Gamepower

Gamepower Warlock Compact Blue Switch Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi

(2 yorum)
Gamepower Warlock Compact Blue Switch Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi
Seçenekler:

2 satıcı içinde en ucuz fiyat seçeneği

949,00 TL + kargo Satıcıya Git Son güncelleme: Dün 22:13 Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Stokta Satıcı: Trendyol.com

Ürün Özellikleri: USB, Işıklı, Q, Kablolu, Mekanik, Numpadsiz, 50 Milyon, 1.80 m... Devamını gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Gamepower Warlock Compact Blue Switch Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi Fiyatları

Tüm fiyatlar (2)

En Popüler Gamepower Klavyeler
Benzer Ürünler

Gamepower Warlock Compact Klavye

Gamepower Warlock klavye, profesyonel oyuncular için tasarlanan bir üründür. Çin merkezli Gamepower markası, her yaştan kullanıcının dikkatini çeken bir klavye tasarlar.

RGB aydınlatmasına sahip olan Gamepower Warlock klavye, en çok tercih edilen seçenekler arasındadır. RGB aydınlatma, ürüne şık, gösterişli bir hava katar. 87 tuşlu olan Warlock klavye, bünyesinde kısayol tuşlarını da barındırır.

Tasarımın kısa yol tuşları sayesinde oyuncular, oyun oynarken zaman kaybetmez. Böylece istenilen ayar kısa zaman içerisinde gerçekleştirir. Gamepower Warlock klavye, tuş basış ömrü ile de dikkat çeker.

Tuşlar, zaman geçtikçe kalitesini ve yeniliğin, korur. Mekanik klavyenin amacı en düşük basış gücü ile en hızlı tepkiyi verebilmektir. Bu yüzden, sert basış tepkisine dayanabilen kaliteli malzemelerden üretilir.

Seçeneklerde aynı zamanda bilek desteği de mevcuttur. Bu sayede oyun oynarken, konfor sağlamak da amaçlanır. Tasarım, ideal boyut ve konfora sahip olduğu için istenilen her yere taşınabilir.

Böylece tasarımı, evinizde ya da iş yerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Gamepower Warlock klavye, Türkçe Q tuş dizilimine sahiptir. Çeşitlerdeki her bir tuş dayanıklılık, kalitesi ile bilinen Outemu switch özelliğindedir.

Bu özellik, tuşların uzun süre rahatlıkla kullanılabileceği anlamına gelir. Gamepower Warlock incelemesi yaparak tasarım ile teknik özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinebilir, tercihlerinizi bu doğrultuda gerçekleştirebilirsiniz.

Gamepower Warlock Compact Önden Görünüm

Işık Animasyonlu Gamepower Warlock Klavye

“Gamepower Warlock nasıl” diye merak eden kullanıcılar, teknik özelliklerini hakkında da bilgi sahibi olmak ister. Gamepower Warlock özellikleri incelendiği zaman bilek destekli, ışık animasyonlu olduğu fark edilebilir.

Bu çeşitte, ışık animasyonu yapmak için kısayol tuşları kullanılır. Marka, bu kısayol tuşlarını FN+INS, FN+HM, FN-PU ve FN+DEL olarak ifade eder. Kısayol tuşları sayesinde oyuncular, klavyede kırmızı, mavi, mor, beyaz, yeşil ya da turuncu gibi renkli ışık geçişleri yapabilir.

Oyuncular tarafından yapılan bu ışık geçişleri, backlit keyboard sistemi sayesinde aydınlatılır. Altı farklı aydınlatma sistemine sahip olan Backlit keyboard, bu ışıkları klavyenin alt kısmından yansıtır.

Böylece favori renginizi belirleyerek, dilediğiniz renk düzenlemesini yapabilirsiniz. Kullanıcılar, sıklıkla kullandıkları tuşları da favori renkleri ile aydınlatabilirler. Bu sayede oyun sırasında hangi tuşa basılması gerektiği belirlenmiş olur.

Seçeneklerin en dikkat çeken özelliklerinden biri de bilek desteklerinin bulunmasıdır. Bu destek, bilekteki baskıyı en aza indirger, kol oyun boyunca konfor içinde kalır. Gamepower Warlock klavye tipi standarttır.

Ürünün klavye dizilimi Q klavye şeklindedir. Q klavye üzerinde sayısal, multimedya mekanik tuşları yer alır. Gamepower Warlock klavye mekanik tuşlarındaki kısayollar, oyun işlevlerinin de daha hızlı yapılabilmesini sağlar.

Gamepower Warlock Compact Yandan Görünüm

Gamepower Warlock Compact Kısayol Tuşları

Gamepower Warlock compact klavye kullanımı ile de dikkat çeken bir üründür. Uzun ömürlü bir kullanıma sahip olan tasarım, bilgisayarda oyun oynamayı seven kişiler için özenle tasarlanır.

Markanın uzun ömrü, ürünün tasarım ya da tuş kalitesiyle ilgilidir. Tasarımın raporlama süresi 1000 Hz olarak ifade edilir. Model üzerinde yer alan multimedya tuşları FN + FN 1’den başlayarak FN 12’ye kadar gider.

Böylece ihtiyaç duyduğunuz tüm kısayollardan kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Modelde ışık animasyonu dışında ışık ayarları da gerçekleştirilebilir.

Çeşitteki ışık ayarı yedi farklı şekilde yapılabilir. Işık ayarı yapılabilmesi için FN+OK, FN+ON, FN+HOME, FN+ END, FN+ DOWN ve FN+PAGE UP tuşlarına basılması belirtilir.

Burada önemli olan nokta, FN tuşuna basılı tutulması, ardından diğer tuşlara basılmasıdır. Böylece gerekli olan tüm multimedya fonksiyonlarına erişilebilir. Kullanıcılar, LED aydınlatmasını açabilir, ışık renklerini kişiselleştirebilir.

Model, kablo bağlantısı sayesinde bilgisayarlara takılır. Kablo uzunluğu ise 1.8 metredir. Gamepower Warlock klavye, tak çalıştır mantığı ile kurulumu kolaylıkla, hızlı bir şekilde yapılabilir.

Ürün tuşlarının bakım & temizlik gibi süreçleri de oldukça pratiktir. Çünkü tasarımların tuşları kolay bir şekilde çıkarılıp, takılabilir.

Gamepower Warlock Klavye ile Eşsiz Bir Oyun Deneyimi

Mekanik klavye, rainbow aydınlatmayı bir araya getiren Gamepower Warlock klavye, bilgisayarlar ile uyum yakalar. Gamepower Warlock mekanik klavye seçeneğinin parlak, göz alıcı rainbow aydınlatması, kullanıcıların favori renklerini en iyi şekilde sergileyebilmelerini sağlar.

Toplamda 19 farklı animasyon çeşidi yer alır. Bunun yanı sıra, kullanıcılar kendi favori renklerinin bulunduğu animasyonları da klavyeye yansıtabilir. Switchlerin etrafında düşük ışık sızıntıları da yer alır.

Bu ışık sızıntıları, Modelin karanlıkta kullanılmasını kolay hale getirir. Böylece karanlık ortamlarda bile istenilen multimedya metinlerini hatasız bir şekilde yazma fırsatı elde edebilirsiniz.

Model, ince düşünülmüş bir tasarıma sahip olduğu için de ilgi görür. Warlock Compact, güçlendirilmiş malzeme kalitesiyle, ince yapısıyla minimal bir tasarıma sahiptir.

Ürün aynı zamanda alüminyum yüzeye sahiptir. Bu sebeple de sağlam ü bir yapıya sahiptir. Dayanıklı olması, kullanıcılar için stabiliteyle ekstra güvenlik imkânı da sunar.

Yüksek kalite ve şık tasarımın bir araya getirildiği bu tasarım ile oyuncular, eşsiz bir oyun deneyimi elde eder. Her bilgisayar ile uyum sağlayan Model, USB ana birim sayesinde bilgisayarlara bağlanır. Bu sayede hem masaüstü hem de dizüstü bilgisayarlarınız için son derece rahat bir şekilde tercih edebilirsiniz.

Gamepower Warlock Compact Üstten Görünüm

Gamepower Warlock Compact Klavye Artı ve Eksi Özellikleri

Gamepower Warlock mekanik gaming klavye oyun tutkunları için geliştirilen bir üründür. Rahat ve konforlu bir oyun oynama deneyimi sunan bu tasarım, şık tasarımın yanı sıra kullanışlılığı ile oyuncuların tercihidir.

Gamepower Warlock satın almak isteyen kullanıcılar, çeşitleri seçerken bazı artı eksi özellikleri göz önünde bulundurabilir:

 • İlk olarak, tuş aydınlatmasına sahip olup olmadığına dikkat edilmelidir. Çünkü seçeneğin en önemli özelliği, nasıl bir aydınlatma sistemine sahip olduğudur.
 • Teknik özelliklerini tümü dikkatli bir şekilde incelenmeli, bilgisayarınız ile uyumlu olup olmadığını kontrol etmelisiniz.
 • Gamepower Warlock klavyenin giriş bağlantısı USB özelliktedir. Bu durumu göz önünde bulundurulmalıdır. Eğer bilgisayarın USB girişi yoksa üründen istenilen verim elde edilmez ve kullanım gerçekleştirilmez.
 • Tasarım Q klavye düzeyindedir. Kullanıcılar, Q klavyeye elinin yatkın olup olmadığına dikkat etmeli ve seçimlerini bu doğrultuda yapmalıdır.
 • Eğer F klavyeye alışkınsanız, ürünü hızlı bir şekilde kullanmakta zorluk çekebilirsiniz. Bu durum oyunlarda yavaş bir performansa sebebiyet verir.

Gamepower Warlock klavyenin fiyat seçeneklerini de detaylı bir şekilde inceledikten sonra size en uygun olan seçeneği kolaylıkla belirleyebilirsiniz.

Gamepower Warlock Compact Tuş Görünüm

Gamepower Warlock Compact Klavye Fiyatları

Gamepower Warlock fiyat seçenekleri, teknik özellikleri doğrultusunda belirlenir. Örneğin RGB ışıklandırma sistemine sahip olması, kaliteli tuş takımı ve alüminyum dış yüzeyi fiyatını etkileyen unsurlar arasında yer alır.

Marka ve model gibi unsurlar da fiyat seçeneklerinin oluşturulmasını sağlar. Modelin avantajlı seçeneklerini inceleyerek, ürünler üzerinden fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Gamepower Warlock klavyenin kampanya ve önerileri için yorumlar değerlendirmeniz faydalı olabilir.

Yorumlar, tasarımı satın alan gerçek kullanıcılar tarafından yapıldığı için Gamepower Warlock klavye hakkındaki ayrıntıları da öğrenmenizi sağlar. Bu sayede kullanıcılar, satın almak istedikleri modelin ekstra özellikleri hakkında da fikir sahibi olur.

Yorumlar sayesinde çeşit değerlendirmesini detaylı bir şekilde yaparak, bütçenize en uygun olan seçeneğe ulaşabilirsiniz. Siz de avantajlı fiyat seçenekleriyle ön plana çıkan klavyeler arasından seçim yaparak, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Gamepower Warlock Compact Blue Switch Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi Fiyat Analizi

Gamepower Warlock Compact Blue Switch Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Gamepower Warlock Compact Blue Switch Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi Özellikleri

Arayüz:   USB
Işıklı:
Tuş Dizilimi:   Q
Bağlantı:   Kablolu
Türü:   Mekanik
Numpadsiz:
Tuş Ömrü:   50 Milyon
Kablo Uzunluğu:   1.80 m
Switch Türü:   Blue
Fonksiyon Tuşlu:
Oyuncu:
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler

Kablolu Klavye Blue Switch Klavye Q Klavye Oyuncu Klavyesi Işıklı Klavye Numpadsiz Klavye USB Klavye Mekanik Klavye

Ortalama Puan
3.0 8 kişi oyladı
Ürüne puan ver

 • En Beğenilen Pozitif Yorum
 • KA 1 yorum
  5 beğeni
  Kadircan A. 18 Şubat 2021
  Fiyat ve performans olarak çok iyi ve güzel istediğim şekilde ağır ve küçük (-) işaretindeki ışık çalışmıyor arada gidip geliyor ama ürünün paketleme hızlılığı ve paketlemenin güzelliği beni mutlu etti o yüzden 5 daha yükseği olsaydı verirdim.
 • En Beğenilen Negatif Yorum
 • Maqa F.3 yorum
  12 beğeni
  Maqa F. 22 Nisan 2021
  Yaklaşık 3-4 aydır aldım, tuslari bozuldu oyun oynuyan arkadaslar icin önermiyorum en iyisi sessiz olan klaviyelerdir mekanik klavyeler cabuk bozuluyo paraniza tasarruf edin bunu almayin.
Tüm Yorumlar
 • Maqa F.3 yorum
  12 beğeni
  Maqa F. 22 Nisan 2021
  Yaklaşık 3-4 aydır aldım, tuslari bozuldu oyun oynuyan arkadaslar icin önermiyorum en iyisi sessiz olan klaviyelerdir mekanik klavyeler cabuk bozuluyo paraniza tasarruf edin bunu almayin.
 • KA 1 yorum
  5 beğeni
  Kadircan A. 18 Şubat 2021
  Fiyat ve performans olarak çok iyi ve güzel istediğim şekilde ağır ve küçük (-) işaretindeki ışık çalışmıyor arada gidip geliyor ama ürünün paketleme hızlılığı ve paketlemenin güzelliği beni mutlu etti o yüzden 5 daha yükseği olsaydı verirdim.

Gamepower Warlock Compact Blue Switch Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Gamepower Warlock Compact Blue Switch Kablolu Mekanik Oyuncu KlavyesiGamepower Overlord Red Switch Kablolu Mekanik Oyuncu KlavyesiGamepower Warlock Compact Red Switch Kablolu Mekanik Oyuncu KlavyesiGamepower Overlord Blue Switch Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi
 Gamepower Warlock Compact Blue Switch Kablolu Mekanik Oyuncu KlavyesiGamepower Overlord Red Switch Kablolu Mekanik Oyuncu KlavyesiGamepower Warlock Compact Red Switch Kablolu Mekanik Oyuncu KlavyesiGamepower Overlord Blue Switch Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi
Fiyat 949,00 TL
2 satıcı
736,23 TL
13 satıcı
1.139,95 TL
3 satıcı
728,65 TL
16 satıcı
Popülerlik5. Popüler Gamepower Klavye1. Popüler Gamepower Klavye9. Popüler Gamepower Klavye6. Popüler Gamepower Klavye
Ortalama Puan2 yorum--
ArayüzUSBUSBUSBUSB
IşıklıVar-Var-
Tuş DizilimiQQQQ
BağlantıKabloluKabloluKabloluKablolu
TürüMekanikMekanikMekanikMekanik
Multimedya Tuşlu--VarVar
Bilek Destekli---Var
NumpadsizVar-VarVar
Genişlik-440 mm--
Tuş Ömrü50 Milyon100 Milyon50 Milyon50 Milyon
Kablo Uzunluğu1.80 m2 m-1.80 m
Derinlik-130 mm--
Switch TürüBlueRedRedBlue
Fonksiyon TuşluVarVarVarVar
OyuncuVar-VarVar
Oyuncu---Var
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı