Logitech

Logitech MX Keys 920-010087 Bluetooth ve Wireless Kablosuz Klavye

En Popüler 6. Klavye
Logitech MX Keys 920-010087 Bluetooth ve Wireless Kablosuz Klavye

76 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

1.934,16 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 21 dakika önce

, peşin fiyatına 3 taksit

StoktaSatıcı: Amazon Türkiye

Ürün Özellikleri: Bluetooth, USB, Işıklı, Q, Kablosuz, Yarı Mekanik, Bilek Destekli, Genişlik: 430.2 mm... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Logitech MX Keys 920-010087 Bluetooth ve Wireless Kablosuz Klavye Fiyatları

Piyasa fiyatları (3)

Tüm fiyatlar (51)

En Popüler Logitech Klavyeler
Benzer Ürünler

Logitech MX Keys

Logitech MX Keys kullanıcı odaklı tasarım anlayışıyla üretildiğinden dolayı herkesin kişisel gereksinimlerine yanıt verecek yapıya sahiptir. Üretkenlik için özel olarak tasarlanan Logitech MX Keys, başarılı tuş tasarımı ve kompakt boyutları sayesinde kullanan kişilerin beğenisini kazanmayı başarır.

Aynı zamanda sağ tarafında sayısal tuş takımı içerdiğinden dolayı da her türlü işlemin pratik şekilde gerçekleştirilmesini mümkün hale getirir. Logitech MX Keys bluetooth bağlantısıyla çalıştığından dolayı kablo problemini ortadan kaldırarak kullanan kişilere rahat hareket alanı sağlar.

Ayrıca ek olarak USB üzerinden de bağlantı kurabilen cihaz, her türlü kullanım amacına rahat şekilde adapte olabilir. Logitech MX Keys, güçlü bağlantı sistemi sayesinde aynı anda üç adede kadar cihazla eşleştirilebilmesi ve senkronizasyon işlemini tekrarlamak zorunda kalmadan bilgisayarlar arasında kolay şekilde geçiş yapılabilmesini sağlaması, ürünün fonksiyonelliğini artırır.

Logitech MX Keys, eğim ayarları olmamasına rağmen düşük profilli dizaynıyla konfor elementlerini artırır. İnce yapısı sayesinde tuşlara kolaylıkla erişilebilmesini mümkün hale getirir.

Genel kullanım için tasarlanan modelle ister oyun oynayabilir isterseniz de ofis işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Çok yönlü oluşu sayesinde her türlü işleme rahatlıkla uyum sağlayabilen Logitech MX Keys, geniş bir kitleye seslenir.

Pratikliği ve geniş kullanım alanı sayesinde Logitech MX Keys Türkiye ve yurt dışında sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer alır. Logitech MX Keys ile ihtiyaçlarınızı pratik bir şekilde karşılayabilir, cihazlarınıza fonksiyonellik kazandırmaya başlayabilirsiniz.

Logitech MX Keys Genel Görünüm

Logitech MX Keys Konforlu Kullanımı

MX Keys kullanıcı odaklı tasarım anlayışının sonucunda üretilen fonksiyonel klavye olma özelliği gösterir. Yüksek dizayna sahip olmadığından dolayı bilek desteğine ihtiyaç duymadan uzun saatler boyunca rahatlıkla kullanılabilir.

Aynı zamanda kompakt boyutlara sahip olması sayesinde ofise veya okula giderken yanınızda taşıyabilir, dilediğiniz yere kolaylıkla götürebilirsiniz. Yüksekliği 20.5 mm, genişliği 430.2 mm, derinliği 131.6 mm’dir.

Aynı zamanda 810 g ağırlığa sahip olması sayesinde hafif yapıdadır. İnce dizayna sahip oluşuyla çantalara rahatlıkla sığdırılabilir. Avuç içi desteği yüksekliği 64 mm olduğundan dolayı yazı yazarken oldukça rahat deneyim elde edilmesini sağlar.

Sadece 8 mm derinliğe sahip olan Logitech MX Keys, elinizi çok fazla kaldırmanıza gerek kalmadan rahatlıkla yazı yazmanızı mümkün hale getirir. Özellikle programlama işleriyle ilgileniyorsanız veya uzun saatler boyunca bilgisayar başında oyun oynuyorsanız, Logitech MX Keys modelinin inceliği sizin için iyi özellik haline gelir.

Ergonomi kriterleri dikkate alınacak şekilde üretilen Logitech MX Keys, bilek ağrılarının oluşmasını engelleyecek incelikte olmasıyla pek çok kişi tarafından tercih edilir. Ayrıca tuşlar yanlış basma olasılığını azaltacak biçimde tasarlandığı ve aralarında ideal boşluğa sahip olduğundan dolayı günlük hayatta sıklıkla yazı yazan kişiler için de iyi seçenekler arasında yer alır.

Logitech MX Keys Türkçe klavye, yazma deneyimini geliştirecek şekilde dizayn edilmesi ve şık görünüme sahip olmasıyla kullanıcılarının çoğu beklentisini karşılamayı başarır. Fiyat seçeneklerine göz atarak siz de bütün bu avantajlardan faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Her Cihazla Uyumlu Logitech MX Keys

Logitech MX Keys Türkçe klavye, şık ve ergonomik tasarımının yanı sıra sunduğu desteklerle de dikkatleri üzerinde toplamayı başarır. Logitech MX Keys kablosuz klavye hem USB hem de bluetooth üzerinden bağlantı kurulmasını mümkün kılması sayesinde kullanıcılarına tercih şansı sunar.

Windows, macOS, iOS, iPadOS, Chrome OS, Linux ve Android işletim sistemleri desteklemesi sayesinde her türlü cihazla rahatlıkla kullanılabilir. Logitech MX Keys Türkçe klavyeyi ister telefonunuzla ister bilgisayarınızla bağlayarak kullanım alanını genişletebilir, günlük yaşantınıza fonksiyonellik kazandırabilirsiniz.

Güçlü bağlantı desteği sayesinde çoğu cihazla rahatlıkla bağlanabilen ve elektronik aletler arasında kısa süre içinde geçiş yapmanıza imkan tanıyan Logitech MX Keys, aynı anda birden fazla ürün üzerinde çalışmasına imkan tanır.

Böylece üretkenliğini artırarak dilediğiniz işlemi kolaylıkla hayata geçirebilirsiniz. Logitech MX Keys modelinin USB alıcı ise Windows, macOS, Chrome OS ve Linux ile birlikte çalışır. Bu, ürünü USB üzerinden bağlamak istediğinizde laptop veya masaüstü bilgisayarlarınızla kullanabileceğiniz anlamına gelir.

Her türlü cihazla senkronize olabilecek şekilde tasarlanan Logitech MX Keys, donanımları birbirine entegre etmenize yardımcı olduğundan dolayı günlük hayatınıza kolaylık katmayı başarır.

Aynı zamanda wireless olması sayesinde masanızın üzerindeki kablo sayısını azaltmanıza yardımcı olarak daha düzenli alan elde etmenizi sağlar. Üstelik Logitech MX Keys modeli oldukça küçük bir alan kaplaması sayesinde çalışma ortamlarınıza daha sade hava katar. MX Keys ile herhangi bir işletim sistemine işlevsellik katabilir, ihtiyaçlarınızı pratik şekilde gidermeye başlayabilirsiniz.

Logitech MX Keys Kutu İçeriği

Logitech MX Keys Başarılı Kullanıcı Deneyimi

Logitech MX Keys klavye yapı kalitesiyle kullanıcı deneyimini üst seviyeye taşır. Tüm çerçevesi metalden üretildiğinden dolayı kullanıcılarına premium bir his sunar. Aynı zamanda tuşları kaliteli plastikten tasarlandığı için yazı yazarken yumuşaklık sağlayarak daha konforlu bir deneyim elde edilmesini sağlar.

Genel olarak oldukça sağlam hissettiren Logitech MX Keys, başarılı inşasıyla uzun süreli kullanım sağlar. Ayrıca metalden üretilen çerçeve, masanın üzerinde yazı yazarken kayma gibi can sıkıcı durumları engelleyecek şekilde tasarlandığından dolayı her yüzeyde rahatlıkla kullanılmasını mümkün hale getirir.

Sessiz tuş takımına sahip olması sayesinde sessiz ortamlarda da güvenle kullanılabilecek hale gelen Logitech MX Keys, kullanıcılarına geniş kullanım alanı sağlar. Kaliteli malzemeden üretilmesi ve tuşların sesi azaltacak hassasiyete sahip olmasını sağlamasıyla başarısını devam ettirir.

Üstelik arka plan aydınlatması sayesinde de karanlık ortamlarda kullanabileceğiniz hale gelir. İçerisinde bulunan ortam ışığı sensörleri sayesinde bulunduğunuz yerin ışık miktarına göre aydınlatma sistemine otomatik olarak ayarlayan Logitech MX Keys, akıllı tasarımıyla kullanıcılarının gereksinimlerini tam anlamıyla karşılamayı başarır.

Ayrıca Caps Lock üzerinde ışık bulunması ve üzerinde pil seviyesini gösteren işaretler içermesi, kullanımı kolaylaştırır. Aynı zamanda üzerinde Easy Switch tuşları bulunduğu için cihazlar arasında geçiş yapmak istediğinizde de bunu pratik şekilde gerçekleştirmenize imkan tanır. Kaliteli ve kullanışlı donanım öğesi arayışı içindeyseniz Logitech MX Keys modeline göz atabilir, aradığınız çoğu özelliğe kısa süre içinde ulaşabilirsiniz.

Logitech MX Keys ile G413 Farkları

Logitech MX Keys, tasarımıyla Logitech G413 modelini geride bırakmayı başarır. Daha ince yapıya sahip olduğundan dolayı uzun saatler boyunca rahatlıkla kullanılabilir. Aynı zamanda G413 kablolu yapıya sahipken MX Keys hem USB hem de Bluetooth bağlantılarıyla daha konforlu bir deneyim sunar. Uzunluğu 15 mm daha az olduğundan dolayı da her yerde daha rahat şekilde kullanılabilir. Ayrıca G413 sadece Windows işletim sistemini desteklerken MX Keys çoğu işletim sistemiyle uyumludur.

Logitech MX Keys Özellikleri

Logitech MX Keys Artı ve Eksi Yanları

Logitech MX Keys türkçe klavye hakkında daha ayrıntılı şekilde bilgi edinmek istiyorsanız aşağıda bulunan listeden yardım alabilir, özelliklerini inceleyerek ürün hakkında aklınızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz.

  • Logitech MX Keys ilk olarak küçük ebatlı olmasına rağmen tuşlarının rahat kullanım sunacak şekilde tasarlanması ile öne çıkar.
  • 10 metrelik kablosuz kullanım mesafesi sunduğundan dolayı kullanan kişilere geniş hareket alanı sağlar.
  • USB Type-C ile şarj edildiğinden dolayı kısa süre içinde pilini tamamen doldurur. Ayrıca tam şarj olduğunda 10 güne kadar kullanım ömrü sağlar. Arka plan aydınlatma sistemi kapalıyken bu süre 5 aya kadar çıkabilir.
  • Logitech MX Keys İngilizce klavye seçeneğine sahip olmasıyla da herkesin ihtiyaçlarına yanıt vermeyi başarır.
  • Şık ve zarif tasarıma sahip olmasıyla donanımının tasarımına değer veren kullanıcılar için de iyi seçim haline gelir.
  • İçerisinde ek olarak bilek desteği için özel aparata sahip olmasıyla da kullanıcılarının konforunu artırmayı başarır.
  • Logitech MX Keys, içerisinde bulunan sensörler sayesinde ellerinizin yaklaştığını algılayarak arka ışığını otomatik olarak açabilir. Böylece herhangi bir işleme ihtiyaç duymadan bütün ışıklandırma sistemini kendiliğinden çalıştırır.
  • Yazılım aracılığıyla programlanabilirliği düşük olması, bazı kullanıcılar için olumsuz özellik olabilir. Oyun oynarken özelleştirme yapılmak istendiğinde bunu izin vermeyen yapıdadır.

Genel anlamda her açıdan geliştirilmiş bir ürün olan Logitech MX Keys, şık ve kaliteli klavye arayan kişiler için başarılı bir alternatiftir. Logitech MX Keys fiyat seçeneklerini inceleyerek bütçenize uygun olana kısa sürede ulaşabilir, cihazlarınızı dilediğiniz gibi yönetmeye başlayabilirsiniz.

Logitech MX Keys 920-010087 Bluetooth ve Wireless Kablosuz Klavye Fiyat Analizi

Logitech MX Keys 920-010087 Bluetooth ve Wireless Kablosuz Klavye son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Logitech MX Keys 920-010087 Bluetooth ve Wireless Kablosuz Klavye Özellikleri

Bluetooth:
Arayüz:   USB
Işıklı:
Tuş Dizilimi:   Q
Bağlantı:   Kablosuz
Türü:   Yarı Mekanik
Bilek Destekli:
Genişlik:   430.2 mm
Ağırlık:   810 gr
Yükseklik:   20.5 mm
Derinlik:   131.6 mm
Fonksiyon Tuşlu:
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
5.04 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Logitech MX Keys 920-010087 Bluetooth ve Wireless Kablosuz Klavye Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Logitech MX Keys 920-010087 Bluetooth ve Wireless Kablosuz Klavye İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Logitech MX Keys 920-010087 Bluetooth ve Wireless Kablosuz KlavyeLogitech K580 Slim Bluetooth KlavyeLogitech Ergo K860 920-010109 Kablosuz KlavyeLogitech MX Keys MAC 920-009558 Kablosuz İngilizce Q Klavye
 Logitech MX Keys 920-010087 Bluetooth ve Wireless Kablosuz KlavyeLogitech K580 Slim Bluetooth KlavyeLogitech Ergo K860 920-010109 Kablosuz KlavyeLogitech MX Keys MAC 920-009558 Kablosuz İngilizce Q Klavye
Fiyat 1.934,16 TL
76 satıcı
818,18 TL
118 satıcı
2.259,76 TL
87 satıcı
Fiyat Yok
Popülerlik6. Popüler Klavye---
Ortalama Puan1 yorum--
BluetoothVarVarYokYok
ArayüzUSB-USBUSB
IşıklıVarYokYokYok
Tuş DizilimiQQQQ
BağlantıKablosuzKablosuzKablosuzKablosuz
MiniYokYokYokYok
TürüYarı Mekanik---
Touchpad-Yok--
Multimedya Tuşlu-YokVar-
Bilek DestekliVarYokVar-
Capslock Işığı-Yok--
Numpadsiz-Yok--
Genişlik430.2 mm-456 mm-
Pil Tipi--AA Pil-
Ağırlık810 gr-1160 gr-
Yükseklik20.5 mm---
Derinlik131.6 mm-233 mm-
Fonksiyon TuşluVarYokVar-
OyuncuYokYokYokYok
Gaming OyuncuYokYokYokYok
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı