Oyuncu Klavyesi

Oyuncu Klavyesi Fiyatları

1.235 farklı Oyuncu Klavyesi için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • ÖzelliklerOyuncu
 • Switch TürüBlue
 • Switch TürüRed
 • TürüMekanik
 • TürüMekanik Hisli
 • BağlantıKablolu
 • BağlantıKablosuz
 • Fiyatı0 - 500 TL
 • Fiyatı500 - 750 TL
 • Tuş DizilimiQ
 • Tuş DizilimiF
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 50 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • ÖzelliklerOyuncu
Fiyatı 0 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterArayüzTuş DizilimiBağlantıTürüGenişlikPil TipiTuş ÖmrüAğırlıkKablo UzunluğuYükseklikDerinlikSwitch TürüÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (1.235)

Asus Rog Ally Gaming Laptop Oyuncu Kulaklığı Gaming Mouse Oyuncu Koltuğu Oyuncu Kasası Oyuncu Monitörü Oyuncu Masası Oyuncu Telefonu Oyuncu Mikrofonu Gaming Mouse Pad Oyuncu Direksiyonu

En Çok Karşılaştırılan Klavyeler

En Ucuz Gaming Klavye Fiyatları Akakçe'de!

Günümüzde en çok ilgi gören ve yaygınlaşmış bulunan sektörlerden bir tanesi oyun sektörü. İnsanların artan talepleri ve istekleri doğrultusunda oyun sektörüne ilgi bir hayli artmış bulunuyor. Oyun sektörüyse bu ilgiyi farklı konsept ve ürünler ile karşılamayı sürdürüyor. E-sporun hızla gelişmesi ve geniş kitlelere ulaşmış olması, markaların rekabetini kızıştırarak, yeni ürünlerini piyasaya sürebilecekleri kocaman bir pazar yaratmış oldu. Oyuncular için en önemli unsur sevdikleri ve takip ettikleri profesyonel oyuncuların paylaştıkları gaming klavye yorumları oluyor. Bunun sonucu olarak büyük markalar reklamlarının birçoğunu profesyonel oyunculara sponsorluk yaparak gerçekleştiriyorlar. Bu ürünler içerisinde en çok ilgi görenlerden bir tanesi de gaming klavye modelleri. Bilgisayar kullanıcılarının ihtiyaçları firmalar tarafından göz önünde bulundurularak farklı özellikte gaming klavye modelleri dizayn ediliyor. Klavye modelleri ve bilgisayar çevre birimleri ile birlikte gaming klavye fiyatları da her üründe olduğu gibi en avantajlı haliyle Akakçe'de sizin için sunuluyor.

En İyi Gaming Klavye Modelleri

Birçok kesimden kullanıcıya ve çeşitli ihtiyaçlara hitap eden klavye çeşitleri mevcut. Gaming klavye modelleri detaylı incelenecek olursa en kullanışlı modeller arasında Razer Huntsman Elite öne çıkıyor. Bu mekanik, kablolu oyuncu klavyesi modern teknolojisiyle çarpıcı bir tasarıma sahip. Çoğu gaming klavyede olduğu üzere klavye arkası aydınlatması ve programlanabilir tuşları ile Razer Huntsman Elite, kesinlikle en çok tercih edilen klavyelerden biri. Corsair markasına ait klavyelere bakacak olursak öne çıkanlar arasında K68 modeli görünüyor. Corsair K68 tuşları altında bulunan kauçuk katman ile hem tuş vuruşlarını sessizleştiriyor hem de klavyenize sıvı dökülmesi halinde koruma sağlıyor. Sessiz bir model olan K68, kırmızı led aydınlatmaya ve Windows tuşunu devre dışı bırakan oyun modu tuşuna sahip.
Sizlere oynadığınız oyunlar sırasında bu özellikleri sağlayan Corsair K68, 1120 gram ağırlığında. Corsair markasının öne çıkan modellerinden bir diğeri ise K63 Wireless. K63 klavyesinin bütün özelliklerine sahip olan K63 Wireless, adından da anlayacağınız üzere sizlere kablosuz olma rahatlığı sağlıyor. Üstün performansa sahip bu model, kırmızı led aydınlatmaya, dinamik parlaklığa ve programlanabilir tuşlara sahip. Logitech de bu alanda çok sevilen markalardan bir tanesi. Logitech G413'in ise güzel gözükmesi işlevselliğini engellemiyor. 1,5 mm işlem mesafesine sahip model, minimalist tasarımı ve keskin hatları ile göze oldukça hitap ediyor. Aynı zamanda 70 milyon tuş basımını garantiliyor. Kırmızı arka aydınlatması ile oyun modu tuşuna da sahip. Oyuncu ekipmanları ile öne çıkan bir diğer marka da SteelSeries.
SteelSeries Apex M750 oyuncu klavyesi, sizlere keyifli oyun oynama imkanı sunuyor, üstün kaliteden ödün vermiyor. Markanın ''tank klavye'' olarak dizayn ettiği ürün, oyun sırasındaki sert darbelerinize karşı dayanıklı olup sizlere sağlamlığı ile güven verecektir. RGB aydınlatmasında içerisindeki 16.8 milyon renk aralığından kendi göz zevkinize uyacak kombinasyonu ayarlayabilme özelliği ile ürün/fiyat performansı açısından oldukça doğru bir seçim olarak öne çıkıyor.

Gaming Klavye Yorumları

Bir ürünü satın almadan önce, ürün hakkında deneyimli kullanıcılarının ve profesyonel oyuncuların yorumlarını dikkate almak ve fiyat karşılaştırması yapmak size daha faydalı bir alışveriş deneyimi sağlıyor. Eğer profesyonel bir oyuncu olma yolundaysanız okuduğunuz yorumlar, almak istediğiniz ürün hakkındaki düşüncelerinize yön verecektir. Ürünü satın almaya karar verdiğiniz zaman gaming klavye yorumları ve en doğru fiyat karşılaştırması hakkında detaylı bilgiye akakce.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Oyuncu (Gaming) Klavye İndirim ve Kampanyaları

Oyun sektörünün çok hızlı gelişmesi ve değişmesi ürün fiyatlarını hızla değiştiriyor. Örnek olarak klavyede kullanılan piyasaya yeni çıkmış bir switch, gaming klavye fiyatı yükseltirken piyasanın kalanında da bir dalgalanma yaratıyor. Gaming klavye fiyatları ürünlerin sahip olduğu özellikler doğrultusunda artış gösteriyor. Ürünler üzerinden yapacağınız gaming klavye fiyat karşılaştırması ve takip edeceğiniz kampanyalar bütçenize en uygun ve sizin için en kullanışlı klavyeyi almanıza yardımcı oluyor.

Oyuncu (Gaming) Klavye Özellikleri

Bilgisayar oyunları gelişim gösterdikçe oyuncu sayısı da bir o kadar artıyor. Günümüzde dünyada ve ülkemizde profesyonel oyuncu sayısı artış göstermeye devam ediyor. Bununla birlikte oyunlar profesyonelleştikçe oynaması da bir o kadar zorlaşıyor. Sonuç olarak oyuncular zorlu oyunlarda performans düşüşü yaşamamak için daha profesyonel ve dinamik tasarıma sahip klavyeler kullanmayı tercih ediyor. Her kullanıcının ihtiyacına göre oyuncu (gaming) klavye özellikleri farklılık gösteriyor. Özellikleriyle orantılı olarak gaming klavye fiyatları da kendi içerisinde bir skalaya sahip. Bu klavyeler diğerlerine göre daha uzun bir kullanım ömrüne sahipler, normal klavyeler ortalama 5 milyon tuş basım ömrü garantilerken gaming klavyelerde bu sayı 40-80 milyon arası değişkenlik gösterebiliyor.
Aynı zamanda oynanan oyun sırasında cihazınıza sert davranabileceğinizden dolayı daha sağlam bir yapıya da sahipler. Ürünlerin basım hissinin ise oldukça tatmin edici olduğu kabul ediliyor. Bu ürünlerin neredeyse hepsi farklı renklerde ışıklandırmaya sahip. Oyuncu klavyelerinde asıl fark yaratan nokta, klavyenin mekanik olup olmaması gibi gözüküyor. Mekanik klavyeler, içinde barındırdığı teknoloji sayesinde oyun deneyiminizi en üst seviyeye çıkarıyor. Bunun sebebi ise tuş basımındaki hassasiyetin oyuncu performansını doğrudan etkilemesi olarak gösteriliyor. Ayrıca tuş basımı sırasında klavyeden çıkan mekanik sesin, oyuncular üzerinde önemli bir etki oluşturduğu test edildiği için mekanik klavyeler sıkça tercih edilebiliyor.
Siz de en avantajlı alışverişi, gaming (oyuncu) klavye indirim ve kampanyaları ile Akakçe'de yapabilirsiniz.