SteelSeries

SteelSeries Apex 5 Hibrit RGB Kablolu Blue Switch Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi

SteelSeries Apex 5 Hibrit RGB Kablolu Blue Switch Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi

18 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

3.199,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 6 dakika önce Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Stokta Yarın kargoda Satıcı: Media Markt9,1 665 Yorum
Yorumları oku

Ürün Özellikleri: USB, Işıklı, Q, Kablolu, Mekanik, Multimedya Tuşlu, Bilek Destekli, Numpadsiz... Devamını gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz SteelSeries Apex 5 Hibrit RGB Kablolu Blue Switch Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi Fiyatları

Piyasa fiyatları (5)

Tüm fiyatlar (14)

Yenilenmiş ve İkinci El SteelSeries Apex 5 Hibrit RGB Kablolu Blue Switch Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi Fiyatları

Bu ürün ile en çok birlikte alınan: SteelSeries Rival 600 RGB Kablolu Optik Oyuncu Mouse
SteelSeries Apex 5 Hibrit RGB Kablolu Blue Switch Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi+SteelSeries Rival 600 RGB Kablolu Optik Oyuncu Mouse
Amazon Türkiye 4.598,99 TL Ücretsiz kargo Birlikte GörMedia Markt 4.698,00 TL Ücretsiz kargo Birlikte GörPttavm 4.890,60 TL Ücretsiz kargo Birlikte Gör
En Popüler SteelSeries Klavyeler
Benzer Ürünler

SteelSeries Apex 5

Oyun tutkunları için tasarlanmış olan SteelSeries Apex 5, tuş diziliminden RGB LED aydınlatmasına kadar tüm detaylarıyla profesyonel bir oyun klavyesidir. Tüm detaylarıyla oyun sırasında rahatlık kullanım ve hızlı tepki verme avantajları sunan SteelSeries Apex 5 gaming klavye, 20 milyon tıklama ömrüne sahip tuşlarıyla fark yaratır.

Kullanıcıların ürünle ilgili en çok merak ettiği “Apex 5 mekanik mi?” sorusuna mekanik blue switchlerle yanıt verilebilir. Söz konusu blue switchler sayesinde tamamen mekanik bir klavye olan SteelSeries Apex 5, oyun sırasında adrenalini artıran tuş sesleriyle benzerlerinden ayrılır.

Her basışta daktilo benzeri ses çıkaran SteelSeries Apex 5 mekanik klavye tuşları, dokunsal tıklama etkisiyle oldukça tatmin edicidir. E-spor karşılaşmalarında kullanılabilecek kadar nitelikli olan SteelSeries Apex 5, üzerindeki akıllı OLED ekran ile fark yaratır.

Bu ekran sayesinde farklı profiller oluşturup yönetmek mümkündür. Ekran sosyal medya platformlarından gelen mesajları ve oyun bilgilerini görüntülemenin yanı sıra kullanıcıların favori giflerine ulaşmanın pratik yolunu sunar.

Uçak sınıfı alüminyumdan üretilen kasası sayesinde en zorlu koşullara dahi dayanıklı olan başarılı ürün, ayarlanabilir RGB aydınlatması, manyetik bilek desteği, multimedya tuşları ve şık tasarımıyla bir oyun klavyesinden beklenenden çok daha fazlasını sunar. Siz de bu tarz bir aksesuara ihtiyaç duyuyorsanız, SteelSeries Apex 5 modelini tercih edebilirsiniz.

SteelSeries Apex 5 Üstten Görünüm

Gerçek Mekanik SteelSeries Apex 5 Klavye

Programlanabilme özelliğiyle yazılım kullanmadan 5 farklı kullanıcı profili oluşturma imkânı sunan SteelSeries Apex 5 hibrit mekanik gaming klavye, eşsiz bir deneyim yaşatır. Oyun içi tuşlara görev atama olanağı tanıyan SteelSeries Apex 5 klavye sayesinde ultra hızlı aksiyon almak mümkündür.

Tamamen kişiselleştirilebilir kullanımıyla dikkat çeken SteelSeries Apex 5, kullanıcıların arkadaşlarına tek tuşla komik gifler göndermesini sağlayabilecek kadar pratiktir. Yapışkan tuşlar sorununu ortadan kaldıran özel tasarım sayesinde oyun sırasında aynı anda birden fazla tuşa basılsa dahi, tüm tepkiler tam zamanında iletilir.

Dolayısıyla SteelSeries Apex 5 sayesinde reaksiyon atlama sorunu yaşanmaz. Bu da SteelSeries Apex 5 modelini online oyun turnuvaları için ideal ekipmanlardan biri haline getirir. Blue hibrit mekanik switch olarak adlandırılan mekanik mavi anahtarların yer aldığı SteelSeries Apex 5 ürününde, her tuş kendi yaylı mekanizmasına sahiptir.

Bu da dokunsal açıdan duyarlı ve ekstra hızlı kullanım sağlar. Çünkü kullanıcı tuşa bastığında alttaki yay devreye girer ve tuşu çok hızlı şekilde geri iter. Gerçekten mekanik olan Apex 5, oyun süreçlerinin ve yazma aktivitelerinin daha sürükleyici olmasını sağlar.

Omniswitch teknolojisinin de yer aldığı SteelSeries Apex 5 blue switch klavyede bazı tuşlar manyetik tıklama mekanizmasına sahiptir. Böylece kullanıcının tuşa ne kadar süreyle bastığı otomatik olarak algılanır ve oyuna iletilir. Öte yandan SteelSeries Apex 5 red switch anahtarlara sahip olmadığı için tamamen sessiz kullanım söz konusu değildir.

RGB Aydınlatmalı SteelSeries Apex 5 Tasarımı

Tamamen kullanıcı konforu gözetilerek tasarlanan Apex 5 SteelSeries, uzun kullanımlarda rahatsızlık ve bilek ağrısını önlemek amacıyla manyetik/mıknatıslı desteğe sahiptir. Tuş diziliminden pürüzsüz kaplamasına kadar rahatlık sunan SteelSeries Apex 5 Türkçe RGB mekanik gaming klavye, uçak sınıfı alüminyum alaşım kasası ile oldukça dayanıklıdır.

Üst kısımda yer alan OLED ekran, hem çok yönlü hem de kişiselleştirilebilir kullanımı desteklerken eşsiz SteelSeries Apex 5 modelindeki RGB LED aydınlatma teknolojisi, her tuşun bağımsız olarak aydınlatılmasını sağlar.

Dolayısıyla kullanıcı tuşlara dilediği gibi renk tonlar atayabilir, oyunda kolaylık sağlaması amacıyla bazı tuş gruplarının aynı renk ışık yaymasını sağlayabilir. SteelSeries Apex 5 inceleme ve kullanıcı değerlendirmelerinde övgüyle söz edilen RGB aydınlatma markanın diğer ekipmanları ile otomatik olarak senkronize olabilecek yapıdadır.

SteelSeries Apex 5 yorum ve değerlendirmelerinde reaktif yazma efektlerinden de söz edilir. Efektler basılan tuşların ayarlanan renklerde ışıldamasını sağlar. Hem eğlenceli hem de hızlı kullanım sunan başarılı ekipman, 20 milyon tıklama ömrü ile uzun kullanımı destekler.

Dolayısıyla kullanıcılar ekipmanları için endişelenmeden sadece oyunlarına odaklanabilir. Aralarında tıklanabilen metal silindirin de yer aldığı özel multimedya tuşlarıyla benzerlerinden ayrılan SteelSeries Apex 5 sayesinde geri sarma, atlama, durdurma, yeniden başlatma gibi multimedya ayarlarının tamamını tek tuşla yapmak mümkündür. Tüm bunların yanı sıra 180 cm kablo uzunluğu ile dikkat çeken SteelSeries Apex 5, kullanıcıların hareketlerini kısıtlamadan kesintisiz kullanım olanağı tanır.

SteelSeries Apex 5 Çapraz Görünüm

SteelSeries Apex 5 ile SteelSeries Apex 3 Arasındaki Farklar

Geliştirdiği oyuncu ekipmanları ile tanınan başarılı markanın SteelSeries Apex 5 ve SteelSeries Apex 3 modelleri genel olarak hızlı ve konforlu kullanım sunsa da bazı farklılıklar bulunur. Örneğin, SteelSeries Apex 5 su korumasına sahip değilken SteelSeries Apex modeli IP32 su korumasına sahiptir.

SteelSeries Apex 5 mekanik tuşları sayesinde sesli kullanım sağlar. Apex 3 ise tamamen sessizdir. Ayrıca Apex 5 modelinde her tuş için özelleştirilebilir RGB aydınlatma söz konusuyken Apex 3’te özelleştirilebilen 10 farklı aydınlatma bölgesi vardır.

SteelSeries Apex 5 Artı ve Eksi Yönleri

E-sporcuların ihtiyaç ve beklentileri dikkate alınarak geliştirilen SteelSeries Apex 5 Türkçe hibrit mekanik oyuncu klavyesi, kendi segmentinin en iyi ürünleri arasındadır. Ancak her teknoloji ürününde olduğu gibi Apex 5 klavye modelinin de eksi yönleri vardır. Ürünü satın almayı düşünen kullanıcıların merak ettiği “SteelSeries Apex 5 alınır mı?” ve “Sadece oyun için Apex 5 alınır mı?” soruların da yanıtı olan artı ve eksi yönler şunlardır:

  • Gerçek manyetik blue switch mekanizmasıyla eşsiz bir dokunma hissi oluşturur. Üstelik çok sayıda tuşa aynı anda basılsa dahi doğru tepkileri iletir.
  • SteelSeries Apex 5 benzersiz multimedya tuşlarına sahiptir. Tuşlar, pek çok açıdan eğlenceli ve pratik kullanımı destekler.
  • Farklı oyunlarda kullanılması için 5 farklı profil oluşturma olanağı tanır. Ayrıca tuşlara oyun içi görev atama fırsatı sunar.
  • Her tuş için ayrı olarak programlanabilir aydınlatmaya sahiptir. Bu sayede sayısız aydınlatma seçeneği sunulur.
  • Üzerinde yer alan mini OLED ekran sayesinde SteelSeries Apex 5 klavye üzerinden ekrana başkadan Discort mesajlarını görüntülemek ve daha pek çok yapmak mümkündür.
  • Manyetik bilek desteğiyle saatler süren oyun seanslarında konfor sunar. Bilek ağrılarını önlemeye yardımcı olur.
  • SteelSeries Apex 5 red switches tuşlara sahip olmadığından tamamen tamamen sessiz bir kullanımı tercih edenler için uygun değildir.
  • Apex 5 inceleme ve test kullanımlarında da belirtildiği gibi kablosuz kullanım özelliği yoktur. Ancak uzun kablosuyla konforlu kullanım avantajı sunar.
SteelSeries Apex 5 Yandan Görünüm

SteelSeries Apex 5 Fiyatları

Başta profesyonel oyuncu olmak üzere yazarlardan içerik üreticilere, video editörlerinden yazılımcılara kadar oldukça geniş bir kullanıcı kitlesine uygun olan SteelSeries Apex 5, pek çok açıdan benzersizdir.

Yeni nesil teknolojilerle desteklenen eğlenceli tasarımıyla eşsiz bir kullanım deneyimi sunan SteelSeries Apex 5, özellikle oyunlarda kullanıcıların ekstra hızlı olmasını destekler. Hayati öneme sahip turnuvalarda hazır profiller sayesinde tam zamanında doğru tuşlara basma olanağı tanıyan SteelSeries Apex 5 Türkçe harflerin yer aldığı tuşlara sahip olmasıyla da fark yaratır.

Kendi segmentinin özel ürünleri arasında yer alan SteelSeries Apex 5, özel fiyatlandırmayla kullanıcılara sunulur. Ancak başarılı ekipmanın sahip olduğu teknolojiler ve oyunculara sağladığı avantajlar dikkate alındığında SteelSeries Apex 5 fiyatının uygun olduğu söylenebilir.

Apex 5 klavye fiyat seçenekleri genel olarak ulaşılabilir düzeydedir. Bununla birlikte dönem dönem yapılan kampanyalar ve indirim fırsatları kapsamında SteelSeries Apex 5 en ucuz fiyatlarla satışa sunulur.

Öte yandan online satış seçeneklerinin çok olması da ürünün farklı fiyatlarla kullanıcılara sunulmasını sağlar. Dolayısıyla satın almadan önce SteelSeries Apex 5 en pahalı ve Apex 5 en ucuz fiyat seçeneklerinin karşılaştırılması önerilir.

Siz de ultra konforlu ve hızlı bir oyuncu klavyesine sahip olmak istiyorsanız SteelSeries Apex 5 Hybrid Blue Türkçe RGB mekanik gaming klavye modelini tercih edebilirsiniz.

SteelSeries Apex 5 Hibrit RGB Kablolu Blue Switch Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi Fiyat Analizi

SteelSeries Apex 5 Hibrit RGB Kablolu Blue Switch Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi son 6 aylık fiyat değişim grafiği

SteelSeries Apex 5 Hibrit RGB Kablolu Blue Switch Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi Özellikleri

Arayüz:   USB
Işıklı:
Tuş Dizilimi:   Q
Bağlantı:   Kablolu
Türü:   Mekanik
Multimedya Tuşlu:
Bilek Destekli:
Numpadsiz:
Genişlik:   442 mm
Tuş Ömrü:   20 Milyon
Derinlik:   139 mm
Switch Türü:   Blue
Fonksiyon Tuşlu:
RGB:
Oyuncu:
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler

Bilek Destekli Klavye Kablolu Klavye Blue Switch Klavye Oyuncu Klavyesi Işıklı Klavye Mekanik Klavye USB Klavye Q Klavye Numpadsiz Klavye RGB Klavye

Ortalama Puan
4.2 5 kişi oyladı
Ürüne puan ver

SteelSeries Apex 5 Hibrit RGB Kablolu Blue Switch Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

SteelSeries Apex 5 Hibrit RGB Kablolu Blue Switch Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 SteelSeries Apex 5 Hibrit RGB Kablolu Blue Switch Kablolu Mekanik Oyuncu KlavyesiSteelSeries Apex 7 Red Switch Kablolu Mekanik Oyuncu KlavyesiLogitech G513 CARBON RGB Blue Switch Kablolu Mekanik Oyuncu KlavyesiSteelSeries Apex 3 IP32 RGB Kablolu Oyuncu Klavyesi
 SteelSeries Apex 5 Hibrit RGB Kablolu Blue Switch Kablolu Mekanik Oyuncu KlavyesiSteelSeries Apex 7 Red Switch Kablolu Mekanik Oyuncu KlavyesiLogitech G513 CARBON RGB Blue Switch Kablolu Mekanik Oyuncu KlavyesiSteelSeries Apex 3 IP32 RGB Kablolu Oyuncu Klavyesi
Fiyat 3.199,00 TL
18 satıcı
4.610,98 TL
12 satıcı
3.599,00 TL
8 satıcı
2.189,20 TL
13 satıcı
Popülerlik3. Popüler SteelSeries Klavye8. Popüler SteelSeries Klavye8. Popüler Logitech Klavye4. Popüler SteelSeries Klavye
Ortalama Puan2 yorum4 yorum3 yorum
ArayüzUSBUSBUSBUSB
IşıklıVarVarVarVar
Tuş DizilimiQQQQ
BağlantıKabloluKabloluKabloluKablolu
TürüMekanikMekanikMekanik-
Multimedya TuşluVarVar-Var
Bilek DestekliVarVarVarVar
Capslock Işığı--VarVar
NumpadsizVar---
Genişlik442 mm403.3 mm455 mm444.7 mm
Tuş Ömrü20 Milyon50 Milyon70 Milyon20 Milyon
Ağırlık-950 gr1105 gr807 gr
Kablo Uzunluğu--1.80 m-
Yükseklik-17.2 mm32 mm-
Derinlik139 mm139.2 mm132 mm151 mm
Switch TürüBlueRedBlue-
Fonksiyon TuşluVarVarVarVar
RGBVar-VarVar
OyuncuVar-VarVar
Oyuncu-Var--
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı