Asus

Asus ROG Claymore II Red Switch Kablolu/Kablosuz Mekanik Oyuncu Klavyesi

Asus ROG Claymore II Red Switch Kablolu/Kablosuz Mekanik Oyuncu Klavyesi

17 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

6.137,07 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 25 dakika önce Stokta 1 adet Yarın kargoda Satıcı: Pttavm/Kaptan Bilgisayar

Ürün Özellikleri: USB, Işıklı, Q, Kablosuz, Mekanik, Bilek Destekli, Capslock Işığı, Genişlik: 462 mm... Devamını gör


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
5.984,51 TL21.11.2023

En Ucuz Asus ROG Claymore II Red Switch Kablolu/Kablosuz Mekanik Oyuncu Klavyesi Fiyatları

Piyasa fiyatları (3)

Tüm fiyatlar (16)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler Asus Klavyeler
Benzer Ürünler

Asus Rog Claymore II

Dünyanın en büyük anakart üreticisi Asus’un tasarladığı Asus Rog Claymore II, bir oyuncu klavyesinde olması gereken tüm özellikleri barındıran mükemmel bir oyun ekipmanıdır. 2021 yılında tasarım ödülü alan modüler bir mekanik oyuncu klavyesidir. Modern tasarıma ve gelişmiş özelliklere sahip Asus Rog Claymore II, kablolu veya kablosuz şekillerde kullanılabilir çok yönlü tasarımı sayesinde oyun severlere daha fazla seçenek sunar.

Üst segmentte yer alan Asus Rog Claymore II, fiyatını sonuna kadar hak eden zengin tasarımsal ve donanımsal özellikleri ile oyun severlere üst düzeyde performans vadeder. Popüler oyunları oynarken etkileyici ve heyecan verici yepyeni yollar sunan özelliklerle donatılmış Asus Rog Claymore II, mücadelenin zirveye çıktığı anlarda Optik Mekanik Anahtarları ve çıkarılabilen kısayol tuşlarıyla taktiksel hakimiyeti elde tutmaya olanak tanır.

Gerçek anlamda üst düzey bir oyun klavyesi olan Asus Rog Claymore II, modüler yapısı ve çok uzun ömürlü tuş basımı ile uzun yıllar keyifle kullanabileceğiniz bir üründür. Plastik malzemeden üretilmiş olmakla birlikte Asus Rog Claymore II klavyenin temeli tamamen metal malzemeden oluşur. Sağlamlık hissi de tam olarak buradan gelir. Siz de Asus Rog Claymore 2 fiyat seçeneklerine hemen göz atabilirsiniz.

Asus Rog Claymore II

Öne Çıkan Asus Rog Claymore II Tasarım Detayları

Tam boy klavye formunda üretilen Asus Rog Claymore II, ayrılabilir nümerik klavyeye sahiptir. Oyuncu, kullanım alanına göre numpad’i sol tarafa takarak fare için daha fazla alan elde edebilir. Modüler nümerik klavye, klavyenin her iki tarafına da takılabildiği gibi tamamen çıkarılarak %80 TKL (Sayısal tuşlar olmayan) bir klavyeye dönüşebilir. Nümerik klavye karışık oyun komutları için makro tuş takımı olarak da kullanılabilir.

Asus Rog Claymore II modelinin bu esnek kullanım özelliği sayesinde oyuncular kendi stillerine uygun oyun sistemini kurabilir, klavyeyi ister tam boy ister TKL olarak kullanabilirler. Çalışırken ya da hesap kitap yaparken numpad’i sağ tarafa, oyun sırasında makrolar için sol tarafa takmak mümkündür. Kızaklı yapısı sayesinde numpad kolayca Asus Rog Claymore II üzerinden takılıp çıkarılabilir. Nümerik klavyede bulunan medya tuşlarına üretkenlik kısayolları ya da oyun komutları için makrolar atanabilir.

Asus Rog Claymore II üzerinde bulunan tekerlek ise ses seviyesini hızlıca ayarlama imkanı sağlar. Asus Rog Claymore II, mıknatısla pratik şekilde takılan yapay deri bilek desteği ile uzun oyun maratonlarını bilek ağrısı çekmeden tamamlamaya yardımcı olur. En üst segment mekanik oyun klavyesi olarak konumlandırılan Asus Rog Claymore II, ödülü hak eden üstün bir kalite ve detay bolluğu ile donatılmıştır. Tabanı ve ayakları masaüstüne tam olarak oturan klavye kayma yapmaz.

Asus Rog Claymore II Genel

Asus Rog Claymore II Optik Mekanik Anahtarlar

Türkçe Q klavye Asus Rog Claymore II, %100 Standart, %100 Oyun ve %80 TKL bir oyun ekipmanıdır. Asus Rog Claymore II modelinin tüm tuşları kullanım esnasında rahattır ve stabil bir his uyandırır. Asus Rog RX Red Optical Mechanical ile gelir. Hızlı tuş basma deneyimi sunan ROG RX Optik Mekanik Switchler, güzel yazma deneyimi de elde edilmesini sağlar. Dokulu yapıya sahip ABS tuş kapakları, tuşlara dokunmayı ve basmayı yeterince kaliteli bir seviyeye çıkarır.

Bu mekanik oyuncu klavyesinde tuş basma sesi ekstrem düzeyde rahatsızlık vermez. 100 Milyon tuş basım ömrüne sahip bu klavye 1 ms’lik tepki süresi ile son derece hızlıdır ve dayanıklı yapısıyla oldukça tutarlıdır. İçi boş, kare şekilli tuş iç yapısına 4 noktadan kilitlenen tuş kapakları sağa sola yatmadan sallantısız kullanım konforu sağlar. Asus Rog Claymore II klavye, %100 Anti-Ghosting (aynı anda basılabilir tuş sayısı) özelliğine sahiptir.

Anti-Ghosting ve N Tuş Geçişiyle oyun hızı ne olursa olsun basılan her tuş hassas olarak algılanır. Yüzen tuş (Floating Keys) tasarımı ile göz kamaştıran klavye üzerindeki tuşlar klavyenin yüzeyinden yukarıda durur ve havada yüzer görünümü verir. Tuşların altında bulunan fırçalanmış, yatay çizgili alüminyum yüzey, klavyeye lüks bir hava katar.

Asus Rog Claymore II Klavye

Asus Rog Claymore II ile Gecikmesiz Bağlantı Deneyimi ve Uzun Pil Ömrü

Oyun klavyeleri kategorisinde en üst segmentte yer alan Asus Rog Claymore 2 fiyat aralığı ile de profesyonellerin tercihidir. Asus Rog Claymore II, hem kablolu hem de kablosuz olarak kullanılabilen çok yönlü tasarıma sahiptir. Kablolu veya kablosuz olarak ultra hızlı oyun deneyimi yaşatırken Kablosuz Bağlantı Genişletici özelliği sayesinde güçlü ve kesintisiz bağlantı olanağı sunan Asus Rog Claymore II klavyeyi masaüstüne bağlı kalmadan odanın herhangi bir noktasında (belli mesafeye kadar) kablosuz olarak kullanmak mümkündür.

Enerji tasarrufu sağlayan tasarımının yanında 4000 mAh pili ile Asus Rog Claymore II, kablosuz moddayken ve RGB aydınlatması açık konumdayken tek şarj ile 43 saat boyunca kesintisiz oyun keyfi vadeder. Hızlı Şarj ya da USB Geçişi özelliğine sahip Asus Rog Claymore II, USB-C üzerinden 30 dakika gibi kısa bir zamanda hızla şarj edilerek 18 saate kadar (aydınlatma kapalı konumda) çalışır.

Hızlı şarjı kapatıldığında USB geçiş özelliği ile diğer cihazlara bağlanmak da mümkündür. FN + F12 tuşlarını kullanarak hızlı şarj ve USB geçişi modları arasında kolayca geçiş yapılabilir. Pil göstergesi ışıkları, doldukça adım adım yükselen, boşaldıkça adım adım düşen basamak barlar şeklinde tasarlanmıştır. Böylece pil düzeyi rahatça takip edilebilir. Asus Rog Claymore II en ucuz seçeneklere ise kampanya dönemlerinde ulaşabilirsiniz.

RGB Aydınlatmalı Asus Rog Claymore II

İster kablolu ister kablosuz bağlantı modlarından biri seçilerek Aura Sync ile Asus Rog Claymore II klavye çok şık bir şekilde aydınlatılabilir. ROG serisinin diğer modellerinde olduğu gibi her bir tuş için ayrı ayarlanabilen Aura Sync destekli RGB LED’ler, masaüstünde ve odada etkileyici bir ambiyans yaratır. Kablosuz Aura Sync RGB, tüm renk tayfının yanı sıra kablosuz modda senkronize edilmiş dinamik aydınlatma efektleri de sunar.

Her biri Per Key RGB ile ayrı ayrı aydınlatılan tuş takımı sayesinde Asus Rog Claymore II, tamamen kişiye özgü bir klavyeye dönüşür. Aydınlatma denetimini tek bir yerde toplayan Armoury Crate sistem sayesinde senaryo profilleri ayarlama, tuşlara görev atama, makro kaydetme ve daha fazla görevi atamak çok daha kolay hale gelir. Asus Rog Armoury yazılımıyla ışıklandırmaları ayrıntılı bir şekilde yönetmek mümkündür.

Asus Rog Claymore 2 klavyenin tam ortaya konumlandırılmış LED’i sayesinde ışık klavyenin tüm kenarlarına homojen bir şekilde dağılır. Dahili bellekle gelen Asus Rog Claymore 2 RX Red Switch klavyeye, oyunseverler 5 adet özel,1 adet de standart olmak üzere toplam 6 adet profil kaydedip istedikleri yerde ve zaman diliminde kullanabilirler.

Asus Rog Claymore II Renk

Asus Rog Claymore II ve Asus Rog Strix Scope TKL Arasındaki Farklar

Asus Rog serisinde yer alan Asus Rog Strix Scope TKL ile Asus Rog Claymore II modeli arasında birçok ortak noktanın yanı sıra bazı farklılıklar mevcuttur. Asus Rog Strix Scope TKL, kablolu tasarıma sahip bir TKL kartı iken, Asus Rog Claymore II, modüler nümerik tuş takımına sahip kablosuz tam boyutlu bir kart olarak tasarlanmıştır. Asus Rog Claymore II, ultra düşük gecikme süresiyle oyun için daha iyi bir seçimdir. Asus Rog Claymore II’de hem kablolu hem kablosuz bağlantı imkanı mevcutken diğer modelde sadece kablolu bağlantı imkanı vardır. Asus Rog Claymore 2 klavyeye 6 profil atanabilirken diğer klavyede bu sayı sadece 5’tir.

Asus Rog Claymore II Oyun Klavyesinin Artı ve Eksi Özellikleri

  • Asus Rog Claymore 2 RX Red Switch klavye üzerine yerleştirilmiş USB passthrough çıkışı, mouse bağlantısı için kullanıcıya ekstra bir port sunar.
  • Asus Rog Claymore 2 ile anında makrolar kaydetmek, bu makroları tamamen programlanabilen tuşlara atamak ve Windows tuşunu kilitleyerek oyun keyfini kesintisiz olarak sürdürmek mümkündür.
  • Asus Rog Claymore II klavyede programlanabilir özellikte 4 adet makro tuşu mevcuttur. 4 farklı tuş, özellikle multimedya işlevleri için harikadır ve tamamen kişiselleştirilebilir.
  • Hem oyuncu PC’lere, hem de oyuncu laptoplara mükemmel uyum sağlayan Asus Rog Claymore II, metin yazmayı veya oyun oynamayı çok daha zevkli hale getirir.
  • Asus Rog Claymore 2 RX Red Switch klavye, Windows tuşunun yanı sıra Alt+Tab ve Alt+F4 kombinasyonlarını devre dışı bırakma seçeneği de sunar.
  • Başarılı yeni anahtarlar, sağlam kasa, manyetik bilek desteği, kablolu/kablosuz bağlantı birimleri ile Asus Rog Claymore II, bütün gelişmiş oyuncu özelliklerine en üst seviyede sahiptir.
  • Manyetik bilek desteğinin mıknatısının zayıf olması, çıkarılabilir numpad kısmının oynaması Asus Rog Claymore II modelinin eksi özellikleri olarak gösterilebilir.

Asus Rog Claymore II kullananlar tarafından paylaşılan Asus Rog Claymore II yorumlar kısmını okuyarak ürün hakkında daha fazla fikir edinebilir, bütçenize en uygun Asus Rog Claymore 2 fiyat seçenekleri ile ürünü hemen satın alabilirsiniz.

Asus ROG Claymore II Red Switch Kablolu/Kablosuz Mekanik Oyuncu Klavyesi Fiyat Analizi

Asus ROG Claymore II Red Switch Kablolu/Kablosuz Mekanik Oyuncu Klavyesi son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Asus ROG Claymore II Red Switch Kablolu/Kablosuz Mekanik Oyuncu Klavyesi Özellikleri

Arayüz:   USB
Işıklı:
Tuş Dizilimi:   Q
Bağlantı:   Kablosuz
Türü:   Mekanik
Bilek Destekli:
Capslock Işığı:
Genişlik:   462 mm
Ağırlık:   1156 gr
Derinlik:   155 mm
Switch Türü:   Red
Fonksiyon Tuşlu:
RGB:
Oyuncu:
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

Asus Rog Ally Fiyatı Mekanik Klavye Red Switch Klavye Kablosuz Klavye Q Klavye RGB Klavye Işıklı Klavye Oyuncu Klavyesi Bilek Destekli Klavye USB Klavye

Ürüne puan ver

Asus ROG Claymore II Red Switch Kablolu/Kablosuz Mekanik Oyuncu Klavyesi Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Asus ROG Claymore II Red Switch Kablolu/Kablosuz Mekanik Oyuncu Klavyesi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Asus ROG Claymore II Red Switch Kablolu/Kablosuz Mekanik Oyuncu KlavyesiLogitech G915 TKL 920-009537 ABD Kablolu/Kablosuz Mekanik Oyuncu KlavyesiAsus ROG Strix Flare II Aura Sync RGB Kablolu Mekanik Oyuncu KlavyesiAsus ROG Strix Scope TKL Deluxe RGB Red Switch Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi
 Asus ROG Claymore II Red Switch Kablolu/Kablosuz Mekanik Oyuncu KlavyesiLogitech G915 TKL 920-009537 ABD Kablolu/Kablosuz Mekanik Oyuncu KlavyesiAsus ROG Strix Flare II Aura Sync RGB Kablolu Mekanik Oyuncu KlavyesiAsus ROG Strix Scope TKL Deluxe RGB Red Switch Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi
Fiyat 6.137,07 TL
17 satıcı
6.199,00 TL
27 satıcı
3.979,00 TL
15 satıcı
3.455,04 TL
6 satıcı
Popülerlik8. Popüler Asus Klavye-6. Popüler Asus Klavye-
Ortalama Puan----
ArayüzUSBUSB-USB
IşıklıVarVarVarVar
Tuş DizilimiQQQQ
BağlantıKablosuzKablosuzKabloluKablolu
TürüMekanikMekanikMekanikMekanik
Multimedya Tuşlu-Var-Var
Bilek DestekliVar-VarVar
Capslock IşığıVarVarVar-
Genişlik462 mm475 mm-356 mm
Ağırlık1156 gr1025 gr-880 gr
Yükseklik-20 mm--
Derinlik155 mm150 mm-136.2 mm
Switch TürüRed--Red
Fonksiyon TuşluVarVar-Var
RGBVar-VarVar
OyuncuVar-VarVar
Oyuncu-Var--
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı