MSI

MSI Vigor GK30 RGB Kablolu Oyuncu Klavyesi

MSI Vigor GK30 RGB Kablolu Oyuncu Klavyesi

16 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

1.186,55 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 52 dakika önce Stokta 3 adet Yarın kargoda Satıcı: Pazarama/DOKU TEKNOLOJİ

Ürün Özellikleri: USB, Işıklı, Q, Kablolu, Mekanik Hisli, Multimedya Tuşlu, Capslock Işığı, Genişlik: 455 mm... Devamını gör


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
949,00 TL17.11.2023

En Ucuz MSI Vigor GK30 RGB Kablolu Oyuncu Klavyesi Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)
 • Beymen1.479 TL

Tüm fiyatlar (14)

Yenilenmiş ve İkinci El MSI Vigor GK30 RGB Kablolu Oyuncu Klavyesi Fiyatları

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler MSI Klavyeler
Benzer Ürünler

MSI Vigor GK30

MSI Vigor GK30 klavye oyun odaklı tasarımı ile rakiplerinize karşı avantaj kazanmanızı sağlar. MSI GG Vigor GK30 donanımında yer alan özellikler son teknolojinin avantajları ile tamamlanarak güçlü bir yapı oluşturur. MSI Vigor GK30 TR RGB gaming klavye sistemi, güçlü teknik donanımı ile 12 milyonu aşan tuş basım ömrünü öne çıkarır. Uzun ömürlü kullanıcı deneyimi oluşturması popüler klavye modellerinden biri olmasına olanak tanır.

Sağlam donanımının yanı sıra şık tasarım detayları ile buluşması MSI Vigor GK30 farkının açığa çıkmasını sağlar. RGB teknolojisine sahip olan ürün önceden ayarlanmış tam 10 farklı mod ile istenilen görünümü yakalamanıza imkân tanır. MSI Vigor GK30 tasarımında yer alan nümerik tuş takımları ise oyun ve genel kullanımda çok amaçlı bir deneyim oluşturulmasına izin verir.

Artı olarak geliştirilen multimedya tuşları sayesinde oyun içinde kısayol görevleri oluşturmak da mümkün hale gelir. Ergonomik yapısını destekleyen MSI Vigor GK30 alt tabanında kaymaz tasarım detaylarına yer verir. Ek destek sağlayan kaymaz taban oyun sırasında keskin hamleler yapmanıza olanak tanır.

Mekanik hisli MSI Vigor GK30 donanımı ile klavye özelliklerinde aranılan performansı keşfetmeniz mümkündür. Sizler de MSI Vigor GK30 özelliklerini yakından keşfedebilir, oyun performansını artırarak birinciliğe giden yolda avantaj kazanabilir, rakiplerinizi kolayca alt etmek için gerekli ekipmana sahip olabilirsiniz.

MSI Vigor GK30

MSI Vigor GK30 Teknik Donanımı

MSI GK30 teknik donanımı gerçek üstü bir oyun deneyimi oluşturmak adına titizlikle bir araya getirilir. MSI Vigor GK30 RGB mekanik hissiyatı beraberinde getiren pistonlu anahtar sistemine sahiptir. Pistonlu anahtara eşlik eden teknolojileri ise zamanının en güçlü klavye tasarımlarından biri olmasına izin verir. MSI Vigor GK30 mekanik hisli Türkçe RGB gaming klavye sistemi oyun odaklı tasarımında Anti-Ghosting özelliğine yer vermeyi ihmal etmez.

Aynı anda tam 20 farklı tuş basımını başarılı bir şekilde algılayabilmesi oyun esnasında her hamlenin hızlı bir şekilde uygulanmasını sağlar. Kablolu yapıda tasarlanan MSI Vigor GK30 oyun esnasında bağlantı kopması gibi sorunların önüne geçmeyi hedefler. Tam 180 cm boyutunda üretilen dayanıklı kablosu PC girişi ile masa üzerindeki klavyenin erişimini kolaylaştırır.

Aşınma ve sürtünmelere karşı ekstra direnç gösterir. Sağlam tuş basma ömrü ve dayanıklı kablosu ile MSI Vigor GK30 uzun süreli bir kullanıcı performansı oluşturmayı başarır. MSI Vigor GK30 dayanıklı yapısını destekleyen bir diğer özelliği suya karşı yükseltilen tuş takımları olur.

Sıvı dökülmesine karşı dirençli olan MSI Vigor GK30 temizlik aşamasında da sorunsuz bir süreç sağlamayı hedefler. MSI Vigor GK30 mekanik hisli tuşları, nümerik sayı takımı ve multimedya tuşları ile çok amaçlı kullanıcı deneyimini desteklemeyi başarır. Sizler de hem oyun hem de genel kullanımda üstün performanslı bir klavye arayışında iseniz MSI Vigor GK30 modeli sizler için ideal bir tercih olabilir.

MSI Vigor GK30 Oyuncu Klavyesi

MSI Vigor GK30 Klavyenin Seleflerinden Ayrılan Özellikleri

Vigor GK30 seleflerinden ayrılan özellikleri arasında kişiselleştirilebilen tasarımı yer almaktadır. MSI GK30 Vigor RGB teknolojisi ile rengarenk görünümünü öne çıkararak göze hitap eden bir yapı oluşturmayı başarır. MSI Vigor GK30 özellikler listesinde yer alan Dragon Center yazılımı bu noktada özelleştirilebilir bir sistem yaratılmasına destek olur.

Özel olarak geliştirilen Dragon Center yazımı ile klavye sistemini tam 6 bölgede bağımsız olarak aydınlatma fırsatı elde etmek mümkündür. MSI Vigor GK30 tasarım özellikleri ile geliştirilen görünümü 10 ışıklandırma efektiyle tamamlanır. MSI Vigor GK30 ışıklandırma efektleri arasında Sabit, Nefes, Dalga, Radar, Ufuk, Yayılan Dalga, Reaktif ve Özel seçenekleri bulunur.

Işıklandırma renk detaylarını yazım üzerinden hızlı bir şekilde tamamlayarak kişisel tarzınızı klavye görünümüne yansıtabilirsiniz. MSI Vigor GK30 özel LED tuşları ise ışıklandırma yönü, modları ve hızı için kolay bir şekilde geçiş yapmanıza imkân tanır. Böylece özel olarak yazılım yüklemenize gerek kalmadan klavye görünümünü hızlı bir şekilde kişiselleştirmeniz mümkün hale gelir.

MSI Vigor GK30 medya kontrol tuşlarında ise müzik parçası değiştirme, video oynatma ve ses seviyesi ayarlarını yapmanız için sizlere kısayol oluşturulur. Şık ve pratik yapısı ile öne çıkan MSI Vigor GK30 kullanıcı konforunda bekleneni karşılamayı başarır. MSI Vigor GK30 konforlu, çok yönlü ve dayanıklı tasarımına göz atarak sizler de hayal ettiğinizden daha fazlasını elde edebilirsiniz.

MSI Vigor GK30 Kutu

MSI Vigor GK30 Klavyenin Artıları ve Eksileri

MSI Vigor sistemi kullanıcılar tarafından artı ve eksi noktaları ile değerlendirilerek sizlere sunulur. MSI Vigor GK30 kullananlar tarafından öne çıkarılan artı noktalar şunlar olur:

 • 3 parçadan oluşan pistonlu anahtarı mekanik benzetimli donanımı ile 12 milyonu aşan tuş basma ömrü sunar.
 • 6 farklı bölgeden ayarlanabilen aydınlatma sistemi 10 farklı ışık efekti ile tasarlanır.
 • Dragon Center yazılımını kullanarak RGB ışık ayarlarını istenilen şekilde ayarlamak ve tarzınızı klavyenize yansıtmak mümkün hale gelir.
 • Aydınlatma efektini ayarlamak için özel LED tuş takımı kullanılabilir. Işıklandırma modu, yönü ve hızını kolay bir şekilde tamamlamak mümkündür.
 • Dayanıklı tasarımı suya karşı direnç gösteren tuş takımı ile öne çıkar. Suya karşı dayanıklı formu ile temizlik süreci sorunsuz bir şekilde tamamlanabilir.
 • Boşluk tuşu altına yerleştirilen kaymaz taban detaylarına sahiptir. Ek destek sağlayan yapısı ile oyun performansının yükseltilmesi hedeflenir.
 • USB bağlantı tipi ile tak çalıştır özelliğini öne çıkaran yapısı kolay kullanıcı deneyimi geliştirir.
 • 180 cm uzunluğunda altın kaplama kablosu aşınma ve yıpranmalara karşı ekstra dirençlidir.
 • Aynı anda tam 20 farklı tuş basımını algılayabilmesi oyuncular için avantaj sağlar.
 • İdeal boyutlarda tasarlanan klavye 438 mm uzunluk ve 157 mm genişlik ölçüsüne sahiptir.
 • Ayarlanabilir yükseklik özelliği en rahat oyun pozisyonunu bulmanıza yardımcı olur.
 • MSI Vigor GK30 klavye tasarımının eksi noktalarından biri bilek desteği özelliği bulunmamasıdır.
 • MSI Vigor GK30 yorumlar ve incelemelerinde öne çıkan bir diğer eksi özelliği mekanik tuş özelliğine teknik donanımın yer vermemesi olur.

MSI Vigor GK30 Fiyatı

MSI Vigor GK30 modeli oyuncular için yarattığı üstün performansı cazip fiyat aralıkları ile destekler. GK30 fiyat seçeneklerinin uygun aralıklarda tutulması kullanıcılar için bütçe dostu alışveriş avantajını beraberinde getirir. Benzer modellerle karşılaştırıldığında MSI Vigor GK30 en ucuz fiyat aralıklarını yaratarak öne çıkmayı başarır. Yetkili satış mağazaları tarafından satın alınabilen MSI Vigor GK30 tasarımı sorunsuz ve kazançlı klavye alışverişini sizlere sunar.

Dönemsel kampanyalar sayesinde ekstra cazip fiyat aralıkları ile karşılaşmak mümkündür. MSI Vigor GK30 fiyat aralıklarına göz atarak sizler de istediğiniz üstün performansı bütçenizi zorlamadan satın alabilirsiniz. MSI Vigor GK30 alışverişi ile kazanılan avantajlar arasında yüksek tuş basım ömrü, eğlenceli görünümler yaratan RGB teknolojisi ve dayanıklı klavye tasarımı yer öne çıkar.

Kullanıcıların talep ettiği klavye özelliklerini tek bir üründe bir araya getiren marka oyun performansını yükselten bir tasarımla çok satanlar listesinde yer almayı başarır. Profesyonel oyuncuların ilk tercihlerinden biri olan Vigor GK30 sistemine sizler de oyun ortamınızda yer verilebilir, rakiplerinize karşı üstünlük kazanabilirsiniz.

MSI Vigor GK30 RGB Kablolu Oyuncu Klavyesi Fiyat Analizi

MSI Vigor GK30 RGB Kablolu Oyuncu Klavyesi son 1 aylık fiyat değişim grafiği

MSI Vigor GK30 RGB Kablolu Oyuncu Klavyesi Özellikleri

Arayüz:   USB
Işıklı:
Tuş Dizilimi:   Q
Bağlantı:   Kablolu
Türü:   Mekanik Hisli
Multimedya Tuşlu:
Capslock Işığı:
Genişlik:   455 mm
Tuş Ömrü:   12 Milyon
Kablo Uzunluğu:   1.80 m
Derinlik:   171 mm
RGB:
Oyuncu:
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

Oyuncu Klavyesi Kablolu Klavye Işıklı Klavye Mekanik Hisli Klavye Q Klavye RGB Klavye USB Klavye

Ürüne puan ver

MSI Vigor GK30 RGB Kablolu Oyuncu Klavyesi Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

MSI Vigor GK30 RGB Kablolu Oyuncu Klavyesi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 MSI Vigor GK30 RGB Kablolu Oyuncu KlavyesiLogitech G213 Prodigy Kablolu Oyuncu KlavyesiMSI Vigor GK20 Kablolu Oyuncu KlavyesiGamepower Ogre Rainbow Kablolu Blue Switch Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi
 MSI Vigor GK30 RGB Kablolu Oyuncu KlavyesiLogitech G213 Prodigy Kablolu Oyuncu KlavyesiMSI Vigor GK20 Kablolu Oyuncu KlavyesiGamepower Ogre Rainbow Kablolu Blue Switch Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi
Fiyat 1.186,55 TL
16 satıcı
1.197,00 TL
82 satıcı
945,00 TL
19 satıcı
1.279,00 TL
18 satıcı
Popülerlik3. Popüler MSI Klavye3. Popüler Klavye2. Popüler MSI Klavye-
Ortalama Puan-1 yorum-
ArayüzUSBUSBUSBUSB
IşıklıVarVarVarVar
Tuş DizilimiQQQQ
BağlantıKabloluKabloluKabloluKablolu
TürüMekanik HisliMekanik Hisli-Mekanik
Multimedya TuşluVarVarVar-
Bilek Destekli-Var--
Capslock IşığıVar-Var-
Genişlik455 mm452 mm455.2 mm-
Tuş Ömrü12 Milyon-12 Milyon-
Ağırlık-1000 gr--
Kablo Uzunluğu1.80 m1.80 m1.80 m-
Yükseklik-33 mm34.3 mm-
Derinlik171 mm218 mm171.3 mm-
Switch Türü---Blue
Fonksiyon Tuşlu-VarVar-
RGBVar---
OyuncuVarVarVarVar
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı