Gamepower

Gamepower Ogre RGB Red Switch Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi

(9 yorum)
Gamepower Ogre RGB Red Switch Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi
Seçenekler:

12 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

899,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: Bugün 17:54Stokta 1 adetYarın kargodaSatıcı: Turkcell/Erpa Mobil - Turkcell Mağ

Ürün Özellikleri: USB, Işıklı, Q, Kablolu, Mekanik, Multimedya Tuşlu, Bilek Destekli, Capslock Işığı... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Gamepower Ogre RGB Red Switch Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi Fiyatları

Piyasa fiyatları (2)

Tüm fiyatlar (12)

En Popüler Gamepower Klavyeler
Benzer Ürünler

Gamepower Ogre RGB

Gamepower Ogre RGB, Çin merkezli bilgisayar/dijital platform parçaları üreticisi Gamepower tarafından üretilen Gamepower Ogre RGB, fiyat/performans ürünü mekanik bir oyuncu klavyesi arayan kullanıcılar için son derece uygundur. Kaliteyi ve performansı uygun fiyat seçeneği ile sunan Gamepower Ogre RGB; özel yazılımı, Per-Key RGB özelliği ve her tuşa makro atayabilme özellikleriyle oyuncuların beklentilerini fazlasıyla karşılar.

Küçük masalara uygun boyutlarda üretilen Gamepower Ogre RGB, sade bir stilde tasarlanmıştır. Kalın metal malzemeden üretilen sağlam klavye yatağı, uzun ömürlü bir yapı oluştururken alüminyum yüzeylere eşlik eden kaliteli ABS materyali, dayanıklı bir klavye arayan oyun tutkunlarına hem stabilite hem de güvenilirlik vadeder.

Gamepower Ogre RGB Bilek Destekli Red Switch oyuncu mekanik klavye, daha konforlu bir oyun deneyimi için idealdir. Animasyonlu RGB aydınlatması masaüstüne renk ve dinamizm katan Gamepower Ogre RGB Mekanik Klavye, oyun maceralarına keyif ve gerçeklik algısı katar.

Türkçe Q tuş dizilimi, kaliteli switchleri sayesinde oldukça uzun bir tuş basma ömrü vadeden ve oyuncuyu yarı yolda bırakmayan Gamepower Ogre RGB ile oyuncular sayılamayacak kadar çok oyun maceralarına atılabilirken uzun soluklu oyun seanslarının tadını çıkarabilirler.

Oyun performansları, e-spor müsabakalarının yanı sıra ofis-ev kullanımına da uygun olan Gamepower Ogre RGB en ucuz fiyat seçenekleriyle satışa sunulmuştur. Siz de Gamepower Ogre RGB klavyeye kolayca sahip olabilir ve oyun deneyiminizi daha ileri bir seviyeye taşıyabilirsiniz.

Gamepower Ogre RGB

50 Milyon Tıklama Ömrüne Sahip Gamepower Ogre RGB Mekanik Kırmızı Switch Klavye Özellikleri

Uzun yıllar süren araştırmalarla inovasyonun ürünü olan Ogre serisi, Gamepower Ogre RGB modeli ile yepyeni zirvelere taşınmıştır. Gamepower Ogre RGB Red Switch, üstün donanımsal özellikleriyle klavye evriminin bir sonraki aşamasını temsil eder. Klavyede bulunan numerik 104 adet Outemu kırmızı Switch, Türkçe Q tuş dizilimi ile hassasiyetin ve hızın sınırlarını yeniden tanımlayarak zamanının ötesine yakışır bir performansı deneyimleme fırsatı sunar.

Minimum fiziksel temasla çalışan dayanıklı Outemu kırmızı switchler, 50 milyon tıklamaya kadar dayanır ve uzun süreli kullanım avantajı sağlar. Gamepower Ogre RGB modelinin silinmez lazer basım karakterlerleri ile adlandırılan Outemu switchleri, tuşlara basarken belirgin bir şekilde hem sessiz hem de pürüzsüz bir hissiyat verir.

Tümü aynı anda basılabilen tuş özellikli Gamepower Ogre RGB, 125 Hz'den 1000 Hz'e kadar çıkarılabilen yenileme hızına sahiptir. Saniyenin 1000'de biri (1 ms) hızda sinyal ileten klavye tepkimesi, gecikme süresini en aza indirerek daha akıcı, daha hızlı bir oyun deneyimi yaşatır. Tüm tuşları %100 Anti Ghosting özelliğine sahip Gamepower Ogre RGB sayesinde oyun sırasında yapılan yanlış basım hataları minimum seviyeye indirilir.

Kusursuz tuş dizilimi ile mükemmel bir kullanım konforu sunan Gamepower Ogre RGB, bu konforu daha üst seviyeye taşır. Ortasına ufak bir Gamepower logosu basılmış bilek desteği, yumuşak, güçlü, dayanıklı suni deri kaplamaya sahiptir. Oldukça hoş bir hissiyat yaratan bilek desteği alt kısmından süngerle desteklenmiştir.

Gamepower Ogre RGB isteğe bağlı olarak bilek destekli ya da bilek desteksiz olarak kullanılabilir. Uzun soluklu oyun performanslarının yanı sıra ofiste uzun süre çalışanlar için yorgunluğu ve bilek ağrılarını en aza indiren tak-çıkar bilek desteği sayesinde uzun saatler keyifle oyun oynayabilirsiniz.

Gamepower Ogre RGB Kullanım

Gamepower Ogre RGB Aydınlatma, Makro Desteği ve Yazılım

Spesifik RGB aydınlatma özelliğine sahip Gamepower Ogre RGB tam mekanik klavye, güçlü mekanik switchlerinin yanı sıra güncellenmiş RGB aydınlatma sistemiyle masaüstünün ve ortamın ambiyansını tamamen değiştirir. Geceleri oyun oynayan ya da çalışanlar için görüş kolaylığı sağlayan ve oyuncuyu oyunla bütünleştiren dinamik RGB aydınlatma, 18 farklı ışık efekti ayarı sayesinde kişiye özel oyun stilinin yansıtılmasını sağlar.

Anahtar başına dinamik RGB ışıklandırma, milyonlarca renk seçeneğinin yanı sıra reaktif yazma efektleriyle kullanıcıyı nihai kurulumun tasarımcısı haline getirir. Oyunlara uygun önceden tanımlı efektlerin haricinde oyuncular da istedikleri şekilde tuşlara renk ataması yapabilir, farklı aydınlatma animasyonlarının tadını çıkarabilirler. Gamepower Ogre RGB modelinin bir diğer üstün yanı da sunduğu özel yazılım desteğidir.

Ogre RGB, özel gaming yazılım desteğine doğrudan erişim sağlayarak oyun severlere muhteşem bir oyun deneyimi yaşatır. Yazılım üzerinden özel makro kaydetme ayarlarının yanı sıra favori aydınlatma animasyonları seçilebilir. Ogre RGB için hazırlanan özel yazılım, raporlama hızı seçiminin dışında 3 adet profil oluşturarak bunların arasında tek tıkla geçiş yapma imkânı da sunar.

Gamepower Ogre RGB fiyat bakımından aynı skalada yer alan diğer ürünlerden Per-Key RGB, yani her tuşa bağımsız renk atama özelliği ile de ayrılır. Yazılım üzerindeki “COASTAL” modu seçilerek color kısmı üzerindeki 16.8 milyon renk içeren renk paletinden seçim yapılabilir, seçilen renkler istenen tuşa kaydedilebilir.

Diğer RGB modları ise günümüz itibarı ile kabul görmüş modlardan oluşur ve hız, yön gibi ayarlamaları da yapma olanağı sağlar. Ogre RGB klavyeye FN+F1'den F12 tuşlarına kadar multimedya işlevleri atanabilirken FN+Windows tuşu ile de Win tuşunu kilitlemek mümkündür.

Gamepower Ogre RGB Tasarım

Gamepower Ogre RGB ile Gamepower Ogre Rainbow Red Arasındaki Farklar

Gamepower Ogre RGB ile Ogre serisinde yer alan diğer model Gamepower Ogre Rainbow Red klavye arasında ortak pek çok özellik olmakla beraber bazı farklılıklar da mevcuttur. Gamepower Ogre RGB klavye modelinde kişiye özel olarak ayarlanabilen RGB aydınlatma mevcutken diğer modelde önceden atanmış renklere sahip değiştirilemeyen LED aydınlatma mevcuttur. Gamepower Ogre RGB modelinde bulunan özel yazılım desteği ve çıkarılabilir, yumuşak dokulu bilek desteği Gamepower Ogre Rainbow Red modelinde bulunmaz. Kablo uzunlukları da farklı olan modellerden Gamepower Ogre RGB, klavyenin kablo uzunluğu 150 cm iken Ogre Rainbow Red modelinin kablosu 170 cm’dir.

Gamepower Ogre RGB Tuşları

Gamepower Ogre Full RGB Klavyenin Öne Çıkan Artı ve Eksi Özellikleri

Gamepower Ogre RGB Red Switch, pek çok artı özelliğinin yanında bazı eksi özelliklere de sahiptir. Gamepower Ogre RGB inceleme yazılarında da bahsi geçen artı ve eksi özellikler şu şekilde sıralanabilir:

 • Minimal ve estetik tasarımlı Gamepower Ogre RGB klavyenin son derece güçlü, dayanıklı ve sert alüminyum alaşımdan üretilmiş kaymaz yapılı kasası rakipsiz bir oyun deneyimi sunar.
 • Çift PCB katmanı ile daha fazla kararlılık ve güç sunan Gamepower Ogre RGB, daha uzun süreyle ve minimum hata oranıyla çalışır.
 • Gamepower Ogre RGB Red Switch modelindeki yumuşak deri kaplamalı tam avuç içi desteği, basit ve güvenli tak çıkar kolaylığı sunan mükemmel bir klavye aksesuarı olup rahat yazma ve oyun konforu sunar.
 • Gamepower Ogre RGB Outemu Red Switch USB Mekanik Gaming Klavye, soyulmuş yepyeni görünümüyle şık ve kompakt bir mühendislik becerisini öne çıkarır.
 • Geniş ayak tasarımına sahip klavyenin dayanıklı ayakları altına yerleştirilmiş kauçuk destekler, Gamepower Ogre RGB Red Switch klavyenin zemine tam olarak oturmasını sağlarken kaymayı da engeller.
 • Gamepower Ogre RGB Kırmızı Switch, 1.50 cm uzunluğundaki tekstille kaplı dayanıklı kablosu, yeterli hareket alanını sağlarken kablo üzerindeki ferrit boğumu elektromanyetik dalga etkisini azaltır.
 • Switchlerinin hafif bir yay sesi vermesi ve enter tuşunun bir miktar küçük olması Gamepower Ogre RGB Türkçe Q modelinin eksi özellikleri olarak sayılabilir.

Bilek desteği ve Per-Key RGB özelliği ile öne çıkan Gamepower Ogre RGB modeline siz de uygun fiyat seçenekleri ile kolayca sahip olabilirsiniz.

Gamepower Ogre RGB Uyum

Gamepower Ogre RGB Red Switch Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi Fiyat Analizi

Gamepower Ogre RGB Red Switch Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Gamepower Ogre RGB Red Switch Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi Özellikleri

Arayüz:   USB
Işıklı:
Tuş Dizilimi:   Q
Bağlantı:   Kablolu
Türü:   Mekanik
Multimedya Tuşlu:
Bilek Destekli:
Capslock Işığı:
Tuş Ömrü:   50 Milyon
Kablo Uzunluğu:   1.50 m
Switch Türü:   Red
Fonksiyon Tuşlu:
Oyuncu:
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
2.313 kişi oyladı
Ürüne puan ver

 • En Beğenilen Pozitif Yorum
 • EY1 yorum
  3 beğeni
  Emre Y.Ankara13 Ocak 2022
  1 senedir kullanıyorum herhangi bir sorun çıkarmadı. Bozulanlarınki nasıl bozuldu merak ettim doğrusu enteresan. Ben 7/24 kullanıyorum ve sistemciyim bozamadım :)
 • En Beğenilen Negatif Yorum
 • AB1 yorum
  9 beğeni
  Ahmet furkan B.1 Şubat 2021
  asla tavsıye etmiyorum aldıktan 1 y sonra tuslar tutukluk yapıyor bzı tuslar hic basmazken bazıları cok sert basıyor
Tüm Yorumlar
 • YS1 yorumYusuf S.30 Mayıs 2023
  uzak durun tuşlar o kadar berbat ki hemen bozuluyor. Zamanında düzgün bir marka ürün almadığıma pişmanım.
 • MA1 yorum
  1 beğeni
  M.enes A.14 Nisan 2023
  kati surette uzak durun. 6 ay olmdan 2 tuşu bozuldu. "a" hrfi çok zor bsıyor. hepsiburada'da fay-teknolojiden aldım. ne fay-teknoloji ne de hepsiburada fatura temin edemiyor. yetkili servis de ftura olmdan yapmam umrumda değil diyor. hepsiburada sipraiş ekran görüntüsü gönderiyorum fatura diyor. paranızı çöpe atmayın. kolay kaznılmıyor. bir de alcksanız amazon'dan filan alın. en azından bozulunca muhatabınız olur. bu şark kurnazlarıyla uğraşmayın.
 • BC1 yorum
  2 beğeni
  Berkay C.Kocaeli3 Mart 2023
  sırf şu klavyeye yorum yapmak icin hesap açtım, asla ama asla almayin kullanim ömrü 6 ay, sonrasinda tuşlar basmamaya başlıyor
 • ÖÇ1 yorum
  5 beğeni
  Ömer Ç.Bursa12 Temmuz 2022
  yorumları okumadan aldığım kafama tüküreyim. servisten geliyor takıyorum klavyeyi hop başka tuş bozuluyor :DDDD almayın sakın sakınnn uzak durun perişan eder
 • EY1 yorum
  3 beğeni
  Emre Y.Ankara13 Ocak 2022
  1 senedir kullanıyorum herhangi bir sorun çıkarmadı. Bozulanlarınki nasıl bozuldu merak ettim doğrusu enteresan. Ben 7/24 kullanıyorum ve sistemciyim bozamadım :)

Gamepower Ogre RGB Red Switch Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Gamepower Ogre RGB Red Switch Kablolu Mekanik Oyuncu KlavyesiGamepower Saber RGB Blue Switch Kablolu Mekanik Oyuncu KlavyesiGamepower Saber RGB Red Switch Kablolu Mekanik Oyuncu KlavyesiTrust 22983 GXT 890 Cada RGB Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi
 Gamepower Ogre RGB Red Switch Kablolu Mekanik Oyuncu KlavyesiGamepower Saber RGB Blue Switch Kablolu Mekanik Oyuncu KlavyesiGamepower Saber RGB Red Switch Kablolu Mekanik Oyuncu KlavyesiTrust 22983 GXT 890 Cada RGB Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi
Fiyat 899,00 TL
12 satıcı
899,00 TL
16 satıcı
906,50 TL
17 satıcı
2.499,00 TL
2 satıcı
Popülerlik2. Popüler Gamepower Klavye6. Popüler Gamepower Klavye7. Popüler Gamepower Klavye3. Popüler Trust Klavye
Ortalama Puan9 yorum4 yorum-
ArayüzUSBUSBUSBUSB
IşıklıVarVarVarVar
Tuş DizilimiQQQQ
BağlantıKabloluKabloluKabloluKablolu
TürüMekanikMekanikMekanikMekanik
Multimedya TuşluVar--Var
Bilek DestekliVar---
Capslock IşığıVar---
Numpadsiz---Var
Tuş Ömrü50 Milyon50 Milyon50 Milyon50 Milyon
Ağırlık-1000 gr--
Kablo Uzunluğu1.50 m1.80 m--
Switch TürüRedBlueRed-
Fonksiyon TuşluVarVarVarVar
OyuncuVarVarVarVar
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı