A4 Tech

A4 Tech KM-720 Q USB Kablolu Klavye

(3 yorum)
A4 Tech KM-720 Q USB Kablolu Klavye

52 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

199,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 6 dakika önceStokta 100+ adetYarın kargodaSatıcı: Pttavm/Smallman

Ürün Özellikleri: USB, Q, Kablolu, Multimedya Tuşlu, Genişlik: 447 mm, 10 Milyon, Ağırlık: 510 gr, 1.50 m... Devamını gör

0,90 TL fark ile yüksek puanlı satıcı 9,7 seçeneğini gör


Fiyat Değişimi

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz A4 Tech KM-720 Q USB Kablolu Klavye Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (52)

En Popüler A4 Tech Klavyeler

A4 Tech KM 720

Yüksek verimlilik için tasarlanan özellikleriyle dikkatleri üzerine çeken A4 Tech KM 720 klavye, denge ile hassasiyeti bir arada sunar. Her tuşu ve kısayolu parmaklarınızın ucuna taşıyarak bilgisayarınızın fonksiyonlarını daha rahat kullanabilme olanağı tanır. Özel olarak geliştirilen ve çalışmayı kolay hale getiren tuşlarıyla birçok bilgisayar programını istediğiniz gibi kontrol edebilme fırsatı verir.

A4 Tech KM 720, İngilizce yani Q klavye dizilimine sahiptir. Bu dilde yer alan harfleri ve karakterleri sohbet ederken ya da e-posta yazarken kullanabilme imkânı sunar. Masaüstü veya dizüstü bilgisayarınız için tercih edebileceğiniz A4 Tech klavye KM 720, konforu ön planda tutan ergonomisi ile akışta kalmanızı sağlar. Milimetrik ölçülerde tasarlanan buton aralıkları sayesinde üst düzey yazma deneyimi sunar.

İleri teknolojiler kullanılarak ve bilgisayarların teknik özellikleri göz önünde bulundurularak geliştirilen A4 Tech klavye KM 720, projelerinizi ya da sunumlarınızı konforlu bir şekilde hazırlayabilme imkânı verir. A4 Tech KM 720, boyutuyla da dar veya geniş birçok alanda çalışabilmenizi sağlar. 23 mm yükseklik, 447 mm uzunluk, 149 mm genişlik ölçülerine sahip olan A4 Tech klavye KM 720, çok fazla yer kaplamaz.

Sırt ve laptop çantasında rahatlıkla taşıyabileceğiniz boyutuyla farklı mekanlarda çalışabilme fırsatı tanır. Hassas geri bildirim fonksiyonu sayesinde hız ve kontrolü bir arada sunan A4 Tech KM 720 USB Türkçe Q klavye, tak çalıştır sistemiyle kurulum işlemlerinde zaman kaybetmenizin önüne geçer. Ürünün tuşları üzerindeki harfler ve karakterler, lazer baskı sistemi ile basılır. KM 720, harf silinmesi gibi problemlerle karşılaşmanızı engeller, okunabilirliğini ve netliğini her zaman korur.

A4 Tech KM 720

Multimedya Tuşları ile Öne Çıkan A4 Tech KM 720 Klavye

Genişletilmiş tasarımıyla yazmayı rahat ve oyun oynamayı eğlenceli hale getiren A4 Tech KM 720 klavye, 12 adet multimedya butonuna sahiptir. Klavyenin üst bölümünde yer alan tuşlar FN tuşuyla birlikte kullanılır. Müziği ya da videoyu başlatma, durdurma, sesi artırma ve azaltma gibi birçok işlemi klavye üzerinden yapabilme fırsatı verir.

A4 Tech KM 720 klavye multimedya tuşları, yazı yazarken, internette gezinirken ya da oyun oynarken arka planda çalışan programları kontrol edebilme imkânı sunar. Klavyenin sağ bölümüne entegre edilen sayısal tuş takımı ise hesaplama işlemlerini pratik şekilde halledebilmenize olanak tanır.

10 milyon tıklamaya dayanıklı anahtarlara sahip olan A4 Tech KM 720 Q klavye, takılma ve çift tıklama gibi sorunların önüne geçerek beklentinizi karşılar. Yumuşak anahtarlarıyla dikkat çeken yön tuşları, yazı ya da kod yazarken imleci sağa-sola ve yukarı-aşağıya kolaylıkla yönlendirebilmenizi sağlar. A4 Tech KM 720, tahliye kanallı tasarımıyla kazayla dökülen su, kahve, çay gibi sıvıların klavyenize zarar vermesini engeller.

Tahliye kanalları, A4 Tech KM-720 Q klavye özellikleri arasında öne çıkar. A4 Tech KM-720 Q Türkçe USB kablolu standart klavye; toz, leke, renk solması gibi durumlara dayanıklı yapısı ve kullanışlı özellikleriyle bilgisayar kullanıcılarının beğenisi kazanır. 510 gr ağırlığı sayesinde yazı yazarken kaymaların önüne geçer, hata oranını en aza indirir.

A4 Tech KM 720 Genel

A4 Tech KM 720 Klavye ile A4 Tech KL-5UP Arasındaki Farklar

A4 Tech KM 720 klavye, A4 Tech KL-5UP F modelinden hem boyutu hem de fonksiyonlarıyla ayrılır. A4 Tech KL-5UP klavyede sayısal tuş takımı yoktur. Bu tuş takımlarına sahip olan A4 Tech KM 720 klavye, bilgisayar başında daha verimli çalışabilme imkânı sunar. Ürünlerin klavye dilleri de farklıdır. A4 Tech KM 720 Q klavye dizilimine sahiptir. A4 Tech KL-5UP klavye modelinin tuş takımı ise F diline uygun şekilde yerleştirilmiştir.

Artı ve Eksi Özellikleriyle A4 Tech KM 720 Klavye

Titreşimi önleyen tuş başlıklarıyla bilgisayar kullanımını keyifli bir hale getiren KM 720 Q klavye, detaylı olarak incelendiğinde birçok özelliğiyle öne çıkar. A4 Tech KM 720 klavyenin dikkat çeken artı fonksiyonları bu şekildedir:

 • A4 Tech KM 720 multimedya tuşları, müzik ve videoların yanı sıra e-postalarınıza da klavye üzerinden tek bir dokunuşla kontrol edebilmeyi sağlar.
 • 150 cm uzunluğunda üretilen kablosu, hareket özgürlüğünüzü artırır. Kaliteli dış kaplaması sayesinde ezilme, kırılma, kopma gibi sorunlarla karşılaşmanın önüne geçer.
 • A4 Tech Km 720 klavyenin özel olarak tasarlanan sıvı tahliye kanalları, yanlışlıkla klavyenin üzerine dökülen içecekleri hızlıca tahliye eder, klavyenin ve bilgisayarın teknik aksamını korur.
 • Silinmez ve net tuş takımları, uzun süreli kullanım beklentisini karşılayarak kontrolün her zaman kullanan kişilerde olmasını sağlar.
 • USB bağlantı sistemine sahip olan A4 Tech KM 720, herhangi bir kuruluma ihtiyaç duymaz, bilgisayara kısa bir süre içinde bağlanır.
 • A4 Tech KM 720 klavyenin sayısal tuş takımı, hesaplama işlemlerini pratik bir şekilde yapabilmeyi sağlayarak kaliteli bir deneyim sunar.
 • İdeal ağırlığı ve kaymaların önüne geçen alt plakaları, yazı ya da kod yazarken hata yapma oranınızı en aza indirir, konforu bir üst seviyeye çıkarır.
 • Hem evde hem de ofisde kullanabilen KM 720 klavye, hassasiyeti artıran bileşenler ile desteklenen anahtarlarıyla işe daha iyi konsantre olabilmeye yardımcı olur.

A4 Tech KM 720 klavye modelinin eksi yönleri ise şunlardır:

 • A4 Tech KM 720 klavyenin aydınlatma sistemine sahip olmaması, düşük ışıkta çalışan kişiler tarafından eleştirilir.
 • KM 720 klavye modelinin Wi-Fi ve Bluetooth gibi uzaktan bağlantı seçeneği sunmaması olumsuz özellikler arasında yer alır.
 • A4 Tech Km 720 klavyenin bilek desteğine sahip olmaması uzun süre bilgisayar başında vakit geçiren kullanıcılar için dezavantajlı bir kullanımı beraberinde getirir.
A4 Tech KM 720 Görünüm

A4 Tech KM 720 Klavye Fiyatları

Klavyeyi kablosu boyutunda dilediğiniz gibi konumlandırabilme fırsatı sunan A4 Tech KM 720, uzun saatler metin ya da kod yazabilme olanağı tanır. Güçlü elektrik sistemi ve kaliteli USB bağlantı noktasıyla performanstan ödün vermez, pürüzsüz tuş takımı ile verimli çalışabilme imkânı verir. KM 720 Q klavye fiyatları ise A4 tarafından ürünün tasarımı ve fonksiyonları göz önünde bulundurularak belirlenir.

Kullanıcıların beklentilerine göre de şekillenen fiyatlar; kaliteyi, kontrolü, hızı ulaşılabilir kılar. Anahtar kalitesi, tahliye kanallı tasarımı, multimedya tuşları fiyatlar üzerinde rol oynayan önemli etkenlerdir. Pek çok alternatif sunan fiyatlar, A4 Tech KM 720 Q klavye en ucuz modeli seçebilmenize yardımcı olur. Konforu ön planda tutan düz tuş formlarıyla ve yüksekliği ayarlanabilen tasarımıyla deneyiminizi artıran A4 Tech KM 720 klavyeyi tercih ederek yazı yazmayı keyifli bir hale getirebilirsiniz.

Fiyatlar, bütçenizi korurken bilgisayarınızın özelliklerini en iyi şekilde kullanabilme imkânı verir. A4 Tech KM 720 klavye, hediye olarak da ideal bir alternatiftir. Ürün fiyatları, kampanya dönemlerinde daha uygun seçenekler sunar. Siz de hassas tuş takımıyla pratik ve konforlu bilgisayar kullanabilme olanağı tanıyan A4 Tech KM 720 klavyeyi tercih ederek evde, ofiste ve oyun kurulumlarında istediğiniz performansa ulaşabilir, kaliteli bir deneyim yaşayabilirsiniz.

A4 Tech KM-720 Q USB Kablolu Klavye Fiyat Analizi

A4 Tech KM-720 Q USB Kablolu Klavye son 6 aylık fiyat değişim grafiği

A4 Tech KM-720 Q USB Kablolu Klavye Özellikleri

Arayüz:   USB
Tuş Dizilimi:   Q
Bağlantı:   Kablolu
Multimedya Tuşlu:
Genişlik:   447 mm
Tuş Ömrü:   10 Milyon
Ağırlık:   510 gr
Kablo Uzunluğu:   1.50 m
Yükseklik:   23 mm
Derinlik:   149 mm
Fonksiyon Tuşlu:
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
4.86 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • ÜE1 yorumÜnal E.28 Kasım 2020
  Kolay SiparişDeniz Bilişim
  valla iyi ki almışım çok kaliteli çok güzel bir klavye
 • ST1 yorumSinan T.21 Kasım 2017
  Kolay SiparişSmallmann
  Fiyat olarak ideal bir klavye, hızlı kargolandı, teşekkürler.
 • 1 yorum
  2 beğeni
  Güngör Ş.15 Kasım 2017
  Kolay SiparişSmallmann
  Katiplik sınavı için aldım. 2 güne geldi. Tuşları yumuşak güzel bir klavye

A4 Tech KM-720 Q USB Kablolu Klavye İle En Çok Karşılaştırılanlar

 A4 Tech KM-720 Q USB Kablolu KlavyeA4 Tech KR-83 Q-PS2 Kablolu KlavyeA4 Tech KM-720 F USB Kablolu KlavyeA4 Tech KB-21 PS/2 Q Kablolu Klavye
 A4 Tech KM-720 Q USB Kablolu KlavyeA4 Tech KR-83 Q-PS2 Kablolu KlavyeA4 Tech KM-720 F USB Kablolu KlavyeA4 Tech KB-21 PS/2 Q Kablolu Klavye
Fiyat 199,00 TL
52 satıcı
Fiyat Yok 209,00 TL
34 satıcı
Fiyat Yok
Popülerlik1. Popüler A4 Tech Klavye-2. Popüler A4 Tech Klavye-
Ortalama Puan3 yorum-2 yorum
Bluetooth---Var
ArayüzUSBPS/2USBPS/2
Tuş DizilimiQQFQ
BağlantıKabloluKabloluKabloluKablolu
Multimedya TuşluVar--Var
Bilek Destekli---Var
Capslock Işığı--VarVar
Genişlik447 mm-450 mm-
Tuş Ömrü10 Milyon-10 Milyon-
Ağırlık510 gr-502 gr-
Kablo Uzunluğu1.50 m-1.50 m-
Yükseklik23 mm-25 mm-
Derinlik149 mm-150 mm-
Fonksiyon TuşluVar-VarVar
Gaming OyuncuYokYokYokYok