Arama Takip Listem Sepetim
Logitech

Logitech G213 Prodigy Kablolu Oyuncu Klavyesi

En Popüler Klavye(9 yorum)
Logitech G213 Prodigy Kablolu Oyuncu Klavyesi

33 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

709,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 24 dakika önceStoktaYarın kargodaSatıcı: Media Markt9,2 628 Yorum
Yorumları oku

Ürün Özellikleri: USB, Işıklı, Q, Kablolu, Mekanik Hisli, Gaming Oyuncu, Bilek Destekli, Fonksiyon Tuşlu... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
Bu ürün ile en çok birlikte alınan: Logitech G203 Lightsync Kablolu Oyuncu Mouse
Logitech G213 Prodigy Kablolu Oyuncu Klavyesi+Logitech G203 Lightsync Kablolu Oyuncu Mouse
Amazon Türkiye1.129,00 TL Ücretsiz kargoBirlikte GörPttavm1.258,67 TL Ücretsiz kargoBirlikte GörFer-Yak Bilgisayar1.473,36 TL Ücretsiz kargo
CarrefourSA1.498,00 TL Ücretsiz kargoBirlikte Gör

En Ucuz Logitech G213 Prodigy Kablolu Oyuncu Klavyesi Fiyatları

Piyasa fiyatları (4)

Tüm fiyatlar (32)

En Popüler Logitech Klavyeler
Benzer Ürünler

Logitech G213 Prodigy Kablolu Oyuncu Klavyesi

Logitech G213 oyun performansınızı artırmanıza yardımcı olacak bir klavye modelidir. Standart klavyelerden daha hızlı olması, özel aydınlatma sistemine yer vermesi ve marka teknolojileri ile desteklenmesi, klavyeyi öne çıkaran niteliklerden yalnızca birkaçıdır.

Oyunseverlerin oyun oynama süreçleri ve oyun gereksinimleri dikkate alınarak geliştirilen Logitech G213 model klavye yüksek verimlilik vadeder.

Klavye özellikleri, fiziksel tasarımı ve bağlantı yapısı bir bütün olarak konfor ve performans odaklıdır. Bilgisayar ekipmanını öne çıkaran önemli bir nüans da dayanıklı ve kaliteli kasa mimarisidir.

Sağlamlık hem oyun oynarken daha rahat hissetmenizi sağlar hem de daha uzun süre kullanım ömrü sunar. Klavye tuşlarının basım ve algılama tepkisi de hayli iyi sonuçlar verir.

Anlık tepki avantajı, oyunlarda rakiplerinizin önüne geçmenize katkı sağlar. Fiziksel tasarımda, uzun oyun seansları süresince kullanım ihtimali de hesaba katılır.

Dahili avuç destek alanı ve ayarlanabilen ayaklar saatler sürebilecek olan oyun oturumlarınızda işinizi hayli kolaylaştırır. Logitech G213 Prodigy fiyat performans bakımından kendi klasmanının ilgi çekici modellerindendir.

Logitech G213 Genel Görünüm

Logitech G213 Klavyeyi Benzerlerinden Ayıran Nitelikler

Logitech’in G213 model klavyesi oyun ve e-Spor için kullanım elverişlidir. Bununla birlikte, günlük kullanımda da rahatlıkla tercih edilebilir yapıdadır.

Oyun performansını artıracak özellikler hem donanım ve yazılım hem de tasarımda mevcuttur. Windows destekli Logitech G213 seçkisini kendi segmentinde öne çıkaran bazı özellikleri aşağıda bulabilirsiniz:

 • Klasik model klavyelerden yaklaşık 4 kat daha hızlı olması ayırt edici bir niteliktir. Dokunma hızına karşılık hızlı tepki süresi sunması oyun oynarken anlık hamlelerde öne geçmenize yarar.
 • G213, Logitech Mech Dome tuş sistemine sahiptir. Tam yükseklikteki bu tuşlar 4 mm hareket mesafesi ve 50 gram çalıştırma gücü ile fark yaratır.
 • İşlevsel ve şık klavye tuşları sessiz çalışma avantajı ile sizlere sunulur. Tuş basımlarında yüksek gürültü oluşmaması, oyununuza tam konsantre olabilmenizi ve odağınız dağılmadan stratejiler geliştirmenizi mümkün kılar.
 • Özel LIGHTSYNC teknolojisi, farklı nitelikte çoklu aydınlatma sunar ve ışıklandırmayı oyun profillerinizle eşleştirmenize imkân verir. Üstelik, markaya özgü Logitech G HUB sistemi tüm bu özelleştirmeleri hızlı biçimde yapabilme fırsatı sunar.

Özel Mech-Dome Tuşlarıyla Logitech G213

Logitech G213 Prodigy, kablo ve klavye uzunluğundan dokunma yanıtına değin, pek çok bakımdan kullanıcıları memnun etmeyi başarır. Farklı oyunlar farklı gereksinimler isteyebilir ve G213 bunları iyi derecede karşılama konusunda hayli başarılıdır.

G213 Prodigy ürününde karşılaşılan dokunma yanıtı, hem oyun oynarken hem de yazı yazarken etkili kullanım sağlayan bir özelliği temsil eder. Logitech G213 sizlere hızlı bir dokunma yanıtı sunar. Ekipmanda ayrıca özel Mech-Dome tuşlar yer alır.

Mekanik klavye performans profiline uygun bir kullanım performansı sunan bu tuşlar, parmak hareketlerinizi özgürce yapabilmenize olanak tanır. Yanlış tuşa basma gibi istenmeyen durumlar yaşama riskinizi azaltır.

Logitech G213 Prodigy yorum incelemeleri oyunseverlerin memnuniyetini gözler önüne serer. Dikkat çeken bir diğer nitelik ise özel medya denetimidir. Videolarınızı hızlıca oynatmanız, durdurmanız ya da duraklatmanız için atanmış medya denetimlerine yer verilir.

Donanıma entegre edilmiş olan bu özel alan sayesinde tek bir tuşa dokunarak şarkı değişimi yapmak ya da ses seviyesini ayarlamak mümkün olur. Logitech G213 Prodigy özellikleri oyuncular için faydalı ve ilgi çekicidir.

Logitech G213 RGB Aydınlatma

Oyuncular için Özelleştirilen Logitech G213 Klavyenin Teknik Özellikleri

Logitech G213 klavye hem donanımı hem de teknik detaylara verdiği önem ile kendi sınıfında fark yaratır. Cihaz USB konnektör türünü kullanır ve 180 cm uzunluğunda kordona sahiptir. Uzun kablo, klavyeyi kolaylıkla hareket ettirmenize imkân tanır.

Böylece, bilgisayar bağlantısını kesmeden klavyeyi belli bir alan içerisinde hareket ettirmek istediğinizde, herhangi bir zorlukla karşılaşma riskiniz bertaraf edilir.

Logitech G213, tak çalıştır özelliğini de bünyesinde barındırır. Tak çalıştır sistemi, klavye donanımını bilgisayara bağladığınız anda kullanıma hazır bir yapı sunar.

Herhangi bir sistem ayarı ya da donanım tanıtma süreci ile uğraşmadan Logitech G213 Prodigy klavyenizi anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

Standart klavye tipindeki ürün, Q klavye dizilimine sahiptir. Türkçe klavyede sayısal tuş takımı, klavye aydınlatması mevcuttur. 452 mm uzunluğundaki klavyenin genişliği 218 mm’dir.

Oyun oynama serüveninizi daha profesyonel ve eğlenceli kılmayı amaçlayan Logitech G213 Prodigy en ucuz seçenekleri, kampanya ve sezon indirimleri ile sizlere sunulur.

Logitech G213 Suya Dayanıklılık

Sıvıya Dayanıklı Logitech G213

Logitech klavye G213 modeli, rahat hissederek oyun oynamanız için de özelleştirilmiştir. Bunun ilk koşulu elbette sağlamlıktan geçer. Logitech G213 klavye, sıvı dökülmelerine karşı dirençli oluşu ile öne çıkar.

Dayanıklı materyallerden imal edilen özel membran ve tuş çerçeve yapısı, 60 ml sıvı için dayanıklılık sağlar. Özel testlerden geçirilmiş olan sıvı direnci, heyecanı oyun oynama süreçlerinde meydana gelebilen kazaların negatif etkilerini ortadan kaldırır.

Sağlam malzeme ve nitelikli işçilik eskime, aşınma, tuş karakterlerinde silinme türü problemler oluşmasını önler. Kullanım konforunu artıran bir başka özellik de dahili avuç içi desteği ve ayarlanabilen ayak yapısıdır.

Avuç içi destek bölgesi uzun süreli kullanımda el ve bilek bölgenizde ağrı oluşumunu azaltır, yorulmayı önler. İki düzeli özel açı ayar mimarisi ise klavyeyi ideal şekilde konumlandırmanıza olanak tanıyarak, klavye hakimiyetinizi artırır.

Özel destek ve ayak ayarı, tuşlara zorlanmadan erişim imkânı da sunar. Hem oyun hem de klasik kullanım açısından son derece avantajlıdır. Logitech G213 klavye fiyat, kalite ve performans özellikleri ile beklentilerinize hitap eder.

Light Sync Özelliğine Sahip Logitech G213

G213 klavye görsel anlamda ilgi çekici olmayı da ihmal etmez. Tasarım yalnızca kullanışlılığı artırmakla kalmaz, aynı zamanda estetik bir genel görüntü de sunar.

Klavye kalınlığından, marka amblemine, özel ışıklandırma düzeninden, klavye tuşu yapısına değin her açıdan beklentileri karşılamaya hazırdır. Özel medya denetimlerinin konumu da anlık erişim sağlayabileceğiniz bölümde yer alır.

Logitech G G213 klavyedeki Light Sync RGB aydınlatma, estetik gövde mimarisini daha ilgi çekici kılar. Hem ortama hem de sisteme uyumlu kılmak adına 16,8 milyon civarında renkten oluşan, özelleştirilebilir renk paleti ve parlaklık seviyesi RGB ışıklandırma ile sizlere sunulur.

Oyun profili, aydınlatma ve diğer içerikleri senkronize etme avantajı yalnızca şık bir genel imaj yaratmakla kalmaz, oyun atmosferine daha iyi şekilde adapte olmanızı da sağlar.

Tüm bunların yanı sıra, gece karanlığında ya da loş ışıkta klavyeyi rahatlıkla kullanmanıza da olanak tanır. Tarzınıza veya oynadığınız oyuna göre özelleştirme sürecindeki yardımcınız ise markanın geliştirdiği G HUB sistemidir. Logitech G213 ile tüm bunlara tek bir klavye ile sahip olabilirsiniz.

Logitech G213 Genel Görünüm 2

Logitech G213 Klavyenin Artı ve Eksileri

Logitech G213 nasıl bir klavye, avantajlı mı türündeki sorularla karşılaşıldığından ürünün artı ve eksilerine değinmek gerekir. Kullanım alanı, kullanıcı profili ve profesyonellik beklentileri gibi değişkenler özelinde değerlendirmek gerektiğini eklemek gerekir. Logitech G213 Prodigy RGB artı ve eksileri bakımından detaylı olarak incelendiğinde bazı özellikleri öne çıkar.

Logitech G213 Artıları:

 • Tek tuşla ses ayarı ve şarkı seçimi yapmayı sağlayan özel medya denetimleri bulunur.
 • Dokunma hassasiyeti ve tepki süresinin etkileyici performansı ve ürünün standart klavyelerden yaklaşık 4 kat daha hızlıdır.
 • Çoklu renk paletine sahip RGB ışıklandırmaya ve insan anatomisine uyumlu avuç içi destek alanına yer veren tasarıma sahiptir.

Logitech G213 Eksileri:

 • Üründe tuşlara aynı anda asabilme özelliği yer almaması, profesyonel kullanıcılar için bu dürüm negatif etki yaratabilir.
 • Klavyede şarj destekli USB girişi bulunmuyor, bu özellik daha pratik kullanım elde etmek isteyenler için önem arz edebilir.
 • Markaya özgü Oyun Modu’na yer verilmemesi de Logitech klavye seçkisinin eksileri arasında değerlendirilebilir.

Logitech G213 Prodigy Kablolu Oyuncu Klavyesi Fiyat Analizi

Logitech G213 Prodigy Kablolu Oyuncu Klavyesi son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Logitech G213 Prodigy Kablolu Oyuncu Klavyesi Özellikleri

Arayüz:   USB
Işıklı:
Tuş Dizilimi:   Q
Bağlantı:   Kablolu
Türü:   Mekanik Hisli
Gaming Oyuncu:
Bilek Destekli:
Fonksiyon Tuşlu:
Multimedya Tuşlu:
Genişlik:   452 mm
Ağırlık:   1000 gr
Kablo Uzunluğu:   1.80 m
Yükseklik:   33 mm
Derinlik:   218 mm
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
3.515 kişi oyladı
Ürüne puan ver

 • En Beğenilen Pozitif Yorum
 • Ülkü A.251 yorum
  1453 beğeni
  Ülkü A.14 Eylül 2020
  Gamer'lar için üretilmiş bir klavye, standart klavyedeki tuşlardan çok daha hızlı yanıt veriyor. RGB aydınlatma bölgeleri belirlenebiliyor. Boyutu da oyun oynarken rahatlık açısından iyi. Gölgeleme önleyici oyun matrisi özelliği de var. Aydınlatma tuştaki harflerin üzerinde yoğun olduğu için karanlıkta tuşları bulmak daha kolay. Kırıntılara ve kire karşı dayanıklıymış. Uzun süre kullanımda bilek ağrısı olabiliyor. Bu klavyedeki avuç içi desteği sayesinde bilek ağrısı sorunu olmuyor.
  • Alışverişçi resmi
  • Alışverişçi resmi
 • En Beğenilen Negatif Yorum
 • ZS2 yorum
  11 beğeni
  Zafer S.1 Nisan 2022
  anlamadığım böyle büyük firmalar logitech olsun steelseries vs. gibi firmalar yıllardır türkiyede ürün satıyorlar kardeşim 2 tane türkçe harf basmak bu kadar zor mu ya biz ingilizce klavye tuşlarını kullanmak zorunda mıyız o kadar para kazanıyorsunuz bari bişeyler yapın
Tüm Yorumlar
 • ZS2 yorum
  11 beğeni
  Zafer S.1 Nisan 2022
  anlamadığım böyle büyük firmalar logitech olsun steelseries vs. gibi firmalar yıllardır türkiyede ürün satıyorlar kardeşim 2 tane türkçe harf basmak bu kadar zor mu ya biz ingilizce klavye tuşlarını kullanmak zorunda mıyız o kadar para kazanıyorsunuz bari bişeyler yapın
 • AA1 yorum
  2 beğeni
  Abdullah A.İstanbul16 Eylül 2021
  klavye güzel hoş ama aydınlatma sistemini pek beğnemedim bana hoş gelmedi sesi iyi hoş ne çok fazla sesi var nede az tuş hasasiyeti de güzel tek sıkıntısı bu tek bendemi var bilmiyorum ama herangi bir tuşa sert basınca gıcırtı gibi değişik bi ses geliyor
 • ÖG1 yorum
  2 beğeni
  Ömer G.10 Temmuz 2021
  iyi güzel de ben belki bilek desteği istemiyorum beğenmedim
 • MY1 yorum
  2 beğeni
  Mehdi Y.İstanbul28 Nisan 2021
  1aydır kullanıyorum, bence güzel bir klavye, tek sorunu sol üstteki ses açma kapama tuşları bazen basmayabiliyor, ama bu sorun sadece bende mi var bilmiyorum. Bunun dışında tuşların tepki süresi çok iyi, ben gayet memnunum sadece fiyatı biraz fazla, bi 50-60 tl daha ucuz olsa çok çok daha iyi olurdu
 • Mutlu O.68 yorum
  878 beğeni
  Mutlu O.Ankara11 Ocak 2021
  Klavye iyi güzel hoş ancak membran için 350 gerçekten çok fazla bence 200 TL olmalıydı fiyatı.

Logitech G213 Prodigy Kablolu Oyuncu Klavyesi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Logitech G213 Prodigy Kablolu Oyuncu KlavyesiRazer Cynosa Chroma RGB Kablolu Oyuncu KlavyesiRazer Cynosa V2 Kablolu Oyuncu KlavyesiAsus TUF Gaming K1 RGB Kablolu Oyuncu Klavyesi
 Logitech G213 Prodigy Kablolu Oyuncu KlavyesiRazer Cynosa Chroma RGB Kablolu Oyuncu KlavyesiRazer Cynosa V2 Kablolu Oyuncu KlavyesiAsus TUF Gaming K1 RGB Kablolu Oyuncu Klavyesi
Fiyat709,00 TL
33 satıcı
Fiyat Yok927,72 TL
8 satıcı
819,00 TL
21 satıcı
Popülerlik1. Popüler Klavye-1. Popüler Razer Klavye3. Popüler Asus Klavye
Ortalama Puan9 yorum2 yorum
BluetoothYok-YokYok
ArayüzUSBUSBUSBUSB
IşıklıVarVarYokVar
Tuş DizilimiQQQQ
BağlantıKabloluKabloluKabloluKablolu
MiniYok--Yok
TürüMekanik Hisli--Mekanik Hisli
Touchpad---Yok
Fonksiyon TuşluVar--Var
Multimedya TuşluVar--Var
Bilek DestekliVar--Var
Capslock Işığı---Yok
Numpadsiz---Yok
Genişlik452 mm--451 mm
Ağırlık1000 gr--810 gr
Kablo Uzunluğu1.80 m---
Yükseklik33 mm--36 mm
Derinlik218 mm--155 mm
Gaming OyuncuVarVarYokVar
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı