Kek Fanusu

Kek Fanusu Fiyatları

1.088 farklı Kek Fanusu için fiyatlar listeleniyor.

Paşabahçe Kek Fanusu Tupperware Kek Fanusu Emsan Kek Fanusu Taboo Kek Fanusu Kütahya Porselen Kek Fanusu Cooker Kek Fanusu

Fiyatı Düşen Kek FanuslarıTümü

Piyasaya Göre Ucuz Kek FanuslarıTümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 46Sonraki

Filtrele
Markası Kolay Sipariş Kişi Sayısı Parça Sayısı Seri Renk
Fiyatı0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü

Bira BardağıÇay TabağıKayık TabakYemek TabağıKatlı KurabiyelikÇukur TabakSupla TabakShot BardağıPeynir TabağıPaşabahçe Kek FanusuEmsan Kek FanusuTupperware Kek Fanusu

En Çok Karşılaştırılan Kek Fanusları

En Çok İlgi Gören Kek Fanusları

En Ucuz Kek Fanusu Fiyatları Hakkında

Kek Fanusu kategorisinde 1.088 farklı ürün bulunuyor.

50 TL'ye kadar 268, 50 TL ile 150 TL arası 640, 150 TL ve üzeri 249 Kek Fanusu bulunuyor.

Şu anda 251 adet Kek Fanusu indirimi var. İndirim oranları %5 ile %69 arasında değişmekte.

Alışverişçilerin en çok tercih ettiği Kek Fanusu markaları, Paşabahçe, Tupperware, Emsan, Taboo, Kütahya Porselen ve Cooker.

Kek Fanusu Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Kek Fanusları hangileri?

Bugün Akakçe'de 1.088 farklı model arasında

En çok satan Kek Fanusları hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Kek Fanusu:

  1. Paşabahçe 95200 Patisserie Ayaklı ve Kapaklı
  2. Emsan Troy Emaye 30 cm Ayaklı Beyaz
  3. Paşabahçe 95198 Patisserie Ayaklı ve Kapaklı
  4. Tupperware Akordiyon Pasta Servis
  5. Paşabahçe Patisserie

Kek Fanusu

Kek, kurabiye ve pasta gibi ikramlıkların tazeliğini korumak amacıyla birbirinden farklı kek fanusu çeşitleri tasarlanır. Poğaça ve pizza gibi hamur işlerinde de patisserie kek fanusu çeşitleri üretilir. Bu ürünler yiyeceklerin dışarıda kalarak bayatlamasını, bozulmasını ve kurumasını önlemek amacıyla üretilir. Misafirleriniz geldiğinde ya da herhangi bir kutlama yaparken şık bir sunum için kullanılan ürünlerdir. Birbirinden farklı tasarım ve renklere sahip olan kek fanusları geniş ürün çeşitliliğine sahiptir. Bu sayede her kullanıcı ihtiyaçlarına ve beğenilerine uygun ürünlere kolay bir şekilde ulaşabilir. Bu ürünler iki kısımdan oluşur. Alt tabak ve üst kapak kısmı şeklinde iki ayrı parça mevcuttur. Tabak kısımlarının altına eklenen parçalarla ayaklı cam kek fanusu çeşitleri ortaya çıkar. Ayaklı kek fanusu gold, gümüş ve desenli renk seçenekleriyle tasarlanır. Hazırladığınız yiyecekleri tabak kısmına bırakarak üzerine tabağını kapatabilirsiniz. Kapak kısımları genellikle cam malzemelerden üretilir. Bu sayede cam kapaklı kek fanusu ikramlıkların dışarıdan hoş görülmesini sağlar. Kırılmayan yapısı sayesinde sıklıkla tercih edilen kek fanusu plastik çeşitleri tüm sunumlar için idealdir. Bu ürünler tekli satışlarının yanı sıra pasta tabaklarının eklenmesiyle set haline getirilir. Bu sayede kek fanusu seti pasta servislerinde masanızda güzel görünümler oluşturur. Ayrıca servis esnasında çay ikramı yapacaksanız çay bardağı modellerine göz atarak masanızda şık bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Sunumlarınızın Baş Tacı Olan Kek Fanusu Modelleri

Misafirleriniz geldiğinde şık sunumlar yapacağınız kek fanusu modelleri yapımlarında kullanılan malzemelerin ve kalıpların birbirinden farklı oluşu sebebiyle geniş çeşitliliğe sahiptir. Sağlıklı malzemelerden yapılan cam kek fanusu masanızda estetik ve şık bir görünüm sağlar. Genellikle beyaz renklere sahip olan seramik kek fanusu sunumlarınızda sadeliğin ön plana çıkmasını sağlar. Mermerin sağlıklı ve dayanıklı yapısı bu ürünlere taşınarak sizlerin kullanımına sunulur. Mermer kek fanusu modelleri birbirinden farklı renk seçenekleriyle kullanıcıların beğenisine sunulur. Son zamanlarda bambu bitkisinin sağlık açısından faydalı olması çeşitli ürünlerde kullanılmasını sağlar. Bu nedenle üretilen bambu kek fanusu sağlıklı malzemelerden üretilmesi sebebiyle kullanıcılarına kaliteli kullanım deneyimi yaşatır. Kırılmaz, paslanmaz ve yıpranmaz özelliklere sahip olan ferforje kek fanusu uzun kullanım ömrüne sahiptir. Günlük kullanıma uygun olan ahşap kek fanusu modelleri sağlıklı yapılarıyla sunumlarınızı tamamlamayı başarır. Ayrıca sağlam ve uzun ömürlü olan plastik kek fanusu sert yapısıyla kullanıcıların ilgisini çeker. Şekil açısından birbirinden farklı modellerden oluşan bu ürünler her kullanıcının ihtiyacına uygun yanıtlar bulabilmesini kolaylaştırır. Geniş masa sunumlarında dikdörtgen kek fanusu tercih ederek masa dizaynına uygun ürünlere sahip olabilirsiniz. Kurabiye ve kahve ikramlıklarının hoş bir görünüme sahip olacağı kare kek fanusu modelleri kullanışlı yapısı sayesinde ilgi görür. Pastalarınızın güzel bir sunuma sahip olmasını da yuvarlak kek fanusu modelleriyle gerçekleştirebilirsiniz. Sizler de ihtiyaçlarınıza uygun geniş model seçenekleri arasından seçimler yaparak ikramlıklarınızın hem korunmasını hem de hoş bir şekilde sunulmasını sağlayabilirsiniz.

Kek Fanusu Tercih Etmenin Avantajları

Özel kutlama günlerinizde yemek masalarının şık ve güzel görünmesini istersiniz. Yaptığınız ikramlıklar için gösterişli kek fanusları kullandığınızda yemek masanızın estetik bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Kek fanusu ayaklı ya da ayaksız şekillerde üretilerek masaların şıklığına şıklık katar. İkramlıkların bırakıldığı alan tabak şeklindedir. Ve üzerini kapatmak amacıyla kapaklar kullanılır. Kek fanusu kullanmanın faydalarından bazıları şöyledir:

Bu ürünler düzenli ve özenli kullanımlarında uzun ömürlü olur. Ancak tek kullanımlık çeşitlerinde kullan at felsefesi uygulanır. Bu yüzden kullanımlarının ardından atılan bu çeşitler yeniden kullanılmaz.

Birbirinden Şık Pasta Sunumları İçin Kek Fanusu Seçenekleri

Akışkan ve çabuk bozulabilen yapıya sahip olan pastalar hazırlandıktan sonra özenli bir şekilde korunmalıdır. Bunun için pasta fanusu kullanarak hem pastaların bozulmamasını hem de bayatlamamasını sağlayabilirsiniz. Uzun süre boyunca buzdolabında muhafaza etmeniz gerektiğinde ise pasta saklama fanusu sayesinde bunu gerçekleştirebilirsiniz. Birbirinden farklı tasarım ve özelliklerde olan bu ürünler geniş model çeşitliliğinin oluşmasını sağlar. Her kullanıcın ihtiyacına uygun yanıt bulacağı pasta fanus modelleri sayesinde sunumlarınız eskisinden daha estetik bir görünüme sahip olabilir. Tabak kısmının ahşap görünümüyle dikkat çeken bambu pasta fanusu sağlıklı malzemelerden üretilen yapıları sayesinde tercih edilebilir. Hem sadeliğin hem de şıklığın yansıtıldığı porselen pasta fanusu modelleri genellikle beyaz görünümleriyle sunumların estetik bir görünüme kavuşmasını sağlar. Özellikle sık kullanılan cam pasta fanusu her mutfağın olmazsa olmazlarındandır. İkramlıkların dışarıdan bakıldığında hoş görünmesi sebebiyle tercih edilir. Şekil bakımından da geniş çeşitliliğe sahip olan bu ürünler kare, yuvarlak ve dikdörtgen pasta fanusu şeklinden birbirinden ayrılır. Ayrıca tekli satışlarının yanı sıra pasta tabaklarından da oluşan setler üretilir. Pasta fanusu seti sunumlarınızda sizlere büyük avantajlar sağlar. Çünkü fanus ve tabaklardan oluşan bu set pasta servislerinizi yaparken masanızda güzel sunumlar ortaya çıkarır. Tüm ürün özelliklerinin dışında kullanıcıları ilgilendiren bir diğer nokta ise fiyat seçenekleridir. Bu amaçla her bütçeye uygun olacak şekilde pasta fanusu fiyatları tasarlanır.

Farklı Malzemeden Yapılan Kek Fanusu İle Masalara Şıklık Katın

Kek, kurabiye ve pasta gibi ikramlıkların sunumlarında kullanılan ürünler birbirinden farklı çeşitliliğe sahiptir. Ayaklı kek fanusu çeşitleri bulunduğu zemin üzerinde estetik ve şık bir görünüme sahiptir. Ayak yapısı sayesinde yüksekte kalan tabak bölümü hoş bir sunumun ortaya çıkmasını sağlar. Tabak kısmının kapatılmasında kullanılan kapaklarda farklı malzemelerden üretilmeleri ve özellikleri açısından farklılık gösterir. Bu sayede kek fanusu kilitli yada kilitsiz özelliklere sahiptir. Ayrıca kek fanusu kapağı plastik, cam ve porselen gibi malzemelerden yapılır. Sade ve şık görünümüyle camdan üretilen çeşitlerde ikramlıkların görünümleri kişileri cezbeder. Bu nedenle cam kek fanusu en ucuz fiyat seçenekleriyle kullanıcılarına sunulur. Ağır ve kaliteli yapısıyla yemek masalarında estetik görünümlere sahip olan porselen kek fanusu çeşitleri beyaz renkleriyle sadeliğe öncülük eder. Porselen kek fanusu fiyatları bütçenize uygun spektrum aralığıyla sizlere sunulduğu için ağır davet ve kutlamalarda rahatlıkla tercih edilebilir. Diğer modellerin aksine plastik kek fanusu fiyatları daha uygun seçeneklere sahiptir. Sizlerde kullanmak istediğiniz model seçeneklerini belirledikten sonra bütçenize uygun fiyatlı ürünlere sahip olabilirsiniz.

Kek Fanusu Çeşitleri Akakçe’de

Pasta kek fanusu modelleri birbirinden eşsiz renk ve tasarımlarıyla birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Siyah ve beyaz renklerin kullanıldığı damalı kek fanusu modelleri ilgi çeken görünüme sahiptir. Kapak kısmının şeffaf, tabak kısmının ise dama desenli olması sunum sırasında masanıza şıklık katar. Renk seçeneklerinin geniş olduğu mermer desen kek fanusu her masanın dizaynına uygun özelliklere sahiptir. Özellikler ağır davet ve kutlamalarda tercih edilen gümüş kek fanusu modelleri parlak ve ilgi çekici görünümüyle kullanıldığı ortamda gözlerinizi kamaştırır. Diğer modellerin aksine her alanda ve ortamda rahatlıkla kullanılabilen hasır kek fanusu modelleri günlük kullanıma gayet uygundur. Şekil açısından da model seçenekleri bulunan bu ürünler kısa ve uzun kek fanusu şeklinden ikiye ayrılır. Ayrıca büyüklükleri de farklılık gösterdiği için büyük, orta ve mini kek fanusu olarak kullanım amaçlarına uygun olacak şekilde değişiklik gösterir. Kullanıcıların hem ihtiyaçlarına hem de bütçelerine uygun ürünlere sahip olabilmeleri için kek fanusu fiyatları geniş seçeneklerle sunulur. Bu sayede Akakçe üzerinden sizlere uygun ucuz kek fanusu modellerine kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca buradan pasta tabağı modellerine de ulaşarak sunumlarınızı kusursuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz.