Airfel

Airfel LTXN35U A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

(2 yorum)
Airfel LTXN35U A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima
BTU seçenekleri:Montaj seçenekleri:

15 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

10.500,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 22 dakika önceStokta 10+ adet1 iş günüSatıcı: Trendyol/MarkaReyon

Ürün Özellikleri: İnverter, Nem Alma, Tipi: Duvar Tipi (Split), BTU Değeri: 12.000 BTU, Ses Seviyesi: 52 dB, R410A, A+, 201 kWh... Devamını gör

199 TL fark ile Teknosa seçeneğini gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Airfel LTXN35U A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (15)

En Popüler Airfel Klimalar
Benzer Ürünler

Airfel LTXN35U A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Airfel LTXN35U klima, -15°C’ye kadar ısıtma yapabilme özelligi sayesinde yüksek performans sunar. Kullanıcıların farklı ihtiyaçlarına cevap veren LTXN35U klima, ortam sıcaklığını ayarlamada farklı fonksiyonlara da sahiptir.

Arıza tanımlama modu ile herhangi bir sorunu tespit edebilen klima ile güvenli bir kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz. Üstelik konforlu bir yaşam alanı için gerekli olan sıcaklığı sağlayan Airfel LTXN35U 12 A++ 12000 BTU klima ile A sınıfı inverter sistem klimalara göre %20 daha fazla tasarruf elde etmeniz de mümkün.

Otomatik dikey üfleme özelliğine sahip olan klima, ortamda homojen bir sıcaklık elde etmenize yardımcı olur. Ayrıca LTXN35U 12000 BTU A++ inverter klima VX00ARF13, enerji sınıfı ile verimli bir kullanım deneyimi yaşamanızı mümkün kılar.

LTXN35U 12000 BTU A++ inverter klima VX00ARF013 modelini kullanırken, düşük sıcaklıkta çalıştırma modu ile ortama ve mevsime göre bir ayarlama yapmanız mümkün. Bunun yanında turbo moda sahip olan klima son derece hızlı ısıtma ve soğutma gerçekleştirebilir.

Uyku moduna da sahip olan klima ile herhangi bir kapatma işlemine gerek kalmaz. 24 saat zamanlayıcı ile de çalışma aralığını ayarlayabileceğiniz klima yüksek verim elde edebilirsiniz.

Otomatik dikey üfleme ve üfleme kanatları hafızası modlarına da sahip olan klima ile ortamda homojen bir sıcaklık dengesi sağlamanız da mümkün olur.

Airfel LTXN35U Önden Görünüm

Airfel LTXN35U Inverter Klima Teknik Özellikleri

Airfel LTXN35U 12000 BTU A++ inverter klima özellikleri arasından ısıtma ve soğutma kapasiteleri dikkat çeker. Nominal soğutma kapasitesi 11942 (BTU/h) olan LTXN35U Airfel klimanın nominal ısıtma kapasitesi ise 13000 (BTU/h) değerinde.

A++ soğutma enerji sınıfına sahip olan klima A+ ısıtma enerji sınıfındadır. Klima ayrıca auto restart, ayarlanabilir fan, nem giderme, hava yön ayarı, uyku modu, turbo mod, zamanlayıcı ve gelişmiş işlevler sunar.

Klimanın gelişmiş işlevleri arasında donma koruması, filtreleme, otomatik hava salınımı ve yüksek yoğunluklu filtre de bulunur. Aynı zamanda 2 yönlü olan klima sessiz çalışması ile konfor yaratır.

Duvar tipi kullanıma uygun olan klimanın inverter klima teknolojisi ile ayrıcalıklı kullanım yaşayabilirsiniz. Isıtma ve soğutma çözümünde yüksek performansta çalışan bir klima arıyorsanız Airfel 12000 BTU/h A++ LTXN35U inverter klimayı güvenle tercih edebilirsiniz.

Airfel klima LTXN35U tasarımıyla da ortama zarif bir şıklık kazandırır. Bu özelliğiyle hemen hemen her büyüklükteki yaşam alanına konumlandırılabilir. Bulunduğu alana estetik bir detay kazandıran klima, çoğunlukla salon ve yatak odalarına monte edilir.

Ayrıca ofislerde de kullanılan 12000 BTU/h A++ LTXN35UB klima modelinin ergonomik tasarımı ile rahat bir kullanım deneyimi yaşamanız mümkün.

Üstelik parlak bir beyazlığa sahip olan klima ortama sade bir şıklık kazandırır ve bu şıklığı yarattığı kaliteli hava ile tamamlar. Kolay bir kullanım sunan kumandası ile modlar arasında geçiş yapabilir ve fan ayarlaması gerçekleştirebilirsiniz.

Airfel LTXN35U Sağdan Görünüm

Airfel LTXN35U Klimanın Artı ve Eksileri

Airfel imzalı klima modeli, ortam iklimlendirme işlemlerini keyifli ve pratik bir şekilde yapmanıza yardımcı olan bazı artı ve eksi özelliklere sahip. Bu özellikler ise şöyle:

 • LTXN35U 12000 BTU A++ inverter klima modelinin nominal soğutma kapasitesi 8530 (BTU/h) ve ısıtma kapasitesi de 12500 (BTU/h) değerindedir. Bu özelliğiyle çalışma ve verimlilik sağlamada son derece etkilidir.
 • 12000 BTU/h A++ LTXN35U inverter klimanın nomimal soğutma kapasitesi 11942 (BTU/h) ve ısıtma kapasitesi ise 13000 (BTU/h) değerinde iklimlendirme sağlar.
 • Airfel klima modeli rahatsızlık vermeden sessiz bir şekilde çalışabilir.
 • Enerji verimliliği ile yüksek performans sergileyen LTXN35U klima bu bakımdan kullanıcıların beklentilerini fazlasıyla karşılar.
 • Airfel LTXN35U özellikleri bakımından değerlendirildiğinde ısıtma ve soğutma işlemlerinde etkili çözümler sunduğu görülür.
 • Sessiz modda çalışabilen teknolojisi sayesinde uyurken bile çalıştırabileceğiniz klima ile ortam sıcaklığını dilediğiniz an ayarlayabilirsiniz.
 • Ayrıca hızlı bir ısıtma ve soğutma çözümü sunan Airfel LTXN35U klima modeli sayesinde pratik bir işlem gerçekleştirmeniz mümkün. Farklı modlar sunan klima ile ihtiyacınız özelinde bir çözüm yaratabilirsiniz.
 • İnverter teknolojisi ile çalışan klima diğer A sınıfı inverter klimalara göre %20 daha fazla verimlilik elde etmenizi sağlar.
 • Ortam sıcaklığı ve soğukluğunun homojen bir şekilde dağılmasını sağlayan klima, -15°C’ye kadar ısıtma yapabilir.
Airfel LTXN35U Dış Ünitesi Görünümü

Airfel LTXN35U Klimayı Seleflerinden Ayrılan Özellikleri

Airfel LTXN35U özellikleri kullanıcı yorum ve değerlendirmelerinde detaylı olarak incelenir. Bu değerlendirmelere göz atarak ürünün hem teknik özellikleri hem de çalışma performansı hakkında kapsamlı bilgi edinmeniz mümkün.

LTXN35U Airfel yorum ve değerlendirmeleri yakından incelendiğinde ısıtma ve soğutma işlemlerinde hızlı çözümler sunduğu görülür. Airfel LTXN35U 12000 BTU A++ inverter klima yorumları ayrıca klimanın enerji verimliliği hakkında da bilgi edinmenizi sağlar.

Airfel LTXN35U A++ 12000 BTU duvar tipi inverter klima yorumları ve değerlendirmelerinde vurgulanan sessiz çalışma özelliği, konforlu bir kullanım deneyimi yaşamanızı mümkün kılar.

Airfel LTXN35U yorum ve değerlendirmelerine göz atarak ayrıca klimanın ölçüleri hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. İklimlendirme çözümleri arıyorsanız ve yüksek performansta çalışan bir klimaya ihtiyaç duyuyorsanız LTXN35U Airfel yorum ve tavsiyelerine göz atarak doğru bir Airfel inverter klima seçimi yapabilirsiniz.

Klima seçiminde öncelikle ne tip bir klimaya ihtiyacınız olduğunu belirlemeniz gerektiğini vurgulayan yorumlar, Airfel LTXN35U modelinin beklentilerinizi karşılayacağının altını çizer.

Kullanıcıların klima modelini değerlendirirken dikkat etmenizi vurguladığı bir diğer özellik kaç watt enerji harcadığıdır.

LTXN35U modeli yeterli miktarda enerji harcayarak kullanıcılardan tam puan almayı başarır. Kullanıcılar yorumlarında klimanın bakımıyla ilgili tavsiyeler de bulabilirsiniz.

Airfel klimayı az güneş alan bir alana konumlandırmanız gerektiğini belirten kullanıcı yorumları, bu detaya dikkat ettiğinizde klimadan yüksek verim elde edebileceğinizi söyler. Yorum ve değerlendirmeler klimanın filtre temizliğine önem vermeniz gerektiğini de dile getirir.

Airfel LTXN35U ile LTXN25UB Klima Arasındaki Farklar

Airfel 12000 BTU/h A++ LTXN35UB inverter klima, 9000 BTU/h A++ LTXN25UB inverter klimadan BTU değeri, ısıtma ve soğutma bakımından ayrılır. Ayrıca LTXN25UB inverter klimada 2,5 (KW/h) olan soğutma kapasitesi LTXN35UB inverter klimada 3,5 (KW/h) verimlilik sağlar.

LTXN25UB klima modelinin nominal soğutma kapasitesi 8530 (BTU/h), nominal ısıtma kapasitesi de 12500 (BTU/h) değerinde. LTXN35UB inverter klima hem enerji verimliliği hem de iklimlendirmede yüksek performans sergiler.

Airfel LTXN35U Soldan Görünüm

Airfel LTXN35U Inverter Klima En Ucuz Fiyat Seçenekleri

Airfel LTXN35U fiyat aralıkları enerji sınıfına, BTU soğutma değerine, rengine ve sahip olduğu diğer özelliklerine göre belirlenir. Klima modelini ve fiyat aralığını değerlendirirken bütçeniz doğrultusunda hareket etmeniz önemlidir.

Bütçenizi belirledikten hemen sonra ürünün özelliklerini ve beklentilerinizi karşılaştırmaya başlayabilirsiniz. Klimayı satın almadan önce monte edileceği alanı da belirlemeniz gerekir.

Bu sayede hem doğru bir klima seçimi yapabilir hem de bütçeniz özelinde satın alma kararı verebilirsiniz. Airfel 12000 BTU/h A++ LTXN35UB inverter klima ılıman iklimlerde her mevsim kullanılabilir.

Yaşam alanlarındaki sıcaklığı mevsim özelinde ideal seviyelerde tutan klima modeli konforlu bir ortam yaratmanız ve kaliteli bir havayı solumanız mümkün.

Sahip olduğu pek çok gelişmiş özellikle seleflerinden ayrılan Airfel klima modelinin fiyat aralığı performansı ile karşılaştırıldığında bütçe dostu bir alışveriş deneyimi yaşamanızı sağlar.

Uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz bir klima olan LTXN35U modeli, hem mevsim özelinde hızlı bir iklimlendirme sağlar hem de ortamda kaliteli ve sağlıklı bir hava yaratır.

Siz uyurken de çalışabilen klima, sessiz çalışarak huzur dolu bir uyku uyumanıza da yardımcı olur. Airfel LTXN35U en ucuz fiyat aralıklarıyla sizin olsun istiyorsanız fiyat listesi üzerinden inceleme yapabilir ve fiyat karşılaştırması ile kararınızı verebilirsiniz.

Dilerseniz Airfel uzmanlığını ev hediyesi olarak da satın alabilir ve sevdiklerinizin kaliteli bir hava solumasını sağlayabilirsiniz.

Airfel LTXN35U Detay

Airfel LTXN35U A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima Fiyat Analizi

Airfel LTXN35U A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Airfel LTXN35U A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima Özellikleri

İnverter:
Nem Alma:
Tipi:   Duvar Tipi (Split)
BTU Değeri:   12.000 BTU
Ses Seviyesi:   52 dB
Gaz Tipi:   R410A
Isıtma Enerji Sınıfı:   A+
Soğutma Yıllık Tüketim:   201 kWh
Isıtma Yıllık Tüketim:   805 kWh
Enerji Sınıfı:   A++
Renk:   Beyaz
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
4.134 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • MD3 yorum
  41 beğeni
  Murat D.Muğla7 Temmuz 2019
  Ürün çok güzel ona bir sözüm yok ama akakçe yüzünden 200tl fazla ödedim. Montaj dahil diye bu ürünü aldım, meğerse hepsinde montaj dahil fiyatmış. Siz montaj dahil yazmayana da bakın derim. Boşuna benim gibi fazla para ödemeyin
 • MA1 yorum
  15 beğeni
  Mustafa kemal A.19 Ağustos 2018
  Gayet iyi beğendim kargo hızlı ürün mükemmel

Airfel LTXN35U A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Airfel LTXN35U A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaBaymak Elegant Plus 12 A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaAirfel LTXN35U A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima - Montaj DahilMitsubishi Silver SRK35ZMP-S A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima
 Airfel LTXN35U A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaBaymak Elegant Plus 12 A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaAirfel LTXN35U A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima - Montaj DahilMitsubishi Silver SRK35ZMP-S A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima
Fiyat 10.500,00 TL
15 satıcı
11.816,00 TL
29 satıcı
Fiyat YokFiyat Yok
Popülerlik1. Popüler Airfel Klima2. Popüler Klima--
Ortalama Puan2 yorum20 yorum2 yorum3 yorum
İnverterVarVarVarVar
İyonizerYokVarYokVar
Sabit HızlıYokYokYokYok
Wi-FiYokYokYokYok
Nem AlmaVarVarVarVar
Sadece SoğutmaYokYokYokYok
Yıkanabilir FiltreYokVarYokYok
SessizYokVarYokVar
MultiYokYokYokYok
TipiDuvar Tipi (Split)Duvar Tipi (Split)Duvar Tipi (Split)Duvar Tipi (Split)
BTU Değeri12.000 BTU12.000 BTU12.000 BTU12.000 BTU
Ses Seviyesi52 dB53 dB52 dB-
Gaz TipiR410A-R410A-
Isıtma Enerji SınıfıA+A+A+-
Soğutma Yıllık Tüketim201 kWh201 kWh201 kWh-
Isıtma Yıllık Tüketim805 kWh1189 kWh805 kWh-
Enerji SınıfıA++A++A++A++
RenkBeyazBeyazBeyazBeyaz
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı