kedi mamaları da sık tercih edilen ürünler arasındadır.

Paw Paw Kedi Maması Kullanımı

Pratik bir şekilde kedilerin ihtiyaç duyduğu besinleri almasına yardımcı olan Paw Paw kedi mamaları, mutlaka kedilerin yaşına, ağırlığına, sağlık durumuna göre verilmelidir. Örneğin, kedi kısırlaştırılmış ise mutlaka kısırlaştırılmış kediler için üretilen Paw Paw kedi maması tercih edilmelidir. “Paw Paw kedi maması nasıl kullanılır ve saklanır?” sorularının yanıtlarını da içeren kullanım önerileri ise şöyle sıralanır:

Paw Paw Kedi Maması Fiyatları

Yüksek besin değerleriyle öne çıkan Paw Paw kedi mamaları, ulaşılabilir fiyatları ile benzerlerinden ayrılır. Paw Paw kedi maması fiyatları genel olarak uygun düzeyde seyretse de içeriği, gramajı, uygun yaş aralığı gibi etkenlere göre değişiklik gösterebilir. Örneğin, yavru kedilere özel hazırlanan Paw Paw kedi maması ile yetişkin kediler için uygun olan Paw Paw kedi maması farklı şekilde fiyatlandırılır. Öte yandan tavuklu ve balıklı Paw Paw kedi maması ürünleri arasında da fiyat farkı vardır. Ayrıca içeriği aynı olan Paw Paw kedi maması 1 kg ve Paw Paw kedi maması 5 kg ürünleri arasında gramaja bağlı fiyat farkı bulunur. Ancak kedi besin ve gereçleri sık sık kampanyalarla desteklenen ürünler olduğundan belli dönemlerinde kedi kumu fiyatları gibi Paw Paw kedi maması fiyatları da uygun hale gelir. Böyle zamanlarda kampanyalardan faydalanarak Paw Paw kedi maması en ucuz fiyatlarla satın alınabilir. Siz de kediniz için yeni bir mama arayışındaysanız Akakçe’den yardım alarak Paw Paw markasının kedilere özel ürünlerini keşfedebilirsiniz.