Razer

Razer Ornata Chroma V2 Membrane Switch Kablolu Oyuncu Klavyesi

Razer Ornata Chroma V2 Membrane Switch Kablolu Oyuncu Klavyesi
Seçenekler:

4 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

1.552,28 TL +209,00 TL kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 26 dakika önce

, peşin fiyatına 3 taksit

StoktaSatıcı: Amazon Türkiye/Realtime Distribution

Ürün Özellikleri: USB, Q, Kablolu, Mekanik, Bilek Destekli, Capslock Işığı, 80 Milyon, Mecha-Membrane... Devamını gör

662 TL'ye varan fiyat avantajı ile yenilenmiş ve ikinci el seçeneğini gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Razer Ornata Chroma V2 Membrane Switch Kablolu Oyuncu Klavyesi Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (3)

Yenilenmiş ve İkinci El Razer Ornata Chroma V2 Membrane Switch Kablolu Oyuncu Klavyesi Fiyatları

En Popüler Razer Klavyeler
Benzer Ürünler

Razer Ornata Chroma V2

Razer Ornata Chroma V2, klavyesinde mekanik hissi uygun fiyatla isteyen kullanıcılar için gelişmiş özellikler sunan bir oyun klavyesidir. Razer’in gelişmiş hibrit klavyelerinden biri olan model, oyun veya ofis işleri için uygun, rahat kullanıma sahip modellerden biridir. Özelleştirilebilir RGB aydınlatma, özel medya kontrolleri ve çıkarılabilir bilek desteği gibi özelliklerle önceki modeli geliştirir.

Razer hibrit klavyelerin arkasındaki fikir, daha düşük maliyetlerle elde edilen membran tasarıma mekanik tuş hissi ve sesi eklemektir. Klavyenin benzersiz bir deneyim için öne çıkan özellikleri arasında; Razer Hybrid Mecha-Membran, Chroma RGB aydınlatma, çok fonksiyonlu medya tuşlarının yanı sıra suni deriden yapılmış ergonomik bilek desteği de bulunur.

Örgülü fiber kablosu için yönlendirme seçenekleri, anında makro kaydı ile tamamen programlanabilir tuşlar, oyun modu, 1000 Hz ultra yoklama (Ultrapolling) yeteneği gibi diğer kullanıcı dostu özellikleri de beğenilir. Razer Ornata Chroma V2, birime güç sağlayan Mecha-Membran tuşları sayesinde orta sınıf oyun klavyesi fiyat etiketine sahip üst kalite bir klavye görünümündedir.

Bulunduğu fiyat aralığında en iyi oyun ekipmanlarından biri olan Razer Ornata Chroma V2 mekanik klavye, tıklama sesi ve tuşlara basma hissini bir arada isteyenler için ideal modellerden birini oluşturur. Razer Synapse 3 ile uyumlu Razer Ornata Chroma V2, güncellenmiş renk şemaları ve seçeneklerin yanı sıra ihtiyaç duyabileceğiniz tüm özellikleri uygun fiyatla sunar.

Razer Ornata Chroma V2

Razer Ornata Chroma V2 Sade Tasarımı

Razer Ornata Chroma V2; dokulu siyah plastik kaplamalı, klasik görünümlü, tabanında genişleyen açılı bir çerçeveye sahip, tam boyutlu bir klavyedir. Selefine göre sunduğu en büyük güncellemesi, sayısal tuş takımının üzerinde bulunan, ses veya parlaklık için kullanılabilen özel medya tuşlarıdır. Klavyenin sağ üst köşesinde özel medya tuşlarının yanı sıra ses tekerleği bulunur.

Bu tekerleğin kendine özel dokusu sayesinde ses seviyesini ayarlarken iyi hissettirir. Klavyeye manyetik olarak bağlanan bilek desteği, modele daha lüks bir görünüm kazandırır. Ortasında kabartmalı bir Razer logosu bulunur, bilek desteği dolgundur ve suni deri kaplaması rahattır. Razer Ornata V2, alt tarafında, onu 6 veya 9 derecelik açıyla ayarlamanıza izin veren açılır kapanır ayaklara sahiptir.

Razer Ornata Chroma V2, örgülü kablosunu ortadan veya her iki taraftan da yönlendirmenizi sağlayan üç kanalı sayesinde kurulumunuz için en uygun pozisyonu seçmenize olanak tanır. Kablosu, yaklaşık yaklaşık 210 cm uzunluğuyla masa üstünde kullanmak için yeterlidir. Desteksiz 18,2x6x1,3 inç ve 915 g; bilek desteğiyle birlikte 18,2x8,8x1,3 inç ve 1215 g Razer Ornata V2 klavye, fişe takıldığında aydınlatması çalışır.

Sade tasarımı RGB aydınlatmasını öne çıkarır. Razer Ornata Chroma V2 arka aydınlatması tamamen özelleştirilebilir 16,8 milyon renk seçeneği sunar. Tuş başlıkları ABS plastikten yapılmış tuş takımının kullanım ömrü 80 milyon vuruştur.

Razer Ornata Chroma V2 Genel

Razer Ornata Chroma V2 Dengeli Performansı

Razer Ornata Chroma V2 klavye, bir USB bağlantı noktasına takılır takılmaz kullanıma hazır hale gelir. Ancak, tuşları ve aydınlatmasını özelleştirmek için Razer Synapse yazılımını yüklemek isteyebilirsiniz. Tıklanabilir ses silindiri dahi yapılandırılabilir özellik taşır. Yeniden eşleme tuşlarına ek olarak makroları programlayabilir ve farklı oyunlar için birden fazla profil oluşturabilirsiniz.

Razer'ın hibrit mecha-membran tuş takımı mekanik bir klavyeyi andıran tıklama hissi ve sesinin yanı sıra iyi ayarlanmış tuş aralıklarıyla kullanışlıdır. Ornata V2 ile hem hızlı hem doğru yazmak oldukça kolaydır. Razer Ornata Chroma V2 membrane aynı zamanda N-tuş geçişine sahiptir. Bu, aynı anda birkaç tuşa birden basıyor olsanız bile her tuş vuruşunu algıladığı anlamına gelir.

Tuş başlıkları pürüzsüz, hoş ve yumuşak dokunuşlu kaplamaya sahiptir. Razer Ornata Chroma V2 membrane yapısı, hem ofis işlerinizde hem oyun klavyesi olarak çok yönlü ve yeterli performans sunar. Razer Ornata Chroma V2, mekanik ile membran klavye arasında geçiş yapmakta tereddüt eden ve sessiz yazmak isteyen kullanıcılar için mekanik klavyelere doğru güvenli bir ilk adımı oluşturabilir.

Razer Ornata Chroma V2 manyetik olarak eklenip çıkarılabilir bilek desteğini kullanma kararını alışkanlıklarınıza bağlı olarak değiştirebilirsiniz. Aydınlatma ayarları ve medya kontrolleri, özellikle tek tıkla sessize almaya imkanı sunan ses ayar düğmesi kullanışlıdır. Razer Ornata Chroma V2, uzun süreli kullanım için duyarlı ve dayanıklıdır.

Razer Ornata Chroma V2, mevcut hibrit klavye teknolojisine ekstra yetenekler ve klavye geneline çeşitli küçük iyileştirmeler ekler. Capslock, oyun modu gibi tuşlar için LED göstergeleri, web gezinme tuşları ile imleç okları arasındaki boşluğa taşıyarak kullanıcı deneyimini geliştirir. Q dizilimli Razer Ornata Chroma V2 mecha-membran tuşları, tatmin edici tıklama sesi çıkarmanın yanı sıra normalde membran tuşlarına bastığınızda bulacağınız yumuşaklığın bir kısmını ortadan kaldırır.

Razer Ornata Chroma V2 membrane RGB klavye aynı zamanda, mekanik tuşlar gibi hissettirmez. Tuş takımının mecha-membrane hibrit teknolojisi, tuşların vuruşu yaptıktan sonra aktif olarak parmaklarınıza geri dönmesini sağlayarak geri itme duygusu oluşturur. Razer Ornata Chroma V2 kablolu klavyenin performansını arttıran en temel yükseltmesi, küçük dijital ses silindiri de dahil olmak üzere klavyenin sağ üst köşesine yerleştirilmiş yeniden eşlenebilir özellikteki özel medya kontrolleridir.

Sağ üst köşedeki silindir, herhangi bir mouse’un üzerinde bulunan kaydırma tekerleği işlevselliğinin çoğunu sunan bir fonksiyon tuşu gibi çalışır. Varsayılan olarak sessize alma düğmesi olarak çalışan silindir tıklanabilir özellik taşır. Yukarı kaydırma, aşağı kaydırma ile tıklamayı içeren üç hareketi de özelleştirilebilir. Razer Ornata Chroma V2 kontrollerinin yüksek seviyedeki kişiselleştirilebilirliği, klavyenin çok yönlü kullanımını ve performansını artırmada etkili olur. Razer Ornata Chroma V2, oyun ile ofis işleri için gerekli özellikleri iyi dengeleyen, düzenli kullanma uygun bir performans sergiler.

Razer Ornata Chroma V2 Çapraz

Razer Ornata Chroma V2 ile Razer Ornata V3 Karşılaştırması

Razer Ornata V3, Razer Ornata V2'nin halefidir. Ancak V3, V2'den daha az sayıda özellik sunar. Razer Ornata Chroma V2, yumuşak bilek desteğiyle tasarlanırken, V3'te yumuşak dokunuşlu kaplamaya sahip oldukça sert bir plastik yer alır. V2, her tuş için özelleştirilebilen tam RGB arka aydınlatma sunarken, V3 yalnızca on RGB bölgesi içerir. Bununla birlikte, iki klavye oldukça benzer şekilde çalışır. Hangisinin size daha uygun olduğuna ekstra özelliklerini göz önünde tutarak karar verebilirsiniz.

Razer Ornata Chroma V2 Klavye

Razer Ornata Chroma V2 Avantajları ve Dezavantajları

Hem mekanik bir klavyenin tıkırtı sesini hem de membran tuşların yumuşak hissini arıyorsanız Ornata Chroma V2 sizin için ideal kombinasyonu sunabilir. Razer, oyun klavyesine tamamen özelleştirilebilir arka aydınlatma, manyetik dolgulu suni deri bilek desteği, ses ayarlı özel medya kontrolleri gibi birçok gelişmiş özellik eklemeyi başarır. Razer Synapse uyumu, N-tuş geçişi, temel giriş için Xbox One uyumu da klavyenin avantajlı diğer özellikleridir. Razer Ornata Chroma V2 membrane RGB klavye ayrıca şu artılara sahiptir:

  • Özel medya tuşları, medya yönetimini daha kolay gerçekleştirmeye imkân verir.
  • Razer Ornata Chroma V2, kaliteli görünümünün yanı sıra hafif yapıdadır.
  • Membran ile mekanik sistemi birleştiren çok yönlü bir teknolojiye sahiptir.
  • Manyetik olarak eklenebilen rahat bilek desteği klavyenin ergonomisini geliştirir.
  • Tuş dokunuşunun yumuşak olması yazarken iyi hissettirir.
  • Razer Ornata Chroma V2 sessiz çalışır.

Klavyenin dezavantaj olarak değendirilebilecek özellikleri ise şöyle sıralanabilir:

  • Enter tuşunun küçük olması bazı kullanıcılar için dezavantaj olarak kabul edilebilir.
  • Razer Ornata Chroma V2 RGB renkleri çok canlı değildir.

Razer Synapse yazılımı hem klavye ayarlarını özelleştirmeye izin vererek hem de geniş bir önceden seçili hazır efekt yelpazesiyle mükemmel bir ayar seti sunar. Ornata Chroma ailesinin güncellenen bir üyesi olan V2 serisinin mecha-membrane switch sistemi, mekanik ve membran modellerin en iyi özelliklerini bir araya getirir.

Razer Ornata Chroma V2 Tuş Takımı

Razer Ornata Chroma V2 Membrane Switch Kablolu Oyuncu Klavyesi Fiyat Analizi

Razer Ornata Chroma V2 Membrane Switch Kablolu Oyuncu Klavyesi son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Razer Ornata Chroma V2 Membrane Switch Kablolu Oyuncu Klavyesi Özellikleri

Arayüz:   USB
Tuş Dizilimi:   Q
Bağlantı:   Kablolu
Türü:   Mekanik
Bilek Destekli:
Capslock Işığı:
Tuş Ömrü:   80 Milyon
Switch Türü:   Mecha-Membrane
Fonksiyon Tuşlu:
Gaming Oyuncu:
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
5.02 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Razer Ornata Chroma V2 Membrane Switch Kablolu Oyuncu Klavyesi Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Razer Ornata Chroma V2 Membrane Switch Kablolu Oyuncu Klavyesi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Razer Ornata Chroma V2 Membrane Switch Kablolu Oyuncu KlavyesiRazer Cynosa V2 Kablolu Oyuncu KlavyesiRazer BlackWidow V3 Green Switch Kablolu Mekanik Oyuncu KlavyesiRazer Ornata Chroma V3 Membrane Switch Kablolu Oyuncu Klavyesi
 Razer Ornata Chroma V2 Membrane Switch Kablolu Oyuncu KlavyesiRazer Cynosa V2 Kablolu Oyuncu KlavyesiRazer BlackWidow V3 Green Switch Kablolu Mekanik Oyuncu KlavyesiRazer Ornata Chroma V3 Membrane Switch Kablolu Oyuncu Klavyesi
Fiyat 1.552,28 TL
4 satıcı
799,00 TL
18 satıcı
2.048,48 TL
48 satıcı
1.288,56 TL
16 satıcı
Popülerlik6. Popüler Razer Klavye4. Popüler Razer Klavye1. Popüler Razer Klavye5. Popüler Razer Klavye
Ortalama Puan2 yorum--
ArayüzUSBUSBUSBUSB
Işıklı--VarVar
Tuş DizilimiQQQQ
BağlantıKabloluKabloluKabloluKablolu
TürüMekanik-Mekanik-
Multimedya Tuşlu--Var-
Bilek DestekliVar-VarVar
Capslock IşığıVar-VarVar
Genişlik--225.1 mm-
Tuş Ömrü80 Milyon-80 Milyon-
Ağırlık--1244 gr-
Switch TürüMecha-Membrane-GreenMecha-Membrane
Fonksiyon TuşluVar-Var-
OyuncuVarVarVarVar
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı