Logitech

Logitech MK235 920-007925 Kablosuz Klavye Mouse Seti

En Popüler 3. Klavye Mouse Seti
Logitech MK235 920-007925 Kablosuz Klavye Mouse Seti

125 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

529,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 25 dakika önce Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Stokta 1 adet 19:00 Bugün kargoda Satıcı: CarrefourSA7,5 38 Yorum
Yorumları oku

Ürün Özellikleri: Kablosuz


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Logitech MK235 920-007925 Kablosuz Klavye Mouse Seti Fiyatları

Tüm fiyatlar (64)

Yenilenmiş ve İkinci El Logitech MK235 920-007925 Kablosuz Klavye Mouse Seti Fiyatları

Bu ürün ile en çok birlikte alınan: Addison 300145 Mouse Pad
Logitech MK235 920-007925 Kablosuz Klavye Mouse Seti+Addison 300145 Mouse Pad
Amazon Türkiye 708,99 TL Ücretsiz kargo Birlikte Gör
En Popüler Logitech Klavye Mouse Setleri
Benzer Ürünler

Logitech MK235

Logitech MK235 takımı, uygun fiyata ortalamanın üzerinde bir kalite sunan kablosuz fare ve klavye seti isteyen kişilere seslenir. Sayısal tuşlara sahip olması, kompakt boyutları ve şık tasarımıyla dikkatleri üzerinde toplayan model, her yere rahatça taşınabilen boyutlarıyla öne çıkar.

Aynı zamanda tek bir USB bağlantısıyla MK235 klavye ve fareyi bir arada sunmasıyla kullanıcılarının beğenisini kazanır. Üstelik tuşlar ergonomi kriterleri göz önünde bulundurulacak şekilde tasarlandığından dolayı başarılı yazma deneyimi sunar.

Yanlış tuşlara basmaları en aza indirecek şekilde düzenlenen tuşlar, kullanan kişilerin beğenisini kazanır. Logitech MK235 USB kablosuz Türkçe klavye mouse seti ile bilgisayarlarınızı daha işlevsel hale getirebilir, çok yönlülüğü sayesinde bütün ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz.

Dış mekanlarda bilgisayarınızı yanınızda taşımak istiyorsanız kablosuz klavye mouse set MK235 bu konuda size yardımcı olabilir. Laptop çantalarına kolaylıkla sığdırılabilen ve kısayol tuşları sayesinde çeşitli işlemlerin pratik şekilde gerçekleştirilmesini sağlayan Logitech MK235, günlük hayata pratiklik kazandırır.

USB bilgisayara bağlandıktan sonra anında çalışmaya başlayan set, hem macOS hem de Windows işletim sistemiyle bir arada kullanılabilir. Farklı işletim sistemleriyle de uyum sağlayabilmesiyle geniş kitleye seslenir.

MK235 modeli, bilgisayarın yardımcı aksesuarlarını tek seferde tamamlamanıza imkan tanımasıyla oldukça fonksiyonel bir set olma özelliği gösterir. MK235, rahat kullanımıyla çalışma alanlarının önemli bir parçası haline gelir. Logitech MK235 en ucuz seçeneklerini inceleyerek ihtiyaçlarınızı uygun fiyatlarla karşılamaya başlayabilirsiniz.

Logitech MK235 Genel Görünüm

Logitech MK235 Klavyesinin İşlevsel Tasarımı

Logitech’in MK235 modeli, işlevsel tasarımı ve rahatça yazı yazılabilecek biçimde tasarlanan tuşlarıyla kullanıcılarının günlük hayatına pratiklik kazandırır. MK235 Logitech modelinde tuşlar kenarlara doğru ovalleşen kare benzeri görünüme sahiptir.

Tuşların aralarında bulunan ufak boşluklar, yanlış harfin üzerine basma ihtimalini ortadan kaldırarak daha rahat kullanım sunar. Aynı zamanda etrafında bulunan çerçeve, klavyenin sağlam ve dayanıklı yapıya kavuşmasını sağlar.

Ön tarafında bulunan küçük bilek desteği sayesinde uzun saatler boyunca yazı yazılması gerekse bile oluşabilecek ağrıları minimuma indirir. Üstelik üst tarafında bulunan menteşeler aracılığıyla yükseltebildiği için kişisel gereksinimlerinize göre ürünü ayarlayabilir, daha konforlu çalışma alanı yaratabilirsiniz.

Aynı zamanda tuşlar konforlu şekilde konumlandırıldığı için MK235 Logitech modeliyle oyun da rahatlıkla oynanabilir. Yön tuşları ele rahat şekilde oturacak biçimde tasarlandığı için oyun oynarken yönlendirmeleri kolayca kontrol etmenize yardımcı olur.

Hem günlük hem de oyun amaçlı kullanılabilmesiyle oldukça geniş kullanım alanına sahiptir. Ayrıca özel sayısal tuş takımı bulunduğu için oyunlardaki çeşitli kısayolları kullanabilir, seti dilediğiniz amaçlarla kullanabilirsiniz.

Logitech MK235 kablosuz klavye sunduğu özelliklerle kullanıcılarının çoğu ihtiyacına yanıt vermeyi başarır. Sade tasarımı ve işlevselliği ile öne çıkan tuş dizilimi sayesinde her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilir. MK235 fiyat opsiyonlarını inceleyerek aradığınız takıma vakit kaybetmeden sahip olabilirsiniz.

Logitech MK235 Özellikleri-2

Logitech MK235 Faresinin Çok Yönlü Kullanımı

MK235 mouse tasarımıyla da dikkatleri üzerinde toplayan bir performansa imza atar. Farenin çevresinde iyi bir tutuş sağlayan dokulu bir yüzey bulunur. Bu yüzey sayesinde mouse elinizden kolay kolay kaymaz, istediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Aynı zamanda çevresinde bulunan dokulu yüzey, farenin daha rahat şekilde tutulmasına yardımcı olur. Optik tipte tasarlanan MK235 Logitech faresi, alt tarafında bulunan ışık sistemi sayesinde yapılan hareketleri imlece daha hızlı aktarır.

Aynı zamanda LED ampül sayesinde hassasiyeti iyi bir şekilde algılayarak ince işlemlerin de rahatlıkla gerçekleştirilmesini mümkün hale getirir. Cam yüzeylerin haricinde ahşap veya metalik alanlarda çalışan fare, masanın malzemesinden çok fazla etkilenmemesiyle de öne çıkar.

Böylece fare altlığı kullanmaktan hoşlanmayan kişilere hitap eder. Özellikle parlak olmayan yüzeylerde etkileyici bir performans ortaya çıkaran mouse, fonksiyonelliğiyle dikkatleri üzerinde toplar.

Ön tarafa doğru keskinleşen uç yapısıyla rahat bir kullanım sunar. Oyun oynayan kullanıcılar için ek olarak yapılandırılabilecek tuşlara sahip olmasa da hızlı tepki süreleri sunması ile oyun için de ortalamanın üzerinde bir performans sunar.

Ele iyi şekilde oturması, rahat bir kullanıma sahip olması ve her cihazla uyum sağlaması, serinin dikkat çeken tarafları arasında bulunur. Ayrıca hem sağ hem de sol el için özel olarak tasarlandığı için herkes tarafından güvenle satın alınabilir. Logitech MK235 yorum ve değerlendirmelerinden iyi geri dönüşler alır. Logitech MK235 fiyat alternatiflerini inceleyerek kaliteli bir seriye kısa sürede erişebilirsiniz.

Logitech MK235 Kutu İçeriği

Kablosuz Kullanım İmkanıyla Logitech MK235

MK235 wireless 2.4 GHz USB alıcıya sahip olmasıyla veri aktarımını hızlıca gerçekleştirir. Böylece tuşlara basıldığında veya fare hareket ettirildiğinde cihazlara hızlı bir şekilde yansıtır.

1000 DPI hassasiyete sahip olan mouse, imleç hareketlerinin daha doğru yansıtılmasını sağlar. Logitech MK235 kablosuz klavye ve mouse seti, işlevselliğiyle günlük hayatı kolaylaştırır.

Klavye 436 mm uzunluğa ve 205 mm genişliğe sahiptir. Sayısal tuş takımına sahip olmasına rağmen çok uzun olmaması sayesinde evin dışında da rahatlıkla kullanılabilir. Sert plastikten üretilen Logitech MK235, sağlam ve dayanıklı yapısıyla da öne çıkar.

Kolay kolay zarar görmemesi sayesinde kullanıcılarına uzun süreli bir kullanım sunar. Ayrıca yüksek hızlara sahip olan nano alıcı, iki parçanın da bağlandığı cihazla iyi şekilde senkronize olmasını mümkün hale getirir.

Bütün bağlantı küçük ebatlı bir USB ile gerçekleştirdiği için parçalar arasına istediğiniz kadar mesafe koyabilir, laptopların yardımcı donanımlarını dilediğiniz gibi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Aynı zamanda televizyonlara bağlanabilmesi sayesinde de çok yönlü bir kullanıma sahiptir. Akıllı televizyonlarda internette rahatça gezinebilir, hızlı şekilde istediğinizi yapabilirsiniz.

Kısa sürede bağlantı kuran, gecikmeleri minimize eden ve kolay bir kullanıma sahip olan bir takım arıyorsanız Logitech MK235 kablosuz serisi sizin için uygun olabilir. İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra fiyat alternatiflerini incelemeye başlayabilir, gereksinimlerinizi anında gidermeye başlayabilirsiniz.

Logitech MK235 ile MK120 Farkları

MK235 ile Logitech MK120 setlerinin ikisi de sayısal tuşlar içerse de ilk model bazı özellikleriyle selefini geride bırakmayı başarır. MK235’nin klavye yüksekliği 12.5 mm daha az olduğu için her yere daha kolay sığdırılabilir. Ayrıca toplamda 94.5 gr daha hafif olması da MK235 serisinin taşınabilirliğini kolaylaştırır. Üstelik MK120 seti kablo ile bağlanırken bu seri kablosuz olmasıyla da daha rahat bir kullanım sunar.

Logitech MK235 Özellikleri

Logitech MK235 Olumlu ve Olumsuz Özellikleri

Logitech MK235 kablosuz klavye mouse set pratik kullanımı ve kullanıcı dostu tasarımıyla dikkatleri üzerinde toplar. Logitech MK235 yorumlar ve değerlendirmelerinden iyi geri dönüşler alarak kalitesini kanıtlar. Hakkında daha ayrıntılı şekilde bilgi almak istiyorsanız olumlu ve olumsuz özellikleri inceleyebilirsiniz.

  • Yumuşak tuşlara sahip olması sayesinde yazarken kullanıcılarına hoş bir deneyim sunar.
  • Sayısal tuşlara sahip oluşuyla hesaplama işlemlerinin daha rahat şekilde yapılmasını sağlar. Özellikle işle ilgili gerçekleştirilmesi gereken işlemler varsa sayısal tuşlar işlemlere fonksiyonellik kazandırır.
  • Hızlı şekilde yazılabilecek biçimde tasarlanan, özel dizaynı sayesinde gecikme sürelerini ortadan kaldıran model, yazılımla uğraşan kişilerin de ihtiyaçlarını karşılamayı başarır.
  • Tuşlar, çoğu kablosuz model gibi aralıklı şekilde tasarlanmadığı için yazması oldukça kolaydır.
  • Mouse her iki el ile de kullanıma uygundur.
  • Aydınlatma sistemi olmaması, bazı kullanıcılar için olumsuzluk sayılabilir. Aynı zamanda Caps Lock tuşuna basıldığında uyarı ışığı olmaması da eksiklikleri arasında yer alır.

Genel kullanım için tasarlanan Logitech MK235 inceleme ve değerlendirmelerinden yüksek puanlar almayı başarır. Uygun fiyata fonksiyonel bir takım arıyorsanız Logitech MK235 serisini incelemeye başlayabilirsiniz.

Logitech MK235 920-007925 Kablosuz Klavye Mouse Seti Fiyat Analizi

Logitech MK235 920-007925 Kablosuz Klavye Mouse Seti son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Logitech MK235 920-007925 Kablosuz Klavye Mouse Seti Özellikleri

Kablosuz
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler

Oyun Kulaklığı Oyuncu Mouse Oyuncu Laptop Oyuncu Koltuğu MSI B450 Gaming Plus Max Oyuncu Masası Gaming Monitör iPad 3. Nesil

Ürüne puan ver

Logitech MK235 920-007925 Kablosuz Klavye Mouse Seti Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Logitech MK235 920-007925 Kablosuz Klavye Mouse Seti İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Logitech MK235 920-007925 Kablosuz Klavye Mouse SetiLogitech MK270 920-004525 Kablosuz Klavye Mouse SetiLogitech MK220 920-003163 Kablosuz Klavye Mouse SetiLogitech MK330 Kablosuz Klavye Mouse Seti
 Logitech MK235 920-007925 Kablosuz Klavye Mouse SetiLogitech MK270 920-004525 Kablosuz Klavye Mouse SetiLogitech MK220 920-003163 Kablosuz Klavye Mouse SetiLogitech MK330 Kablosuz Klavye Mouse Seti
Fiyat 529,00 TL
125 satıcı
776,49 TL
102 satıcı
540,29 TL
115 satıcı
785,00 TL
120 satıcı
Popülerlik3. Popüler Klavye Mouse Seti-5. Popüler Klavye Mouse Seti-
Ortalama Puan-5 yorum-1 yorum
KablosuzVarVarVarVar
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı