UPS Güç Kaynağı

UPS Güç Kaynağı Fiyatları

793 farklı UPS Güç Kaynağı için fiyatlar listeleniyor.

Powerful Kesintisiz Güç Kaynağı Makelsan Kesintisiz Güç Kaynağı Tunçmatik Kesintisiz Güç Kaynağı Tescom Kesintisiz Güç Kaynağı Schneider Kesintisiz Güç Kaynağı Inform Kesintisiz Güç Kaynağı

Fiyatı Düşen Kesintisiz Güç Kaynakları

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Kesintisiz Güç Kaynakları

Tümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

1000 VA2000 VA3000 VALine InteractiveOnline0 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL Voltaj Koruması12 V24 VMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 34Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 1.000 TL1.000 - 1.500 TL1.500 - 2.500 TL2.500 - 3.500 TL3.500 TL üstü
Markası Özellikler Güç Türü Akü Kapasitesi Akü Tipi Ses Seviyesi Akü Sayısı Şarj Süresi Dalga Şekli Maksimum Transfer Süresi Genişlik Derinlik Yükseklik Ağırlık Ürün Puanı Renk

Oyuncu Klavyesi Gaming Masası TP Link Modem Mouse Pad Hoparlör Webcam Harddisk Kutusu Grafik Tablet USB Çoğaltıcı PowerFul Kesintisiz Güç Kaynağı Makelsan Kesintisiz Güç Kaynağı Tunçmatik Kesintisiz Güç Kaynağı

En Çok Karşılaştırılan Kesintisiz Güç Kaynakları

Kesintisiz Güç Kaynağı Yorumları ve Önerileri

 • FS9 yorum
  124 beğeni
  MakelsanMakelsan Powerpack SE 3.000 VA Online Kesintisiz Güç KaynağıFatih S.İstanbul 27 Ocak 2023
  Makelsan Powerpack SE 3.000 VA Online Kesintisiz Güç Kaynağı
  Ürünün fanları aşırı ses yapıyor. Asla durmuyor. Isı kontrolcüsü yok gibi bir şey. %5 yükte dahi fanlar fazla dönüyor. İlk çalıştığında en yüksek hızını bir 3 saniye kadar duyuyorsunuz sonra yavaşlıyor ama bu yavaşlık yavaşlık sayılmaz. Örnek vereyim; işlemci sıvı soğutucumda 120mm 3 tane fan var, fanlar 100% döndüğünde bile, bu UPS'nin iki ufak fanının yarı devirde dönerken yağtığı kadar bile ses yapmıyor. Bu cihazın tam yükte ısınmaya başladıktan sonra ne kadar ses çıkartabileceğini siz düşünün. Aldığıma pişman oldum. Diğer sitelerde gördüğünüz "bilgisayar kadar ses çıkartıyor" yalanlarına inanmayın. Bu insanlarda muhtemelen kulak yok. Türk malı diye aldım. 45db yazıyor filan ama inanmayın. İki tane 120mm fanı, iki ufak fana göre daha az devir dönecek şekilde, iki yana yerleştirmek yerine ufacık iki fanı arka tarafa konumlandırarak berbat bir tercih yapılmış. Az kapasiteli fansız bir tane daha alıp, kullanım süresini arttırabilmek için bunu ek güç paketi olarak kullanacağım sanırım.
  • Alışverişçi resmi
 • SO1 yorumPowerPower PWR11-OL Model 10 kVA Online UPS - 16x12V 9AH AkülüSeven O. 16 Ekim 2022
  Power PWR11-OL Model 10 kVA Online UPS - 16x12V 9AH Akülü
  Power'ın bütün ürünleri çok kaliteli ve servis hizmetleri de çok güzel ve uygun.
 • Burak M.1 yorumSchneiderSchneider BVS 800 VA BVS800I-GR Lıne Interactive Kesintisiz Güç KaynağıBurak M.Eskişehir 19 Ocak 2021
  Schneider BVS 800 VA BVS800I-GR Lıne Interactive Kesintisiz Güç Kaynağı
  Ürün harika, markası zaten kalite, fiyat performans olarak en iyisi bu. Tavsiye ediyorum
Tüm yorumları gör

Kesintisiz Güç Kaynağı Sıkça Sorulan Sorular

Kesintisiz Güç Kaynağı

Batarya yedeği olarak da bilinen kesintisiz güç kaynakları, ana güç kaynağı arızalandığında veya voltaj normalin altında bir seviyeye düştüğünde yedek güç sağlayan ürünlerdir. Kesintisiz güç kaynağı ürünlerinin temel işlevi, elektrik gücü kesildiğinde akü desteği sağlamaktır; ancak bu işlevsel cihazları satın alarak kullandığınız cihazın sisteminde meydana gelen ya da gelebilecek şebeke kaynaklı çöküntüleri de engelleyebilirsiniz. UPS olarak da adlandırılan kesintisiz güç kaynakları, birincil kaynaktan bir güç kaybı algıladığında devreye giren bir pil içerir ve bu pil güç kaybı oluştuğunda bilgisayarınız üzerinde çalıştığınız verileri kaydetmenizi sağlar. Aynı zamanda ikincil güç kaynağı olarak adlandırılan pil sayesinde ani veri kayıplarının önüne geçebilirsiniz. Bunun yanı sıra UPS kesintisiz güç kaynağı bilgisayarınızda güç dalgalanmaları meydana geldiğinde, bu dalgalanmayı durdurarak cihazınıza zarar gelmesini engelleyebilir. Ürünlerin boyutu ve tasarımı, ne kadar süreyle güç sağlayacağını belirleyen bir etkendir. UPS seçenekleri arasından ihtiyacınıza yanıt veren ürünü satın alarak cihazınızı veri tabanında oluşabilecek çeşitli hasarlardan koruyabilirsiniz.

Kesintisiz Güç Kaynağı Çeşitleri Nelerdir?

Kesintisiz güç kaynağı, bir bilgisayarın birincil güç kaynağı kaybolduğunda kısa bir süre daha çalışmaya devam etmesini sağlayan cihazlara verilen isimdir. UPS güç kaynağı olarak da adlandırılan bu ürünlerin ihtiyaçlarınıza uygun farklı modellerini bulabilirsiniz. UPS çeşitlerini şu şekilde sıralamak mümkündür:

Tüm UPS teknolojilerinin kendine özgü avantajları vardır ve her biri, kullandığınız cihazdaki güç korumasını yapılandırmayı sağlar. Modeller arasından doğru bir seçim yapmak için kesintisiz güç kaynağı önerilerini inceleyerek gereksinimlerinize uygun seçeneği satın alabilirsiniz.

Kesintisiz Güç Kaynağı Kullanmanın Faydaları

Kesintisiz güç kaynağı nedir sorusuna yanıt bulduktan sonra bu ürünlerin çalışma ortamınıza sağlayacağı faydalardan bahsedilebilir. Önceleri sadece bilgisayar sistemleri için tercih edilirken zamanla fabrikalarda ve telsiz telefonların kullanıldığı alanlarda da kendine yer edinen UPS jeneratörler size pek çok fayda sağlar. Bu faydalardan bazıları şu şekildedir:

En iyi UPS güç kaynağı seçenekleri, güvenli ve konforlu bir alan yaratarak işlerinize kesintisiz biçimde devam etmenizi sağlar. Online alışveriş ayrıcalığıyla ihtiyaçlarınıza uygun bir UPS satın alarak ürünlerin sağladığı avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Kullanım Kolaylığı Sağlayan Kesintisiz Güç Kaynağı

UPS cihazları bilgisayarda çalışırken ani kesintiler sebebiyle veri kaybetmek istemeyen kullanıcılara kalıcı çözümler sunar. Kesintisiz güç kaynağı seçenekleri elektrik kesildiği anda açık olan cihazları kısa bir süre daha çalıştırabilmenizi sağladığı için, bilgisayarı kapatmadan önce gerekli önlemleri almanızı sağlar. Ayrıca ana güç kaynağının olumsuz etkilerini de gidermeyi sağlayan kesintisiz güç kaynağı nasıl kullanılır merak ediyorsanız, gerekli kablo bağlantıları yapıldıktan sonra UPS kurulumunu tamamlayabilirsiniz. Kurulumdan sonra fişe taktığınız ev tipi kesintisiz güç kaynağını açma kapama düğmesi ile çalıştırabilirsiniz. Düşük ve yüksek voltajlarda sistemi koruyan bu ürünler, kullanıcıların ihtiyaçlarına göre farklı özelliklerde üretilir. İhtiyacınıza göre 1 kW, 2 kW, 3 kW, 10 kW güç kaynağı seçenekleri arasından tercih yapabilirsiniz. Tüm UPS modelleri son derece kolay bir kullanıma sahiptir; ancak yine de seçim yapmadan önce UPS önerisi ve yorumlarına göz atarak gereksinimlerinize uyan ürünü satın alabilirsiniz. 15 kVA UPS fiyatları oldukça geniş bir aralıkta sunulduğu için bütçenizi zorlamadan bu ürünlere kolayca sahip olabilirsiniz. Ayrıca, kullanmadığınız bir sabit diskte depolanan verilere harici olarak ulaşmanızı sağlayan harddisk kutusu çeşitlerine de göz atabilirsiniz.

UPS Kesintisiz Güç Kaynağı Fiyatları

Kesintisiz güç kaynağı UPS ne işe yarar merak edenler için, bu cihaz elektrik sorunları sebebiyle oluşabilecek veri kaybını en aza indirmek amacıyla kullanılan koruyucu bir sistemdir. Aniden elektrik kesildiğinde UPS sayesinde cihazlar çalışmaya devam eder ve bu sürede gerekli önlemleri alarak verilerin kaybolmasını önleme fırsatı yakalayabilirsiniz. Bunun yanı sıra ani kesintiler bilgisayar üzerinde sistem dalgalanmalarına, bu dalgalanmalar da cihazınızda kalıcı hasarlara sebep olabilir. UPS, kullandığınız cihazı ana güç kaynağı dolayısıyla meydana gelebilecek sistem dalgalanmalarından ve kalıcı hasarlardan korur. Bu çok yönlü ve işlevsel ürünler ihtiyaç ve tercihlerinize göre farklı özelliklerde üretilir. UPS fiyatları ürünün modeline ve sahip olduğu özelliklere göre değişiklik gösterir. 15 kVA, 20 kVA, 40 kVA, 60 kVA UPS fiyatları her bütçeye uygun etiketlere sahip olduğu için müşterilerin beğenisini kazanır. Siz de ihtiyacınız olan özellikleri belirleyerek seçtiğiniz ürünü son derece avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz. Bilgisayar oyunlarını seviyorsanız, daha düşük tepkime süresiyle rakiplerinize karşı avantaj elde etmenizi sağlayan mekanik klavyelere sayfamızdan göz atabilir ve farklı markaların mekanik klavye fiyatları arasında karşılaştırma yapabilirsiniz.

Akakçe’de Kesintisiz Güç Kaynağı Seçenekleri

UPS cihazı şebeke kesintilerinde voltaj belli bir seviyenin altında ya da üstünde iken devreye girer ve gerekli önlemleri almanız için size yeterli zamanı kazandırır. Ani elektrik kesintilerinde devreye giren aküler yardımıyla cihazlar çalışır halde olduğu için bu süre zarfında önemli verilerinizi yedekleyebilirsiniz. UPS sistemleri elektrikli aletlerin kullanıldığı her ev, ofis, işletme ve fabrika için kesintisiz bir güç kaynağıdır; burada önemli olan kullanım alanınıza uygun büyüklükteki cihazları tercih etmenizdir. Kesintisiz güç kaynağı fiyatları ürünün modeline ve özelliklerine göre değişiklik gösterir. UPS 500 Watt, 600 Watt, 650 Watt, 700 Watt, 800 Watt seçenekleri arasından bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun bir seçim yapabilirsiniz. Bu çok yönlü ve işlevsel ürünleri Akakçe üzerinde inceleyerek UPS ürünlerindeki son 6 aylık fiyat değişimlerini görüntüleyebilirsiniz. Sayfamız üzerinden ulaşabileceğiniz kullanıcı yorumları sayesinde farklı modellerin özellikleri hakkında detaylı bilgi edinmeniz mümkündür. Ürün seçimi yapmadan önce kesintisiz güç kaynağı tavsiyelerine göz atarak, UPS modellerini daha önce kullanmış olan müşterilerin yorumlarından faydalanabilirsiniz.