9000 BTU Klima

9000 BTU Klima Fiyatları

198 farklı 9000 BTU Klima için fiyatlar listeleniyor.

Satıcı Marka 12.000 BTU ve civarıİnverterDuvar Tipi (Split)A++A+++

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 9Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:KaydetBTU Değeri: 9.000 BTU ve civarı

Markası Kolay Sipariş Özellikler SatıcıToplam 123 satıcı. Tipi BTU Değeri 9.000 BTU ve civarı Ses Seviyesi Gaz Tipi Isıtma Enerji Sınıfı Soğutma Yıllık Tüketim Isıtma Yıllık Tüketim Soğutma Enerji Sınıfı Ürün Puanı Renk
Fiyatı0 - 4.000 TL4.000 - 6.000 TL6.000 - 8.000 TL8.000 - 10.000 TL10.000 TL üstü

12000 BTU Klima12000 BTU İnverter Klima18000 BTU İnverter Klima18000 BTU Klima9000 BTU İnverter Klimaİnverter Klima24000 BTU İnverter KlimaArçelik 12000 BTU İnverter KlimaArçelik 12000 BTU KlimaArçelik 18000 BTU İnverter KlimaArçelik 18000 BTU KlimaArçelik İnverter Klima

En Çok Karşılaştırılan Klimalar

En Çok İlgi Gören Klimalar

Bunlara Da Bakabilirsiniz: Baymak Duvar Tipi Klimalar, Baymak Klimalar, Beyaz Eşya

Klima Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

9000 BTU Klima Sıkça Sorulan Sorular

9000 BTU Klima & 9'luk Klima Fiyatları

Yaşam alanlarının iklimlendirilmesini sağlayan klimalar, yazın serinletici kışın ısıtıcı etkisi ile rahat ve konforlu ortamlar sunar. Klima alırken en çok dikkat edilmesi gereken nokta BTU değeridir. BTU değeri, klimanın 1 saatte ortamdan taşıdığı ısı miktarını ifade eder. Yani klimanın ne kadar sürede ısıtma ve soğutma yaptığını anlamak için bu değere bakılması gerekir. BTU değeri arttıkça klimanın fiyatı da paralel şekilde artış gösterir. Klimanın gücünü simgeleyen BTU değeri, alanın büyüklüğü, odada bulunacak kişi sayısı, coğrafi konum ve yalıtım gibi detaylar göz önünde bulundurularak hesaplanır. Bu detayları net bir şekilde biliyorsanız BTU değerini hesaplayarak, size en uygun klimayı tercih edebilirsiniz. BTU değeri hesaplamak, sizi verimsiz iklimlendirmeden ve yüksek faturalardan kurtarır.
9000 BTU klima modelleri, çok farklı özelliklerde birçok farklı marka tarafından üretilir. En çok tercih edilen ve genellik küçük alanları iklimlendirmek için kullanılan 9000 BTU klimalar, fiyat performans açısından da en makul olan ürünlerdir. Enerji tüketimi çok az olduğundan, çok verimli çalışır. 9000 BTU klima modelleri arasında inverter, iyonizer, nem alma ve Wi-Fi gibi son model özellikleri barından seçenekler de bulunur. 9000 BTU klima özellikleri hakkında daha detaylı bir araştırma yapmak için akakce. com’u ziyaret edebilirsiniz. İhtiyacınıza en uygun ve en ucuz 9000 BTU klima fiyatları akakce. com’da!

En iyi 9000 BTU Klima Modelleri

9000 BTU klima modelleri, birbirinden farklı seçeneklerle kullanıcıya sunulur. Diğer klimalar gibi 9000 BTU klimalar da enerji sınıfı ve ses seviyelerine göre farklılık gösterir. Genellikle küçük alanların soğutulması ya da ısıtılması için kullanıldığından, enerji sınıfı A++ olan modeller ve ses seviyesi 50 dBA olan ürünler tercih edilir. Küçük bir alanda yüksek ses oldukça rahatsız edici olabileceğinden, klima seçerken, bu tarz detayları da göz önünde bulundurabilirsiniz. Öte yandan enerji tasarrufu açısından 9000 BTU inverter klima da doğru bir seçenek olabilir. İnverter teknolojili klimalar, akım düzenleyici ve dönüştürücü bir teknolojiye sahiptir. Bu sayede enerji tasarrufunu yarı yarıya azaltır. İnvertere ek olarak iyonizer teknolojisine sahip modeller de alerjen problemleri olanlar için makul bir tercih olabilir. İyonizer klimalar, havadaki negatif iyonu temizleyerek, alerjen durumların önüne geçer. 9000 BTU klima fiyatları, özelliklerine bağlı olarak farklılaşır. Aradığınız klimayı bulmak için akakce. com’dan faydalanabilir, karşılaştırma yaparak en uygun 9000 BTU klima fiyatı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

9000 BTU Klima Yorumları

Klima gibi tüketim süresi uzun olan, dayanıklı tüketim malları arasında sayılan bir ürün alınırken, kullanıcı yorumları oldukça önemlidir. Tüketicilerin 9000 BTU klima yorumları incelendiğinde, klimanın özelliğine ve fiyat performans ilişkisine bağlı olarak yorumlarının değiştiği gözlemlenir. Her ne kadar 9000 BTU klimalar az enerji harcıyor gibi görünse de enerji tasarruf özelliği olmayan modellerin, kabarık fatura getirme ihtimalleri bir hayli yüksektir. Bu nedenle tüketicilerin 9000 BTU klima yorumları dikkate alındığında, inverter ve A++ özelliğe sahip klimaları daha çok tercih ettikleri görülmektedir. Ayrıca bulunduğu alana göre performansı tatmin edici olan 9000 BTU’luk klimalar da kullanıcılardan tam not almıştır. 9000 BTU klima yorumları arasında dikkat çekici olan bir diğer unsur da klimanın garanti ve servis imkânlarıdır. Uzun soluklu bir kullanım için gerekli olan garanti ve servis olanakları sunan modeller, tüketiciler tarafından en çok tercih edilen modeller arasındadır. Akakce.com’u ziyaret ederek kullanıcı yorumlarını okuyabilir, ihtiyacınız olan klimaya ulaşabilirsiniz. En uygun 9000 BTU klima fiyatları için akakce. com’a uğramayı unutmayın!

9000 BTU Klima Özellikleri

9000 BTU klima özellikleri, ürünün modeline ve markasına göre değişiklik gösterir. BTU değeri yüksek olan modellerde olduğu gibi 9000 BTU’luk klimalar da birçok son teknoloji barındırır. Donatıldığı teknolojilere ve özelliklerine göre 9000 BTU klima fiyatı da doğal olarak farklılık gösterir. Son dönem çıkan modellerde, gelişmiş kompresörler bulunur. Gelişmiş kompresöre sahip ürünler sigortadan aldığı enerjiyi idareli kullanarak %70’e varan bir enerji tasarrufu gerçekleştirir. 9000 BTU klimaların bazı modellerinde ise üfleme yönünü hafızada tutan bir teknoloji de bulunur. Bu sayede favori olan üfleme yönünüzü hafızada tutarak, klimayı her açtığınızda ayarlama yapmanıza gerek kalmaz. 9000 BTU klimalar arasında, nem alma özelliği bulunan klimalar da mevcuttur. Bu klimalar nemli bölgelerde nem seviyesini düşürerek daha rahat bir ortam sağlar. Aynı zamanda bu tarz modellerde, çevreci gaz özelliği de bulunur. R410A gaz özelliğine sahip bu modeller, ozan tabakasına zarar vermeyen bir gaz kullanır. Bu özelliklerin yanı sıra çoğu 9000 BTU klimada; buzlanmaya karşı koruma, sigara dumanı gibi kirleticileri yakalayan filtre, klimayı hatalardan koruyan fonksiyonlar ve ultra sessiz çalışma özellikleri yer alır. Bu özellikler sayesinde klimaların daha verimli ve daha uzun soluklu bir kullanım sunması hedeflenir. Tüm bu özellikleri göz önünde bulundurarak klima tercihinizi gerçekleştirebilirsiniz.

9000 BTU Klima Kampanyaları ve İndirimleri

Her bütçeye ve ihtiyaca uygun klima modelleri ile geniş ürün yelpazesi sunan Akakçe, dünya lideri markaların en kaliteli klima modellerini kullanıcılarıyla buluşturur. Yaz ayları geldiğinde, klimalara olan taleplerde yoğun bir artış olduğundan, birçok firma ve klima markası tüketicileri için oldukça cazip kampanya ve indirim fırsatları sunar. Eğer sizler de klima alırken bütçenize katkı sağlamak ve indirim fırsatlarından faydalanmak istiyorsanız, akakce. com’un kullanıcı dostu arayüzünden faydalanabilir, klima indirimleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. En güncel 9000BTU klima kampanyaları ve indirimleri akakce. com’da.