SteelSeries

SteelSeries Apex Pro UK  Omni Switch Mekanik Oyuncu Klavyesi

SteelSeries Apex Pro UK  Omni Switch Mekanik Oyuncu Klavyesi

10 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

3.745,25 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 8 dakika önce

, peşin fiyatına 3 taksit

StoktaSatıcı: Amazon Türkiye

Ürün Özellikleri: USB, Işıklı, Q, Kablolu, Mekanik, Gaming Oyuncu, Bilek Destekli, Capslock Işığı... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz SteelSeries Apex Pro UK  Omni Switch Mekanik Oyuncu Klavyesi Fiyatları

Piyasa fiyatları (3)

Tüm fiyatlar (10)

En Popüler SteelSeries Klavyeler

Steelseries Apex Pro

Bilgisayar oyunlarıyla zaman geçirmeyi seven ve oyun performansını artırmak isteyen kişiler için geliştirilen Steelseries Apex Pro, uzun süreli kullanıma uygun tasarımıyla beklentilerinizi karşılar.

Kendinize göre kişiselleştirebileceğiniz özellikleriyle içinizdeki yeteneği ortaya çıkarabilmenize ve kendinizi daha fazla geliştirebilmenize yardımcı olur. Oyun tutkunlarının oyun oynarken yaşadıkları süreçler göz önünde bulundurularak üretilen Steelseries Apex Pro, tuş hissiyatı sayesinde rakiplerinizle mücadele ederken daha rahat hissedebilmenizi sağlar.

Hızlı tepki süresi, dikkat dağıtmayan özel aydınlatma sistemi, ayarlanabilir mekanik anahtarı klavyeyinin öne çıkan fonksiyonları arasında yer alır. 104 tuşa sahip olan Steelseries Apex Pro klavye; aksiyon, MMO, MOBA, FPS, strateji, yarış dahil pek çok oyunda istediğiniz performansa ulaşabilmenize yardımcı olur.

Ekipmanın dikkat çeken bir diğer özelliği ise uçak sınıfı alüminyum alaşımdan geliştirilen kasa tasarımıdır. Ömür boyu kırılmaz bir yapıda üretilen çerçeve, klavyeyi en gözde bilgisayar ekipmanınız haline getirir.

Çizilme, aşınma, renk bozukluğu gibi problemlere de dayanıklı formuyla kullanım konforunuzu korur. Her tuş için dinamik RGB aydınlatma sunan Steelseries Apex Pro gaming keyboard, hız ve performans odaklı geliştirilir.

Tepkili yazı efektleri ve milyonlarca renk seçeneği ile klavyenizi kendi tarzınıza göre tasarlayabilme imkânı verir. Ayrıca mouse ve kulaklık gibi diğer SteelSeries ürünleriniz ile senkronize edebileceğiniz Apex Pro klavye hem yeteneklerinizi hem de bilgisayarınızı en iyi şekilde kullanabilme olanağı tanır.

Steelseries Apex Pro Genel Görünüm

Ayarlanabilir Mekanik Anahtarlarıyla Dikkat Çeken Steelseries Apex Pro

Ayarlanabilir OmniPoint mekanik anahtarlara sahip olan Steelseries Apex Pro klavye, sesi ve basış hissi ile oyun oynarken istediğiniz performansa ulaşabilmenizi kolaylaştırır. Klasik mekanik tuşlara oranla 5 kat hızlı etkinleştirme ve 8 kat hızlı tepkime süresi ile rakiplerinizle daha rahat mücadele edebilmenize olanak tanır.

100 milyon tıklamaya dirençli Steelseries Apex Pro Switchleri, kaliteli temas noktalarıyla birlikte uzun süre oyun oynarken bile verimliliğinizi korur. Çift basmalara karşı geliştirilen anahtarlar, oyun oynamanın yanı sıra yazı yazarken de hata yapmanızın önüne geçer.

Apex Pro mekanik klavye, alanında uzman tasarımcılar tarafından milimetrik olarak tasarlanan tuş aralıkları ile de beklentilerinize cevap verir. Steelseries Apex Pro, oyunlarınızı doğru ve hatasız tamamlayabilmenize yardım ederek daha eğlenceli vakit geçirebilmenizi sağlar.

Her tuş için hassasiyet ayarı yapabilme imkânı tanıyan Steelseries Apex Pro mekanik oyuncu klavyesi, hareket odaklı simülasyon oyunlarında da işinizi kolaylaştırır. W, A, S, D tuşlarını en iyi şekilde kullanabilmenizi sağlayan Steelseries Apex Pro, salise farkıyla rekabetçi maçlarda öne geçebilmenize yardımcı olur.

Yumuşak tuş tasarımı, rekabetçi yeteneklerinizi geliştirirken, Discord veya Twitch sohbetti üzerinden muhabbet ederken ya da e-posta yazarken yüksek verimlilik vadeder. Aksiyon oyunlarında karakterinizi istediğiniz gibi kontrol edebilmenizi sağlayan Steelseries Apex Pro klavye, futbol ve basketbol gibi oyunlarda da iyi bir çalım atabilme ya da smaç basabilme olanağı tanır.

Steelseries Apex Pro Masadan Görünüm

OLED Akıllı Ekranıyla Steelseries Apex Pro

Profesyonel ve hobi amaçlı bilgisayar oyununu oynayan kullanıcıların merak ettiği sorular arasında “Apex Pro alınır mı?” sorusu yer alır. Steelseries Apex Pro hem tasarımı hem de özellikleriyle oyunlarda yeteneğinizi en iyi şekilde yansıtabilmenize olanak tanır.

Klavyenin sağ üst köşesine yerleştirilen akıllı OLED ekranıyla deneyiminizi farklı bir noktaya taşır, verimliliğinizi artırır. Oyun esnasında profil değiştirme bilgilerini ve yeni güncellemeleri anında görebilme imkânı veren OLED akıllı ekranlı Steelseries Apex Pro, oyundan Alt-Tab ile çıkmadan pek çok detayı takip edebilmenizi sağlar.

Özel olarak ayarladığınız makroları da pratik bir şekilde kontrol edebilme olanağı tanır, ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgilere kolayca erişebilme fırsatı sunar. Ayrıca CS:GO, DOTA 2, Discord gibi çeşitli oyun ve uygulamalarla entegre edebileceğiniz OLED akıllı ekran, oyun içindeki KDA değerinizi ya da uygulama üzerinden konuşan kişiyi klavyeniz üzerinden takip edebilme olanağı tanır.

Steelseries Apex Pro Türkçe ve İngilizce tuş takımı ile kullanabileceğiniz tasarımıyla beklentilerinize cevap verir. Tek hamlede çıkarabileceğiniz tuşlara sahip olan Steelseries Apex Pro TR ve ENG klavye tuş takımlarının yanı sıra farklı renklerde ve desenlerde üretilen tuş takımlarıyla da kişiselleştirilebilir.

Çıkarıp takılabilir tuş tasarımı ayrıca bakım işlemlerini daha rahat yapabilmenizi sağlar. Apex Pro Steelseries tarafından özel olarak geliştirilen manyetik bilek desteği ile oyun oynarken ya da yazı yazarken konforunuzu artırır. Yumuşak yüzeyiyle tam avuç içi desteği sunan bileklik desteği, kolaylıkla takıp çıkarabileceğiniz bir yapıya sahiptir.

Steelseries Apex Pro Detay Görünüm

Artı ve Eksi Özellikleriyle Steelseries Apex Pro

Özenle geliştirilen fonksiyonlarıyla üstün bir performans sergileyen Steelseries Apex Pro, öne çıkan artı ve eksi özellikleriyle dikkatleri üzerine çeker. Steelseries Apex Pro klavyenin artı yönleri bu şekildedir:

  • 3 yollu kablo rotasına sahip olan Steelseries Apex Pro klavye, kablonun gerilmesini ve dolaşmasını engeller, masanın düzenli kalmasını sağlar.
  • İstediğiniz gibi özelleştirebileceğiniz dinamik RGB ışıklandırma sistemiyle dikkat çeken Steelseries Apex Pro, ışığın yetersiz olduğu zamanlarda oyun oynarken ya da yazı yazarken işleri kolaylaştırır.
  • Tekerlekli multimedya tuşu, ses ayarının yanı sıra parlaklık, geri sarma, durdurma gibi pek çok işlemi pratik bir şekilde yapılabilmesine olanak tanır.
  • OLED akıllı ekranı, birçok oyunu ve uygulamayı verimli kullanabilmeyi sağlar, oyuna ya da işe daha iyi odaklanabilmeye yardımcı olur.
  • Hızlı etkinleştirme ve tepki süresine sahip olan OmniPoint anahtarları, özellikle e-spor müsabakalarında yetenekleri en iyi şekilde kullanabilmeye olanak tanır.
  • Steelseries Apex Pro klavyenin ayarlanabilir mekanik anahtarlar; MOBA, MMO, FPS gibi yetenek odaklı oyunlarda tepki verme hızınızı artırır.

Steelseries Apex Pro klavye modelinin eksi yönleri ise şunlardır:

  • Örgüsüz kablo tasarımı, kırılma ve ezilme gibi problemlere karşılaşılmasına neden olabileceği dezavantajlı bir kullanım sunar.
  • Steelseries Apex Pro klavyenin su geçirmez bir yapıda tasarlanmaması kullanıcı yorumlarında öne çıkan olumsuz özellikler arasında yer alır.
  • Apex Pro Türkçe Q klavye dizilimi, F klavye ile çalışan kişiler tarafından eleştirilir.
Steelseries Apex Pro Tuş Görünüm

Steelseries Apex Pro ile SteelSeries Apex 7 TKL Arasındaki Farklar

Steelseries Apex Pro, SteelSeries Apex 7 TKL klavyeden anahtar modeliyle ayrılır. Ayarlanabilir OmniPoint mekanik anahtarlara sahip olan Steelseries Apex Pro, kırmızı anahtarlı 7 TKL klavyeden daha hızlı bir performans sergileyerek oyun içi verimliliği artırır. Ayrıca 100 milyon tıklamaya dayanıklı tuşlara sahip olan Steelseries Apex Pro, 50 milyon tıklamaya dirençli olan SteelSeries Apex 7 TKL klavye modeline göre uzun süreli bir kullanım deneyimi sunar.

Steelseries Apex Pro Fiyat Seçenekleri

Steelseries Apex Pro fiyatı, diğer modellere göre ulaşılabilir seçenekler sunar. Özellikleriyle diğer oyuncu klavyelerinden ayrılan Apex Pro, fiyatıyla oyun tutkunları tarafından sıklıkla tercih edilir.

Fonksiyonlarına ve tasarımına göre şekillenen Apex Pro fiyatları, sunduğu alternatiflerle beklentilerinize cevap verir. Fiyat aralıkları, Steelseries Apex Pro en ucuz modele ulaşabilmenizi kolaylaştırır.

Özelleştirilebilir tuş başına hassasiyeti, hızlı yanıt özelliği, OLED akıllı ekranı ve uçak sınıfı alüminyum çerçevesi fiyatın belirlenmesinde önemli rol oynar. Her ihtiyaca uygun fiyat seçenekleri, Steelseries Apex Pro satın alırken kolaylık sağlar.

Kullanıcıların beklentileri de fiyatların şekillenmesinde etkilidir. Apex Pro en ucuz fiyata ulaşmak için indirim zamanlarını takip edebilirsiniz. Kaliteli ve dayanıklı materyallerden üretilen Steelseries Apex Pro, uzun süre yeni bir klavye almanıza gerek bırakmaz.

Bütçe dostu seçeneklere sahip olan Apex Pro klavye fiyatları, hediye olarak da ideal bir alternatiftir. Hem fonksiyonları hem de fiyatları ile kaliteli bir deneyim sunan Steelseries Apex Pro, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarla kısa süre içerisinde bağlantı kurar.

İdeal ağırlığı sayesinde farklı alanlara pratik bir şekilde taşıyabilme olanağı tanır. Siz de hızı, hassasiyeti, kontrolü, konforu bir araya getiren Steelseries Apex Pro klavye ile oyun yeteneklerinizi geliştirebilir, maksimum performansa rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

SteelSeries Apex Pro UK  Omni Switch Mekanik Oyuncu Klavyesi Fiyat Analizi

SteelSeries Apex Pro UK  Omni Switch Mekanik Oyuncu Klavyesi son 6 aylık fiyat değişim grafiği

SteelSeries Apex Pro UK  Omni Switch Mekanik Oyuncu Klavyesi Özellikleri

Arayüz:   USB
Işıklı:
Tuş Dizilimi:   Q
Bağlantı:   Kablolu
Türü:   Mekanik
Gaming Oyuncu:
Bilek Destekli:
Capslock Işığı:
Fonksiyon Tuşlu:
Multimedya Tuşlu:
Numpadsiz:
Genişlik:   436.7 mm
Tuş Ömrü:   100 Milyon
Ağırlık:   950 gr
Derinlik:   139.2 mm
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ürüne puan ver

SteelSeries Apex Pro UK  Omni Switch Mekanik Oyuncu Klavyesi Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

SteelSeries Apex Pro UK  Omni Switch Mekanik Oyuncu Klavyesi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 SteelSeries Apex Pro UK  Omni Switch Mekanik Oyuncu KlavyesiSteelSeries Apex Pro TKL RGB Kablolu İngilizce Mekanik Oyuncu KlavyesiRazer BlackWidow V3 Green Switch Kablolu Mekanik Oyuncu KlavyesiSteelSeries Apex 5 Hibrit RGB Kablolu Blue Switch Mekanik Oyuncu Klavyesi
 SteelSeries Apex Pro UK  Omni Switch Mekanik Oyuncu KlavyesiSteelSeries Apex Pro TKL RGB Kablolu İngilizce Mekanik Oyuncu KlavyesiRazer BlackWidow V3 Green Switch Kablolu Mekanik Oyuncu KlavyesiSteelSeries Apex 5 Hibrit RGB Kablolu Blue Switch Mekanik Oyuncu Klavyesi
Fiyat 3.745,25 TL
10 satıcı
3.599,00 TL
9 satıcı
1.689,00 TL
27 satıcı
1.956,83 TL
18 satıcı
Popülerlik6. Popüler SteelSeries Klavye8. Popüler SteelSeries Klavye5. Popüler Klavye7. Popüler Klavye
Ortalama Puan---
Bluetooth-YokYokYok
ArayüzUSBUSBUSBUSB
IşıklıVarVarVarVar
Tuş DizilimiQQQQ
BağlantıKabloluKabloluKabloluKablolu
Mini-YokYokYok
TürüMekanikMekanikMekanikMekanik
Touchpad-YokYokYok
Multimedya TuşluVarYokVarVar
Bilek DestekliVarYokVarVar
Capslock IşığıVarYokVarYok
NumpadsizVarYokYokVar
Genişlik436.7 mm436.7 mm225.1 mm442 mm
Pil Tipi-AA Pil--
Tuş Ömrü100 Milyon100 Milyon80 Milyon20 Milyon
Ağırlık950 gr-1244 gr-
Derinlik139.2 mm139 mm-139 mm
Switch Türü--GreenBlue
Fonksiyon TuşluVarYokVarVar
Gaming OyuncuVarVarVarVar