Logitech

Logitech K380 Kablosuz Klavye

En Popüler 5. Klavye(3 yorum)
Logitech K380 Kablosuz Klavye
Renk seçenekleri:

137 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

617,58 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 12 dakika önce

, peşin fiyatına 3 taksit

StoktaSatıcı: Amazon Türkiye

Ürün Özellikleri: USB, Işıklı, Q, Kablosuz, Mini, Capslock Işığı, Fonksiyon Tuşlu, Numpadsiz... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
Bu ürün ile en çok birlikte alınan: Logitech Pebble M350 Bluetooth Optik Mouse
Logitech K380 Kablosuz Klavye+Logitech Pebble M350 Bluetooth Optik Mouse
Amazon Türkiye 1.026,56 TL Ücretsiz kargoBirlikte Gör

En Ucuz Logitech K380 Kablosuz Klavye Fiyatları

Piyasa fiyatları (8)

Tüm fiyatlar (130)

En Popüler Logitech Klavyeler

Logitech K380

Logitech K380 hafif yapısıyla her yere yanınızda taşıyabileceğiniz rahat bir klavyedir. Bluetooth bağlantısı sayesinde neredeyse her cihazla hızlı şekilde senkronize olabilir. Küçük ebatlara sahip olmasıyla da taşıması oldukça kolaydır.

Aynı zamanda Logitech K380, çoklu cihaz eşleştirme özelliği ve medya kontrol tuşları içerdiğinden dolayı kullanıcılarına pek çok farklı avantaj sağlar. Pratik kısayol tuşlarına sahip olması sayesinde cihazların işlevselliğinin artırılmasına yardımcı olur.

Üstelik Logitech K380 ürününün tuş hassasiyeti sessiz olacak şekilde tasarlandığı için ofis ortamında bile rahatsız edici gürültü ortaya çıkarmaz. Logitech K380, bilgisayarların yanı sıra bluetooth üzerinden televizyonlara da bağlanabilmesi ile işlevselliğini artırır.

Televizyonda içerik izlerken Logitech K380 üzerinde bulunan başlat ve duraklat tuşları sayesinde görüntüyü dilediğiniz gibi yönetebilir, pratik kullanım elde edebilirsiniz. Logitech K380 wireless keyboard günlük hayatı kolaylaştıracak şekilde dizayn edildiği için en çok tercih edilenler arasında bulunur.

Tablet ve telefonlarla da rahat şekilde bağlantı kurabilen Logitech K380, bluetooth bağlantısına sahip olan her türlü cihazda etkili şekilde çalışır. Kompakt boyutları sayesinde de işlevselliğini artırır.

Logitech K380 Türkçe klavye modeli, aynı anda farklı türdeki cihazlarla bağlantı kurarak pratik kullanım sunar. Aynı zamanda cihazlar arasındaki geçişin kolaylıkla gerçekleştirilmesini sağlayarak işlevselliğini artırır. Tek bir klavyeyle bütün elektronik aletlerinizi yönetmek istiyorsanız multi device K380 modelini inceleyebilir, cihazlarınızın fonksiyonelliğini artırabilirsiniz.

Logitech K380 Genel Görünüm

Logitech K380 Tasarımı

K380 Logitech modeli, işlevselliğini başarılı şekilde inşa edilmiş yapısına borçludur. İdeal ölçüleri ve başarılı tuş kalitesiyle kullanıcılarının günlük yaşantısına pratiklik katmayı başarır. Klavyenin uzunluğu 279 mm ve genişliği 124 mm’dir.

Logitech K380 ürününün en sağ tarafında rakam bölümü bulunmadığı için kompakt boyutlara sahiptir. Plastikten yapıldığından sağlam ve dayanıklı yapısıyla da dikkatleri üzerinde toplar.

Aynı zamanda plastik, tuşlara basarken hoş bir his sunmasıyla da öne çıkar. Ayrıca keyboard K380 altında bulunan lastik ayaklar sayesinde her yere rahat şekilde sabitlenebilir. Logitech K380 modelindeki lastik ayaklar, ürünün kaymasını engellemesinin yanı sıra baskılara karşı dayanıklı olduğu için de yazı yazarken kırılma veya yıpranma gibi problemlerin önüne geçmeyi başarır.

Üstelik her yere rahat bir şekilde taşınabilmesi sayesinde her yeri çalışma alanınız haline getirmeyi başarır. Aynı zamanda Logitech K380 keyboard tuş tasarımıyla da pek çok kişi tarafından tercih edilir.

Klasik kare tasarımın yerine yuvarlak ve keskin şekilde tasarlanan tuşlar, rahat kullanım sunmasıyla beraber ürüne şık hava kazandırır. Ayrıca yuvarlak tuşlar, alıştıktan sonra yazma hızınızı artırabilir.

Üstelik Logitech K380 ürününün aşağıya doğru incelen dizaynı, masaya düz şekilde konulduğunda eğimli bir duruş sergilemesini sağlar. Böylece uzun süre bir şey yazmanız gerekse bile ellerinizi doğal pozisyonda tutarak yaşanabilecek bilek ağrılarının önüne geçer. Hem şık hem de işlevsel aksesuar arıyorsanız K380 Logitech modelinde aradığınızı rahatlıkla bulabilir, elektronik aletlerinize fonksiyonellik kazandırabilirsiniz.

Logitech K380 Kutu İçeriği

Çok Yönlü Kullanımıyla Logitech K380

Logitech K380 klavye güçlü bağlantı özellikleri sayesinde herkesin gereksinimlerine karşılık vermeyi başarır. Bluetooth üzerinden aynı anda üç cihazla eşleşebilmesi sayesinde cihazlarınızı tek alet üzerinden yönetmenize yardımcı olur.

Ayrıca F1, F2 ve F3 kısayol tuşlarını kullanarak eşleştirilmiş cihazlar arasında hızlı şekilde geçiş yapmanızı sağlar. Windows, macOS, iPadOS, Android veya iOS fark etmeksizin her türlü işletim sistemini kullanan cihazla pratik şekilde bağlantı kurabildiği için oldukça çok yönlü aksesuar olma özelliği gösterir.

Logitech K380, hafif olmasıyla beraber ince olduğu için de kullanıcıların her yere rahatlıkla taşıyabileceği yapıdadır. Çantaların herhangi bir gözüne sığdırabileceğiniz kadar kompakt tasarıma sahiptir.

Üstelik Logitech K380 tasarımının bluetooth bağlantısı yüksek seviyede olduğu için hareket halindeyken de işlerinizi gerçekleştirmenize imkan tanır. Üstelik aynı anda farklı aletler üzerinde de işlem yapmanızı mümkün hale getirir.

Cihazlar arasında kısayol tuşları sayesinde hızlı şekilde geçiş yapabildiğiniz için çoklu ekran deneyimini farklı bir boyuta taşıyabilirsiniz. K380 multi device bluetooth keyboard modeli, güçlü bağlantısı ve stabil performansıyla kullanıcılarının çoğu beklentisine yanıt vermeyi başarır.

Aynı anda hem tabletiniz hem de bilgisayarınızda birtakım işlemleri gerçekleştirebilir, Logitech K380 ürününün kullanım alanını dilediğiniz gibi genişletebilirsiniz. Her yeri çalışma alanı haline getirmenize imkan tanıyan K380 Logitech modeli, geniş kitle tarafından tercih edilir. Kaliteli kablosuz klavye arayışı içindeyseniz Logitech K380 en ucuz alternatiflerine göz atabilir, uygun fiyata istediğiniz özellikleri barındıran ürüne sahip olabilirsiniz.

Logitech K380 ile Logitech Corded K280E Farkları

Logitech K380, ilk olarak bluetooth içermesiyle USB bağlantılı Logitech Corded K280E modeliyle kıyaslandığında daha fonksiyonel kullanım sunar. Aynı zamanda daha şık tasarıma sahip olmasıyla da dikkat çeker.

K280E, 180 mm daha geniş olduğu için dışarı çıkarken taşınması daha zordur. Aynı zamanda daha ağır yapıya sahiptir. Logitech K380, aynı anda üç farklı cihaza bağlanabilmesi ve hızlı şekilde aralarında geçiş yapabilmesi ile de selefini geride bırakır.

Logitech K380 Boyutları

Logitech K380 Artı ve Eksi Yanları

Fonksiyonelliği İle Logitech K380 inceleme ve değerlendirmelerinden genellikle yüksek puanlar almayı başarır. Rahat kullanımından dolayı sıklıkla tercih edilen model olma özelliği gösterir.

Aynı zamanda yuvarlak tuşları, rahat kullanım sunulmasını sağlar. K380 Logitech modeli hakkında daha yakından bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki listeyi inceleyerek aklınızdaki soruların cevaplarını bulabilirsiniz:

 • Logitech K380 pembe, siyah, mavi gibi birbirinden farklı renk seçenekleri içerir. En çok tercih edilen beyaz olsa da farklı zevklere hitap edecek şekilde renklendirilmesi ile öne çıkar.
 • Logitech K380 ingilizce klavye seçeneğine sahip olduğu için de herkesin gereksinimlerine yanıt vermeyi başarır.
 • K380 hızlı şekilde bluetooth üzerinden eşleşmesiyle de kullanıcılarının günlük hayatına hız kazandırır. Renkli tuşlardan birine basılı tutarak istenilen alet o tuşla eşleştirilebilir.
 • Logitech K380 modelinin bağlantı gücü yüksek olduğundan dolayı herhangi gecikme yaşanmadan veya kaçırılan tuş vuruşları gibi istenmeyen durumlar yaşanmadan rahatlıkla kullanılabilir.
 • Yuvarlak tuşları ve minimalist çizgileriyle hoş duruş sergiler. Üstelik yumuşak tıklama sesine sahip olmasıyla da her türlü ortamda rahatlıkla kullanılabilir.
 • Logitech K380 ürününün sağ tarafında sayısal tuş takımının olmaması, olumsuz özellikleri arasında bulunur.
 • Ayrıca aydınlatması olmadığı için karanlık ortamlarda kullanması bazı kullanıcılar için zor olabilir.

Genel anlamda kablosuz aksesuarlar arasında önemli yere sahip olan Logitech K380 klavye, her türlü gereksinimi karşılamayı başarır. K380 fiyat opsiyonları arasında bütçenize uygun olanı hemen bulabilir, işlemlerinize pratiklik kazandıracak ürüne anında erişebilirsiniz.

Logitech K380 Özellikleri

Logitech K380 Diğer Özellikleri

Farklı işletim sistemlerine sahip olan cihazlarla aynı anda bağlantı kurabilme ile öne çıkan Logitech K380, ek özellikleriyle de kullanıcılarının günlük hayatına pratiklik kazandırmaya devam eder.

Ergonomik kriterler göz önünde bulundurularak tasarlandığından dolayı Logitech K380 klavye kullanımı oldukça rahattır. Bileği zorlamayacak yükseltiye sahip olması ve eğimli tasarımı, ürünü herkes tarafından kullanılabilir hale getirir.

Aynı zamanda Logitech K380, küçük ebatlara sahip olduğundan dolayı tuşlara uzanmak için herhangi çaba sarf etmenizi gereksiz hale getirir. Akıcı şekilde çalışmanız için özel olarak tasarlanan Logitech K380 bluetooth klavye ile istediğiniz ortamda dilediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Üstelik yazım yanlışları yapma ihtimalini azaltacak biçimde dizayn edildiği için de yaptığınız işlemlere akıcılık kazandırmaya başarabilir. Tasarımının sunduğu avantajların yanı sıra güçlü pil ömrüyle de öne çıkan Logitech K380, uzun süreli kullanım sunmasıyla da öne çıkar.

AAA tipi ince kalem pillerle çalışan Logitech K380 bluetooth klavye, kaliteli pillerle yaklaşık iki yıl boyunca çalıştırabilir. Kutudan çıkan piller, uzun süreli kullanım ömrü elde edilmesini sağlar. Güç tüketimini dengeli şekilde kullandığından dolayı sık sık pil değişimi yapılmasını gereksiz hale getirir.

Böylece Logitech K380, ihtiyaç durumunda kullanıcılarını yarı yolda bırakmaz. Ayrıca Logitech Options yazılımı, macOS veya Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarda üst tarafta bulunan kısayol tuşlarına farklı işlemler atamanıza imkan tanır.

Böylece K380 klavye modelini özel gereksinimlerinize göre kişiselleştirebilirsiniz. Logitech K380 fiyat seçeneklerini inceleyerek uygun fiyatlarla aradığınız ürüne anında sahip olabilir, küçük olduğu kadar işlevsel bir ürünle elektronik aletlerinizi yönlendirmeye başlayabilirsiniz.

Logitech K380 Kablosuz Klavye Fiyat Analizi

Logitech K380 Kablosuz Klavye son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Logitech K380 Kablosuz Klavye Özellikleri

Arayüz:   USB
Işıklı:
Tuş Dizilimi:   Q
Bağlantı:   Kablosuz
Mini:
Capslock Işığı:
Fonksiyon Tuşlu:
Numpadsiz:
Genişlik:   279 mm
Pil Tipi:   AAA Pil
Yükseklik:   16 mm
Derinlik:   124 mm

Logitech K380 Kablosuz Klavye Detayları

 • Klavye
 • Önerilen kullanımOfis
 • Araç arayüzüBluetooth
 • Klavye düzeniQWERTY
 • Klavye diliTürkçe
 • İşaret aygıtıHayır
 • Klavye şekli faktörüstandart
 • Sayısal tuş takımıHayır
 • Bağlantı teknolojisiKablosuz
 • AmaçEvrensel
 • Parmak izi okuyucuHayır
 • Bluetooth versiyonu3.0
 • Tasarım
 • ArkaışıkHayır
 • Klavye türüDüz
 • Bilek istirahatiHayır
 • Ürün rengiSiyah
 • İletişim LED göstergeleriEvet
 • Pil LED göstergesiEvet
 • Ergonomi
 • Kablosuz yöneltici alanı10 m
 • Enerji yönetimi
 • Güç kaynağı türüPil
 • Pil teknolojisiAlkalin
 • Pil ömrü24 Saat
 • Pil türüAAA
 • Desteklenen pil sayısı2
 • Fare
 • Fare dahilHayır
 • Sistem gereksinimleri
 • Desteklenen Windows çalışma sistemleriWindows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64
 • Desteklenen Mac çalışma sistemleriMac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks
 • Mobil çalışma sistemleri destekliAndroid,iOS
 • Ağırlık & boyutlar
 • Klavye boyutları (E x D x Y)279 x 16 x 124 mm
 • Klavye ağırlığı423 g
 • Ambalajlama bilgisi
 • Piller dahilEvet
 • Kullanıcı kılavuzuEvet
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
5.01 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Logitech K380 Kablosuz Klavye İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Logitech K380 Kablosuz KlavyeLogitech K480 Kablosuz KlavyeLogitech K580 Slim Bluetooth Beyaz KlavyeLogitech K380 Pembe Kablosuz Klavye
 Logitech K380 Kablosuz KlavyeLogitech K480 Kablosuz KlavyeLogitech K580 Slim Bluetooth Beyaz KlavyeLogitech K380 Pembe Kablosuz Klavye
Fiyat 617,58 TL
137 satıcı
499,00 TL
2 satıcı
819,00 TL
43 satıcı
617,58 TL
57 satıcı
Popülerlik5. Popüler Klavye---
Ortalama Puan3 yorum--3 yorum
BluetoothYokYokVarYok
ArayüzUSBUSB-USB
IşıklıVar--Yok
Tuş DizilimiQQ-Q
BağlantıKablosuzKablosuz-Kablosuz
MiniVar--Yok
Capslock IşığıVar---
NumpadsizVar--Var
Genişlik279 mm--279 mm
Pil TipiAAA Pil--AAA Pil
Ağırlık---423 gr
Yükseklik16 mm--16 mm
Derinlik124 mm--124 mm
Fonksiyon TuşluVar---
Gaming Oyuncu-Yok-Yok
Gaming Oyuncu---Yok