Bepanthol

Bepanthol Sensiderm 20 gr Egzama ve Kaşıntı Giderici Krem

(14 yorum)
Seçenekler:

120 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

88,20 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 18 dakika önce Stokta 100+ adet 1 iş günü Satıcı: Pttavm/PHARMASTORE

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
86,19 TL24.11.2023

En Ucuz Bepanthol Sensiderm 20 gr Egzama ve Kaşıntı Giderici Krem Fiyatları

Tüm fiyatlar (56)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.

Bepanthol Sensiderm 20 gr Egzama ve Kaşıntı Giderici Krem paket seçenekleri

Bu üründe 1 adet paket için kargo dahil en ucuz fiyat: 88,20 TL 88,20 TL/adet Diğer paket seçenekleri:

En Popüler Bepanthol Kızarıklık Giderici Kremler
Benzer Ürünler

Bepanthol Sensiderm

Çeşitli cilt problemlerini gidermede faydalı ürün içeriği ile öne çıkan Bepanthol Sensiderm, alerji ve kaşıntı kremi olarak kullanıcılara sunulur. Bayer güvencesine sahip olan Bepanthol markası günlük hayatta karşılaşılan cilt sorunları ile başa çıkmada veya cildi sürekli olarak nemlendirmede etkili olacak ürün seçeneklerine sahiptir.

Söz konusu seçenekler arasında farklı problemlere ve kullanıcının cilt tipine göre seçim yapmak mümkündür. Bepanthol Sensiderm diğer kremlerden ayrılan belirgin içeriği ile günlük cilt bakımınızda en büyük yardımcınız olabilir.

Gün içerisinde en çok kire ve zararlı maddelere maruz kalan cilt yüzeyi için düzenli olarak bakım uygulamak gerekir. Bepanthol Sensiderm bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak cilt sorunları içerisinde en çok öne çıkan egzama ve kızarıklık ile mücadele eder.

Bepanthol Sensiderm krem, İngilizce hassas cilt anlamına gelen kelimelerin bir araya getirilmesinden adını alır. Gün içerisinde sıklıkla tahriş olan cilde sahip olan veya hassas içerikli ürünlere ihtiyaç duyanlar için özel olarak üretilmiştir.

Bepanthol Sensiderm tüp şeklindeki formu ile kolayca uygulanabilmesinin yanında farklı yaş grupları tarafından da güvenle tercih edilebilir. Ayrıca hamilelik gibi özel durumlar nedeniyle hassas ürünlere ihtiyaç duyan kullanıcılar için de Bepanthol Sensiderm uygun bir seçenektir. Ürün içeriğinde yer alan özellikleri yakından inceleyerek, Bepanthol Sensiderm kullanımı hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bepanthol Sensiderm Genel Görünüm

Cildi Koruyan Bepanthol Sensiderm Krem Özellikleri

Bepanthol Sensiderm ne işe yarar diye merak eden kullanıcılar için deri hastalıkları veya farklı cilt tipleri nedeniyle ortaya çıkan cilt sorunlarını yatıştıran bir krem olduğunu söylemek mümkündür.

Bepanthol Sensiderm kaşıntı giderici krem olarak tercih edilmesinde etkili olan bazı temel özelliklere sahiptir. Kozmetik amaçla kullanılan diğer cilt bakım kremlerinden farklı olarak içeriğinde kortizon, koruyucu, parfüm gibi maddeler bulunmaz.

Çünkü kortizon, koruyucu ve parfüm gibi içerikler söz konusu cilt yapılarında ekstra tahrişe ve kızarıklığa yol açabilir. Kortizonlu kremlerden farklı olarak Bepanthol Sensiderm kortizon kaynaklı oluşabilecek yan etkileri elimine ederek duyarlı cilt tipleri için güvenli bir kullanım sunar.

Bepanthol Sensiderm özellikleri içerisinde öne çıkan bir diğer konu ise yoğun miktarda lamellar lipid teknolojisine sahip olmasıdır. Lamellar lipid teknolojisi temel olarak kuruluk sorunlarını gidermek amacıyla kullanılır.

Cilt bariyerinde yer alan lipid adı verilen katmanlı tabakalar, gün içerisinde karşı karşıya kalınan kimyasal maddeler veya fiziksel problemler nedeniyle zarar görür. Bu katmanlı lipid tabakaların zarar görmesi sonucunda birçok kişi kuruluk, kaşıntı ve kızarıklık gibi sorunlarla mücadele etmek zorunda kalır.

Bu durumda devreye giren Bepanthol Sensiderm lamellar lipid teknolojisi ciltte bulunan lipid tabakaları güçlendirerek ihtiyaç duyulan nemin yeniden elde edilmesine katkı sağlar. Bepanthol Sensiderm içerik özelliklerinin güvenli ve etkili olmasının yanı sıra fiziksel özellikleri ile pratik kullanım elde etmenize yardımcı olur.

Yoğun kıvama sahip krem formunda olan Bepanthol Sensiderm arzu edilen yüzeye kolaylıkla sürülür. Yaklaşık 30 dakika gibi kısa bir sürede kızarıklık, kaşıntı gibi akut olarak yaşanan sorunları gidermenize yardımcı olur. İster gün içerisindeki cilt bakımınızda isterseniz de anlık yaşayan sorunlarda Bepanthol Sensiderm tüp kremleri kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Bepanthol Sensiderm Faydaları Nelerdir?

Bepanthol Sensiderm faydaları arasında kronik deri hastalıkları ile mücadele etmeden aşırı kuruluğu gidermeye kadar birçok seçenek bulunur. Bepanthol egzama kremi olarak Sensiderm öncelikle atopik dermatit veya alerjik egzama deri problemlerinde fayda sağlar.

Genellikle çocuklarda daha sık görülen bu deri hastalığı kendisini kaşıntı, kızarıklık ve deride pul pul dökülmeler gibi semptomlar ile gösterir. Kronik bir deri hastalığı olduğundan hayat boyu bakım ve cilt ürünlerinde dikkatli kullanım gerektirir.

Aynı zamanda alerjik reaksiyonlarla mücadele eden kullanıcılar için de benzer durum geçerlidir. Bu bakımdan Bepanthol Sensiderm yatıştırıcı ve kaşıntı giderici olarak etkili bir performans sunar.

Bepanthol Sensiderm egzama gibi belli başlı deri hastalıklarının yanı sıra çok kuru cilt tipine sahip kullanıcılar için de çeşitli faydalar sunar. Aşırı kuru deriler özellikle soğuk hava koşullarına maruz kalındığında sıklıkla neme ihtiyaç duyar.

Ancak ihtiyaç duyulan nemi alamayan cilt zamanla birçok farklı deri probleminin oluşmasına yol açar. Ciltte aşırı kuruluk sonucunda tahriş yaşanabilir veya kaşıntı, dökülme, kızarıklık gibi deri sorunları ortaya çıkabilir.

Cilde gerekli olan nemi geri kazandırmak ve sonrasında oluşabilecek deri problemlerini gidermek amacıyla Bepanthol Sensiderm krem cilt bariyerini güçlendirici özelliği ile günlük cilt bakımında yarar sağlar.

İçeriğindeki Pro-vitamin B5 veya gliserin gibi doğal nemlendiriciler sayesinde vücuttaki suyu tutarak aşırı kuru cildin yenilenmesine yardımcı olur. Böylece cildinizde sağlıklı bir görünüm elde etmenize imkan verir.

Bepanthol Sensiderm Kutu Görünüm

Bepanthol Sensiderm Kullanım Alanları

Bepanthol egzama kremi Sensiderm mevcut faydaları ve özellikleri göz önüne alındığından çok çeşitli kullanım alanları sunar. Kozmetik amaçla kullanılan bir krem olmamakla beraber hem dermatolojik problemlerin giderilmesinde hem de günlük olarak ortaya çıkan cilt sorunları ile başa çıkmada tercih edilir.

Bepanthol Sensiderm kullananlar arasında çok sayıda farklı ihtiyacı bir arada gidermek isteyenlere rastlamak mümkündür. Bepanthol Sensiderm kremin kullanılabileceği durumlar ve alanlar şu şekilde sıralanabilir:

  • Akut olarak ortaya çıkan kaşıntı, tahriş, alerji ve döküntü gibi reaksiyonları yatıştırmak için söz konusu bölgeye yardımcı ürün olarak Bepanthol Sensiderm sürülebilir. Farklı deri problemleri için uzman görüşü almak doğru olacaktır.
  • İçeriğinde kortizon bulunmadığı için istenilen miktarda ve sayıda kullanımı mümkündür. Ancak cildinizde herhangi bir açık yara bulunuyorsa o bölge için Bepanthol Sensiderm kullanılması doğru değildir.
  • Cildi nemlendirme ve onarma gibi amaçlara hizmet ettiğinden aşırı kuruluk veya kronik deri problemleri yaşayanlar günlük cilt bakım rutinine ekleyebilir. Bepanthol Sensiderm yorumlar incelenerek etkili kullanım sağlanabilir.
  • Yüz dahil olmak üzere tüm vücutta kullanımı mümkündür. Ancak kremi kullanmadan önce cilt tipinizi göz önünde bulundurmanız önemlidir. Bepanthol Sensiderm yoğun kıvamlı yapısı nedeniyle aşırı kuru cilt tipleri için daha uygun kullanım sunar.
  • Bebekler ve çocuklar için parfüm ve koruyucu madde içermeyen yapısı ile Bepanthol Sensiderm kaşıntı giderici veya tahriş önleyici krem olarak tercih edilebilir. Aynı zamanda hamile kadınlar için de uygun seçeneklerdendir.
Bepanthol Sensiderm Yatay Görünüm

Bepanthol Sensiderm Fiyatları

Bepanthol Sensiderm fiyat seçenekleri ürünün boyutuna ve satın alacağınız adede bağlı olarak değişir. Tüp krem formunda satılan Bepanthol Sensiderm kaşıntı giderici krem 20 g ve 50 g olmak üzere iki farklı boyut seçeneği ile tercih edilebilir.

İhtiyaca bağlı olarak her iki krem de pratik kullanım sunar. Çanta içerisinde kullanım için küçük boyut arayanlara Bepanthol Sensiderm 20 gr fiyat ve performans açısından fayda sağlar. Uzun süreli kullanım için ise nispeten daha büyük boyutlu 50 gr Bepanthol Sensiderm en ucuz alternatiflerle satın alınabilir.

Dermatolojik amaçlı kullanımı nedeniyle eczanelerde satılan Bepanthol Sensiderm Akakçe üzerinden farklı fiyat ve boyut seçenekleri ile online şekilde değerlendirilir. Bepanthol egzama kremi veya kaşıntı giderici krem adları ile piyasada yer alır.

Bepanthol Sensiderm krem hem belirli cilt sorunları için yardımcı ürün hem de hassasiyet arayanlar için güvenli kullanıma imkan verir. Bir yandan kaşıntı, tahriş gibi akut problemlerle savaşırken diğer yandan da cildinize ihtiyaç duyduğu nemi kazandırmak için Bepanthol Sensiderm kremi tercih edebilirsiniz.

Bepanthol Sensiderm 20 gr Egzama ve Kaşıntı Giderici Krem Fiyat Analizi

Bepanthol Sensiderm 20 gr Egzama ve Kaşıntı Giderici Krem son 1 aylık fiyat değişim grafiği
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
Ortalama Puan
4.7 31 kişi oyladı
Ürüne puan ver
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı