12000 BTU Klima

12000 BTU Klima Fiyatları

281 farklı 12000 BTU Klima için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • BTU Değeri12.000 BTU ve civarı
 • BTU Değeri18.000 BTU ve civarı
 • BTU Değeri24.000 BTU ve civarı
 • TipiDuvar Tipi (Split)
 • TipiSalon Tipi
 • Özelliklerİnverter
 • Isıtma Enerji SınıfıA+++
 • Isıtma Enerji SınıfıA++
 • Enerji SınıfıA+++
 • Enerji SınıfıA++

Önceki Sayfa: 1 / 12 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • BTU Değeri12.000 BTU ve civarı
Fiyatı 0 - 20.000 TL 20.000 - 30.000 TL 30.000 - 40.000 TL 40.000 - 50.000 TL 50.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterTipiBTU DeğeriSes SeviyesiGaz TipiIsıtma Enerji SınıfıSoğutma Yıllık TüketimIsıtma Yıllık TüketimEnerji SınıfıÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (281)

12000 BTU İnverter Klima 18000 BTU Klima 18000 BTU İnverter Klima 24000 BTU İnverter Klima 24000 BTU Klima Mitsubishi 12000 BTU Klima Arçelik 12000 BTU İnverter Klima Arçelik 12000 BTU Klima Arçelik 18000 BTU İnverter Klima Arçelik 18000 BTU Klima İnverter Klima Mitsubishi 18000 BTU Klima

En Çok Karşılaştırılan Klimalar

12000 BTU Klima Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan 12000 BTU Klima hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı 12000 BTU Klima:
 1. Baymak Elegant Prime 12 A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima
 2. Mitsubishi Silver SRK35ZSP-W(S) 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima
 3. Airfel LTXM35N 12000 BTU R32 A++ Inverter Duvar Tipi Klima
 4. Samsung AR35 White AR12TXHQBWK A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima
 5. E.C.A. Ecotech ESA2112A100 R32 A++ 12000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima

12000 BTU Klima

Konforuna düşkün kişiler, bulundukları ortamın koşullarını isteklerine göre düzenler. Yaşam alanlarındaki havanın kontrolünü sağlayan 12000 BTU klima, pek çok kişi tarafından tercih edilir. Cihazın kapasitesini gözler önüne seren BTU değeri, kullanıcıların mutlaka bilmesi gereken teknik detaylar arasında yer alır. BTU birimi, ürünlerin 1 saatte aldığı ya da verdiği enerji miktarını yansıtır. Btu değeri yüksek olan klimalar, daha geniş alanların ısıtılıp soğutulmasında önemli bir rol oynar. Cihaz BTU değerinin hesaplanmasında farklı yöntemlerden yararlanabilirsiniz. Her ne kadar bu değerde tek etken mekan genişliğiymiş gibi düşünülse de farklı etkenlerin hesaplamada incelendiği görülür. Mekanın bulunduğu coğrafi konum, BTU değerinin tespit edilmesinde önemli bir paya sahip olur. Örneğin Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde ve Karadeniz Bölgesi’nde yer alan aynı genişlikteki iki odanın iklimlendirilmesinde farklı BTU değerli cihazların kullanılması beklenir. Bu sebeple, ürün tercihinde mekan kadar bulunduğunuz konuma da önem vermeniz gerekir. BTU değerinde etkisi bulunan bir diğer faktör, ortamdaki kişi sayısı olur. Ürünü kullanacak kişi sayısı 4’ü aştığında BTU değeri hesaplanmasında farklı işlemler uygulanmalıdır. Teknoloji ve fonksiyonelliğin bir araya geldiği 12.000 btu klima, özellikle son dönemlerde daha da yaygın biçimde kullanılmaya başlar. Modellerin kapasitesi, pek çok ortamın havasını değiştirmek için yeterlidir. Bulunduğunuz mekanı detaylıca inceleyerek uygun ürünü kısa sürede seçebilirsiniz.

12000 BTU Klima Özellikleri

12 lik klima, Türkiye ve dünya genelinde çok sayıda kişinin güvenerek kullandığı modeller arasına girer. Gelişmiş özellikleri ve teknolojik işlevleri sayesinde klimaların kullanıcılar tarafından oldukça beğenildiği görülür. Kullanıcı istek ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanan bu cihazlar, teknolojik yeniliklerin incelenmesi sonrasında satışa sunulur. Kullanıcıları en yeni teknoloji ile buluşturmayı hedefleyen bu ürünler, kalite konusunda da sizleri asla hayal kırıklığına uğratmaz. İmalatında 1. sınıf kalitede materyallerin kullanıldığı bu cihazlar, yıllar geçse de ilk günkü performansını sergilemeyi sürdürür. Bu sayede uzun bir süre yeni ürün arama derdinden kurtulursunuz. Her modelde daha gelişmiş fonksiyonların göze çarpması, kullanıcıların dikkatini çeker. Kullanıcıların ilgiyle araştırdığı 12000 BTU klima özellikleri, ürün seçiminde önemli bir görev üstlenir. Düşük güç tüketimi avantajını sizlere sunan parçalar ile ev ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz. Aynı zamanda cihazdan alabileceğiniz en yüksek verime kolayca ulaşabilirsiniz. Ortamdaki havanın tamamında etkisini gösteren bu ürünler, yılın her mevsiminde kullanıma uygundur. Soğutma ve ısıtma işlemi sırasında minimum güce maksimum verim sunan modeller, kullanıcıların hayatını önemli ölçüde kolaylaştırır. Bir klimadan isteyebileceğiniz özelliklerin tamamına yakınını ayağınıza getiren bu cihazlar, her dönem popülerliğini korur. Son yıllarda yaşanan teknolojik gelişmeler ışığında yenilenen bu cihazlar aracılığıyla yaşam alanlarındaki havayı özgürce düzenleyebilirsiniz. Hem kaliteli hem de kullanışlı yapıdaki modeller, kullanıldığı ortamda etkisini anında gösterir. Cihazı çalıştırdıktan sonra kısa sürede ortamda hava değişimi yaşandığını fark edebilirsiniz.

12000 BTU Klimaların Gelişmişliği

Alışveriş sırasında 12 BTU klima çeşitlerinin ne kadar gelişmiş olduğunu görebilirsiniz. Teknolojinin gündelik hayatın bir parçası haline gelmesi, modellerin gelişim sürecini belirgin biçimde hızlandırır. Piyasadaki ilk gününden beri çok sayıda kişinin ortak tercihi olan bu klimalar, zaman içerisinde daha gelişmiş ve yenilenmiş cihazlara evrilir. Böylece ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek özellikler ile donatılan ürünleri gönül rahatlığıyla kullanma şansını yakalarsınız. 12000 BTU klima ne demek sorusundan sonra ürünler ile ilgili en çok merak edilen konu, gelişmişlik seviyesi olur. Modeller, kullanıcıların beklentileri doğrultusunda her sene biraz daha gelişir ve değişir. Evden okula birbirinden farklı pek çok ortamda kullanılan bu cihazlar, teknolojiyle birlikte daha avantajlı ürünlere dönüşür. Ortamdaki havanın sıcaklığını ayarlayan bu klimaları aynı zamanda havayı temizleme amaçlı da tercih edebilirsiniz. Hava temizleme cihazı fiyatları incelendiğinde kullanışlı görülen klima 12 lik kapasitesi ile ihtiyaçlarınızı giderir. Havanın tuz, kötü koku ve duman gibi rahatsız edici etkenlerden arındırılması; cihazlar aracılığıyla gerçekleşir. Bunun yanı sıra havadaki zararlı mikroorganizmaların yok edilmesinde de ürünlerin işlevleri büyük bir paya sahip olur. Hava temizleme özelliği, bu cihazların gelişmişlik seviyesini anlamanızı sağlar. En yeni teknolojilerden faydalanılan modellerde hava temizleme özelliği ile karşılaşabilirsiniz. Gelişmiş filtreleme sistemlerinin göze çarptığı bu cihazlar, havayı her tür faktörden temizler. Bu sayede ortamın kalite ve konfor seviyesi gözle görülür biçimde artar.

12000 BTU Klimaların Kullanıcıya Sunduğu Avantajlar

Pek çok kullanıcı, herhangi bir ürün seçerken sunulan avantajları ön planda tutar. Kullanıcılara her açıdan fayda sağlayan 12000 BTU klima tavsiye edilen elektronik aletler listesinde ilk sıralara oturur. Hava derecesinin ayarlanmasının yanı sıra, cihazların farklı işlevlere sahip olduğu da görülür. Model tercihinde bu özellikleri değerlendirerek ihtiyacınıza uygun olan iklimlendirme cihazını belirleyebilirsiniz. Havanın kalitesini oldukça düşüren aşırı nem sorunu, kullanışlı olan bu ürünler sayesinde kısa sürede çözüme kavuşur. Nem dengeleme fonksiyonu ile öne çıkan bazı cihazlar, ortamdaki nem dengesinin yeniden kurulmasına aracılık eder. Kendini temizleyebilen cihazlar ile kirlenmiş mi ya da temizlenmesi gerekiyor mu gibi sorunlardan uzaklaşırsınız. Kendi kendini temizleyebilen bu klimalar, kullanıcıları temizlik derdinden kurtarır. Cihazların temizlik mekanizması, nemi kurutmaya dayalıdır. İçerideki nemi kurutan parçalar, bakteri ve koku oluşumunu engeller. Hijyenik bir ortam oluşturan bu modeller, uzun süre temiz kalmayı başarır. Ancak her ne kadar kendi kendini temizlese de cihaz filtrelerine düzenli bakım yapmanızda kullanım süresini koruyabilmeniz açısından faydalı olur. Ürünlerin sunduğu bir diğer avantaj ise, otomatik yeniden başlatma özelliğinin bulunmasıdır. Herhangi bir elektrik kesintisi yaşandığında ürün güç kaynağı kesildiğinden kapanır. Otomatik yeniden başlatma özelliği sayesinde elektrik geri geldiğinde cihazı tekrar ayarlamanız gerekmez. Bu şekilde sistem kendiliğinden aktif moda girer. Kullanım sırasında kolaylık sağlayabilecek her çeşit işlevin eklendiği modeller ile konforlu bir yaşam alanında vakit geçirebilirsiniz.

12000 BTU Klima Modelleri

Kullanıcılar, klima konusunda karar verirken birbirinden farklı modellere denk gelir. Özellik ve tasarım açısından farklılıkların bulunduğu bu ürünler, kullanıcılara gerekli işlevleri sunmayı hedefler. Modellerin tamamına geniş ürün yelpazesi aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Yelpazede yer alan iklimlendirme cihazları, özgün yönleri ile herkesin dikkatini çeker. Hem ısıtma hem de soğutma işlevlerine sahip 12000 BTU split klima, pek çok kişi tarafından kullanılır. Çok yönlü kullanımı nedeniyle fark yaratan bu cihazlar, dünyanın dört bir yanında sıklıkla tercih edilir. İç ve dış ünitelerin yer aldığı bu cihazlar, küçük alanlardan geniş mekanlara kadar çeşitli ortamlarda etkisini gösterir. Birbirinden bağımsız çalışan üniteler, özellikle şehir hayatında kurtarıcı bir role bürünür. Enerji ve ısı transferi ile çalışan bu modeller sayesinde alandan önemli oranda tasarruf edersiniz. Bu sayede yaşam alanlarınızın dekorasyonunda büyük değişiklikler oluşturmazsınız. Ürünlerin en büyük avantajlarından biri, minimum ses seviyesiyle çalışması olur. Cihazların sesli çalışmasına neden olan kompresör, bu modellerde dış ünitede kalır. Bu sayede iç ortamda herhangi bir rahatsız edici ses duymazsınız. Doğa dostu çalışma sistemiyle öne çıkan 12000 BTU klima A++ performansı sizlere sunar. Hem tüketiciye hem de çevreye oldukça yararı dokunan bu cihazlar, her sezona damga vurmayı başarır. Dilediğiniz ortamın ısısını hızlı ve kolay yoldan ayarlamanızı mümkün kılan bu ürünler, düşük miktarda enerji tüketir. Böylece bir yandan ev ekonominizi desteklerken diğer yandan çevreye zarar vermemiş olur.

12000 BTU Klima Çeşitleri

12.000 BTU klima, kullanıcıya çok sayıda seçenek sunar. Böylece beğenebileceğiniz ürünü çabucak bulma imkanına erişirsiniz. 12000 BTU klima en iyisi hangisi diye soranlar, ürün seçeneklerinden herhangi birine yönelebilir. 12000 BTU klima mobil özelliği ile en çok tercih edilen modellerdendir. Kolay taşınabilir yapısı sayesinde bir yerden başka bir yere götürülebilen bu cihazlar, az enerji harcamasıyla bilinir. 12000 BTU klima portatif yapıya sahip olduğundan kullanım öncesinde herhangi bir kurulum gerektirmez. Bu nedenle montaj sürecine girmeden cihazınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Yüksek verimlilik sunan bu cihazlar, her mekana kolayca uyum sağlar. İster evde isterseniz de işyerinizde kullanabileceğiniz bu cihazlar, özel ve gelişmiş fonksiyonlar taşır. Kulp ve arka tekerlek eklentilerinin yer aldığı bu modeller, havalandırmaya gerek duyulan her ortam için kullanışlıdır. Kolay bir dış ünitenin göze çarptığı ürünlerin filtresini de kolayca çıkarıp temizleyebilirsiniz. Ayrıca dış ünite iç üniteden ayrılabildiğinden dış üniteyi istediğiniz yere koyma şansınız bulunur. 12000 BTU klima önerileri incelendiğinde kullanıcıların birçoğunun mobil modellerden memnun kaldığı görülür.

12000 BTU Klima Seçimi

12 lik klima fiyatı ve teknik özellikleri, kullanıcıların ürün seçiminde dikkat ettiği kriterler olur. Kullanıcılar tarafından en çok araştırılan konu, 12000 BTU klima kaç watt enerji harcar sorusudur. Ortalama 1300 watt enerji tükettiği bilinen bu modeller, mümkün olduğunca az enerji harcamayı hedefler. Tüketilen enerji miktarının daha az olduğu modellere güvenle yönelebilirsiniz. 12000 BTU klima kaç metrekare alanı ısıtır, soğutur konusu ürünler ile ilgili bir diğer kafa karıştırıcı etkendir. 20 ila 27 metrekare alan, 12000 BTU klima ne kadar alanı soğutur sorusunun cevabı olur. Bu boyutlardaki mekanlar, cihazlar aracılığıyla havalandırılabilir. 12000 BTU klima ölçüleri, seçim esnasında etkiye sahip kriterler arasına girer. Mekan dekorasyonunda sıkıntı yaratmayacak ölçülerde tasarlanan bu cihazlar, pek çok alanda karşınıza çıkar. Boyutu ayarlanan modellerin ağırlığına da önem verilir. Hafif ve ergonomik tasarımlı ürünler ile yaşam alanlarınızda etkili değişiklikler yapabilirsiniz. 20-27 metrekarelik mekanlar için en uygun klima 12000 lik modeller olarak bilinir. Özenli bir üretim sürecinden geçen bu cihazlar, seneler sonra bile işlevini yerine getirmeye devam eder. Havayı istenilen sıcaklık değerinde sabitleyen bu cihazlar, kullanıcıların konforlu dakikalar yaşamasına katkıda bulunur. Genellikle yalnızca soğutma işlevinin bulunduğu sanılan klimaların pek çoğunda ısıtma özelliği de mevcuttur. Son yıllarda hızla gelişen bu cihazlar arasından tercih yaparak rahatça kullanabilirsiniz.

12000 BTU Klima Fiyatları Akakçe’de

Gelişmişlik ve kullanışlılık konusunda beklentileri tam anlamıyla karşılayan 12000 BTU klima fiyatları ile herkesin gönlünde taht kurar. Kutu vantilatör, hava temizleme cihazı ve ısıtıcının yanı sıra 12000 BTU klima Akakçe’de karşınıza çıkar. Farklı bütçelere yönelik seçeneklerin sunulduğu geniş fiyat aralığı sayesinde ihtiyacınızı en kısa zamanda karşılayabilirsiniz. Klima 12000 BTU değeri, modeli ve özelliklerine bakılarak fiyatlandırılır. Kaliteyle paralel olarak artış gösteren klima fiyatları 12000 BTU değeri doğrultusunda oluşturulur. Uygunluğu ile dikkat çeken klima fiyatları 12000 BTU değerli modellerin satış oranlarını büyük ölçüde etkiler. 12000 BTU klima en uygun fiyat seçeneklerini alıcılarla buluşturduğundan fazla sayıda kişinin ortak tercihi haline gelir. Ürünler arasında seçim yapamıyorsanız 12000 BTU klima yorumları aracılığıyla alışveriş süresini kısaltabilirsiniz. Modelleri daha önceden kullanan veya halen kullanmaya devam eden kişilerin yazdığı yorumlar, alıcıların fikir edinmesinde önemli bir görev üstlenir. Çoğunlukla olumlu geri dönüşlerin göze çarptığı kullanıcı yorumları, alıcıların ürünü güvenle satın almasına aracılık eder. Siz de en ucuz 12000 BTU klima çeşitlerini Akakçe sayesinde hemen görüntüleyebilirsiniz.