Airfel

Airfel LTXN25U A++ 9000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

(2 yorum)
Airfel LTXN25U A++ 9000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima
BTU seçenekleri:Montaj seçenekleri:

14 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

9.410,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 33 dakika önceStoktaSatıcı: Mars-ticaret.com 1 Yorum
Yorumları oku

Ürün Özellikleri: İnverter, Nem Alma, Tipi: Duvar Tipi (Split), BTU Değeri: 9.000 BTU, Ses Seviyesi: 52 dB, R410A, A+, 147 kWh... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Airfel LTXN25U A++ 9000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (14)

En Popüler Airfel Klimalar

Airfel LTXN25U Sezonsal Inverter Klima

Airfel’in LTXN25U modeli, kullanıcı odaklı olacak şekilde tasarlanması ve sahip olduğu özellikler ile öne çıkar. Kolay bir şekilde kullanım imkanı sunan kumandası sayesinde herkes tarafından rahat bir şekilde kullanılabilir.

Kumandanın üzerinde işlevler, fan, uyku modu ya da turbo modu için ayrı tuşlar yer alır. Fonksiyonların farklı tuşlarda bulunması, klimanın kontrolünün daha rahat bir şekilde gerçekleştirilmesine imkan tanır. Ayrıca sahip olduğu programlar sayesinde odanın içindeki havayı dilediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz.

Sezonsal verimlilik yönetmeliğine uygun olarak tasarlanan klima, gereksiz enerji tüketiminin önüne geçerek tasarruf sağlamanıza yardımcı olur. Bu sayede daha düşük bir enerji kullanarak son derece etkili bir performans ortaya çıkarmayı başarır.

Çevreye ve doğaya sağlıklı olacak şekilde üretilen model, sezonsal inverter özelliği sayesinde de rakiplerine göre başarılı bir performans ortaya çıkarabilir. Soğutma kapasitesi 9000 BTU ve ısıtma kapasitesi 10000 BTU olan ürün, çok büyük olmayan odaların havasını dilediğiniz şekilde ayarlamanıza imkan tanır.

Tasarruflu, pratik kullanıma sahip olan, işlevsel bir klima arıyorsanız Airfel LTXN25U iyi bir seçenek haline gelir. Klima ihtiyacınız varsa ve istediğiniz özellikleri barındıran bir ürün bulmakta zorlanıyorsanız Airfel’in LTXN25U 9.000 BTU A++ Inverter klima modelini inceleyebilir, arayışınızı kısa sürede sonlandırabilirsiniz.

Airfel LTXN25U A 9000 BTU Ön Görünüm

Airfel LTXN25U Modelinin Özellikleri

Airfel LTXN25U Split klima sahip olduğu özellikler ile kullanıcılarının günlük hayatını iyileştirmeyi başarır. Yüksek soğutma ve ısıtma kapasitesi sayesinde istediğiniz yerde kullanabileceğiniz bir klima haline gelir.

Soğutma verimliliği A++ ve ısıtma verimliliği A+ enerji sınıfında olan klima, tasarruf söz konusu olduğunda da kullanıcılarını memnun eden bir performans ortaya çıkarır. Genişliği 770 mm, yüksekliği 300 mm ve derinliği 555 mm olan ürün, her duvara rahat bir şekilde monte edilebilir.

İdeal boyutları sayesinde çoğu kişinin günlük kullanımda sıklıkla değerlendirdiği seçenekler arasında yer alır. Duvar tipi olarak tasarlanan cihaz, yeterli alanınız varsa her duvara kolay bir şekilde yerleştirilebilir.

Split olarak üretilen klima, dışında bir kompresör ve içinde hava çıkış ünitesi olmak üzere toplam iki ayrı bölümden oluşur. Bu sayede klima sistemi daha sessiz bir şekilde çalışır. İç ünite ses gücü 52 dBA ve dış ünite ses gücü 60 dBA olan klima, bu konuda ortalama bir performans gösterir.

Etrafı rahatsız etmeden az ses ile çalışır. Böylece klimayı dilediğiniz saatte rahat bir şekilde çalıştırmanıza imkan tanır. Üstelik ikili ünite sistemi, klimanın daha az enerji ile çalışmasını mümkün kılar.

Sahip olduğu özellikler sayesinde Airfel LTXN25U yorumlar ve değerlendirmelerinden yüksek puanlar almayı başarır. Siz de az sesle çalışan verimli bir klima kullanmak istiyorsanız modeli daha yakından incelemeye başlayabilirsiniz.

Airfel LTXN25U A 9000 BTU Yan Görünüm

İşlevsel Modlarıyla Airfel LTXN25U

Airfel LTXN25U sahip olduğu işlevler sayesinde odanın içindeki havayı dilediğiniz gibi yönetebileceğiniz bir ürün haline gelir. Klimada ayarlanabilir fan, hava akım yön ayarı, nem giderici, zamanlayıcı, uyku modu ve auto restart gibi pek çok farklı işlev bulunur.

Hava akım yönü, klimanın verdiği havanın yönünü ayarlamanıza imkan tanır. Havanın yönünü ister yatay olarak ister dikey olarak isterseniz de sabit olarak ayarlayabilirsiniz. Bu sayede hava ile direkt olarak temas edecek bölgeyi belirleyebilirsiniz.

Kanadı el ile değil kumanda üzerinden ayarlamanız önerilir. Aksi halde klimanın senkronizasyonunu bozabilir, işlevini kaybetmesine neden olabilirsiniz. Ayarlanabilir fan, klimada bulunan fanın çalışma hızını belirlemenizi mümkün kılar.

Otomatik, düşük, orta ve yüksek olmak üzere dört farklı ayara sahip olan cihaz, havanın akış hızını düzenlemenize yardımcı olur. Otomatiğe alındığı zaman istenilen sıcaklık ve ortamın sıcaklığına göre fan düşük, orta ve yüksek ayarda otomatik olarak çalıştırılır. Bu sayede optimum bir ortam elde edilmesine yardımcı olur.

Nem giderici, hava çok nemli ise ortamdaki nemi gidermenize yardımcı olur. Böylece havanın bunaltıcı etkisinden kurtulabilirsiniz. Zamanlayıcı, klimanın çalışma süresini ayarlamanızı sağlar. Çalışma saatlerini ayarlayarak klimadan verimli bir şekilde istifade edebilirsiniz.

Uyku modu ise uyku esnasında enerji kullanımını düşürmek için tasarlanır. 7 saat boyunca belirli aralıklar ile sıcaklığı düşürerek ya da artırarak daha iyi bir ortamda uyumanıza olanak tanır. Airfel LTXN25U ile odalarınızda istediğiniz atmosferi rahat bir şekilde oluşturabilirsiniz.

Airfel LTXN25U A 9000 BTU Yan Açık Görünüm

Airfel LTXN25U Olumlu ve Olumsuz Yanları

Airfel LTXN25U alma konusunda kararınızı tam olarak veremiyorsanız, aşağıda bulunan listeden yardım alabilirsiniz. Klimanın olumlu ve olumsuz özelliklerinin bulunduğu liste sayesinde ürün hakkında daha yakından fikir sahibi olabilirsiniz.

 • Soğutmada A++ ve ısıtmada A+ enerji sınıfında bulunan ürün, kullanıcılarını memnun eden bir tüketim sunar. Soğutmada yılda ortalama 147 kWh ve ısıtmada 770 kWh enerji tüketen cihaz, bu konuda başarılıdır.
 • Uyku Modu sayesinde gece geç saatlerde rahatlıkla çalıştırabilirsiniz. Klima Uyku Modunda iken daha az ses çıkaracak şekilde çalıştırılması ile kullanıcıyı rahatsız etmez.
 • İdeal boyutları sayesinde her yere rahat bir şekilde sığdırılabilir. Etkili bir performans sunmasına rağmen çok büyük boyutlara sahip olmaması cihazın olumlu özellikleri arasında bulunur.
 • Soğutmada 9000 BTU ve ısıtmada 10000 BTU kapasiteye sahip olması günlük kullanımda yeterli olsa da büyük odalar için daha yüksek kapasiteli modellere ihtiyaç duyulabilir.
 • Turbo Modu sayesinde odanın sıcaklığını kısa süre içinde istediğiniz seviyeye getirilmesini sağlar. Bu sayede zamandan da tasarruf elde edebilirsiniz.
 • Inverter olması sayesinde motor hızını verimli bir şekilde kontrol ederek boşa harcanan enerji işlemlerinin ortadan kaldırır. Böylece daha az enerji tüketerek etkili bir performans ortaya çıkarır.

Pratik kullanıma, ideal boyutlara, kullanışlı işlevlere ve sessiz bir çalışma performansına sahip olan ürün, klima arayanlar için iyi bir seçenektir. Airfel LTXN25U fiyat seçeneklerini inceleyerek bütçenize uygun olan alternatifi kolaylıkla bulabilirsiniz.

Airfel LTXN25U A 9000 BTU Yandan Görünüm

Airfel LTXN25U ile Airfel LPCY25AV1BW Modellerinin Farkları

Airfel LPCY25AV1BW modeli, mobil olarak tasarlandığı için iki ürün kullanım amacı bakımından birbirinden ayrılır. Airfel LTXN25U, inverter bir klima olduğu için hava akışını daha hızlı bir şekilde kontrol eder. Aynı zamanda duvara monte edilebilmesiyle alandan tasarruf sağlanmasına yardımcı olur. Ayrıca Airfel LTXN25U, daha yüksek bir enerji sınıfında bulunduğu için tasarrufludur ve bütçenize katkıda bulunur.

Donma Koruması Sağlayan Airfel LTXN25U

Airfel LTXN25U temel işlevlerinin yanı sıra gelişmiş özellikleri ile de fonksiyonel bir ürün haline gelir. Donma koruması, yüksek yoğunluklu filtre ya da turbo mod gibi özellikleri ile kullanıcılarının günlük hayatına pratiklik katmayı başarır.

Donma koruması, klimanın iç ünitesinde don ya da buzlanma gibi istenmeyen durumların oluşmasının önüne geçer. Bu sayede klimanın bakımı da daha kolay bir hale gelir. Ayrıca oluşabilecek arızaları engelleyerek ürünün kullanım ömrünü de uzatır.

Turbo mod, ortamın sıcaklığını kısa sürede istediğiniz seviyeye getirmeye yardımcı olan bir işlevdir. Soğutma ve ısıtmada çalışan turbo mod, kısa süre içinde ortamın sıcaklığını istediğiniz derecelere getirir.

Ayarlanan sıcaklıkta belirli bir seviye boyunca en yüksek fan hızında çalışarak ortamı istenen seviyeye getirir. Turbo modu, ortamın sıcaklığını kısa süre içinde değiştirmeniz gerektiğinde kullanışlı olan bir özelliktir.

Yüksek yoğunluklu filtre, çok gözenekli tasarımından dolayı toz tutmayan bir yapıya sahiptir. Tozu çok fazla tutmaması sayesinde ise ortama temiz ve ferah bir hava yayılmasını sağlar. Ayrıca filtrenin temizliği de oldukça kolaydır.

Klimanın filtresini yumuşak ve kuru bir bez yardımı ile kolay bir şekilde temizleyebilirsiniz. Temizliği sırasında herhangi bir kimyasal madde kullanmanıza gerek kalmaz. Özellikleri, işlevleri ve ideal boyutları ile bu model, birçok kişinin beklentilerini karşılamayı başarır. Klimaya ihtiyacınız varsa Airfel LTXN25U A++ 9000 BTU duvar tipi inverter klima modeline göz atabilir, gereksinimlerinize karşılık bulabilirsiniz.

Airfel LTXN25U A 9000 BTU Genel Görünüm

Airfel LTXN25U A++ 9000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima Fiyat Analizi

Airfel LTXN25U A++ 9000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Airfel LTXN25U A++ 9000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima Özellikleri

İnverter:
Nem Alma:
Tipi:   Duvar Tipi (Split)
BTU Değeri:   9.000 BTU
Ses Seviyesi:   52 dB
Gaz Tipi:   R410A
Isıtma Enerji Sınıfı:   A+
Soğutma Yıllık Tüketim:   147 kWh
Isıtma Yıllık Tüketim:   770 kWh
Enerji Sınıfı:   A++
Renk:   Beyaz
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
4.04 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • Sertan D.10 yorum
  57 beğeni
  Sertan D.Antalya20 Nisan 2022
  Evime aldığım 3. Airfel klima. Daha önce 18 bin ve 12 binlik olanlarını almıştım. Gayet memnunum. Isıtma ve soğutma olarak çok güzel iş görüyorlar.
 • Ayşegül İ.479 yorum
  2677 beğeni
  Ayşegül İ.13 Eylül 2020
  Otomatik dikey üfleme özelliği sayesinde ortamı eşit şekilde ısıtıp soğutabiliyor. Turbo fonksiyonu ve Inverter teknolojisi sayesinde hızlı ısıtma, soğutma yapabiliyor. Arıza teşhis sistemi sayesinde sorunlara hızlıca müdahale edilebilir. A sınıfı klimalara göre daha az enerji harcıyormuş. Kullanışlı bir klima, tercih edilebilir.
  • Alışverişçi resmi

Airfel LTXN25U A++ 9000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Airfel LTXN25U A++ 9000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaAirfel LTXN35U A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaBaymak Elegant Plus 09 A++ 9000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaMidea ModernStar Elegance MSEW-09 9000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima
 Airfel LTXN25U A++ 9000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaAirfel LTXN35U A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaBaymak Elegant Plus 09 A++ 9000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaMidea ModernStar Elegance MSEW-09 9000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima
Fiyat 9.410,00 TL
14 satıcı
10.899,00 TL
10 satıcı
9.849,00 TL
17 satıcı
Fiyat Yok
Popülerlik4. Popüler Airfel Klima1. Popüler Airfel Klima4. Popüler Baymak Klima-
Ortalama Puan2 yorum4 yorum4 yorum
İnverterVarVarVarVar
İyonizerYokYokVar-
Sabit HızlıYokYokYokYok
Wi-FiYokYokYok-
Nem AlmaVarVarVar-
Sadece SoğutmaYokYokYok-
Yıkanabilir FiltreYokYokVar-
SessizYokYokVar-
MultiYokYokYok-
TipiDuvar Tipi (Split)Duvar Tipi (Split)Duvar Tipi (Split)Duvar Tipi (Split)
BTU Değeri9.000 BTU12.000 BTU9.000 BTU9.000 BTU
Ses Seviyesi52 dB52 dB53 dB-
Gaz TipiR410AR410A--
Isıtma Enerji SınıfıA+A+A+-
Soğutma Yıllık Tüketim147 kWh201 kWh149 kWh-
Isıtma Yıllık Tüketim770 kWh805 kWh878 kWh-
Enerji SınıfıA++A++A++-
RenkBeyazBeyazBeyazBeyaz