La Roche-Posay

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5 Yatıştırıcı ve Onarıcı Bakım Kremi 40 ml

En Popüler 4. Kızarıklık Giderici Krem
La Roche-Posay Cicaplast Baume B5 Yatıştırıcı ve Onarıcı Bakım Kremi 40 ml
Seçenekler:

97 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

197,90 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 14 dakika önceStokta 25+ adet3 iş günüSatıcı: Pazarama/Senfony kozmetik

Fiyat Değişimi

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz La Roche-Posay Cicaplast Baume B5 Yatıştırıcı ve Onarıcı Bakım Kremi 40 ml Fiyatları

Tüm fiyatlar (50)

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5 Yatıştırıcı ve Onarıcı Bakım Kremi 40 ml paket seçenekleri

Bu üründe 1 adet paket için kargo dahil en ucuz fiyat:Birim Fiyat En Ucuz 197,90 TL 197,90 TL/adetDiğer paket seçenekleri:

Bu ürün ile en çok birlikte alınan: Bioderma Sensibio H2O 100 ml Misel Solüsyon
La Roche-Posay Cicaplast Baume B5 Yatıştırıcı ve Onarıcı Bakım Kremi 40 ml+Bioderma Sensibio H2O 100 ml Misel Solüsyon
Pttavm 372,21 TL Ücretsiz kargoBirlikte Gör
En Popüler La Roche-Posay Kızarıklık Giderici Kremler
Benzer Ürünler

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5

Cilt bakımında yepyeni bir dönem başlatan La Roche-Posay Cicaplast Baume b5 onarıcı bakım kremi, istenen nemlendirmeyi gün boyu cildinize kazandırır. La Roche-Posay Cicaplast Baume b5 nedir sorusuna cevap olarak ürünün yatıştırma, yenileme, onarma özelliği olan nemlendirici bir krem olduğu söylenir.

“La Roche-Posay Cicaplast Baume b5 nasıl kullanılır?” ve “La Roche-Posay Cicaplast Baume b5 ne için kullanılır?”, kullanıcıların en merak ettiği sorular arasında yer alır.

Cicaplast Baume b5 kullanımı son derece kolaydır. Temiz cilde hemen uygulanan La Roche-Posay Cicaplast Baume b5 bakım kremi, çevresel faktörlere ya da genetiğe bağlı olarak oluşan deformeleri onarmaya yardımcı etkiler gösterebilir.

“La Roche-Posay Cicaplast Baume b5 ne işe yarar?” diye merak eden kullanıcılar için ürünün nemlendirme, yatıştırma,onarma olmak üzere farklı cilt problemlerine iyi geldiği gözlemlenir.

Özel bileşenlerden formüle edilen La Roche-Posay Cicaplast Baume b5 nemlendirici yaz, kış kullanıma uygundur. 40 ml olarak tasarlanan La Roche-Posay Cicaplast Baume b5 ambalajlar ekonomik olmasıyla da çok sevilir.

Her yaş grubu için kullanıma uygun olan La Roche-Posay Cicaplast Baume b5, ince yapısı sayesinde cilt yüzeyinde kalın bir tabaka oluşumunu minimum düzeye indirir. Çok amaçlı koruma sağlayan La Roche- Posay Cicaplast Baume b5 nemlendirici krem, farklı cilt sorunlarına sahip kullanıcıların ilk tercihleri arasında yer alır.

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5 Ön - Arka Görünüm

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5 Yatıştırıcı Krem Özellikleri

La Roche-Posay doğal içerikli nemlendirici özellikleriyle geniş kullanıcı kitlesine hitap etmeyi başarır. Her detayı ile özel olarak hazırlanan La Roche-Posay Cicaplast Baume b5 ergonomik ambalaj tasarımından etkili sonuç almaya yardımcı olan içeriğine kadar La-Roche Posay farkını ortaya koyar.

Kullanıcıların ürün ile ilgi merak ettikleri arasında “Cicaplast Baume b5 ne işe yarar?” sorusu gelir. Çok amaçlı kullanım sağlayan nemlendirici bu özelliği ile de büyük beğeni toplar. Hassas ciltler için kullanıma uygun olan La Roche Posay Cicaplast Baume b5 ayrıca eski ya da yeni yapılan dövmeli ciltler için de kullanıma son derece uygundur.

Hem yüze hem de vücuda sürülen krem bu özelliği ile fark yaratır. Ayrıca bebek ve çocuklardan yetişkinlere kadar her yaş kullanıcı için La Roche Posay Cicaplast Baume b5 güvenle kullanılır. 40 ml olarak hazırlanan bakım ürünü zengin gramajı ile de uzun süreli kullanım avantajı sunar. Ergonomik tüp şişe de tasarlanan La Roche Posay Cicaplast Baume b5 son gramajına kadar kullanım imkanı sağlar.

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5 Onarıcı Bakım Kremi İçeriği

Cicaplast Baume b5 kullananlar nemlendiricinin sağlıklı içeriğe sahip olduğunu vurgular. Bir çok cilt sorununa çözüm sağlayan Cicaplast Baume B5, cildin lipit bariyerini onarmaya katkı sağlar. Böylece kullanıcılara genç bir cilt görünümü kazandırır. Özel bileşenlerle formüle edilen La Roche-Posay Cicaplast Baume b5 içeriği şu şekildedir:

 • SPF 50 faktöre sahip olan La Roche Posay Cicaplast Baume b5 böylece güneşin zararlı ışınları UVA/UVB karşı koruma kalkanı geliştirerek, cilt lekelerinin oluşmasını minimum düzeye indirir.
 • Pantenol ile zenginleştirilen La Roche-Posay Cicaplast Baume b5 bakım kremi cildin yumuşak ve pürüzsüz bir görünüme kavuşmasına yardımcı etkiler sunabilir. Ayrıca yumuşak bir cilt yüzeyi kazandırmaya fayda sunar.
 • La Roche Posay Cicaplast Baume b5 içeriğinde bulunan Madecassoside sayesinde kırmızı ve kahverengi gibi istenmeyen lekelerin ve izlerin oluşmasına engelleyici katkılar sağlayabilir.
 • Water Aqua ile yağlı bir yapıya sahip olan La Roche Posay Cicaplast Baume b5 sürüldüğünde yapışkanlık hissi bırakmaz.
 • La Roche Posay Cicaplast Baume b5 bakım, onarım kremine hoş bir koku kazandıran Butyrospermum Parkii Butter/Shea Butter içeriği rahatsız hissi vermeden güzel bir koku oluşturur.
 • La Roche-Posay Cicaplast Baume b5 Butylene Glycol ve Aluminum Starch Octenylsuccinate ile cildi onarmaya katkı sağlayabilir.
 • La Roche Posay Cicaplast Baume b5 içeriğinde yer alan Propanediol, Cetyl Peg/Ppg-10/1, Dimethicone, Tristearin ve Zinc Gluconate ile de cildin kaybettiği nemi kazandırmaya yardımcı etkiler sunabilir.
 • Manganese Gluconate ile La Roche Posay Cicaplast Baume b5 yanma, yıpranma, gerginlik hissini azaltmaya faydalı etkiler sağlayabilir.
 • La Roche Posay Cicaplast Baume b5 Magnesium Sulfate, Disodium Edta ve Copper içeriği ile kızarıklık ve tahriş görünen cilt yüzeyini minimum seviyeye indirmeye olumlu etkiler sunabilir.
 • La Roche Posay Cicaplast Baume b5 nemlendirici cildin parlak ve canlı olmasına da yardımcı olur.

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5 Artı ve Eksi Yönleri

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5 40 ml bakım kremi kullanıcı değerlendirmelerinde bazı artı ve eksi özelliklere sahip olduğuna değinilir. Cicaplast Baume b5 yoğun kıvamı, özel formülü ile etkili bir cilt bakımı sunar. Kremin diğer artı özellikleri şu şekilde sıralanabilir;

 • Kuruyan cilde parlak kazandırması, pul pul olup dökülmesini engellemeye ve cilt lekelerinin hafiflemesine yardımcı olması gibi özellikler yer alır.
 • Hassas ve tahriş olmuş ciltler için son derece etkili olan krem ayrıca zengin içeriğiyle de dikkat çeker.
 • La Roche Posay Cicaplast Baume b5 kreminin tüp ambalaj tasarımı da avantaj sağlayan özellikleri arasında sıralanır. Böylece iyi muhafaza edilen bakım kremi kolay taşınma imkanı sunar.

Su bazlı bir ürün olmadığı için LRP Cicaplast Baume b5 uygularken zor dağılması kullanıcılar tarafından kremin eksi özellikleri arasında değerlendirilir.

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5 ile Toleriane Sensitive Riche Arasındaki Farklar

La Roche-Posay cicaplast baume b5 yatıştırıcı krem 40 ml ile La Roche-Posay Toleriane Sensitive Riche cilt bakım ürünü kullanım alanlarına göre birbirinden farklılık gösterir. Yatıştırıcı ve onarıcı özelliği ile dikkat çeken Cicaplast Baume b5 40 ml bu özelliği ile de Toleriane Sensitive Riche nemlendiriciden ayrılır.

Toleriane Sensitive Riche cilt kremi yatıştırıcı ve onarıcı içeriğe sahip olmamakla birlikte, makyajdan önce yüzü nemlendirmek amacı ile kullanılabilir. İçerikleri bakımdan birbirinden farklılık gösteren Cicaplast Baume b5 ile Toleriane Sensitive Riche aynı gramajlarda üretilse de farklı ambalaj tasarımı ile kolaylıkla ayırt edilebilir. Ürün değerlendirme yazılarından ve puanlama tablosundan kremlerin kıyaslama yorumlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5 Kutulu Görünüm

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5 Kullananlar

La Roche-Posay Cicaplast Baume b5 kullananlar kremin gözle görünür farklar yarattığını kanıtlar. Çeşitli nedenlerden dolayı tahriş olmuş, canlılığını kaybetmiş ve yıpranmış ciltlerde son derece etkili sonuçlar gösteren La Roche Posay Cicaplast Baume b5, nemlendirme özelliği ile de büyük beğeni toplar.

Cicaplast Baume b5 yorumlar da ön plana çıkan detaylar arasında ürünün gece kullanıldığı zaman daha verimli sonuçlar doğurduğu yer alır. La Roche-Posay Cicaplast Baume b5 yorum ve değerlendirme yazılarında kremin son derece tatmin edici ürün gramajından da övgüyle bahsedilir.

40 ml olarak hazırlanan La Roche Posay Cicaplast Baume b5 düzenli kullanım ile yaklaşık olarak üç ile altı ay gibi uzun bir süre kullanılabilir. La Roche-Posay Cicaplast Baume b5 krem kullananlar ürünün makyaj öncesi baz olarak da kullanılabildiğini değerlendirme yazılarında belirtir.

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5 Fiyatları

Cicaplast Baume b5 fiyat ve özellikleri ile de büyük beğeni toplar. La Roche Posay Cicaplast Baume b5 bakım kreminin fiyatının ulaşılabilir olması kullanıcılar tarafından memnuniyetle karşılanır.

Birçok cilt problemine olumlu sonuç veren özel formülüyle geniş kullanıcı kitlesine ulaşan Cicaplast Baume b5, etiket fiyatlarıyla da dikkat çeker. Kolay ulaşılabilen La Roche Posay Cicaplast Baume b5 kremini dilerseniz kendiniz için isterseniz de sevdiklerinizle birlikte kullanabilirsiniz.

Zaman zaman gerçekleşen indirim ve kampanya dönemlerinde La Roche Posay Cicaplast Baume b5 kremi daha uygun fiyatlarla bulabilirsiniz. La Roche-Posay Cicaplast Baume b5 fiyat skalası bütçe dostu seçim yapma şansı tanır. La Roche-Posay Cicaplast Baume b5 detaylı bir şekilde inceleyebilir, değerlendirme ve puanlama bölümünden ürünün size uygun olup olmadığına kolaylıkla karar verebilirsiniz.

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5 Yatıştırıcı ve Onarıcı Bakım Kremi 40 ml Fiyat Analizi

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5 Yatıştırıcı ve Onarıcı Bakım Kremi 40 ml son 6 aylık fiyat değişim grafiği

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5 Yatıştırıcı ve Onarıcı Bakım Kremi 40 ml Detayları

 • Özellikler
 • Ses düzeyi 40 ml
 • Uygun olduğu cilt tipleri Kuru cilt, Hassas cilt, Cok kuru cilt
 • Cilt bakım etkisi Koruma, Yatıştırıcı, Tedavi
 • Uygunluk Unisex
 • Dağıtıcı tipi Tüp
 • Temel element Gliserin, Panthenol, Karite yağı
 • Hipoallerjen Evet
 • Dermatolojik testlerden geçirilmiştir Evet
 • Parabensiz Evet
 • Alkolsüz Evet
 • Bebek için uygun Evet
 • Muhteviyatı Aqua / Water Hydrogenated Polyisobutene Dimethicone Glycerin Butyrospermum Parkii Butter / Shea Butter Panthenol Butylene Glycol Aluminum Starch Octenylsuccinate Propanediol Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone Tristearin Zinc Gluconate Madecassoside Manganese Gluconate Magnesium Sulfate Disodium EDTA Copper Gluconate Acetylated Glycol Stearate Polyglyceryl-4 Isostearate Sodium Benzoate Phenoxyethanol Chlorhexidine Digluconate CI 77891 / Titanium Dioxide
Hatalı İçerik Bildir
Ürüne puan ver

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5 Yatıştırıcı ve Onarıcı Bakım Kremi 40 ml Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5 Yatıştırıcı ve Onarıcı Bakım Kremi 40 ml İle En Çok Karşılaştırılanlar

 La Roche-Posay Cicaplast Baume B5 Yatıştırıcı ve Onarıcı Bakım Kremi 40 mlAvene Cicalfate+ Restorative Protective Onarıcı Bakım Kremi 40 mlBioderma Sensibio AR Creme 40 ml Kızarıklık KremiLa Roche-Posay Cicaplast Baume B5 Yatıştırıcı ve Onarıcı Bakım Kremi 100 ml
 La Roche-Posay Cicaplast Baume B5 Yatıştırıcı ve Onarıcı Bakım Kremi 40 mlAvene Cicalfate+ Restorative Protective Onarıcı Bakım Kremi 40 mlBioderma Sensibio AR Creme 40 ml Kızarıklık KremiLa Roche-Posay Cicaplast Baume B5 Yatıştırıcı ve Onarıcı Bakım Kremi 100 ml
Fiyat 197,90 TL
97 satıcı
188,00 TL
74 satıcı
359,00 TL
72 satıcı
259,90 TL
81 satıcı
Popülerlik4. Popüler Kızarıklık Giderici Krem3. Popüler Kızarıklık Giderici Krem6. Popüler Kızarıklık Giderici Krem1. Popüler Kızarıklık Giderici Krem
Ortalama Puan-1 yorum4 yorum10 yorum
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı