Gamepower

Gamepower Warlock Compact Red Switch Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi

Gamepower Warlock Compact Red Switch Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi
Seçenekler:

Ürün Özellikleri: USB, Işıklı, Q, Kablolu, Mekanik, Multimedya Tuşlu, Numpadsiz, 50 Milyon... Devamını gör

Bu ürün için şu anda akakce.com'da listelenen satıcılarda fiyat bilgisi bulunamadı.

En Popüler Gamepower Klavyeler
Benzer Ürünler

Gamepower Warlock Compact

Bilgisayar/dijital platform parçaları üreticisi, Çin merkezli Gamepower tarafından üretilen Gamepower Warlock Compact, tam mekanik bir klavye olup oyunseverler için tasarlanmıştır. Masa üstünde fazla yer kaplamayan, kompakt tasarımlı, kolay taşınabilir ve arkadan aydınlatmalı Gamepower Warlock Compact mekanik oyun klavyesinde bulunan 19 ön ayarlı konfigürasyon ile oyuncular deneyimlerini geliştirebilir ve kendi sistemlerine uygun benzersiz bir konfigürasyon oluşturabilirler.

Mekanik klavye ile Rainbow LED aydınlatmanın eşsiz uyumunu hissettirecek Gamepower Warlock Compact Kırmızı Switch, kırmızının enerjisi ve LED aydınlatmaların uyumu sayesinde oyun deneyimini daha eğlenceli hale getirir. Oyuncular isterlerse, sık kullanılan tuşları favori renkleri ile vurgulayabilir ya da kişisel zevklerine göre aydınlatma seçeneklerinden yararlanabilirler. Gamepower Warlock Compact kırmızı switch Türkçe dil destekli Q klavye olduğu için de kullanımı son derece rahattır.

Hem minimalist bir tasarıma hem de güzel bir estetiğe sahip olan Gamepower Warlock Compact oyun klavyesi güçlü olduğu kadar dayanıklı materyallerden üretilmiş olup uzun yıllar oyun maceralarına eşlik eder. Kusursuz donanımı ile tasarım özellikleri sayesinde minimum hata oranıyla daha uzun süre çalışacak olan Gamepower Warlock Compact Red Switch, sadece oyun amaçlı değil, iş istasyonu olarak da kullanılabilecek bir çevre birimidir.

Bu klavye, Outemu markaları kırmızı switch’leriyle tuş basım ömrünü ve konforunu artırır. Siz de Gamepower Warlock Compact en ucuz fiyat seçeneklerini inceleyebilir veya indirimli Gamepower Warlock Compact fırsatlarını takip ederek bu harika oyuncu ekipmanına kolayca sahip olabilirsiniz.

Gamepower Warlock Compact

Gamepower Warlock Compact Kırmızı Switch: Ergonomik Tasarım

Gamepower Warlock Compact Kırmızı Switch klavyenin kasası son derece güçlü, dayanıklı metal yüzeyden üretilmiştir. Gamepower Warlock Compact klavye; sert metal alaşımlı, sağlam, kaymaz kasası içinde tüm özellikleri barındırır, rakipsiz bir oyun deneyimi sunar. Pek çok testten geçirildikten sonra kalitesi onaylanan Gamepower Warlock Compact Red Switch, daha fazla stabilite, güç için çift PCB katmanına sahiptir. Oldukça ince bir yapıda tasarlanan klavye, alüminyum yüzey ve kaliteli ABS (Akrilonitril Bütadien Stiren) materyallerin kombinasyonundan meydana gelir.

Böylece dayanıklı bir klavye isteyen oyuncular için hem stabilite hem de güvenilirlik sunar. Türkçe Q tuş dizilimine sahip Gamepower Warlock Compact Kırmızı Switch, hem dayanıklılığı hem kalitesi ile ün yapmış Outemu kırmızı switchlerle donatılmıştır. 50 milyon tuş basım ömrü sunan kırmızı anahtarlar, uzun ömürlü kullanımı garanti eder. Kırmızı switch’ler, en düşük tuş basım kuvveti ile en yüksek ve en hızlı tepkinin alınmasını sağlar ve sert basım tepkilerine de dayanabilecek malzeme kalitesiyle üretilir. En iyi kaliteyi sağlamak için özelleştirilmiş Outemu mekanik anahtarlar, hassas oyun veya rahat yazma deneyimi için optik sensörlerle donatılmıştır.

87 adet tuş takımı ile gelen çok yönlü Gamepower Warlock Compact Red Switch oyun klavyesini oyuncular ister iş istasyonu olarak ofislerinde ister eğlence amacıyla evlerinde kullanabilirler. Kablolu bir tasarıma sahip olan Gamepower Warlock Compact, yazmayı çok daha konforlu hale getirmek için öne ve geriye doğru eğilen tuş başlıkları tasarımına sahip katlanabilir ayaklarla gelir. Bu ayaklar, en iyi yazma yüksekliğinin ayarlanmasına olanak tanırken ergonomik dizayn, uzun oyun oturumlarında dahi bilekleri yormayan kullanım konforu sağlar. 1.8 metre uzunluktaki kablo sayesinde oyuncunun hareket alanı genişler.

Gamepower Warlock Compact Genel

Gamepower Warlock Compact Kırmızı Switch: Mükemmel Donanım, Performans

Gamepower Warlock Compact kırmızı switch mekanik klavye, FN+F1'den F12'ye kadar multimedya tuşları ile donatılmıştır. Gamepower Warlock Compact, üzerinde bulunan FN tuşuna basılı tutularak ardından istenen F tuşuna basılarak; F1-F12 tuşları arasına atanmış tüm multimedya fonksiyonlarına anında ulaşılabilir. Gamepower Warlock Compact, %100 Anti-Ghosting (gölgeleme önleyici) özelliğine sahiptir. Dokulu ve hatlı tuş başlıkları sayesinde maksimum tutuş ve gelişmiş his sağlar.

Oyun içi eylemler ne kadar hızlı olursa olsun, basılan her tuş doğru bir şekilde kaydedilir. Gamepower Warlock Compact kırmızı switch mekanik klavye, harika gökkuşağı aydınlatması ile muhteşem bir uyum içinde çalışır. Parlak, göz alıcı Rainbow LED aydınlatmalar hem masaüstüne dinamizm katar hem de oyun keyfini zirveye taşır. Gamepower Warlock Compact klavyenin LED lambaları, belirli oyunlardaki tuşları veya yalnızca favori renkleri sergilemek için benzersiz animasyonlar seçme imkanı sağlar.

Bunun yanı sıra, oyuncular yalnızca kendi favori animasyonlarını uygulayabilirler. Özellikle geceleri oyun oynamayı sevenler için odada harika bir oyun ambiyansı oluşturan aydınlatmalar, switchlerin etrafında düşük ışık sızıntısı oluşturur. Yazılı kısımlara daha fazla ışık ulaştığı için her tuş daha parlak görünür ve karanlıkta bulunması kolaylaşır. Gökkuşağı arkadan aydınlatmalı Gamepower Warlock kırmızı switch, 19 farklı ışık animasyonu ile benzersiz bir oyun deneyimi yaşatır.

Gamepower Warlock Compact ile Gampower Warlock Arasındaki Farklar

Gamepower Warlock Compact kırmızı switch mekanik klavye ile Gamepower Warlock oyun klavyesi olarak tasarlanmış olup Gamepower Warlock Compact, daha kompakt bir versiyondur. İki farklı model olarak piyasaya sürülen bu klavyeler boyutları ve numpad özellikleri bakımından farklılaşırlar. Gamepower Warlock Compact Red, Gamepower Warlock’a göre daha minimal ve az yer kaplayan bir klavyedir. Gamepower Warlock Compact, 87 tuş takımı ile gelirken Gamepower Warlock 104 tuş barındırır. Gamepower Warlock Compact, numpad tuşlarına sahip olmadığı halde Gamepower Warlock numpad tuşlarına sahiptir. Gamepower Warlock ve Gamepower Warlock Compact fiyatı yönünden de birbirinden ayrılır.

Gamepower Warlock Compact Klavye

Gamepower Warlock Compact Mekanik Klavye Avantaj ve Dezavantajları

Gamepower Warlock Compact klavye, her elektronik cihaz gibi kullanıcı beklentilerine göre değişen avantaj ve dezavantajlarla gelir. Hem artı hem eksi yönden Gamepower Warlock Compact özellikleri şöyle listelenebilir:

  • Gamepower Warlock Compact mekanik klavye, fiyat performans ürünü arayan ve uygun maliyetle mekanik klavye deneyimini tatmak isteyenler için mükemmeldir.“Gamepower Warlock Compact alınır mı?” diye merak eden tüm oyunseverler rahatlıkla bu klavyeyi tercih edebilir.
  • Gamepower Warlock Compact kırmızı switch mekanik oyuncu klavyesi, 1000 Hz yoklama hızı, 3 ms tepki süresine sahip olup oyunlarda üstün performans sağlar.
  • Gamepower Warlock Compact inceleme yazılarında ele alınan üstün özelliklerinden biri de kolay taşınabilir olmasıdır. Böylece oyuncular istedikleri her yere klavyelerini götürebilir, oyun keyiflerini her yerde sürdürebilirler.
  • Oyun/espor için tasarlanan Gamepower Warlock Compact, USB-A konnektörü ile bilgisayara pratik bir şekilde bağlanır.
  • ‎Dizüstü ve Masaüstü Bilgisayarlarda sorunsuz çalışan Gamepower Warlock Compact klavye; ‎Windows 8, Windows 10 işletim sistemleri ile uyumludur.
  • Bu klavyede Türkçe harfler ve bazı tuş kombinasyonları kolay seçilmesi için özel baskılıdır. Diğer tuşlar ise hafif şeffaftır ve kaymaz yüzeyleri sayesinde temas hissi son derece iyidir. Kontrol ve yazma hissiyatı son derece iyi düzeydedir.
  • Keycaplerin kalitesi ve basım hissiyatı gayet güzeldir ve mat bir yapıda olması parmak izi ve terleme açısından oyuncuyu rahat ettirir.
  • Üründe yoğun kullanım söz konusu olsa bile uzun ömürlülük için kolay kolay aşınmayan ve yıpranmayan örgü kablo kullanılmıştır.
  • Gamepower Warlock Compact kırmızı switch modelinde numpad bulunmaz. Bu bazı kullanıcılar için artı bir özellik iken bazı kullanıcılar için eksi bir özelliktir.

Gamepower Warlock Compact özellikleri dışında, kullanıcı deneyimleri hakkında da bilgi almak istiyorsanız Gamepower Warlock Compact kullananlar tarafından paylaşılan klavye deneyimlerini okuyabilir, sonrasında ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Gamepower Warlock Compact Red Switch Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi Özellikleri

Arayüz:   USB
Işıklı:
Tuş Dizilimi:   Q
Bağlantı:   Kablolu
Türü:   Mekanik
Multimedya Tuşlu:
Numpadsiz:
Tuş Ömrü:   50 Milyon
Switch Türü:   Red
Fonksiyon Tuşlu:
Oyuncu:
En Çok Aranan İfadeler

Asus Rog Ally Z1 Extreme

Ürüne puan ver

Gamepower Warlock Compact Red Switch Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Gamepower Warlock Compact Red Switch Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Gamepower Warlock Compact Red Switch Kablolu Mekanik Oyuncu KlavyesiGamepower Overlord Red Switch Kablolu Mekanik Oyuncu KlavyesiGamepower Warlock Compact Blue Switch Kablolu Mekanik Oyuncu KlavyesiGamepower Overlord Brown Switch Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi
 Gamepower Warlock Compact Red Switch Kablolu Mekanik Oyuncu KlavyesiGamepower Overlord Red Switch Kablolu Mekanik Oyuncu KlavyesiGamepower Warlock Compact Blue Switch Kablolu Mekanik Oyuncu KlavyesiGamepower Overlord Brown Switch Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi
FiyatFiyat Yok 806,55 TL
16 satıcı
Fiyat Yok 806,55 TL
14 satıcı
Popülerlik-1. Popüler Gamepower Klavye--
Ortalama Puan-2 yorum-
ArayüzUSBUSBUSBUSB
IşıklıVar-Var-
Tuş DizilimiQQQQ
BağlantıKabloluKabloluKabloluKablolu
TürüMekanikMekanikMekanikMekanik
Multimedya TuşluVar--Var
Capslock Işığı---Var
NumpadsizVar-Var-
Genişlik-440 mm--
Tuş Ömrü50 Milyon100 Milyon50 Milyon50 Milyon
Kablo Uzunluğu-2 m1.80 m1.80 m
Derinlik-130 mm--
Switch TürüRedRedBlueBrown
Fonksiyon TuşluVarVarVarVar
OyuncuVar-VarVar
Oyuncu---Var
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı