Kingston Fiyatları ve Kampanyaları

En Popüler Kingston Ürünleri

En Çok Takip Edilen Kingston Ürünleri

En Çok Yorum Alan Kingston Ürünleri

Fiyatı En Çok Düşen Kingston Ürünleri

Kingston

Bilgisayar teknolojileri ve aksesuarları konusunda dünyanın önde gelen markalarından biri olan Kingston, USB belleklerle birlikte RAM ve bellek kartı gibi parçalar tasarlamayı sürdürüyor. Karşılaştırma, fiyat listesi, kullanıcı yorumları gibi özellikler sunan akakce.com da sizi kampanya ve indirimlerden haberdar ederek en uygun alışveriş fırsatını değerlendirmenizi sağlıyor. Akakçe'ye danışarak ihtiyaç duyduğunuz kapasitede Kingston flash belleklere ya da bilgisayar kullanımınızı kolaylaştıracak aksesuarlara avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Flash Bellek

Yazılı dokümanlardan en hacimli videolara ve diğer dosyalara kadar ihtiyaç duyulan bütün belgelerin bilgisayarlar ve akıllı TV'ler arasında taşınabilmesini sağlayan Kingston USB bellekler, farklı kapasiteleri ile dikkat çekiyor. 4, 8, 16, 32, 64, 128, 256, 512 GB flash belleklerle birlikte 1 TB USB bellek seçenekleri de kullanıcılara sunuluyor. 10 TL ile 2500 TL arasında değişen Kingston flash bellek fiyatları arasından size en uygun ürüne sahip olmak için Akakçe'nin rehberliğine güvenebilirsiniz.

RAM-Bellek

Flash disk olarak da anılan USB bellekler dışında hem laptop hem de masaüstü bilgisayarlar için RAM de tasarlayan Kingston, hız ve geniş hafıza seçenekleri sunuyor. 1, 2, 4, 8, 16, 32, 64, 128 GB RAM'ler, ağırlıklı olarak DDR3 ve DDR4 şeklinde tasarlanırken HyperX Savage katı hal sürücülerinin farklı kapasite ve Mhz seçenekleriyle bilgisayarınız yeni bir kimliğe kavuşuyor.

Aksesuarlar

Veri taşınması ve depolanması için tasarlanan 60, 120, 240, 480, 960 GB SSD bellek kartı seçeneklerinin dışında kart okuyucu, kulaklık, mouse pad gibi bilgisayar aksesuarları da Kingston tarafından kullanıcılarına sunuluyor. Akakçe de kampanya, indirim ve fırsatlardan haberdar ederek en uygun fiyatlarla ihtiyacınız olan bütün Kingston ürünlerine sahip olmanıza rehberlik ediyor.