Altus

Altus ALK 1230 A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

(2 yorum)
Altus ALK 1230 A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima
BTU seçenekleri:

15.500,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: Bugün 16:14

, 9 taksit

StoktaSatıcı: Evyasam.com.tr 1 Yorum
Yorumları oku

Altus Yetkili Satıcısı

Ürün Özellikleri: İnverter, Nem Alma, Yıkanabilir Filtre, Tipi: Duvar Tipi (Split), BTU Değeri: 12.000 BTU, R32, A+, 186 kWh... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Altus ALK 1230 A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima Fiyatları

Tüm fiyatlar (1)

Tüm fiyatlar (1)

En Popüler Altus Klimalar
Benzer Ürünler

Altus ALK 1230 A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Geliştirdiği ev aletleriyle teknoloji ile konforu bir arada sunan Altus, ALK 1230 klima modeliyle yaşam alanlarınızı daha ferah bir hale getirebilmenize yardımcı olur.

Özellikleri ve tasarımıyla dikkat çeken ürün, etkili hava akış sirkülasyonuyla ihtiyaç duyduğunuz serinliğe kısa bir süre içinde ulaşabilme olanağı tanır.

İleri teknolojilerle geliştirilen model, iç ve dış ünite sistemiyle sıcağın bunaltıcı etkilerinden kurtulabilmenizi kolaylaştırır. Hassas sıcaklık kontrolü yapabilme imkânı veren Altus ALK 1230 A++ 12000 BTU duvar tipi inverter klima, çoklu filtre sistemiyle de öne çıkar.

Odalarınızı istediğiniz sıcaklık derecesinde tutabilmenizi sağlayan ürün, konforlu ortamlar dizayn edebilmenize yardımcı olur. Ev, ofis, kafe ve benzeri pek çok alana yerleştirebileceğiniz model, vakit geçirdiğiniz mekanların hava kalitesini koruyarak deneyiminizi artırır.

Beyaz renkli dış kasasıyla da dikkat çeken Altus ALK 1230 klima, zarif ve estetik ön paneliyle odalarınızı konforunuzdan ödün vermeden tasarlayabilme imkânı sunar.

A+++ enerji sınıfıyla hem enerjiden hem de bütçenizden tasarruf edebilmenizi sağlayan ürün, tekli soğutmada 1150.0 W, tekli ısıtmada ise 1050.0 W enerji tüketir.

Doğal rüzgâr etkili hava sirkülasyonuna sahip olan model, soğuk ya da sıcak havayı odanızın dört bir köşesinde hissedebilmenize olanak tanır. Kanatların yukarı - aşağı ve sağa - sola hareket etmesiyle çalışan bu özellik, ferah bir ortam oluşturabilmenize yardımcı olur.

Altus ALK 1230 Önden Görünüm

Öne Çıkan Özellikleriyle Altus ALK 1230 Klima

Altus ALK 1230 klima, ihtiyaç duyduğunuz ferahlığa kısa süre içinde ulaşabilmeniz için geliştirilen özellikleriyle deneyiminizi bir üst seviyeye çıkarır.

Paslanma, oksitlenme ve benzeri deformasyonlara dayanıklı materyaller ile üretilen model, uzun süreli kullanım beklentinizi karşılar.

12000 BTU soğutma ve 12800 BTU ısıtma kapasitesine sahip olan ürün, istenilen konforda hava sirkülasyonu sağlayarak rahatlığınızı artırır.

Buzlanma esnasında otomatik olarak devreye giren buz çözme özelliğiyle dikkat çeken Altus ALK 1230 A++ split inverter duvar tipi klima, buzlanmadan kaynaklı performans kaybını engeller.

Otomatik hava yönlendirme sistemiyle de beklentinize cevap veren model, Rotary kompresör tipiyle güvenliğinizi ön planda tutar. 26 dB iç ünite ve 55 dB dış ünite sesine sahip olan ürün, uyurken ya da çalışırken konsantrasyonunuzu bozmaz.

Yıkanabilir filtresiyle öne çıkan Altus ALK 1230 klima, havadaki toz, polen, tüy ve benzeri partikülleri temizleyerek her zaman temiz bir hava soluyabilme imkânı tanır.

Elektrik ve ani güç kesintilerine karşı geliştirilen teknik sistemi, kesinti sonrası yeniden çalışarak klimanızın önceki ayarlarını korur. Klimanın 30 dakika boyunca yüksek fan hızında çalışmasını sağlayan hızlı soğutma fonksiyonu ise odalarınızın sıcaklığını kısa bir süre içinde 18 dereceye kadar düşürür.

Tek bir tuşla aktifleştirebileceğiniz bu özellik, evinizi ya da ofisinizi konforlu bir şekilde vakit geçirebileceğiniz alana çevirebilmenize yardımcı olur.

Fonksiyonlar hakkında daha fazla fikir edinebilmek için bu ürünü deneyimleyen kullanıcılar tarafından yazılan Altus ALK 1230 klima yorumlarına göz atabilirsiniz.

4 Çalışma Modu ile Konforunuzu Artıran Altus ALK 1230 Klima

Yaşam alanlarınızın sıcaklığını istediğiniz derecede optimize edebilme imkânı tanıyan Altus ALK 1230 A++ 12000 BTU inverter duvar tipi klima, 4 farklı çalışma moduyla deneyiminizi artırır.

Kullanıcıların beklentileri ve ihtiyaçları dikkate alınarak geliştirilen bu modlar, ergonomik kumanda tasarımı sayesinde kolaylıkla aktifleştirilebilir.

Dört mevsim kullanabileceğiniz özelliklere sahip olan ALK 1230 klima, odalarınızı temiz bir şekilde soğutabilmenize ve ısıtabilmenize yardımcı olur.

Bu modlardan biri olan soğutma modu, sıcaklık derecesinin yüksek olduğu alanlarda imdadınıza yetişir. Odalarınızı 18 dereceye kadar soğutabilme imkânı veren fonksiyon, çalışırken ya da dinlenirken daha iyi odaklanabilmenizi sağlayarak hayatınızı kolaylaştırır.

Nem giderme modu ise aşırı nemli bölgelerdeki nemi tahliye ederek konforunuzu artırır. Bunaltıcı sıcaklarda evinizin havasını koruyan bu özellik, özel olarak geliştirilen sensörler aracılığıyla çalışır.

Isıtma modu, soğuk hava koşullarında odalarınızı 30 dereceye kadar ısıtabilme imkânı tanır. Altus ALK 1230 A++ 12000 BTU yorum ve analizlerinde dikkat çeken bu mod, sıcaklığı stabil seviyede tutarak istediğiniz konforda hava sirkülasyonu sağlar.

Fan modu ise sıcaklık ayarı yapmadan havayı sirküle edebilme olanağı verir. Klimanızı vantilatör gibi kullanabilme imkânı tanıyan bu fonksiyon; otomatik, düşük, orta ve yüksek hız seçenekleri sunar.

Fan modu, Altus ALK 1230 yorum ve analizlerinde öne çıkan özellikler arasında yer alır. Çok yönlü hava akışı sağlayan model, çalışma modlarına ek olarak geliştirdiği inverter özelliğiyle de beklentinize cevap verir.

Altus ALK 1230 Çapraz Görünüm

İnverter Özelliği ile Dikkat Çeken Altus ALK 1230 Klima

Altus ALK 1230 A++ 12 BTU inverter klima, güçlü soğutma ve ısıtma sistemini inverter teknolojisi ile destekler. Sürekli açılıp kapanma yerine klimanın hiç durmadan çalışmasını sağlayan inverter fonksiyonu, ani sıcaklık düşüşlerinin ve yükselişlerinin önüne geçer.

Tek bir tuşla yaşadığınız mekânın havasını istediğiniz sıcaklık derecesinde optimize edebilme imkânı veren model, bu sistem sayesinde uzun süreli çalışmalarda dahi performansını korur.

Cihazın gerektiği kadar ısıtma ve soğutma yapmasını sağlayarak gereksiz enerji tüketimini engelleyen inverter özelliği hem bütçenizi hem de çevreyi koruyabilmenize destek olur.

Altus ALK 1230 A++ 12000 BTU duvar tipi inverter klima yorum ve analizlerinde övgüyle bahsedilen bu fonksiyon, sıcaklık dalgalanmalarının önüne geçerek konforunuzu her zaman korur.

İnverter sistemiyle sizi ısı çarpmalarına karşı da koruyan model, özellikle geniş alanlarda ihtiyacınız olan sıcaklık aralığına kısa bir süre içinde ulaşabilme imkânı tanır.

Ayrıca klimanın sessiz bir şekilde çalışmasını sağlayan fonksiyon, klimanın bakımını da kolaylaştırır. Minimal ve şık tasarımı ile öne çıkan Altus ALK 1230 klima, beyaz rengiyle yerleştirdiğiniz alanın şıklığını tamamlar.

84 cm genişlik, 21 cm derinlik ve 31 cm yükseklik değerlerine sahip olan model, duvara kolaylıkla monte edilebilir. Kullanıcıların kullanım alışkanlıkları dikkate alınarak tasarlanan ürün, artı ve eksi özellikleriyle deneyiminizi farklı bir noktaya taşır.

Artı ve Eksi Özellikleriyle Altus ALK 1230 Klima

Tasarımıyla dikkat çeken Altus ALK 1230 klima, artı ve eksi pek çok özelliği bünyesinde barındırır. Ürünün artı özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Enerji tasarruflu soğutma fonksiyonu, enerji tüketimini minimum seviyede tutarken konforlu bir ortam için ayarlanan sıcaklık seviyesini optimum düzeye yükseltir.
  • Güzel bir uyku için gerekli atmosferi oluşturabilmenize yardımcı olan uyku modu, sıcaklığı stabil seviyede tutarak odalarınızın çok soğumasını ya da ısınmasını engeller.
  • İnverter teknolojisi ile geliştirilen model, daha az enerji harcayarak hem bütçenizi hem de evinizdeki havanın kalitesini koruyabilme imkânı verir.
  • Bakım ve temizlik işlemlerini kolaylaştıran portatif bağlantı noktaları, özellikle filtre sistemini pratik bir şekilde temizleyebilmenize yardımcı olur.
  • Özel olarak tasarlanan yatay ve dikey hava kanalları, geniş salınım açıları sayesinde hava akımını daha uzak ve geniş bir alana ulaştırır.

Kullanışlı fonksiyonlarıyla rahatlığınızı artıran ürünün eksi özelliklerini ise şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Çocuk kilidi özelliği olmaması, yapılan ayarların kolaylıkla değiştirilmesine neden olduğu için güvenlik ve konfor açısından olumsuz sonuçlara neden olabilir.
  • Üründe hata teşhis kodu uygulaması bulunmaması, herhangi bir arıza durumunda sorunu tespit edebilmenizi zorlaştırır.
  • Havayı toz, koku ve mikroorganizma gibi çeşitli maddelerden temizleyen iyonizer özelliğinin olmaması, eksi özellikler arasında yer alır.
Altus ALK 1230 Klima Motoru

Altus ALK 1230 ile Altus ALK 1220 Klima Modeli ile Arasındaki Farklar

Altus ALK 1230 12000 BTU inverter klima, ALK 1220 modelinden ısıtma kapasitesi ve ünite ağırlığı ile ayrılır. Ayrıca ALK 1220 klima modeline göre daha az güç tüketen ALK 1230 klima, bütçenizi koruyarak beklentinizi karşılar.

Hava akım yön ayarına sahip olan Altus ALK 1230 klima, düşük desibel seviyesiyle de ALK 1220 klimadan ayrılır. Altus ALK 1230 klima 26 dB, ALK 1220 modelinde ise 27 dB ses seviyesine sahiptir.

Altus ALK 1230 A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima Fiyat Analizi

Altus ALK 1230 A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Altus ALK 1230 A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima Özellikleri

İnverter:
Nem Alma:
Yıkanabilir Filtre:
Tipi:   Duvar Tipi (Split)
BTU Değeri:   12.000 BTU
Gaz Tipi:   R32
Isıtma Enerji Sınıfı:   A+
Soğutma Yıllık Tüketim:   186 kWh
Isıtma Yıllık Tüketim:   875 kWh
Enerji Sınıfı:   A++
Renk:   Beyaz
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
4.73 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Altus ALK 1230 A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Altus ALK 1230 A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaAltus ALK 1220 A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaAltus ALK 1250 12000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaArçelik Ekolojik 12325 A++ 12000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima
 Altus ALK 1230 A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaAltus ALK 1220 A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaAltus ALK 1250 12000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaArçelik Ekolojik 12325 A++ 12000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima
Fiyat 15.500,00 TL
1 satıcı
18.189,00 TL
2 satıcı
10.850,00 TL
28 satıcı
11.838,00 TL
47 satıcı
Popülerlik5. Popüler Altus Klima6. Popüler Altus Klima2. Popüler Altus Klima5. Popüler Klima
Ortalama Puan2 yorum4 yorum-5 yorum
İnverterVarVarVarVar
İyonizerYokYokVarYok
Sabit HızlıYokYokYokYok
Wi-FiYokYokYokYok
Nem AlmaVarVarVarVar
Sadece SoğutmaYokYokYokYok
Yıkanabilir FiltreVarVarVarVar
SessizYokYokYokVar
MultiYokYokYokYok
TipiDuvar Tipi (Split)Duvar Tipi (Split)Duvar Tipi (Split)Duvar Tipi (Split)
BTU Değeri12.000 BTU12.000 BTU12.000 BTU12.000 BTU
Ses Seviyesi-59 dB60 dB59 dB
Gaz TipiR32R32R32R32
Isıtma Enerji SınıfıA+A+A+A+
Soğutma Yıllık Tüketim186 kWh186 kWh195 kWh186 kWh
Isıtma Yıllık Tüketim875 kWh1270 kWh840 kWh875 kWh
Enerji SınıfıA++A++-A++
RenkBeyazBeyaz-Beyaz
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı