Logitech

Logitech MK240 Kablosuz Klavye Mouse Seti

(6 yorum)
Logitech MK240 Kablosuz Klavye Mouse Seti
Renk seçenekleri:

16 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

709,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 9 dakika önce Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Stokta Yarın kargoda Satıcı: Media Markt9,0 668 Yorum Yorumları oku

Ürün Özellikleri: Kablosuz


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
649,00 TL14.11.2023

En Ucuz Logitech MK240 Kablosuz Klavye Mouse Seti Fiyatları

Piyasa fiyatları (3)

Tüm fiyatlar (15)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler Logitech Klavye Mouse Setleri
Benzer Ürünler

Logitech MK240

Logitech MK240 takım halinde satışa sunulan bir ürün olmasıyla öne çıkar. Logitech MK240 kablosuz klavye ve fareyi bir arada barındırdığı için tek seferde bütün ihtiyaçları karşılamayı başarır.

Sayısal tuşların bulunmadığı klavye, kompakt boyutlarıyla her yere kolayca taşınabilecek bir yapıdadır. Aynı zamanda tuşların ergonomik şekilde dizilmesinden dolayı da rahat bir kullanım sunar.

USB üzerinden bağlantı kuran Logitech MK240 kablosuz klavye & mouse seti ile bilgisayarlarınızı daha işlevsel hale getirmeye başlayabilirsiniz. Bağlantının kablosuz şekilde gerçekleştirilebilmesi sayesinde çok yönlülüğü oldukça yüksek olan set, kullanıcılarının çoğu ihtiyacına yanıt vermeyi başarır.

Dış mekanlarda bilgisayarınızı yanınızda taşıyorsanız bu takım sayesinde her yeri çalışma alanınız haline getirebilirsiniz. Tek bir USB ile iki parça da bilgisayarlara bağlanarak hızlı şekilde kullanılmaya başlanabilir.

USB bağlantısı yapıldıktan sonra herhangi bir ek kurulum işlemine ihtiyaç duymaması da Logitech MK240 kablosuz setini oldukça kullanışlı hale getirir. Hemen sistemle senkronize olması ve hızlı şekilde kullanılmaya başlanmasıyla Logitech MK240 kablosuz klavye mouse set geniş bir kitle tarafından tercih edilir.

Rahat kullanımıyla çalışma alanlarının merkezi haline gelen seri, iş yerlerinden ev ortamına kadar her yere pratiklik kazandırmayı başarır. Logitech MK240 fiyat alternatiflerini inceleyerek ihtiyaçlarınızı uygun fiyatlarla karşılayabilir, günlük hayatınıza işlevsellik kazandırmaya başlayabilirsiniz.

Logitech MK240 Genel Görünüm

Şık ve İşlevsel Tasarımıyla Logitech MK240

Logitech MK240 kablosuz klavye mouse set hem işlevsel hem de şık olmasıyla öne çıkar. Klavyenin sol üst tarafında ana rengiyle uyumlu olacak şekilde tasarlanmış desen bulunur.

Aynı zamanda köşedeki renk, farenin orta tuşu ve kenarlarında da kullanıldığı için sete uyumlu görünüm kazandırır. Sağ tarafta sayısal tuşların bulunmaması her ne kadar eksiklik gibi görülebilse de MK240 bu tuşların yokluğunu boyutunu küçülterek avantaja çevirmeyi başarır.

Aynı zamanda en üst tarafında bulunan kısayol tuşları, bilgisayarlarda yapılabilecek çoğu işleme pratiklik kazandırmasıyla kullanıcılarının beğenisini kazanır. Klasik keskin kenarlara sahip olan tuşlar, küçük ebatlarına rağmen rahat kullanım deneyimi sunmasıyla öne çıkar.

Aynı zamanda kare şeklinde olduğu için de yanlış tuşlara basılma olasılığını azaltmasıyla kullanıcılarının günlük hayatına pratiklik kazandırır. Klavyenin uzunluğu 288 mm, genişliği 139 mm ve yüksekliği 21 mm’dir. Ağırlığı 312 g olduğu için hafif bir yapıya sahiptir.

Farenin uzunluğu ise 100 mm, yüksekliği 32 mm, genişliği 60 mm’dir. 753 g ağırlığa sahip olan mouse, ideal ölçüleriyle herkese hitap eder. İşe giderken veya evin dilediğiniz odasında pratik olarak kullanabileceğiniz takım, kullanıcı odaklı olacak şekilde tasarlandığı için günlük yaşantınıza fonksiyonellik katmayı başarır.

Bilgisayarların uzaktan kumanda edilerek her işlemin yapılmasını mümkün hale getirir. MK240 fiyat alternatiflerini inceleyerek bütçenize uygun olanı kısa sürede alabilir, gereksinimlerinizi hemen karşılamaya başlayabilirsiniz.

Hafif ve Ergonomik Logitech MK240 Özellikleri

MK240 ergonomik tasarımıyla beraber sahip olduğu özelliklerle kullanıcılarının beklentilerine yanıt vermeyi başarır. Kablosuz kullanım mesafesi 10 m olduğundan laptop başında işlem yapmak için yakınında bulunmanızı gereksiz hale getirir.

Aynı zamanda laptopu televizyona bağlayarak uzaktan dilediğinizi gerçekleştirebilir, büyük ekran üzerinde dilediğiniz gibi kontrol etmeye başlayabilirsiniz. 10 metrelik kullanım mesafesi, kullanıcılara büyük hareket alanı sağladığı için pek çok kişi tarafından beğeniyle karşılanır.

Sıvı dökülmelerine karşı dayanıklı olacak şekilde dizayn edilen ürün, yanlışlıkla üzerine bir şey dökseniz bile yaşanabilecek problemleri minimize etmeyi başarır. Böylece kısa devre veya tuş bozulmalarının yaşanmasının önüne geçerek daha güvenli şekilde kullanılabilecek hale gelir.

Logitech MK240 kablosuz klavye mouse set ilk bakışta biraz küçük gözükse de alışma süreci sonra her yerde rahatça kullanılabilecek hale gelir. Çoğu laptop çantasına sığdırılabilmesi, hafifliğiyle her yere kolaylıkla taşınabilmesi ve özellikleriyle günlük yaşantıya işlevsellik katması, ürünün öne çıkan özellikleri arasında bulunur.

Üstelik tasarımı klasik dizüstü bilgisayarlar ile benzerlik gösterdiği için herkesin yabancılık çekmeden pratik şekilde kullanabileceği yapıdadır. MK240 klavye mouse takımı, başarılı şekilde tasarlanan özellikleri sayesinde her türlü kullanım amacına adapte olmayı başarır. Kablosuz ürün arıyorsanız Logitech MK240 klavye set ile bütün ihtiyaçlarınızı tek seferde karşılayabilir, bilgisayarlarınızı tam verimlilikle kullanmaya başlayabilirsiniz.

Logitech MK240 Yatay Görünüm

Günlük Hayatı Kolaylaştıran Logitech MK240

Logitech MK240 kablosuz klavye mouse günlük yaşantıyı kolaylaştıran ergonomik tasarımı ve işlevsel özellikleriyle pek çok kişinin ilk tercihleri arasında bulunur. AAA tipi ince kalem pillerle çalışan ürün, elde ettiği enerjiyi verimli olacak şekilde tüketmesiyle uzun süreli bir kullanım ömrü sunar.

Tak çalıştır özelliğine sahip olmasıyla beraber dengeli güç kullanımı sayesinde kullanıcılarının günlük ihtiyaçlarına başarılı şekilde yanıt verir. Aynı zamanda USB alıcısı 2.4 GHz hızında olduğundan takıldığı andan itibaren cihazların dahili bir donanımı haline gelir.

Gecikme sürelerini minimuma indirerek işlemlere pratiklik kazandırmasıyla pek çok kişinin beğenisini kazanmayı başarır. Ayrıca klavyesinin arkasında bulunan menteşeler sayesinde yüksekliğini kolayca ayarlayabilir, bilek hareketlerinize uyumlu hale getirebilirsiniz.

Çok kalın olmamasından dolayı düz bir yüzeye konulduğunda bilek ağrılarına neden olmasa da sahip olduğu yükseklik ayarı sayesinde daha konforlu hale gelir. Logitech MK240 klavye özelliklerinin yanı sıra mouse detaylarıyla da öne çıkar.

Optik olan fare, azami hassasiyeti 1000 dpi olduğu için her türlü işlemin rahatça gerçekleştirilebilmesini sağlar. Laptop üzerinde video düzenleme yapıyor ve hassasiyete ihtiyaç duyuyorsanız bu ürünle gereksinimlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Aynı zamanda mouse hem sol hem de sağ ele uyumlu olacak biçimde tasarlandığından dolayı herkesin güvenle kullanabileceği bir yapıdadır. Hızlı bağlantı kurabilen ve pratik bir kullanıma sahip olan bir seri arıyorsanız fiyat seçeneklerini incelemeye başlayabilir, aradığınıza kısa süre içinde sahip olabilirsiniz.

Logitech MK240 ile MK 220 Farkları

İki model de USB bağlantısıyla çalışsa da MK240, bazı özellikleriyle Logitech MK 220 setinden ayrılır. 240’ın klavyesi 291 gr. daha hafif olduğundan dolayı daha rahat bir kullanım sunar. Üstelik tuşları ayrık olan 220, yazı yazarken daha fazla çaba gerektirebilir. Ayrıca 220’nin faresi 8 mm daha yüksek olduğu için 240’ın gerisinde kalır. Ek olarak 240 nano alıcılara sahip olmasıyla cihazlarla daha rahat şekilde senkronize edilebilir.

Logitech MK240 Çapraz Görünüm

Logitech MK240 Artı ve Eksi Yanları

Logitech MK240 inceleme ve değerlendirmeleri sonucunda ergonomik olarak kalitesini tescilleyen modeller arasında bulunur. Artı ve eksi özelliklerini merak ediyorsanız aşağıdaki listeye göz atarak daha ayrıntılı şekilde bilgi edinebilirsiniz.

 • Nano alıcılara sahip olmasından dolayı yeni nesil teknolojiler içerir.
 • Mouse üzerinde sol, sağ ve orta olmak üzere üç tane tıklama alanı bulunduğundan dolayı her türlü işlemi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca farede iki boyutlu optik bir kaydırma tekerleği bulunduğu için kullanımı oldukça rahattır.
 • Parçalar birbiri ile uyumlu renklere sahip bir tasarımda olduğundan dolayı şık ve zarif bir görünüme sahiptir. Desenli tasarımı ürüne ayrı bir hava kazandırır.
 • Düzgün şekilde tasarlanan tuşlarıyla konforlu bir kullanım sunar.
 • Multimedya kısayol tuşları içerdiği için video veya film izlerken pratik şekilde durdurulup başlatılabilir. Aynı zamanda laptopun sesini tek bir tuşla kapatabilir.
 • Klavyenin tuşlarının arkasında ışıklandırma sistemi olmaması, bazı kullanıcılar için eksi bir özelliktir. Uyarı ışığı vermemesi de eksiklikleri arasında bulunur.

Kullanışlı ve rahat bir set arıyorsanız Logitech MK240 en ucuz opsiyonlarını inceleyerek bütçenize hitap eden alternatifi kolaylıkla bulabilir, ihtiyaçlarınıza uygun bir seçimde bulunabilirsiniz.

Logitech MK240 Kablosuz Klavye Mouse Seti Fiyat Analizi

Logitech MK240 Kablosuz Klavye Mouse Seti son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Logitech MK240 Kablosuz Klavye Mouse Seti Özellikleri

Kablosuz

Logitech MK240 Kablosuz Klavye Mouse Seti Detayları

 • Klavye
 • Önerilen kullanım Ev
 • Araç arayüzü RF kablosuz
 • Klavye dili Türkçe
 • İşaret aygıtı Hayır
 • Klavye şekli faktörü standart
 • Sayısal tuş takımı Hayır
 • Windows tuşları Evet
 • Hızlı tuşlar Evet
 • Multimedya tuşları Evet
 • Bağlantı teknolojisi Kablosuz
 • Amaç Evrensel
 • USB hub Hayır
 • Parmak izi okuyucu Hayır
 • Frekans bandı ve işletim kanalları 2.4 GHz
 • Tasarım
 • Arkaışık Hayır
 • Klavye türü Düz
 • Bilek istirahati Hayır
 • Ürün rengi Siyah, Sarı
 • Tam boyutlu klavye Evet
 • Ayarlanabilir klavye yüksekliği Evet
 • Yüzey renklendirme Desen
 • Koruma özellikleri Sıvı dökülmesine dayanıklı
 • Ergonomi
 • Kablosuz yöneltici alanı 10 m
 • Tak ve kullan Evet
 • Enerji yönetimi
 • Güç kaynağı türü Pil
 • Klavye pil türü AAA
 • Pil sayısı (klavye) 2
 • Fare
 • Fare dahil Evet
 • Form faktörü İki elini de kullanabilen
 • Hareket algılama teknolojisi Optik
 • Hareket çözünürlüğü 1000 DPI
 • Tuş sayısı 3
 • Buton tipi Basmalı butonlar
 • Dönen teker Evet
 • Dönüş türü Tekerlek
 • Mouse pil türü AAA
 • Pil sayısı (mouse) 2
 • Kaydırma tekeri sayısı 1
 • Sistem gereksinimleri
 • Desteklenen Windows çalışma sistemleri Evet
 • Ağırlık & boyutlar
 • Klavye boyutları (E x D x Y) 288 x 21 x 139 mm
 • Klavye ağırlığı 312 g
 • Fare boyutları (DxGxU) 100 x 32 x 60 mm
 • Fare ağırlığı 53 g
 • Ambalajlama bilgisi
 • Dahili alıcı Evet
 • Kablosuz alıcı arayüzü USB
 • Alıcı türü Nano receiver
 • Piller dahil Evet
 • Kullanıcı kılavuzu Evet
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

Gaming Monitör iPad 4

Ortalama Puan
4.0 2 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • 1 yorumKağan Ö. 25 Aralık 2020
  Ürün güzel bekleneni karşılıyor paketten pil çıkması güzel. Klavye yazıları silinecek gibi bir izlenim verdi ama uzun vadede belli olacak.
 • 1 yorum
  1 beğeni
  Cihan Ç. 4 Temmuz 2019
  Klavye güzel fakat bazen alıcısından kaynaklı wifi sinyalleri ile karışıyor (internetten edindiğim bilgilere dayanarak) ve takılıyor. Onun dışında güzel bir ürün oldukça kompakt ve dizaynı güzel. Tavsiye ederim.
 • SK 1 yorumSiber K. Diyarbakır 27 Haziran 2016
  Abi ben ipsos mega panelde çalışıyorum. Puanlarımı toplayıp aldım çok güzel. Ve su geçirmiyor
 • MM 1 yorum
  1 beğeni
  Murat M. İstanbul 25 Mart 2015
  Teknosa'da 89.90 TL
 • OK 1 yorumOsman K. 22 Aralık 2014
  Cok iyi bir klavyeye benziyor arkadasım aldı bende sipariş verecem birazdan

Logitech MK240 Kablosuz Klavye Mouse Seti İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Logitech MK240 Kablosuz Klavye Mouse SetiLogitech MK470 Beyaz Kablosuz Klavye Mouse SetiLogitech MK235 920-007925 Kablosuz Klavye Mouse SetiEverest KM-66 Klavye Mouse Seti
 Logitech MK240 Kablosuz Klavye Mouse SetiLogitech MK470 Beyaz Kablosuz Klavye Mouse SetiLogitech MK235 920-007925 Kablosuz Klavye Mouse SetiEverest KM-66 Klavye Mouse Seti
Fiyat 709,00 TL
16 satıcı
1.299,00 TL
66 satıcı
649,00 TL
169 satıcı
Fiyat Yok
Popülerlik--2. Popüler Klavye Mouse Seti-
Ortalama Puan6 yorum2 yorum--
KablosuzVarVarVarVar
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı