Gamepower

Gamepower Saber RGB Blue Switch Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi

(4 yorum)
Gamepower Saber RGB Blue Switch Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi
Seçenekler:

36 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

1.039,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: Bugün 01:59 Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Stokta 10 adet 18:00 Bugün kargoda Satıcı: Hepsiburada/MTBİLİSİM

Ürün Özellikleri: USB, Işıklı, Q, Kablolu, Mekanik, 50 Milyon, Ağırlık: 1000 gr, 1.80 m... Devamını gör


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
974,55 TL11.11.2023

En Ucuz Gamepower Saber RGB Blue Switch Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (30)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler Gamepower Klavyeler
Benzer Ürünler

Gamepower Saber RGB

Bilgisayar çevre birimleri ve dijital platform parçaları üretimi alanında sektör lideri olan Gamepower markasının ürettiği Gamepower Saber RGB, fiyat performans oranı oldukça yukarılarda olan mekanik oyuncu klavyesidir. Mekanik klavyelerin çok popüler olduğu günümüzde kalitesi ve üstün özellikleriyle diğerlerinden ayrılan Gamepower Saber RGB, şık ve ergonomik tasarımının yanı sıra dinamik RGB aydınlatma özelliğiyle hem masaüstünün hem de bulunduğu ortamın ambiyansını tamamen değiştirir.

Gerçek mavi switchleri ile hayli iddialı bir çıkış yapan Gamepower Saber RGB, yer kaplamayan minimal tasarımı, sağlam ve dayanıklı kasası ile uzun ömürlü kullanım avantajı sağlar. Fabrikasyon olarak Türkçe karakter basılmış tuş kapakları, Gamepower Saber RGB klavyenin en güzel taraflarından biridir ve zamanla karakter silinme sorununu giderir.

Herhangi bir rekabette en iyi performansı sergileyen Gamepower Saber RGB güçlü mekanik switchlerinin yanı sıra yenilenen 4 yanı RGB çevreli tasarımıyla benzersizdir. Mavi renkteki switchler uzun süreli oyun seanslarında bile kullanıcıyı yormaz. Ergonomik yerleşimli multimedya tuşlarının yanı sıra uzun tıklama ömrüne sahip tuş dizilimine de sahiptir.

Kullanıcı deneyimini üst düzeye taşıyan Gamepower Saber RGB yalnızca oyun tutkunları için değil, ev kullanıcıları için de uygundur. Güçlendirilmiş malzemelerden üretilen sağlam gövdesi sayesinde en zorlu oyun performanslarında bile güvenilirlik sunan Gamepower Saber RGB en ucuz fiyat seçenekleri ile satışa sunulmuş bir fiyat performans ürünüdür.

Gamepower Saber RGB

Gamepower Saber RGB Blue Switch Mekanik Klavye Özellikleri

Saber RGB modeli, tam mekanik bir oyuncu klavyesi olup numerik 108 adet tuş dizilimi ile gelir. Kaliteli switchleri ile tanınan Outemu markasının mavi switchleri ile donatılan Saber RGB tepki verme ve dayanıklılık için 50 milyon tuş basış ömrüne sahiptir. Kullanıcısını yarı yolda bırakmayan Gamepower Saber RGB klavyenin sağ hattında kalan numerik tuşlar, etkin ve aktif bir şekilde kullanılabilir.

1000 Hz raporlama hızı ile 1 ms sinyal iletim performansı sunarak akıcı bir oyun deneyimi yaşatan Saber RGB, 100% Anti-Ghosting özelliği ile yanlış tuş basımlarının önüne geçer. Saber RGB Türkçe Q klavye, FN+F1'den F12'ye kadar multimedya işlevi gören tuşlara sahiptir. Sağ üst kısımda yer alan multimedya tuşları ses açma, ses kısma, sesi susturma, hesap makinesi gibi işlevleri üstlenerek rahat bir kullanıcı deneyimi sağlar.

Gamepower Saber RGB üzerinde bulunan FN tuşu basılı tutulurken hemen ardından F tuşuna basılarak F1-F12 tuşları arasına atanmış olan tüm gerekli multimedya fonksiyonlarına anında ulaşmak mümkündür. Gamepower Saber RGB, fabrikasyon olarak tam boy “Enter” tuşu ve Türkçe karakterlerle birlikte gelir. “Enter” tuşunun tam boy oluşu, bu tuşa erişimi daha kolay hale getirmiştir. Gamepower Saber RGB modelinin tuş yatağı alüminyum malzemeden üretilmiştir. Bu sağlam alüminyum levha, tasarıma hem şıklık hem sağlamlık hem de belli bir ağırlık kazandırır.

Kaliteli ABS materyali ile tamamlanan kasa, dayanıklı, uzun ömürlü bir klavye isteyen oyun tutkunları için hem stabilite hem de güven hissi sunar. Dikdörtgen bir forma sahip Gamepower Saber RGB klavyenin altına yükselti sağlamak için iki adet ayak yerleştirilmiştir. Kaydırmaz kauçuk ayak kılıfları sayesinde klavye zemine sıkıca tutunur. Gamepower Saber RGB, arka yükseltisiyle klavye kullanım rahatlığını daha üst seviyeye taşır. USB 2.0 bağlantısı sayesinde bilgisayara tak çalıştır konforu sunan Saber RGB klavye 180 cm uzunluğundaki dayanıklı örgülü kablosuyla geniş hareket alanı sağlar.

Gamepower Saber RGB Çapraz

Dinamik RGB Aydınlatmaları ile Öne Çıkan Gamepower Saber RGB Tam Mekanik Klavye

Gamepower Saber RGB, rengarenk efektlere sahip aydınlatma performansı sunar ve şık bir görünüme sahiptir. Tam 4 tarafı keskin RGB alttan ışıklandırma ile ışık efektleri istenen şekilde kullanılabilir. Klavye ışığının efekt hızını FN+sağ, sol yön tuşları ile kolayca ayarlamak mümkündür. Gamepower Saber RGB modelinin alt kısmı RGB ışıklandırmanın daha net ve canlı gözükmesi için şeffaf bir malzemeden üretilmiştir ve bu kısma farklı bir RGB aydınlatma yerleştirilmiştir.

Buradaki aydınlatma efekti FN+Page Down tuş kombinasyonuyla sunulan 5 adet tuş seçeneği ile değiştirilebilir. Gamepower Saber RGB Blue Switch Mekanik Klavye TR modelinin tuşlarındaki RGB aydınlatma ise FN+Del, Home, PageUp, End tuşlarıyla kontrol edilebilir. Gamepower Saber RGB Mekanik Klavye haricen bir geri bildirim ışığına sahip olmamakla birlikte CapsLock, NumLock gibi özelliklerin açık ya da kapalı olduğunu ışık rengine bakarak anlamak mümkündür.

Bahsi geçen özellikler aktif olduğunda o tuşun ışığı beyaz renkte yanarak kullanıcıyı uyarır. Odanın havasını değiştirerek oyun tutkunlarını maceranın içine çeken ve gerçekçi bir oyun deneyimi yaşatan dinamik RGB aydınlatması, ekstra bir ışık kaynağı kullanılmadan gece görüşünü de kolaylaştırır.

Kendisi siyah olan Gamepower Saber RGB klavyenin farklı renklerden oluşan RGB özelliği karanlık alanlarda mükemmel bir ambiyans oluşturarak oyuna daha fazla adaptasyon sağlar. Üstün RGB aydınlatmasının yanı sıra üst düzey oyun performansı da sunan Gamepower Saber RGB, uzun süreli kullanımlarda dahi kullanıcıyı yormaz.

Gamepower Saber RGB Genel

Gamepower Saber RGB ve Gamepower Warlock Kompakt Arasındaki Farklar

Gamepower Saber RGB klavye ile önceki modellerden biri olan Gamepower Warlock Kompakt klavye modeli arasında birçok benzerlikler olmakla beraber, tasarımsal ve donanımsal özellikler yönünden bazı farklılıklar mevcuttur. Gamepower Saber RGB, 108 tuş sayısına sahipken Gamepower Warlock modelinde bu sayı 87’dir. Gamepower Saber modelinde 14 farklı animasyon, 5 yan RGB aydınlatması bulunurken Warlock modelinde RGB yerine LED klavye aydınlatması kullanılmıştır. Gamepower Saber RGB modelinde mavi Outemu Switch’ler yer alırken Warlock modelinde kırmızı Outemu Switch’ler kullanılmıştır.

Gamepower Saber RGB Tasarım

Mekanik Klavye RGB Gamepower Saber Artı ve Eksi Özellikleri

Gamepower Saber RGB, üstün kullanıcı deneyimi sunan pek çok artı özelliğinin yanında bazı eksi özelliklere de sahiptir. Gamepower Saber RGB inceleme yazılarında da bahsi geçen artı ve eksi özellikler şu şekilde sıralanır:

 • Gamepower Saber RGB Mekanik Klavye Mavi Switch şık, kompakt bir mühendislik ustalığını öne çıkaran soyulmuş yepyeni bir görünüme sahiptir.
 • Daha fazla stabilite ile güç vadeden çift PCB katmanıyla üretilen Gamepower Saber RGB, daha uzun süreyle ve minimum hata oranıyla çalışır.
 • Gamepower Saber RGB, ABS’den üretilen tuş kapaklarıyla sağlam ve dayanıklıdır.
 • Outemu mekanik mavi switch anahtarlar, kabarma hızını ve dayanıklılığı ortaya çıkararak en iyi oyun performansını sergilemeye yardımcı olur.
 • Gamepower Saber RGB modelinin mavi switch’leri, hassas dokunsal geri bildirim ve işitilebilir bir "klik" sesi ile son derece tatmin edici bir performans sergiler.
 • Gamepower Klavye Saber RGB, her iki yanında bulunan canlı tuş başına Full RGB arka aydınlatması ve ortam alt ışığı akıllara durgunluk veren dinamik bir renk şöleni gerçekleştirir.
 • 14 farklı animasyon ve 5 farklı yan RGB efekti, sürekli değişen renk geçişleri oluşturur ve oyun sırasında konsantreyi arttırır.
 • Gamepower Saber RGB modelinde bilek desteğinin olmayışı ve tuşlardan gelen hafif yay sesi bu klavyenin eksi özellikleri olarak sayılabilir.

Siz de Gamepower Saber RGB tam mekanik oyuncu klavyesini hemen inceleyebilir ve bütçenize uygun Gamepower Saber RGB fiyat seçenekleri ile kolayca satın alabilirsiniz.

Gamepower Saber RGB Blue Switch Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi Fiyat Analizi

Gamepower Saber RGB Blue Switch Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Gamepower Saber RGB Blue Switch Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi Özellikleri

Arayüz:   USB
Işıklı:
Tuş Dizilimi:   Q
Bağlantı:   Kablolu
Türü:   Mekanik
Tuş Ömrü:   50 Milyon
Ağırlık:   1000 gr
Kablo Uzunluğu:   1.80 m
Switch Türü:   Blue
Fonksiyon Tuşlu:
RGB:
Oyuncu:
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

Blue Switch Klavye Oyuncu Klavyesi Kablolu Klavye Işıklı Klavye RGB Klavye Mekanik Klavye Q Klavye USB Klavye

Ortalama Puan
4.2 12 kişi oyladı
Ürüne puan ver

 • En Beğenilen Pozitif Yorum
 • OS 9 yorum
  60 beğeni
  Onur S. 9 Kasım 2020
  Bilgisayarınızı pavyona çevirmenin en kolay yolu
 • En Beğenilen Negatif Yorum
 • 1 yorum
  6 beğeni
  Utku Can Ö. 3 Aralık 2020
  6 ay içinde 2 defa garantiye gönderdim, şu an yine zor basan tuşu var ancak yılgınlıktan garanti ile uğraşmıyorum. Kesinlikle uzak durun. Aldığım bir ekipmandan ilk defa bu kadar pişman oldum.
  • Alışverişçi resmi
Tüm Yorumlar
 • 1 yorum
  6 beğeni
  Utku Can Ö. 3 Aralık 2020
  6 ay içinde 2 defa garantiye gönderdim, şu an yine zor basan tuşu var ancak yılgınlıktan garanti ile uğraşmıyorum. Kesinlikle uzak durun. Aldığım bir ekipmandan ilk defa bu kadar pişman oldum.
  • Alışverişçi resmi
 • OS 9 yorum
  60 beğeni
  Onur S. 9 Kasım 2020
  Bilgisayarınızı pavyona çevirmenin en kolay yolu
 • EG 1 yorum
  14 beğeni
  Emre G. İstanbul 9 Temmuz 2020
  Hiç düşünmeden alabilirsiniz fiyat performans ürünü rgb si mükemmel tuş sesi hassasiyeti cok güzel ve aşırı uygun
 • KA 1 yorum
  11 beğeni
  Kadir A. 28 Mayıs 2020
  Üründe yay sesi var. Sesi takıntım yok ama sisde varsa bilemiyorum ürün gayet güzel.

Gamepower Saber RGB Blue Switch Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Gamepower Saber RGB Blue Switch Kablolu Mekanik Oyuncu KlavyesiGamepower Ogre RGB Kablolu Red Switch Mekanik Oyuncu KlavyesiGamepower Ogre RGB Kablolu Blue Switch Mekanik Oyuncu KlavyesiGamepower Calypso RGB Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi
 Gamepower Saber RGB Blue Switch Kablolu Mekanik Oyuncu KlavyesiGamepower Ogre RGB Kablolu Red Switch Mekanik Oyuncu KlavyesiGamepower Ogre RGB Kablolu Blue Switch Mekanik Oyuncu KlavyesiGamepower Calypso RGB Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi
Fiyat 1.039,00 TL
36 satıcı
999,00 TL
19 satıcı
999,00 TL
11 satıcı
Fiyat Yok
Popülerlik4. Popüler Gamepower Klavye2. Popüler Gamepower Klavye6. Popüler Gamepower Klavye-
Ortalama Puan4 yorum9 yorum1 yorum
ArayüzUSBUSBUSBUSB
IşıklıVarVarVarVar
Tuş DizilimiQQQQ
BağlantıKabloluKabloluKabloluKablolu
TürüMekanikMekanikMekanikMekanik
Multimedya Tuşlu-VarVar-
Bilek Destekli-VarVar-
Capslock Işığı-VarVar-
Tuş Ömrü50 Milyon50 Milyon50 Milyon-
Ağırlık1000 gr---
Kablo Uzunluğu1.80 m1.50 m1.50 m-
Switch TürüBlueRedBlue-
Fonksiyon TuşluVarVarVar-
RGBVarVarVarVar
Oyuncu-VarVarVar
Oyuncu---Var
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı