Airfel

Airfel LPCY25BM 9000 BTU Mobil Klima

Airfel LPCY25BM 9000 BTU Mobil Klima

Ürün Özellikleri: Sabit Hızlı, Nem Alma, Tipi: Mobil, BTU Değeri: 9.000 BTU, R410A, A+, A, Beyaz... Devamını gör

Bu ürün için şu anda akakce.com'da listelenen satıcılarda fiyat bilgisi bulunamadı.

En Popüler Airfel Klimalar
Benzer Ürünler

Airfel LPCY25BM Mobil Klima

Türkiye’deki iklimlendirme sektörünün en önemli aktörlerinden biri olan Airfel’in ürettiği Airfel LPCY25BM 9000 BTU portatif mobil klima kolay taşınabilir özellikte bir cihazdır. Hafif ve kompakt bir gövdeye sahip olan ve fonksiyonel özelliklerle donatılan akıllı cihaz, yüksek BTU kapasitesi ile tüm ortamı ihtiyacınıza en uygun şekilde iklimlendirir.

Airfel mobil klimayı alanınızı hem soğutmak hem de ısıtmak için kullanabilirsiniz. Homojen bir sıcak/soğuk dağılımı sağlayan cihaz pek çok fonksiyonel özelliği sayesinde çok yönlü iklimlendirme çözümü sunar. Ürün, yeni nesil üstün teknolojisi, doğa dostu gaz sistemi, enerji tasarrufu ve güvenli kullanım özellikleri ile uzun yıllar keyifle ve güvenle kullanabileceğiniz bir mobil klimalıdır.

Uzaktan kumandası ile oturduğunuz yerden kolayca yönetebileceğiniz cihaz, diğer klimalara kıyasla çok daha ufak bir yapıda olup küçük hacimde büyük bir işleve sahiptir ve son derece güçlü bir çalışma sistemi sunar.

Bulunduğu her odayı anında soğutabilen Airfel LPCY25BM 9000 BTU/h mobil klima, iklimlendirme performansı yönünden piyasadaki standart klimalar ile aynı etkiyi, hatta daha fazlasını vadeder. Siz de modele dair karşılaştırmalara göz atarak daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Airfel LPCY25BM Mobil Klima Genel Görünüm

Üstün Teknik Özelliklere Sahip Airfel LPCY25BM

Airfel LPCY25BM portatif klimanın nominal soğutma kapasitesi ve ısıtma kapasitesi 9000 BTU’dir. A sınıfı soğutma verimliliğine sahip olan cihaz, On/Of klima teknolojisi ile üretilmiş olup geleneksel On-Off klimalara kıyasla yüksek enerji tasarrufu sağlar.

Dur kalk mantığına göre çalıştığı için sensörleri vasıtası ile ortam ısısını algılar ve istenilen dereceye ulaşıldığında motoru durdurur. Böylece ısıtma ve soğutma performansından çok daha fazla verim sağlanmış olur.

Otomatik, soğutma, ısıtma ve nem alma fonksiyonları ile en uygun iklimlendirme çözümünü anında sunan cihazın üzerinde, soğutulmuş veya ısıtılmış havanın rahatça ortama salınması için havalandırma panjurları yer alır. İsteğe bağlı olarak üfleme panjurlarının yönünü cihazın uzaktan kumandası ile dilediğiniz yöne ayarlayabilirsiniz.

Portatif tasarımlı cihaz, ortalama olarak 15 - 20 m2 ölçekteki bir alanı kolayca iklimlendirebilecek kapasitedir. 4 kademeli fan hızının yanı sıra ekstra Turbo Modu özelliği ile ortamınızın süratle iklimlendirilmesi gerektiği anlarda hızlı soğutma ya da hızlı ısıtma yapar.

Nem alma fonksiyonu, aşırı nemli olan ortam havasını hızla en ideal nem seviyesine getirir. 24 saatlik zaman ayarlayıcısı özelliği sayesinde cihazınızı içinde bulunduğunuz andan başka bir zaman diliminde çalışmaya programlayabilirsiniz. Airfel LPCY25BM, özel uyku fonksiyonu ile rahat uyuyabilmeniz için en ideal serinlik ortamını oluşturulur.

Airfel LPCY25BM Mobil Klima Boyut

Çevre Dostu ve Tutumlu İklimlendirme Uzmanı: Airfel LPCY25BM

Airfel LPCY25BM, sadece sıcak yaz aylarında değil, aynı zamanda kış aylarında da kullanabileceğiniz çok yönlü bir iklimlendirme çözümüdür. Her mevsime uygun ısı seviyesi bulunan Airfel LPCY25BM, dışarıda lapa lapa kar yağarken sıcaklığın tadını çıkarmanızı sağlarken yazın bunaltıcı sıcaklarında ise ilkbahar serinliği sunar.

Hem ısınırken hem de serinlerken tasarruflu iklimlendirme sağlayan ürün, elektriği tasarruflu kullanarak performanstan ödün vermeden bütçenizin korunmasına yardımcı olur. Üstün teknolojiyi portatif bir tasarımda toplayan Airfel LPCY25BM, R410A soğutucu gazı ile çalışır. R410A gazı, soğutma sistemlerinde kullanılan soğutucu akışkan olup, ozon tüketim katsayısı sıfırdır ve bu yönüyle klimanıza çevre dostu bir cihaz olma özelliği kazandırır.

Ayrıca R410A soğutucu akışkan, yüksek çalışma basınçlarına ve soğutma kapasitesine de sahiptir. Airfel LPCY25BM 9000 BTU mobil klima 55 dB ses profili ile çalıştığı için size fazla rahatsızlık vermez. Evinizin ya da işyerinizin ekonomik bir şekilde iklimlendirilmesi için ürün A enerji sınıfı ile tasarlanmıştır.

Klima, dahili olarak bulunan arıza teşhis sistemi sayesinde olası arızaların en kısa sürede tesbit edilmesini ve daha hızlı servis hizmeti alınmasını sağlayarak satın alma sonrasında da rahat etmenize yardımcı olur.

Airfel LPCY25BM Mobil Klima Ev İçi Kullanım

Airfel LPCY25BM ile Minimum Enerji Sarfiyatı, Maksimum Verim

Airfel’in portatif LPCY25BM klima modeli, ilk kalkışlardaki düşük dönme momentleri sayesinde düşük enerji sarfiyatı ve maksimum verimlilik sağlar. Cihaz, değişik çalışma koşullarında bile emniyetli çalışma performansı sunar. Hava filtresine sahip olan ürün, büyük sıcaklık farklarında bile çalışma performansından ödün vermez.

Gürültü ve titreşim seviyelerini en düşük düzeyde tutmayı başaran klima, aynı zamanda soğutucu akışkan sıvı darbelerinde, yüksek basınç ve sıcaklık koşullarında çalışması gerektiğinde de kendisinden beklenen güveni sunar. Taşınabilir portatif tasarım, dikdörtgen formu ile oldukça şık ve modern bir kasa dizaynına sahiptir.

Ortamınızın dekoruna uyum sağlayan sade görünümlü klimanın kontrol paneli cihazın hemen üst kısmında yer alır. Son derece ergonomik bir yönetim paneli bulunan ürünü, uzaktan kumandası ile ya da manuel olarak kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Airfel LPCY25BM modelinin performansı, kullanıldığı alanın büyüklüğü ile doğru orantılıdır. Üründen maksimum performans almak için alanınızın büyüklüğüne uygun bir cihaz seçmeniz önemlidir. Airfel LPCY25BM, sabit bir dış üniteye bağlı değildir.

Ancak klimanız çalışırken arkasındaki borunun bir pencere çıkışına bağlanması ve saldığı gazların dışarı atılması sağlanmalıdır. Hareketli baca kitini kolayca pencere çıkışına takabilir ve soğutma işleminin ardından cihazı kapatmak istediğinizde kolayca toplayabilirsiniz.

Airfel LPCY25BM ile LPCY25AV1BW Arasındaki Farklar

Airfel LPCY25BM mobil klima, aynı BTU kapasitesine sahip olan Airfel LPCY25AV1BW 9000 BTU mobil klima modeli ile fonksiyonları bakımından farklılıklar gösterir. LPCY25AV1BW modeli, yalnızca turbo modu, 2 yönlü hava salınımı ve hava sıcaklık değişimi modlarına sahipken, LPCY25BM ise; Turbo Mod, Nem Giderici, Ayarlanabilir Fan, Hava Akım Yön Ayarı, Zamanlayıcı ve Uyku Modu gibi seçenekler sunar. Airfel LPCY25BM modelinin gelişmiş işlevleri arasında Hata Teşhis ve Koruma özelliği yer alırken diğer modelde Hızlı Sıcaklık Değişimi özelliği mevcuttur.

Airfel LPCY25BM Mobil Klimanın Artı ve Eksi Yönleri

Airfel LPCY25BM portatif klimanın artı ve eksi özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Airfel LPCY25BM, duvar tipi klimalardan farklı olarak her yere taşınabilir özelliktedir.
  • Tekerlekli ayakları sayesinde cihazı evinizin istediğiniz noktasına kolayca götürebilirsiniz.
  • Ürün, dış ünitesi bulunmadığı için alanınızı daraltmaz, portatif olduğu için montaj gerektirmez.
  • Ürün, son derece kolay kullanımlıdır ve yüksek verimle çalışır.
  • Baca deliği ya da pencere bulunan her yerde kolaylıkla kullanılır.
  • Düzenli filtre temizliği ile uzun yıllar sorunsuz çalışır.
  • Cihazın eksi özelliği olarak duvar tipi klimalara göre biraz daha sesli çalışması gösterilebilir.
  • Ürünün bir diğer eksi özelliği ise pencereye delik açma ya da baca deliği ile kullanma gerekliliğidir.

Airfel LPCY25BM modelinin iklimlendirme performansı, bulunduğu alanın büyüklüğü, tavan yüksekliği, cephe yönü, binanın izolasyon durumu, ortamda bulunan kişi sayısı ve makine teçhizat durumu gibi etkenlere bağlı olarak değişebilir.

Airfel LPCY25BM 9 klima modeli, ortam değişkenlerine bağlı olarak farklı performans gösterir. Airfel LPCY25BM 9000 BTU portatif mobil klima küçük boyutuna rağmen 15 ile 20 m2 büyüklüğünde bir alanı iklimlendirebilir.

Daha büyük ölçekli bir alanı iklimlendirmek için Airfel modelleri arasında yer alan 12.000 BTU kapasiteli ürünlere bakabilirsiniz. Ürünü daha önce satın alan ve kullanan insanların tecrübelerini paylaştığı Airfel LPCY25BM 9000 BTU mobil klima yorum, eleştiri ve önerilerini okuyarak cihazla ilgili daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Airfel LPCY25BM Mobil Klima Çapraz

Airfel LPCY25BM 9000 BTU Mobil Klima Özellikleri

Sabit Hızlı:
Nem Alma:
Tipi:   Mobil
BTU Değeri:   9.000 BTU
Gaz Tipi:   R410A
Isıtma Enerji Sınıfı:   A+
Enerji Sınıfı:   A
Renk:   Beyaz
Ortalama Puan
5.01 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Airfel LPCY25BM 9000 BTU Mobil Klima Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Airfel LPCY25BM 9000 BTU Mobil Klima İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Airfel LPCY25BM 9000 BTU Mobil KlimaElectrolux EXP34U338HW 12000 BTU Mobil KlimaArçelik 09215 P 9000 BTU Mobil KlimaArçelik Ekolojik 09325 A++ 9000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima
 Airfel LPCY25BM 9000 BTU Mobil KlimaElectrolux EXP34U338HW 12000 BTU Mobil KlimaArçelik 09215 P 9000 BTU Mobil KlimaArçelik Ekolojik 09325 A++ 9000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima
FiyatFiyat Yok 8.917,09 TL
22 satıcı
16.500,00 TL
6 satıcı
11.232,95 TL
42 satıcı
Popülerlik-1. Popüler Electrolux Klima-7. Popüler Arçelik Klima
Ortalama Puan1 yorum1 yorum2 yorum
İnverterYokYokYokVar
İyonizerYokYokVarYok
Sabit HızlıVarVarYokYok
Wi-FiYokYokYokYok
Nem AlmaVarVarVarVar
Sadece SoğutmaYokYokYokYok
Yıkanabilir FiltreYokYokVarVar
SessizYokYokYokVar
MultiYokYokYokYok
TipiMobilMobilMobilDuvar Tipi (Split)
BTU Değeri9.000 BTU12.000 BTU9.000 BTU9.000 BTU
Ses Seviyesi-64 dB64 dB59 dB
Gaz TipiR410AR410AR410AR32
Isıtma Enerji SınıfıA+A+A++A+
Soğutma Yıllık Tüketim---125 kWh
Isıtma Yıllık Tüketim---875 kWh
Enerji SınıfıAAAA++
RenkBeyazBeyazBeyazBeyaz
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı