Klima

Klima Fiyatları

1.669 farklı Klima için fiyatlar listeleniyor.

Enerji Tasarruflu Klimalar Enerji Tasarruflu KlimalarSalon Tipi Klimalar Salon Tipi KlimalarMobil Klimalar Mobil Klimalar
Arçelik KlimaArçelik Klima Baymak KlimaBaymak Klima Beko KlimaBeko Klima Mitsubishi KlimaMitsubishi Klima Vestel KlimaVestel Klima LG KlimaLG Klima

Fiyatı Düşen KlimalarTümü

Fiyat/Performans (F/P) Klimalar

Satıcı Marka 18.000 BTU ve civarıA++İnverterDuvar Tipi (Split)50 dBA

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Markası Kolay Sipariş Özellikler SatıcıToplam 128 satıcı. Kapasite Tipi Ses Seviyesi Enerji Sınıfı Ürün Puanı Renk
Fiyatı0 - 4.000 TL4.000 - 6.000 TL6.000 - 8.000 TL8.000 - 10.000 TL10.000 TL üstü

VantilatörYoğuşmalı KombiTermosifonSobaIsıtıcıAni Su IsıtıcıŞofbenTermostatŞömineArçelik KlimaBaymak KlimaBeko Klima

En Çok Karşılaştırılan Klimalar

En Çok İlgi Gören Klimalar

Bunlara Da Bakabilirsiniz: Isıtma Ve Soğutma, Airfel Klimalar

Klima Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Klima Seçimi Nasıl Yapılır?

Klima Sıkça Sorulan Sorular

En Ucuz Klima Fiyatları Akakçe'de!

Kaliteyi ucuza sunan akakce.com'da klima fiyatları da piyasaya oranla çok uyguna sizleri bekliyor. Cebinize dost, yüzünüzü güldüren farklı markalara ait klima fiyatı için sizlerde akakce.com'u tercih edebilir ve alışverişinizden kazançlı çıkabilirsiniz. Onlarca satıcının ürünlerini otomatik bir şekilde izleyen, aranılan ürünlerin farklı satıcıların ürün için koyduğu fiyatları listeleyen ve rahatlıkla fiyat karşılaştırması yapılabilen akakce.com kullanıcı memnuniyetine her şeyden daha fazla değer veriyor. Binlerce ürüne tek bir web sitesi üzerinden ulaşabilme fırsatı sunan akakce.com'da bulunan farklı renk ve enerji sınıfına sahip klima modelleri arasından her ihtiyaca yanıt verebilecek klimayı seçmek ise artık çok kolay.
Her modelde en uygun fiyatı sunan Akakçe'de, yerli ve köklü bir marka olan Arçelik klima modellerine göz atabilir veya en ucuz Mitsubishi klima fiyatları sayesinde bütçe dostu bir tercih yapabilirsiniz. Onlarca markayı satışa sunan akakce.com'da ürün karşılaştırması sırasında klima yorumları ve özellikleri rahatça analiz edilebilir, böylece en doğru ve bütçeye en uygun olan ürünü kolaylıkla seçebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra akakce.com zamandan da tasarruf etmenize de destek sağlar. akakce.com'da kolay teslimat seçeneği seçilerek; teslimatınızın daha hızlı bir şekilde olmasını sağlayabilirsiniz.

En İyi Klima Modelleri

Kullanıcının ihtiyacına yönelik klima modelleri akakce.com'un sunduğu onlarca marka arasından kolaylıkla bulunabilir. Öyle ki, akakce.com üzerinde Airfel, Airwell, Alarko, Altus, Arçelik, Denki, Diamond Electric, Bosch, Fujitsu, General Electric, Hotpoint, Hotpoint-Ariston, Indesit, Daikin, Daylux, Demirdöküm, Grundig, LG, Vestel, Viessmann, Baymak, Beko, Finlux, FujiPlus, Profilo, Regal, Rota Climate, Vaillant, Vessen, Skytech, Toshiba, Feders Electric, Blyss, E.C.A., Electrolux, Uğur, Midea, Mitsubishi Windsor, Rubenis, Samsung, Sigma, Panasonic ve Tronic gibi markalara ait klima modelleri satışa sunuşmaktadır.
Klimalar sadece markalarına göre değil enerji sınıflarına göre de geniş bir yelpaze altında incelenebilir. A+++, A++, A+, A, C, D, E olmak üzere yedi ayrı enerji sınıfından yakıt tasarrufu değerine göre seçim yapılabilir. Klimaların ısınma kapasitesi ve soğutma kapasitesi aynı değerde olmayabilir. Bu nedenle seçim yapılırken aktif olarak kullanılacak kapasitenin değerine dikkat edilmesi gerekir. Klima fiyat ve performans dengesi ölçülürken de bu kapasite değerlerine bakılmalıdır. Beyaz, gri, gül kurusu ve siyah renklere sahip olan klimalar her eve uyum sağlar.
Klimalarda ortam ısısını ölçen kumandalar mevcut olup uzaktan sıcaklık ayarlama konforunu sunar. Duvar tipi olan klimalar zahmetsiz bir şeklide montaj yapılır. Kurulum yapıldıktan sonra hemen kullanılabilir. Yazın en sıcak günlerinde bile kurulduğu ortamı serinletirken içerideki nemi dengede tutar. 30.000 BTU ve 9.000 BTU arasındaki kapasite değerlerine sahip olan klimalar kullanılan ortamın genişliği baz alınarak belirlenebilir. Klima seçilirken, sessiz çalışma, montaj tipi, enerji verimliliği, hava sirkülasyonu sağlaması, ferahlatması, havayı her daim taze tutması, uzaktan kumanda ile ayarlanabilirliği ve odanın her noktasına aynı derecede etki etmesi gibi etkenler dikkate alınmalıdır.

Klima Yorumları

Klima yorumları her markaya ve her ürüne göre değişkenlik gösterse de genellikle %90 oranında kullanıcı memnuniyeti mevcuttur. Kullanıcılar birebir aynı özelliklere sahip olan ürünleri karşılaştırarak seçtiklerinden dolayı üründen değil kargo sorunlarından dolayı memnuniyetsiz olmaktadır. Ürün alımı sırasında klima yorumları okunduğunda da bu açıkça gözlemlenmektedir. Kullanıcıların en çok beğendiği özellikler arasında sessiz çalışması, performansının üst düzey olması ve geniş alanlarda bile hissedilir derecede etkili olması vardır. Ayrıca akakce.com üzerinden en çok puan alan ürünlerin listesine de ulaşarak kullanıcıların memnun kaldığı ürünler listelenebilir.

BTU Nedir?

BTU, klimanın kurulacağı alanı ısıtmak ya da soğutmak için yeterli olup olmadığının formülle açıklanan halidir. BTU nedir öğrendikten sonra, BTU hesabı nasıl yapılır öğrenilmesi gerekir. BTU hesabı, oda metre karesini 2,2'ye bölünüp, 1000 ile çarpılması ile yapılır. Hesap sonucu yaklaşık soğutma ihtiyacı bulunur. Örneğin; 22 metre kare bir oda için, 22/2,2*1000= 10.000 BTU sonucu elde edilir. Yani, 12.000 BTU'luk bir klima 22 metrekare alana sahip olan bir oda için yeterlidir. Bundan hareketle ortalama metrekare değerine göre seçilebilecek BTU değerleri bir tablo ile ortaya koyulur. Tablo yaklaşık olarak, 15 metrekareye kadar 9.000 BTU, 15-25 metrekare arası 12.000 BTU, 25-35 metrekare arası 18.000 BTU ve 40-50 metrekare arası 24.000 BTU olarak çizilebilir. Bu değerler ortamdaki kişi sayısı, bölgede hakim olan iklim ve odanın güneş görme seviyesi gibi faktörlerle değişkenlik gösterir. Hesap sonrası akakce.com üzerinden en uygun olan klima modeli seçilebilir. Klimanın ısıtma ve soğutma kapasitesinin oda metrekaresine yeterliliği BTU değerlerine bakılarak öğrenilir. Klima genellikle yaz ayında soğutma için kullanılacaksa; soğutma kapasitesine, kış aylarında ısınmak için kullanılacaksa; ısıtma kapasitesine dikkat etmek gerekir. Bu değerlerin farklılığı nedeniyle sonradan mağdur olmamak adına alım aşamasında BTU değeri bir uzman yardımıyla hesaplanabilir.

Klima Kampanyaları ve İndirimleri

akakce.com üzerinden farklı garanti değerlerine, farklı fiyat ve performans ölçütlerine sahip olan klimaların kampanyalarını sürekli siteye giriş yaparak takip edebilirsiniz. Ayrıca klima kampanyaları ve indirimleri için akakce.com üzerinden bildirim oluşturabilirsiniz. Böylece size uygun olan klima çeşitlerinde kampanya ya da indirim olduğunda ilk önce siz haberdar olursunuz ve fırsatı değerlendirerek üstün performans sunan klimayı en uygun fiyata alma konforunu yaşarsınız. akakce.com binlerce farklı ürün için farklı web sitelerini tek tek gezerek fiyat listesi hazırlama ve özellik notu alma derdinden kurtararak tek sayfa üzerinden ihtiyacınız olan ürünlerin fiyat performans karşılaştırmasını yapabilirsiniz.