Airfel

Airfel LTXN50U A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

(1 yorum)
Airfel LTXN50U A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima
BTU seçenekleri:Montaj seçenekleri:

2 satıcı içinde en ucuz fiyat seçeneği

25.990,00 TL + kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 15 dakika önce % Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri Peşin fiyatına 6 taksit /6 %0 Peşin fiyatına 6 taksit /6 %0 Stokta Satıcı: Trendyol.com

Ürün Özellikleri: İnverter, Nem Alma, Tipi: Duvar Tipi (Split), BTU Değeri: 18.000 BTU, Ses Seviyesi: 56 dB, R410A, A+, 290 kWh... Devamını gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Airfel LTXN50U A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima Fiyatları

Tüm fiyatlar (2)

İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Airfel Klimalar
Benzer Ürünler

Airfel LTXN50U

Hava iklimlendirme konusunda tasarladığı kaliteli ve dayanıklı cihazlar ile adından söz ettiren Airfel, LTXN50U modeliyle de kullanıcıdan tam puan alır. İnovatif teknolojiler ile donatılan Airfel LTXN50U hem ısıtma hem de soğutma konusunda yüksek performans sunar.

Hem yaz hem de kış döneminde ihtiyaç duyulan ideal sıcaklığa kolayca ulaşmaya olanak sağlayan cihaz, modern tasarımıyla da beğeni kazanır. Airfel LTXN50U A++ 18000 BTU duvar tipi Inverter klima yüksek BTU değeri sayesinde bireysel kullanımın yanı sıra isteğe göre işyeri ve ofis gibi alanlarda da tercih edilebilir.

Teknik detayları ile A’dan Z’ye kullanıcı yararı göz önünde bulundurularak tasarlanan cihaz, uzun yıllar sorunsuz bir kullanım vadeder. Birbirinden farklı özelliklere ve kullanım modlarına sahip olan Airfel LTXN50U klima, yaz ve kış aylarında dilediğiniz sıcaklık ortamında keyifli dakikalar geçirmeye olanak sağlar.

Turbo özelliği sayesinde dakikalar içerisinde verilen komutu yerine getirir ve hem ısıtma hem de soğutma modunda kullanıcıların bekleme süresini en aza indirir. Airfel LTXN50U fiyat olarak aynı segmentte bulunan cihazlara göre daha yüksek aralıklar ile satışa sunulabilir. Airfel LTXN50U en ucuz seçenekleri değerlendirebilir ve sizin için ideal olan ürünü karşılaştırma yaparak satın alabilirsiniz.

Airfel LTXN50U Önden Görünüm

Enerji Tasarruflu Airfel LTXN50U Klima

Airfel LTXN50U 18.000 BTU Inverter klima modelinin en çok beğenilen özelliklerinin başında enerji tasarrufu yer alır. Aynı segmentte bulunduğu cihazlara göre %20 enerji tasarrufu yapmaya olanak sağlayan ürün, bütçeye hatırı sayılır şekilde katkıda bulunur.

İdeal boyutları ve duvar tipi olması sayesinde özellikle dar ortamlarda alandan tasarruf etmeye olanak sağlar. Modern tasarımı ortamdaki diğer eşyalar ve dekorasyon stili ile kolayca bir bütünlük yakalamasında etkin rol oynar.

Sessiz bir çalışma prensibine sahip olan cihaz, isteğe göre yatak odası, mutfak, salon ya da çalışma odası gibi pek çok farklı yaşam alanında kullanılabilir. Ortalama 40 metrekareye kadar olan alanlar için ideal bir seçenektir.

Cihazın kullanılacağı alanın önceden ölçülmesinde fayda görülür. Özellikle yatak odası kullanımında sessiz çalışması sayesinde uykunuzun bölünmesine izin vermez ve konforlu bir istirahat ortamı vadeder. Stand BY modunda çalıştırıldığında sadece 1 W enerji tüketir.

Arıza tanımlama özelliği ile cihazda yaşanan herhangi bir sorunda kullanıcının hızlı bir şekilde bilgi sahibi olması sağlanır ve daha hızlı bir şekilde servis ile irtibat kurmaya yardımcı olur. Airfel LTXN50U 18000 BTU A++ Inverter klima yorum ve önerilerine göz atarak cihaz hakkında merak ettiğiniz pek çok sorunun cevabı için kullanıcıların değerlendirmelerini inceleyebilirsiniz.

Airfel LTXN50U Sağdan Görünüm

Airfel LTXN50U Klimanın Teknik Özellikleri

Airfel 18000 BTU inverter klima LTXN50U A++ enerji sınıfına dahil olan cihazın tasarımı kadar sahip olduğu teknik özellikler de büyük önem taşır. Kullanım performansı artıran Airfel LTXN50U özellikleri şunlardır:

 • Airfel LTXN50U klima hem ısıtma hem de soğutma işlemleri için üretilmiş çift fonksiyonlu bir cihazdır. Ürünün BTU değeri 18000 olup yüksek metrekareye sahip alanlar için ideal bir seçenektir.
 • 40 dB ses seviyesine sahip olması sayesinde pek çok farklı yaşam alanı için kullanılabilir. Düşük sıcaklıkta çalışma, Cold Catalyst filtre ve otomatik tekrar başlama fonksiyonu bulunur.
 • Turbo modu zamandan tasarruf etmeye olanak sağlar ve klima çalıştırıldığında kısa süre içerisinde hem ısıtma hem de soğutma modunda ideal sıcaklığın yakalanmasına olanak sağlar.
 • Split (duvar tipi) olan cihaz, ideal boyutları sayesinde pek çok farklı alan için tercih edilebilir. Cihazda uyku modu, 24 saat zaman ayarlayıcı ve otomatik dikey üfleme seçenekleri bulunur.
 • Ortamda ideal ısı derecesine ulaşıldığında cihaz, kendini uyku moduna alarak fazla enerji tüketiminin önüne geçer. Uzaktan kumanda özelliği ile kullanım kolaylığı sunan klima modelini, konforunuzdan ödün vermeden oturduğunuz yerden yönetebilirsiniz.
 • A++ enerji sınıfına dahil olan Airfel LTXN50U 18.000 BTU Inverter klima yıllık enerji miktarından önemli ölçüde tasarruf etmeye olanak sağlar. Aynı segmentte bulunan cihazlara göre yıllık enerji tüketim miktarında farklılık gözlemlenebilir.

LTXN50U Airfel klima modelinin tüm özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak ve cihazdan maksimum verim almak için dilerseniz ürün kutusuna yerleştirilen kullanım kılavuzunu okuyabilirsiniz. Hem ısıtma hem de soğutma özelliklerinin bir arada kullanıldığı bir ürün arayışındaysanız Airfel LTXN50U 18.000 BTU Inverter klima sizin için ideal bir tercih olabilir.

Airfel LTXN50U Soldan Görünüm

Airfel LTXN50U Artı ve Eksi Yönleri

Airfel 18000 BTU LTXN50U A++ Inverter klima modeli için yapılan yorumlar incelendiğinde kullanıcıların genel olarak üründen memnun olduğu görülür. Cihazın dikkat çeken artı ve eksi yönleri arasında şunlar yer alır:

 • Airfel LTXN50U kullananlar tarafından cihazın en çok beğenilen yönleri arasında modern ve şık tasarımı yer alır. İdeal boyutlara sahip olan klima, kullanıldığı her alana kusursuz bir uyum sağlar.
 • Airfel LTXN50U klima yüksek BTU değeri sayesinde geniş alanlar için hem ısıtma hem de soğutma ihtiyaçlarına yanıt verir. Fonksiyonel tasarımı sayesinde hem yaz hem de kış mevsimlerinde kullanılabilir.
 • A++ enerji sınıfına dahil olan cihaz, hem enerjiden hem de bütçeden tasarruf etmeye olanak sağlar. Farklı sezonlara uygun Inverter özelliği bulunması sayesinde diğer klima modellerine göre %20 daha fazla tasarruf imkanı sunar.
 • Otomatik dikey üfleme özelliği ile beğeni kazanan Airfel LTXN50U klima, kullanılan ortamın her köşesinde homojen bir sıcaklık sunar.
 • Gelişmiş teknolojiler ve turbo fonksiyonu sayesinde zaman kaybetmeden hızlı soğutma ve ısıtma sağlayan cihaz, kullanıcıların bekleme süresini minimize eder.
 • Arıza teşhis sistemi ile teknolojiseverlerden tam puan alan Airfel LTXN50U, daha hızlı servis hizmeti almaya olanak sağlar.
 • Teknolojik özellikleri, fonksiyonel kullanımı ve modern tasarımı ile pek çok ihtiyaca aynı anda cevap veren Airfel LTXN50U klimanın eksi yönü ise, geniş metrekareli alanların her kısmında etkili bir soğutma performansı sağlayamamasıdır.

Siz de iş yerinizde ya da evinizde çok geniş olmayan alanlarda iklimlendirme için tercihinizi LTXN50U modelinden yana yapabilirsiniz.

Airfel LTXN50U Klima Motoru

Airfel LTXN50U ile LTXN35UB Arasındaki Farklar

Airfel LTXN50U A++ 18000 BTU Inverter duvar tipi klima ile LTXN35UB arasındaki en büyük fark ürünlerin BTU değeridir. LTXN50U klima modeli 18000 BTU değerine sahip olup daha büyük alanlar için tercih edilir. LTXN35UB ise 12000 BTU değerine sahiptir. Daha çok küçük metrekareye sahip alanlar için ideal bir seçenektir. BTU değerindeki farklılık cihazların fiyatında da değişkenlik oluşmasında etkin rol oynar.

Airfel LTXN50U Fiyatları

Fonksiyonel kullanımı sayesinde hem sıcak hem de soğuk hava iklimlendirme konusunda kullanıcıların beklentilerine cevap veren Airfel LTXN50U 18000 BTU klima modeli, fiyat seçenekleriyle de beğeni kazanır. 18000 BTU gücüne sahip olan cihaz evin dışında işyeri ya da ofis gibi farklı yaşam alanları için de güvenle tercih edilebilir.

Airfel LTXN50U 18000 BTU A++ Inverter klima fiyatları ideal aralıklarda yer aldığından pek çok farklı bütçenin ulaşabileceği konumdadır. Airfel LTXN50U yorum ve tavsiyelere göz atarak klimanın özellikleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Airfel LTXN50U 18000 BTU A++ Inverter klima en ucuz seçenekleri satın almak için indirim ya da kampanya dönemleri takip edilebilir. Modern ve şık bir tasarıma sahip olan Airfel LTXN50U klimayı seçenekler arasında değerlendirebilirsiniz.

Airfel LTXN50U A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima Fiyat Analizi

Airfel LTXN50U A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Airfel LTXN50U A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima Özellikleri

İnverter:
Nem Alma:
Tipi:   Duvar Tipi (Split)
BTU Değeri:   18.000 BTU
Ses Seviyesi:   56 dB
Gaz Tipi:   R410A
Isıtma Enerji Sınıfı:   A+
Soğutma Yıllık Tüketim:   290 kWh
Isıtma Yıllık Tüketim:   1470 kWh
Turbo Mod:
Uyku Modu:
Zamanlayıcı:
Enerji Sınıfı:   A++
Renk:   Beyaz
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler

18000 BTU Klima A++ Klima Beyaz Klima Split Klima İnverter Klima

Ortalama Puan
4.2 18 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • ZA 1 yorum
  10 beğeni
  Zekeriya A. 22 Mayıs 2020
  Silopi'de 18.000 BTU kullanıyorum lakin silopinin çok sıcak olması randıman noktasında beklentimi karsilayamadı ama genel olarak iyi

Airfel LTXN50U A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Airfel LTXN50U A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaBaymak Elegant Plus 18 A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaAirfel AS18-0942/SINV 18000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaAirfel LTXN35U A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima
 Airfel LTXN50U A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaBaymak Elegant Plus 18 A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaAirfel AS18-0942/SINV 18000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaAirfel LTXN35U A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima
Fiyat 25.990,00 TL
2 satıcı
30.485,00 TL
2 satıcı
Fiyat Yok 16.799,00 TL
3 satıcı
Popülerlik7. Popüler Airfel Klima---
Ortalama Puan1 yorum1 yorum-2 yorum
İnverterVarVarVarVar
İyonizer-Var--
Nem AlmaVarVar-Var
Yıkanabilir Filtre-Var--
Sessiz-Var--
TipiDuvar Tipi (Split)Duvar Tipi (Split)Duvar Tipi (Split)Duvar Tipi (Split)
BTU Değeri18.000 BTU18.000 BTU18.000 BTU12.000 BTU
Ses Seviyesi56 dB60 dB-52 dB
Gaz TipiR410A--R410A
Isıtma Enerji SınıfıA+A+-A+
Soğutma Yıllık Tüketim290 kWh284 kWh-201 kWh
Isıtma Yıllık Tüketim1470 kWh1445 kWh-805 kWh
Buz Çözme-Var--
Turbo ModVarVar-Var
Uyku ModuVarVar-Var
ZamanlayıcıVarVar-Var
Enerji SınıfıA++A++AA++
RenkBeyazBeyazBeyazBeyaz
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı