Logitech

Logitech MK240 Kablosuz Klavye Mouse Seti

En Popüler 5. Klavye Mouse Seti(6 yorum)
Logitech MK240 Kablosuz Klavye Mouse Seti
Renk seçenekleri:

23 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

469,97 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 30 dakika önce

peşin fiyatına 4 taksit, peşin fiyatına 3 taksit

Stokta 10+ adetYarın kargodaSatıcı: Smallman9,7 64 Yorum
Yorumları oku

Ürün Özellikleri: Kablosuz


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Logitech MK240 Kablosuz Klavye Mouse Seti Fiyatları

Piyasa fiyatları (3)

Tüm fiyatlar (22)

En Popüler Logitech Klavye Mouse Setleri

Logitech MK240

Logitech MK240 takım halinde satışa sunulan bir ürün olmasıyla öne çıkar. Logitech MK240 kablosuz klavye ve fareyi bir arada barındırdığı için tek seferde bütün ihtiyaçları karşılamayı başarır.

Sayısal tuşların bulunmadığı klavye, kompakt boyutlarıyla her yere kolayca taşınabilecek bir yapıdadır. Aynı zamanda tuşların ergonomik şekilde dizilmesinden dolayı da rahat bir kullanım sunar.

USB üzerinden bağlantı kuran Logitech MK240 kablosuz klavye & mouse seti ile bilgisayarlarınızı daha işlevsel hale getirmeye başlayabilirsiniz. Bağlantının kablosuz şekilde gerçekleştirilebilmesi sayesinde çok yönlülüğü oldukça yüksek olan set, kullanıcılarının çoğu ihtiyacına yanıt vermeyi başarır.

Dış mekanlarda bilgisayarınızı yanınızda taşıyorsanız bu takım sayesinde her yeri çalışma alanınız haline getirebilirsiniz. Tek bir USB ile iki parça da bilgisayarlara bağlanarak hızlı şekilde kullanılmaya başlanabilir.

USB bağlantısı yapıldıktan sonra herhangi bir ek kurulum işlemine ihtiyaç duymaması da Logitech MK240 kablosuz setini oldukça kullanışlı hale getirir. Hemen sistemle senkronize olması ve hızlı şekilde kullanılmaya başlanmasıyla Logitech MK240 kablosuz klavye mouse set geniş bir kitle tarafından tercih edilir.

Rahat kullanımıyla çalışma alanlarının merkezi haline gelen seri, iş yerlerinden ev ortamına kadar her yere pratiklik kazandırmayı başarır. Logitech MK240 fiyat alternatiflerini inceleyerek ihtiyaçlarınızı uygun fiyatlarla karşılayabilir, günlük hayatınıza işlevsellik kazandırmaya başlayabilirsiniz.

Logitech MK240 Genel Görünüm

Şık ve İşlevsel Tasarımıyla Logitech MK240

Logitech MK240 kablosuz klavye mouse set hem işlevsel hem de şık olmasıyla öne çıkar. Klavyenin sol üst tarafında ana rengiyle uyumlu olacak şekilde tasarlanmış desen bulunur.

Aynı zamanda köşedeki renk, farenin orta tuşu ve kenarlarında da kullanıldığı için sete uyumlu görünüm kazandırır. Sağ tarafta sayısal tuşların bulunmaması her ne kadar eksiklik gibi görülebilse de MK240 bu tuşların yokluğunu boyutunu küçülterek avantaja çevirmeyi başarır.

Aynı zamanda en üst tarafında bulunan kısayol tuşları, bilgisayarlarda yapılabilecek çoğu işleme pratiklik kazandırmasıyla kullanıcılarının beğenisini kazanır. Klasik keskin kenarlara sahip olan tuşlar, küçük ebatlarına rağmen rahat kullanım deneyimi sunmasıyla öne çıkar.

Aynı zamanda kare şeklinde olduğu için de yanlış tuşlara basılma olasılığını azaltmasıyla kullanıcılarının günlük hayatına pratiklik kazandırır. Klavyenin uzunluğu 288 mm, genişliği 139 mm ve yüksekliği 21 mm’dir. Ağırlığı 312 g olduğu için hafif bir yapıya sahiptir.

Farenin uzunluğu ise 100 mm, yüksekliği 32 mm, genişliği 60 mm’dir. 753 g ağırlığa sahip olan mouse, ideal ölçüleriyle herkese hitap eder. İşe giderken veya evin dilediğiniz odasında pratik olarak kullanabileceğiniz takım, kullanıcı odaklı olacak şekilde tasarlandığı için günlük yaşantınıza fonksiyonellik katmayı başarır.

Bilgisayarların uzaktan kumanda edilerek her işlemin yapılmasını mümkün hale getirir. MK240 fiyat alternatiflerini inceleyerek bütçenize uygun olanı kısa sürede alabilir, gereksinimlerinizi hemen karşılamaya başlayabilirsiniz.

Hafif ve Ergonomik Logitech MK240 Özellikleri

MK240 ergonomik tasarımıyla beraber sahip olduğu özelliklerle kullanıcılarının beklentilerine yanıt vermeyi başarır. Kablosuz kullanım mesafesi 10 m olduğundan laptop başında işlem yapmak için yakınında bulunmanızı gereksiz hale getirir.

Aynı zamanda laptopu televizyona bağlayarak uzaktan dilediğinizi gerçekleştirebilir, büyük ekran üzerinde dilediğiniz gibi kontrol etmeye başlayabilirsiniz. 10 metrelik kullanım mesafesi, kullanıcılara büyük hareket alanı sağladığı için pek çok kişi tarafından beğeniyle karşılanır.

Sıvı dökülmelerine karşı dayanıklı olacak şekilde dizayn edilen ürün, yanlışlıkla üzerine bir şey dökseniz bile yaşanabilecek problemleri minimize etmeyi başarır. Böylece kısa devre veya tuş bozulmalarının yaşanmasının önüne geçerek daha güvenli şekilde kullanılabilecek hale gelir.

Logitech MK240 kablosuz klavye mouse set ilk bakışta biraz küçük gözükse de alışma süreci sonra her yerde rahatça kullanılabilecek hale gelir. Çoğu laptop çantasına sığdırılabilmesi, hafifliğiyle her yere kolaylıkla taşınabilmesi ve özellikleriyle günlük yaşantıya işlevsellik katması, ürünün öne çıkan özellikleri arasında bulunur.

Üstelik tasarımı klasik dizüstü bilgisayarlar ile benzerlik gösterdiği için herkesin yabancılık çekmeden pratik şekilde kullanabileceği yapıdadır. MK240 klavye mouse takımı, başarılı şekilde tasarlanan özellikleri sayesinde her türlü kullanım amacına adapte olmayı başarır. Kablosuz ürün arıyorsanız Logitech MK240 klavye set ile bütün ihtiyaçlarınızı tek seferde karşılayabilir, bilgisayarlarınızı tam verimlilikle kullanmaya başlayabilirsiniz.

Logitech MK240 Yatay Görünüm

Günlük Hayatı Kolaylaştıran Logitech MK240

Logitech MK240 kablosuz klavye mouse günlük yaşantıyı kolaylaştıran ergonomik tasarımı ve işlevsel özellikleriyle pek çok kişinin ilk tercihleri arasında bulunur. AAA tipi ince kalem pillerle çalışan ürün, elde ettiği enerjiyi verimli olacak şekilde tüketmesiyle uzun süreli bir kullanım ömrü sunar.

Tak çalıştır özelliğine sahip olmasıyla beraber dengeli güç kullanımı sayesinde kullanıcılarının günlük ihtiyaçlarına başarılı şekilde yanıt verir. Aynı zamanda USB alıcısı 2.4 GHz hızında olduğundan takıldığı andan itibaren cihazların dahili bir donanımı haline gelir.

Gecikme sürelerini minimuma indirerek işlemlere pratiklik kazandırmasıyla pek çok kişinin beğenisini kazanmayı başarır. Ayrıca klavyesinin arkasında bulunan menteşeler sayesinde yüksekliğini kolayca ayarlayabilir, bilek hareketlerinize uyumlu hale getirebilirsiniz.

Çok kalın olmamasından dolayı düz bir yüzeye konulduğunda bilek ağrılarına neden olmasa da sahip olduğu yükseklik ayarı sayesinde daha konforlu hale gelir. Logitech MK240 klavye özelliklerinin yanı sıra mouse detaylarıyla da öne çıkar.

Optik olan fare, azami hassasiyeti 1000 dpi olduğu için her türlü işlemin rahatça gerçekleştirilebilmesini sağlar. Laptop üzerinde video düzenleme yapıyor ve hassasiyete ihtiyaç duyuyorsanız bu ürünle gereksinimlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Aynı zamanda mouse hem sol hem de sağ ele uyumlu olacak biçimde tasarlandığından dolayı herkesin güvenle kullanabileceği bir yapıdadır. Hızlı bağlantı kurabilen ve pratik bir kullanıma sahip olan bir seri arıyorsanız fiyat seçeneklerini incelemeye başlayabilir, aradığınıza kısa süre içinde sahip olabilirsiniz.

Logitech MK240 ile MK 220 Farkları

İki model de USB bağlantısıyla çalışsa da MK240, bazı özellikleriyle Logitech MK 220 setinden ayrılır. 240’ın klavyesi 291 gr. daha hafif olduğundan dolayı daha rahat bir kullanım sunar. Üstelik tuşları ayrık olan 220, yazı yazarken daha fazla çaba gerektirebilir. Ayrıca 220’nin faresi 8 mm daha yüksek olduğu için 240’ın gerisinde kalır. Ek olarak 240 nano alıcılara sahip olmasıyla cihazlarla daha rahat şekilde senkronize edilebilir.

Logitech MK240 Çapraz Görünüm

Logitech MK240 Artı ve Eksi Yanları

Logitech MK240 inceleme ve değerlendirmeleri sonucunda ergonomik olarak kalitesini tescilleyen modeller arasında bulunur. Artı ve eksi özelliklerini merak ediyorsanız aşağıdaki listeye göz atarak daha ayrıntılı şekilde bilgi edinebilirsiniz.

 • Nano alıcılara sahip olmasından dolayı yeni nesil teknolojiler içerir.
 • Mouse üzerinde sol, sağ ve orta olmak üzere üç tane tıklama alanı bulunduğundan dolayı her türlü işlemi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca farede iki boyutlu optik bir kaydırma tekerleği bulunduğu için kullanımı oldukça rahattır.
 • Parçalar birbiri ile uyumlu renklere sahip bir tasarımda olduğundan dolayı şık ve zarif bir görünüme sahiptir. Desenli tasarımı ürüne ayrı bir hava kazandırır.
 • Düzgün şekilde tasarlanan tuşlarıyla konforlu bir kullanım sunar.
 • Multimedya kısayol tuşları içerdiği için video veya film izlerken pratik şekilde durdurulup başlatılabilir. Aynı zamanda laptopun sesini tek bir tuşla kapatabilir.
 • Klavyenin tuşlarının arkasında ışıklandırma sistemi olmaması, bazı kullanıcılar için eksi bir özelliktir. Uyarı ışığı vermemesi de eksiklikleri arasında bulunur.

Kullanışlı ve rahat bir set arıyorsanız Logitech MK240 en ucuz opsiyonlarını inceleyerek bütçenize hitap eden alternatifi kolaylıkla bulabilir, ihtiyaçlarınıza uygun bir seçimde bulunabilirsiniz.

Logitech MK240 Kablosuz Klavye Mouse Seti Fiyat Analizi

Logitech MK240 Kablosuz Klavye Mouse Seti son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Logitech MK240 Kablosuz Klavye Mouse Seti Özellikleri

Kablosuz

Logitech MK240 Kablosuz Klavye Mouse Seti Detayları

 • Klavye
 • Önerilen kullanımEv
 • Araç arayüzüRF kablosuz
 • Klavye diliTürkçe
 • İşaret aygıtıHayır
 • Klavye şekli faktörüstandart
 • Sayısal tuş takımıHayır
 • Windows tuşlarıEvet
 • Hızlı tuşlarEvet
 • Multimedya tuşlarıEvet
 • Bağlantı teknolojisiKablosuz
 • AmaçEvrensel
 • USB hubHayır
 • Parmak izi okuyucuHayır
 • Frekans bandı ve işletim kanalları2.4 GHz
 • Tasarım
 • ArkaışıkHayır
 • Klavye türüDüz
 • Bilek istirahatiHayır
 • Ürün rengiSiyah, Sarı
 • Tam boyutlu klavyeEvet
 • Ayarlanabilir klavye yüksekliğiEvet
 • Yüzey renklendirmeDesen
 • Koruma özellikleriSıvı dökülmesine dayanıklı
 • Ergonomi
 • Kablosuz yöneltici alanı10 m
 • Tak ve kullanEvet
 • Enerji yönetimi
 • Güç kaynağı türüPil
 • Klavye pil türüAAA
 • Pil sayısı (klavye)2
 • Fare
 • Fare dahilEvet
 • Form faktörüİki elini de kullanabilen
 • Hareket algılama teknolojisiOptik
 • Hareket çözünürlüğü1000 DPI
 • Tuş sayısı3
 • Buton tipiBasmalı butonlar
 • Dönen tekerEvet
 • Dönüş türüTekerlek
 • Mouse pil türüAAA
 • Pil sayısı (mouse)2
 • Kaydırma tekeri sayısı1
 • Sistem gereksinimleri
 • Desteklenen Windows çalışma sistemleriEvet
 • Ağırlık & boyutlar
 • Klavye boyutları (E x D x Y)288 x 21 x 139 mm
 • Klavye ağırlığı312 g
 • Fare boyutları (DxGxU)100 x 32 x 60 mm
 • Fare ağırlığı53 g
 • Ambalajlama bilgisi
 • Dahili alıcıEvet
 • Kablosuz alıcı arayüzüUSB
 • Alıcı türüNano receiver
 • Piller dahilEvet
 • Kullanıcı kılavuzuEvet
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
4.02 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • 1 yorumKağan Ö.25 Aralık 2020
  Ürün güzel bekleneni karşılıyor paketten pil çıkması güzel. Klavye yazıları silinecek gibi bir izlenim verdi ama uzun vadede belli olacak.
 • 1 yorum
  1 beğeni
  Cihan Ç.4 Temmuz 2019
  Klavye güzel fakat bazen alıcısından kaynaklı wifi sinyalleri ile karışıyor (internetten edindiğim bilgilere dayanarak) ve takılıyor. Onun dışında güzel bir ürün oldukça kompakt ve dizaynı güzel. Tavsiye ederim.
 • SK1 yorumSiber K.Diyarbakır27 Haziran 2016
  Abi ben ipsos mega panelde çalışıyorum. Puanlarımı toplayıp aldım çok güzel. Ve su geçirmiyor
 • MM1 yorum
  1 beğeni
  Murat M.İstanbul25 Mart 2015
  Teknosa'da 89.90 TL
 • OK1 yorumOsman K.22 Aralık 2014
  Cok iyi bir klavyeye benziyor arkadasım aldı bende sipariş verecem birazdan

Logitech MK240 Kablosuz Klavye Mouse Seti İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Logitech MK240 Kablosuz Klavye Mouse SetiEverest KM-66 Klavye Mouse SetiLogitech MK240 Siyah Kablosuz Klavye Mouse Seti
 Logitech MK240 Kablosuz Klavye Mouse SetiEverest KM-66 Klavye Mouse SetiLogitech MK240 Siyah Kablosuz Klavye Mouse Seti
Fiyat 469,97 TL
23 satıcı
Fiyat Yok 469,97 TL
23 satıcı
Popülerlik5. Popüler Klavye Mouse Seti--
Ortalama Puan6 yorum-6 yorum
KablosuzVarVarVar
Gaming OyuncuYok-Yok