Gamepower

Gamepower Calypso RGB Optik Red Switch Mekanik Oyuncu Klavyesi

Gamepower Calypso RGB Optik Red Switch Mekanik Oyuncu Klavyesi
Seçenekler:

Ürün Özellikleri: USB, Işıklı, Q, Kablolu, Mekanik, Multimedya Tuşlu, Bilek Destekli, Capslock Işığı... Devamını gör

Bu ürün için şu anda akakce.com'da listelenen satıcılarda fiyat bilgisi bulunamadı.

En Popüler Gamepower Klavyeler
Benzer Ürünler

Gamepower Calypso

Çin merkezli teknoloji markası Gamepower’ın ürettiği Gamepower Calypso mekanik klavye, birçok üstün özellikle donatılmış güçlü bir oyun ekipmanıdır. Oyuncular için özel olarak tasarlanan Gamepower Calypso, mekanik bir klavye modeli olup oyun sırasında performansı destekler ve oyuncuya hız kazandırır. Dayanıklı, sağlam bir kasada dizilmiş kullanışlı tuş takımı sayesinde son derece uzun ömürlü kullanım avantajı vadeden Gamepower Calypso mekanik klavye, işlevsel ve ergonomik bir tasarıma sahiptir. Gamepower Optik Mekanik Switch'ler, oyuncuya en iyisi olduğunu hissettirmek için hem en yüksek performansı hem de güvenilir dayanıklılığı sunar.

Gamepower Calypso Red Switch gaming klavye, gelişmiş teknolojik özellikleriyle kullanıcılara daha farklı ve özel bir oyun deneyimi vadeder. Gamepower Calypso, dinamik aydınlatma efektleriyle masaüstüne ve oyun performansına renk katarken, yağmur veya su dökülmesi gibi sert koşullara karşı da dayanıklı olarak üretilmiştir. Gamepower Calypso, orjinalinde bilgisayar oyuncularına özel olarak üretilmiş bir oyun ekipmanı olmakla beraber günlük kullanım için de rahatlıkla tercih edilebilir. Siz de en ucuz Gamepower Calypso mekanik klavye fiyat seçeneklerini inceleyerek bu klavyeye kolayca sahip olabilirsiniz.

Gamepower Calypso

Su Geçirmez Özellikli Gamepower Calypso Klavye

Tüm Gamepower klavyelerde olduğu gibi Gamepower Calypso modeli de en son teknolojiler ve kaliteli materyallerle üretilmiştir. Gamepower Calypso, PCB board üzerindeki özel, gelişmiş sıvıya dayanıklı Nano kaplama gövdesi ve açıkta olmayan metal konnektörleri sayesinde her türlü sıvı dökülmesine karşı dayanıklıdır ve makul düzeyde su altında bile kullanılabilir. Gamepower Calypso, metal kasa ile kaliteli ABS materyaller kullanılarak üretilen sağlam, dayanıklı gövdeye sahiptir. Mekanik klavyelerin amacı; en hafif tuş basma gücü ile en yüksek ve en hızlı tepkinin alınması olsa dahi, Gamepower Calypso klavyedeki malzeme kalitesi sert basış tepkilerine dayanabilecek düzeyde olup oyuncuyu asla yarı yolda bırakmaz.

Gamepower Calypso, oyun sırasında bileklerin ve parmakların rahat, özgür bir şekilde hareket edebilmesine yardımcı olan ergonomik tasarımı ile bilek desteği sayesinde daha konforlu oyun oturumları sunar. Gamepower Calypso klavye, kablolu modeller arasında yer alan bir klavye olup 1.8 m uzunlukta üretilmiş plastik bir kablo ve kablo ucundaki USB konnektörü ile bilgisayara kolayca bağlanır. Gamepower Calypso klavye modelinin kablosu; kalın, oldukça sağlam, içten kırılma ve dolaşma yapmayan bir yapıya sahip olup dikkatli kullanıldığı takdirde uzun bir kullanım ömrü sunar. Gamepower Calypso modelinin gövdesinin altına doğru bir bilek desteği mevcuttur. İki tarafındaki tırnaklarla kolayca takılıp çıkarılabilen bilek desteği, uzun oyun oturumlarında bileği yastıklayarak yorgunluğu azaltır. Bilek desteğinin sağında ve solundaki 2 eğimli bölge hoş bir görüntü oluşturur.

Red Switch Tuş Takımına Sahip, RGB Aydınlatmalı Gamepower Calypso Klavye Özellikleri

Oyun kurulumunun merkezi parçalarından biri olarak masaüstündeki yerini alan Gamepower Calypso, oyuncuya parmak uçlarına kadar tatmin edici kontrol sağlamak üzere tasarlanmış Red Switch anahtarlarla gelir. 104 adet tuşu bulunan Gamepower Calypso modelinin Gamepower optik mekanik anahtarları, kullanıcıyı en zorlu oyunlarda bir adım öne çıkarmak için üstün performans ile güvenilir dayanıklılık sunar. Bu mekanik anahtarlar, üretilen her bir anahtar için teknolojiden tasarıma kadar katı gerekliliklerin karşılandığından emin olmak üzere şirket içinde üretilmiştir.

Bu da Gamepower Calypso klavyeye 50 milyon tuş vuruşuna kadar kullanım ömrü sağlar. Optik kırmızı switchler, 2 milisaniye gibi düşük tepkime süresi ile rekabet içeren oyunlarda oyuncuya ekstra avantaj kazandırır. Linear bir switch olan bu kırmızı switchler’in atlama noktası yani, basım hissi yoktur. Oyuncuların anahtarlar dışında en çok önemsediği ve en sevdiği özelliklerden biri de klavye aydınlatmasıdır. Gamepower Calypso optik RGB mekanik oyuncu klavyesi de birbirinden güzel aydınlatma efektleri ile donatılmıştır. Gamepower Calypso, dinamik efektlere sahip aydınlatmalı tuşları ile oyun heyecanını bambaşka bir boyuta taşır.

Tamamen yeni Gamepower Calypso, 11 adet farklı dinamik aydınlatma efekti ile beraber tümüyle kolayca ayarlanabilen ve şık görünüm oluşturan RGB aydınlatmalı tuşlarıyla benzersiz bir oyun deneyimi sunar. 11 farklı renk kombinasyonu, FN + 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 tuşlarıyla kolayca değiştirilebilirken aynı zamanda renk değişimi ve modlar arasında rahatça geçiş de yapılabilir. Oyuncular, 11 animasyondan dilediğini seçerek oyuna ve masaüstüne renk katabilirler. Birbirinden fonksiyonel özelliklerle donatılmış Gamepower Calypso mekanik su geçirmez klavye modelini siz de bütçenize uygun fiyatlarla kolayca satın alabilirsiniz.

Gamepower Calypso Klavye

Gamepower Calypso Red Switch ve Gamepower Warlock Klavye Arasındaki Farklar

Gamepower Calypso RGB optik mekanik klavye ile en sık karşılaştırılan modellerden biri olan Gamepower Warlock klavye arasında benzer noktaların yanı sıra farklı özellikler de mevcuttur. Her ikisi de oyun/espor için tasarlanan bu klavyelerin arasındaki temel farklar, tuş takımı sayısı ve aydınlatma özelliklerinde ortaya çıkar. Gamepower Warlock klavye, Outemu markalı kırmızı anahtarlara sahipken, Calypso Gamepower klavye, Gamepower Optical markalı optik mekanik kırmızı anahtarlarla birlikte gelir. Gamepower Calypso kırmızı switch gaming klavye, 104 adet tuş dizilimine ve 11 adet aydınlatma efektine sahipken, Gamepower Warlock modeli 88 adet tuş takımı ile 19 adet aydınlatma efekti içerir. Gamepower Warlock ve Gamepower Calypso fiyat bakımından da farklı segmentlerde yer alan iki oyuncu klavyesidir.

Calypso Gamepower Klavyenin Artı ve Eksi Özellikleri

Gamepower Calypso mekanik klavye, kullanıcıların önceliklerine göre değişen artı ve eksi özelliklerle gelir. Bu avantaj ve dezavantajlar şöyle sıralanabilir:

  • Gamepower Calypso klavye; alüminyum alaşımlı plaka, kaliteli ABS plastik çerçeve ve çift PBC katmanı gibi 1. sınıf malzemelerden yapılmıştır. Bu materyaller, Gamepower Calypso Red Switch modeline mükemmel görünüm, ekstra dayanıklılık katar.
  • Calypso Gamepower klavyenin çift PCB katmanı, daha fazla stabilite ve güç kazandırırken, minimum hata oranıyla, daha uzun süre çalışma performansı sağlar.
  • Su altında bile çalışan Gamepower Calypso Red Switch klavyenin altında su aktarım kanalları mevcuttur. PCB kartı üzerindeki özel olarak geliştirilmiş Nano kaplama, PCB'yi sudan veya kostik kimyasalların sebep olduğu korozyondan tam anlamıyla koruyarak klavyenin ömrünü uzatır.
  • Gamepower Calypso RGB optik mekanik klavyenin FN tuşları özel medya kontrollerine sahiptir. Böylece sesler anında oynatılabilir, duraklatılabilir veya kapatılabilir. Bir düğmeye dokunularak sonraki şarkıya geçilebilir veya mevcut şarkı yükseltilebilir.
  • Gamepower Calypso kırmızı switch klavyenin tuş basım hissiyatı hem hoştur hem de çok fazla ses çıkarmadan çalışır. Gamepower Calypso klavye bu sayede oyuncuyu ve çevresini rahatsız etmez.
  • Detaylara, rahatlığa, ergonomiye odaklı olarak üretilen Gamepower optik mekanik anahtarlar, oyuncunun rakiplerini kolayca saf dışı etmesi için üstün performansı ve güvenilirliği garanti eder.
  • Gamepower Calypso inceleme yazılarında öne çıkan özelliklerden biri de klavyenin tüm tuşlarında bulunan %100 Anti-Ghosting özelliğidir. Maksimum tutuş ve gelişmiş his sunan tuş başlıkları, oyun içinde basılan her tuşun doğru şekilde kaydedilmesini sağlar.
  • Bu klavyenin kırmızı anahtarları mavi anahtarlara kıyasla biraz daha fazla ses çıkarabilir. Sesi önemseyen kullanıcılar için bu eksi bir özelliktir.

Mükemmel özelliklerle donatılmış bu oyun ekipmanı hakkında daha kapsamlı bilgi edinmek istiyorsanız Gamepower Calypso kullananlar tarafından paylaşılan Gamepower Calypso yorum bölümüne göz atabilir ve sonrasında bu ürünü güvenle satın alabilirsiniz. Bununla birlikte oyunsever yakınlarınıza yeni yıl hediyesi olarak Gamepower Calypso klavyeyi değerlendirebilirsiniz.

Gamepower Calypso RGB Optik Red Switch Mekanik Oyuncu Klavyesi Özellikleri

Arayüz:   USB
Işıklı:
Tuş Dizilimi:   Q
Bağlantı:   Kablolu
Türü:   Mekanik
Multimedya Tuşlu:
Bilek Destekli:
Capslock Işığı:
Tuş Ömrü:   50 Milyon
Kablo Uzunluğu:   1.80 m
Switch Türü:   Red
Fonksiyon Tuşlu:
RGB:
Oyuncu:
Ortalama Puan
2.3 3 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Gamepower Calypso RGB Optik Red Switch Mekanik Oyuncu Klavyesi Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Gamepower Calypso RGB Optik Red Switch Mekanik Oyuncu Klavyesi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Gamepower Calypso RGB Optik Red Switch Mekanik Oyuncu KlavyesiGamepower Ogre RGB Kablolu Red Switch Mekanik Oyuncu KlavyesiGamepower Calypso RGB Optik Blue Switch Kablolu Mekanik Oyuncu KlavyesiJames Donkey 619S İngilizce Blue Switch Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi
 Gamepower Calypso RGB Optik Red Switch Mekanik Oyuncu KlavyesiGamepower Ogre RGB Kablolu Red Switch Mekanik Oyuncu KlavyesiGamepower Calypso RGB Optik Blue Switch Kablolu Mekanik Oyuncu KlavyesiJames Donkey 619S İngilizce Blue Switch Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi
FiyatFiyat Yok 1.329,05 TL
20 satıcı
Fiyat Yok 1.149,00 TL
12 satıcı
Popülerlik-2. Popüler Gamepower Klavye-1. Popüler James Donkey Klavye
Ortalama Puan9 yorum--
ArayüzUSBUSBUSBUSB
IşıklıVarVarVarVar
Tuş DizilimiQQQQ
BağlantıKabloluKabloluKabloluKablolu
TürüMekanikMekanikMekanikMekanik
Touchpad---Var
Multimedya TuşluVarVar--
Bilek DestekliVarVarVar-
Capslock IşığıVarVarVarVar
Numpadsiz--VarVar
Genişlik--400 mm-
Tuş Ömrü50 Milyon50 Milyon50 Milyon-
Kablo Uzunluğu1.80 m1.50 m1.80 m1.60 m
Derinlik--140 mm-
Switch TürüRedRedBlueBlue
Fonksiyon TuşluVarVarVarVar
RGBVarVarVar-
OyuncuVarVar-Var
Oyuncu--Var-
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı