Mini Klavye

Mini Klavye Fiyatları

757 farklı Mini Klavye için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

MekanikMekanik HisliBlueRed250 - 500 TL 500 TL üstüKabloluKablosuzQFSatıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 32Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler: Mini Kaydet

Fiyatı
- 0 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 - 500 TL500 TL üstü
Markası Özellikler Arayüz Tuş Dizilimi Bağlantı Türü Genişlik Pil Tipi Tuş Ömrü Ağırlık Kablo Uzunluğu Yükseklik Derinlik Switch Türü SatıcıToplam 114 satıcı. Ürün Puanı Renk

Gaming Plus Gaming Laptop Gaming Mouse Oyuncu Koltuğu Gaming Bilgisayar Alcatel Akıllı Saat Yorum iPad 4 Fiyatları Mekanik Klavye Red Switch Klavye Kablosuz Klavye Kablosuz Gaming Klavye Logitech Oyuncu Klavye

En Çok Karşılaştırılan Klavyeler

Mini Klavye

Klavye kullanımı başta bilgisayarlar olmak üzere pek çok cihaz için büyük öneme sahiptir. Masaüstü bilgisayarların işlevlerinden tam olarak faydalanabilmek için klavye kullanımı zorunludur. Laptop gibi bilgisayar modellerinde ise dahili klavye donanımı yer alır. Bu donanımlar her ne kadar kullanışlı olsa da pek çok durumda harici modeller tercih edilebilir. Kablolu ve kablosuz olmak üzere iki farklı bağlantı seçeneği bulunan harici modellerin en önemli özelliklerinden biri de boyuttur. Kullanıcıların ihtiyaçlarına en iyi şekilde hitap eden donanım boyutu standart ya da mini klavye modelleri olabilir. Mini klavye ürünleri kullanım alanına göre ofis çalışmaları ya da oyun faaliyetleri için tercih edilebilir. Oyunculara yönelik olarak tasarlanan Türkçe mini klavye modelleri mekanik tuşları sayesinde dolgun sese sahiptir. Standart boyuttaki donanımlarla aynı özelliklere sahip olan bu modellerin tek farkı, boyutudur. Mini modellerin çerçeve boyutu küçük olduğu gibi cihaz üzerinde yer alan tuşların boyutları da standart modellerden farklı olabilir. Siz de ihtiyaçlarınıza uygun mini klavye ürünlerini incelemek için Akakçe’nin geniş ürün yelpazesini tercih edebilirsiniz.

Mini Klavye Özellikleri

Küçük boyutlara sahip mini klavye modelleri farklı özelliklere sahiptir. Ürünlerin sahip olduğu özelliklerin bir kısmı tüm cihazlar için ortak olan temel özellikler arasında gösterilebilir. Ek özellikler olarak ise harici fonksiyonlar çeşitli modellerde üstün performans elde edilmesini sağlar. Klavye türleri hakkında yeterli bilgiye sahip olmayan pek çok kullanıcı “Mini klavye nedir?” sorusunun cevabını merak edebilir. Mini klavye modellerinin sahip olduğu önemli özellikler şu şekilde sıralanabilir:

Mini klavyeler arasında bulunan belirli modeller sahip oldukları özellikler ile ön plana çıkar. Oyunculara yönelik modeller kablolu bağlantı imkanı sayesinde düşük gecikme hızı sağlar. Ofis gibi ortamlarda kullanıma yönelik olarak tasarlanan modeller için ise mini silikon klavye seçenekleri tercih edilebilir. Böylece sessiz çalışılan mekanlarda düşük ses seviyesi sayesinde kolayca çalışmalarınıza devam edebilirsiniz.

Mini Kablosuz Klavye Modelleri

Bilgisayar, akıllı telefon ve tablet gibi cihazlarda kullanılan donanımların büyük kısmında kablosuz teknolojiler yer alır. Mini klavye bileşenlerinde bulunan kablosuz bağlantı imkanı ise çalışma ortamından oyun alanlarına kadar pek çok noktada tercih edilir. Kablosuz bağlantı imkanı sunan mini klavye modelleri özgür şekilde kullanılabilir. USB ya da Bluetooth teknolojilerini kullanarak bağlantı sağlayan taşınabilir, wireless, slim, Wi-Fi, USB mini klavye çeşitleri ile son derece pratik bir kullanım imkanı elde edebilirsiniz. Mini klavye ucuz modellerden başlayarak pek çok farklı ürün seçeneği için kablosuz bağlantı imkanı bulunabilir. Mini klavye fiyatları ise ürünlerin sahip olduğu bu özelliklere göre çeşitlilik gösterir. USB teknolojisi kullanan kablosuz mini klavye modelleri hiçbir kurulum gerektirmez. Klavye için alıcı görevi gören USB parçası bilgisayara yerleştirildikten sonra kurulum otomatik olarak ve çok kısa sürede gerçekleşir. Sonraki süreçte USB her takıldığında mini klavye kullanıma hazır hale gelir. Bluetooth teknolojisi kullanan modellerde ise ilk kurulumdan sonra iki cihaz birbirini otomatik olarak tanır.

Kablolu Mini Klavye Seçenekleri

Klavye kullanımı çok uzun zamandır bilgisayarlar için büyük önem taşır. Kablosuz teknolojilerin gelişme aşamasında olduğu dönemlerde kullanılan geleneksel klavye donanımlarında kablolu ürünler sıklıkla tercih edilmiştir. Kablolu mini klavye modelleri günümüz teknolojisinde de kendine geniş bir yer bulur. Mini klavye USB kablolu modeller özellikle çok yüksek aktarım hızı sağlar. Bu durum oyuncular için büyük öneme sahiptir. Ucuz mini klavye modellerinden başlayarak pek çok model için kablolu seçenekleri bulabilirsiniz. Üstelik şık tasarım detaylarına sahip olan bu cihazlar arasında farklı renk seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Mini klavye beyaz renk seçeneğine sahip ürünler sade modelleri tercih edenler için son derece idealdir. Kablolu bağlantı imkanı sunan klavye modelleri özellikle mini gamer klavye olarak da bilinir. Kablolu cihazların sağladığı avantajlardan biri de şarj durumudur. Cihaz ile sürekli olarak kablolu bağlantı kuran bu klavye modellerinin şarj edilmesine gerek kalmaz. Böylece cihaz sürekli kullanım isteyen kişiler için son derece uygundur.

Mini Gaming Klavye

Oyun dünyasında bilgisayar performansı çok önemlidir. Bilgisayarın sağladığı performans ise bilgisayarı oluşturan bileşenlerin performansına doğrudan bağlıdır. Durum böyle olunca klavye gibi ekipmanların da oyunculara en iyi performansı sağlayabilmek için ideal seviyede olması gerekir. Mini gaming klavye modelleri pratik kullanım imkanı isteyen oyuncular için profesyonel performans sunar. Mini F, Q klavye modelleri arasından farklı tuş dizilimine sahip ürünleri tercih edebilirsiniz. En ucuz mini klavye seçeneklerini değerlendirerek oyunlarda performansınızı arttıracak modeli belirleyebilirsiniz. Mini klavye oyuncu modelleri oyun ortamlarını renklendirmek için çeşitli tasarımlara sahiptir. Renkli tuşlara ek olarak RGB aydınlatma imkanını barındıran bu modeller profesyonellerin zevklerine en iyi şekilde hitap eden ışıklı mini klavye ürünleri olarak bilinir. Oyuncu ekipmanlarının performansı kadar tasarımı da çok önemlidir. Oyunculara yönelik ekipmanlar arasında mouse pad modelleri de büyük yer tutar. İlk bakışta görünüm amacı taşıdığı düşünülen mouse pad elemanlarının oyun ve mouse performansına etkisi de son derece büyüktür. Buna ek olarak oyuncu klavye mini modelleri standart oyuncu klavyelerinde olduğu gibi mekanik tuşlar ile dolgun ses çıkarma özelliğine de sahiptir.

Mini Klavye Fiyatları

Mini klavye modellerinin sahip olduğu özellikler ve ekstra fonksiyonlar ürünlerin fiyat etiketleri üzerinde de etkilidir. Mini mekanik, Bluetooth gibi özelliklere sahip olan klavyelerin sağladığı pratik kullanım imkanı sayesinde bu cihazlar diğer seçeneklerden daha yüksek fiyat etiketlerine sahip olabilir. Mini klavye modellerinin fiyatlarını değerlendirirken standart boyutlara ve özelliklere sahip klavye fiyatları da dikkate alınabilir. Bu fiyat değerleri mini klavye modelleri arasından kullanım ihtiyaçlarına uygun bir cihaz seçerken kıyaslama noktasında avantaj sağlayabilir. Mini klavye modellerinin avantajlarını öğrenmek için tercih edilen yöntemlerden biri de kullanıcı yorumlarıdır. Kullanıcıların kısa ve uzun süreli kullanım deneyimlerini içeren yorumlar sayesinde tüm modeller için faydalı değerlendirmeler bulabilirsiniz. Birbirinden farklı özelliklere sahip mini klavye modelleri için geniş ürün yelpazesiyle Akakçe’yi tercih edebilirsiniz. Siz de beklentilerinize en uygun mini klavye modeline birbirinden farklı pek çok markanın ürünü arasından avantajlı fiyat seçenekleriyle sahip olma fırsatını sakın kaçırmayın!