Reklam
Arama Takip Listem Sepetim
Arçelik

Arçelik 12215 P 11400 BTU Mobil Klima

(4 yorum)
Arçelik 12215 P 11400 BTU Mobil Klima
BTU seçenekleri:

13 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

11.599,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: Bugün 16:50Stokta 1 adet2 iş günüSatıcı: Pazarama/Teknotoryum

Ürün Özellikleri: Sabit Hızlı, Nem Alma, Yıkanabilir Filtre, Tipi: Mobil, BTU Değeri: 11.400 BTU, Ses Seviyesi: 65 dB, R410A, A+... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Arçelik 12215 P 11400 BTU Mobil Klima Fiyatları

Tüm fiyatlar (13)

En Popüler Arçelik Klimalar
Benzer Ürünler

Arçelik 12215 P 11400 BTU Mobil Klima

Arçelik, kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik ürünler tasarlama konusunda büyük bir tecrübeye sahiptir. Arçelik 12215 P portatif klima da ideal boyutları ve sahip olduğu özellikler ile dikkatleri üzerinde toplar.

Küçük boyutları sayesinde her yere rahat bir şekilde yerleştirilebilen ürün, kullanıcılarının günlük hayatına kolaylık katar. Klima için ayırabileceğiniz geniş bir alan yoksa Arçelik portatif klima 12215 P modeli sizin için uygun bir seçenek olabilir.

Pratik bir kullanıma sahip olması ile öne çıkan ürün, her yaş grubundaki kullanıcı tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Klimanın üst tarafında kontrol paneli bulunur. Kontrol panelinde salınım, zamanlayıcı, mod, fan ve uyku modlarına ait tuşlar yer alır.

Aynı soğutma, nem alma ya da ısıtma butonları da bu alanda bulunur. Tuşların ortasında ise ekran yer alır. Ekran üzerinden yaptığınız ayarlamaları rahat bir şekilde takip edebilir, kolaylıkla klimayi istediğiniz sıcaklıkta çalıştırmaya başlayabilirsiniz.

Üniteyi, mobilyaların hava akışını engelleyemeyeceği bir yere koyarsanız daha etkili bir performans sergilemesi mümkün. Enerjiden tasarruf sağlayacak şekilde çalışan Arçelik 12215 P mobil - portatif klima modeli ile her mevsim iklimlendirme sağlanır.

Klimaya ihtiyacınız varsa ve istediğiniz özellikleri barındıran bir model bulamıyorsanız 12215 P mobil klima modelini inceleyebilir, arayışınızı kısa süre içinde sonlandırabilirsiniz.

Arçelik 12215 P Önden Görünüm

5 Farklı Mod Özelliği Sunan Arçelik 12215 P Klima

Arçelik 12215 P mobil portatif klima 11400 BTU/ H modelinde modelinde bulunan modlar sayesinde klimayı yerleştirdiğiniz ortamın havasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Klimada Soğutma, Isıtma, Kurutma, Otomatik ve Fan olmak üzere 5 farklı mod bulunur. Soğutma, havanın sıcak olduğu zamanlarda oldukça kullanışlı hale gelen bir fonksiyondur.

Soğutma modunda sıcaklığı 17 °C ile 30 °C arasında ayarlayabilir, sıcak havada serinleyebilirsiniz. Soğuk havayı direkt olarak üflemeyerek rahatsız etmeyen fonksiyon, yaz aylarında çoğu kullanıcı tarafından sıklıkla tercih edilir.

Isıtma modu ise havanın soğuk olduğu kış ya da sonbahar aylarında kullanabileceğiniz bir fonksiyondur. Bu fonksiyonda da sıcaklığı 17 °C ile 30 °C aralığında ayarlayabilirsiniz.

Ortamın daha kısa sürede ısınmasını istiyorsanız da Fan Hızı düğmesine basarak fanın daha hızlı bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede ürünü yerleştirdiğiniz odanın kısa zamanda sıcak ve ideal koşullarda olmasına yardımcı olur.

Kurutma, nem alma özelliğine sahiptir. Bu fonksiyon seçildiği zaman sıcaklık ya da fan hızı gibi seçimlerde bulunamazsınız. Fan motoru otomatik olarak düşük hızda çalışarak ortamdaki nemi alır. Otomatik mod, seçtiğiniz sıcaklığa ve klimayı koyduğunuz ortamın sıcaklığına bağlı olarak soğutma, ısıtma ya da fan modlarından birini kendiliğinden tercih eder.

Ürünün içerisinde bulunan sensörler aracılığı ile ortamın sıcaklığını nasıl olduğunu algılayarak hava sıcaksa soğutmada, soğuksa ısıtmada çalıştırır.

Fan modu ise klimanın vantilatör gibi sıcak ya da soğuk hava vermeden dönmesini sağlar. Bu fonksiyonda sıcaklık ayarı yapmadan fan hızını seçebilirsiniz.

Arçelik 12215 P Portatif Klimanın Düğmeleri

Arçelik 12215 P klima modeli içerdiği fonksiyonlar ile kullanıcılarının günlük hayatına pratiklik katmayı başarır. Fan düğmesi, fan hızını kontrol etmenize yardımcı olur.

Bu düğmeye basarak düşük, orta, yüksek ve otomatk olmak üzere dört farklı hız arasından tercihte bulunabilirsiniz. Otomatik fan hızı seçildiğinde diğer göstergelerin ışıkları sönse de istediğiniz zaman kolay bir şekilde tercihinizi değiştirebilirsiniz.

Mod düğmesi, klimanın modları arasından bir seçim yapmanızı sağlar. Zamanlayıcı, klimanın ne kadar süre boyunca çalışmasını istediğinizi belirlemenizi mümkün kılar.

Çoklu programlama özelliği olarak da isimlendirilen zamanlayıcı ile klimanın çalışma süresini 24 saate kadar ayarlamak mümkün. Sunduğu uzun zaman aralığı ile ortamı soğutmanızı ya da ısıtmanızı oldukça kolay bir hale getirir.

LED gösterge, ayarlanan sıcaklığı °C cinsinden görmenize imkan tanır. Ayrıca otomatik zamanlayıcı ayarlarını da rahat bir şekilde yapmanızı mümkün kılar.

Kurutma ve fan modları seçildiğinde odanın o anki sıcaklığını gösterir. Aynı zamanda kontrol panelinde bulunan artırma ve azaltma düğmeleri ile zamanlayıcı ve sıcaklık ayarları pratik bir şekilde yapılabilir.

12215 P Arçelik modeli kontrol düğmeleri sayesinde oldukça işlevsel bir kullanıma sahiptir. Küçük ve taşınabilir bir klima istiyorsanız Arçelik 12215 P modeline şans verebilirsiniz. Kontrol düğmeleri ile klimayı dilediğiniz ortamı oluşturacak şekilde ayarlayabilirsiniz.

Arçelik 12215 P Mobil Klima Olumlu ve Olumsuz Özellikleri

Arçelik 12215 P modelini satın alma konusunda tereddütleriniz varsa aşağıda bulunan listeden ürünün olumlu ve olumsuz özelliklerini inceleyebilirsiniz. Özellikler ışığında kararınızı daha rahat bir şekilde verebilirsiniz:

 • 11400 BTU/h soğutma kapasitesi ile geniş odalarda bile etkili bir soğukluk sunar.
 • A+ enerji sınıfında olması, ürünün enerji tasarrufu söz konusu olduğunda iyi bir performans ortaya çıkardığını gösterir.
 • Yukarı ve aşağı olmak üzere iki yönlü otomatik hava kontrolüne sahip olan ürün, ortamı kısa sürede soğutmayı ya da ısıtmayı başarır.
 • Çoklu programlama özelliği olarak da isimlendirilen zamanlayıcı, 24 saat boyunca klimayı aralıksız çalıştırmanıza imkan tanır.
 • Uyku modu, klimanın enerjiden tasarruf sağlayacak şekilde çalışmasını mümkün kılar. Aynı zamanda düşük fan seviyesinde iyi bir performans gösterir.
 • Sensörler aracılığı ile ortamın sıcaklığını ölçerek otomatik olarak ayarlamaları yapabilir. İstediğiniz sıcaklığı belirttikten sonra soğutma, ısıtma ya da nem alma gibi farklı modlar arasından kendiliğinden seçim yapar.
 • Soğutma aralığı 5-30 °C iken ısıtma aralığı 17-35 °C’dir. Bu sayede vücudu rahatsız etmeyen sıcaklık seviyelerinde çalışır.
 • Kullanımı kolay paneli sayesinde herkese hitap eder. Neredeyse her özellik için farklı bir tuşa sahip olması, ürünü işlevsel hale getirir.

12215 p mobil - portatif klima 11400 BTU/h fiyatı ile de kullanıcılarını memnun eden bir üründür. Kaliteli, güçlü ve etkili bir portatif klima arıyorsanız bu modele göz atabilirsiniz.

Arçelik 12215 P Çapraz Görünüm

Arçelik 12215 P ile 09215 P’nin Ayrılan Tarafları

İki model de tasarım bakımından birbirleri ile benzerlik gösterse de Arçelik 12215 P bazı özellikleriyle öne çıkar. Arçelik 09215 P modelinden daha yüksek soğutma kapasitesine sahip olan ürün, daha başarılı bir performans ortaya çıkarır.

Aynı zamanda daha yeni bir model olması sayesinde yeni nesil teknolojilerden faydalanılır. Bu sayede daha verimli bir soğutma ya da ısıtma performansı elde edilmesini sağlar.

İki model arasında karar veremiyorsanız bu özellikleri dikkate alarak seçiminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Ek Özellikleriyle Arçelik 12215 P Mobil Klima

12215 p mobil portatif klima özellikleri ile kullanıcılarının günlük hayatına pratiklik katmaya devam eder. Arçelik 12215 P 11400 BTU mobil klima modeli ile bulunduğunuz ortamın havasını dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

Mobil bir ürün olması sayesinde de klimayı istediğiniz yere rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Bu sayede evin içinde odadan odaya geçerken bile klimayı yanınızda götürebilirsiniz.

Sleep/Eco özelliği, klimanın enerjiden tasarruf elde edilecek şekilde çalışmasını sağlar. Bu düğmeye bastığınız takdirde seçili olan sıcaklık 30 dakikalık süre boyunca 1 °C artar ya da azalır.

Sonraki 30 dakikada da azalıp ya da arttıktan sonra yeni gelinen sıcaklığı 7 saat boyunca korur. Ardından asıl seçili olan sıcaklığa geri dönerek Eco döngüsünü tamamlar.

Bu özelliği uyumadan önce kullanabilirsiniz. Uyku sırasında bütün gece boyunca klima ünitesi sizi serin ve rahat tutabilir. Bu sayede uyku kalitenizi de yükseltebilir.

Uyku/Eko olarak da isimlendirilen özellik, enerji tüketimini dengeleyerek kullanıcılarına maksimum konfor sunmayı başarır.

Sıcaklığı belirli aralıklar ile değiştirmesi sayesinde de vücudun yeni ortam koşullarına rahatlıkla adapte olmasına yardımcı olur. Aynı zamanda klimanın hava akış yönünü de ayarlayabilirsiniz.

Normalde otomatik olarak salınan klimayı istediğiniz noktaya sabitleyerek de kullanabilirsiniz. Sahip olduğu ek özellikler ile 12215 P mobil - portatif klima 11400 BTU/h yorumlar ve değerlendirmelerinden yüksek puanlar almayı başarır.

Siz de her yere yanınızda taşıyabileceğiniz kullanışlı bir klimaya sahip olmak istiyorsanız Arçelik 12215 P fiyat seçeneklerini incelemeye başlayabilirsiniz.

Arçelik 12215 P 11400 BTU Mobil Klima Fiyat Analizi

Arçelik 12215 P 11400 BTU Mobil Klima son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Arçelik 12215 P 11400 BTU Mobil Klima Özellikleri

Sabit Hızlı:
Nem Alma:
Yıkanabilir Filtre:
Tipi:   Mobil
BTU Değeri:   11.400 BTU
Ses Seviyesi:   65 dB
Gaz Tipi:   R410A
Isıtma Enerji Sınıfı:   A+
Enerji Sınıfı:   A
Renk:   Beyaz

Arçelik 12215 P 11400 BTU Mobil Klima Detayları

 • TipMonoblok mobil klima cihazı
 • Klima fonksiyonlarıSoğutma, Isıtma
 • Soğutma kapasitesi (maksimum)11400 BTU/s
 • Vat biriminden soğutma kapasitesi (maksimum)3341 W
 • Vat biriminden ısıtma kapasitesi (maksimum)2931 W
 • Isıtma kapasitesi (maksimum)10000 BTU/s
 • Soğutma ortamıR410A
 • Enerji yönetimi
 • Enerji verimi sınıfı (soğutma)A
 • Enerji verimi sınıfı (ısıtma)A+
 • Tasarım
 • Ürün rengiBeyaz
 • Ağırlık & boyutlar
 • Genişlik515 mm
 • Derinlik443 mm
 • Yükseklik880 mm
 • Ağırlık38 kg
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
4.56 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • AG1 yorum
  2 beğeni
  Ali hakan G.5 Ağustos 2021
  Tavsiye ederim başarılı bir ürün
 • Hakan Y.186 yorum
  715 beğeni
  Hakan Y.27 Eylül 2020
  Sesi vantilatörün uğultusunu andırıyor. İyi soğutuyor. Nem alma açısından da iyi ama ısıtma kapasitesi çok da başarılı değil. Yine de kullanışlı. Yazın kullanmak için tercih edilebilir.
 • Fatih Ö.415 yorum
  2060 beğeni
  Fatih Ö.12 Temmuz 2020
  Yazlık evde veya odanın belirli köşelerinde dönüşüm yaparak klima çalıştırılmak istendiğinde tercih edilebilir. Kolaylıkla her yere taşınabiliyor. Toz filtresini yıkamak mümkün oluyor. Portatif klimanın elektrik kesintilerinden sonra tekrar çalışma özelliğinin olması çok iyi. Bu sayede elektrik geldiğinde klimanızın ayarlarıyla uğraşmak gerekmiyor. Uyku modu bulunması da dikkatimi çekti. Uyurken boşa enerji tüketilmemiş oluyor. R410A çevreci gaz kullanarak çevreye de zarar vermiyor.
  • Alışverişçi resmi
 • Ali O.2 yorum
  17 beğeni
  Ali O.Eskişehir18 Haziran 2020
  Bir duvar üniteli cihaz kadar etkili değil belki ama duvarı delmeden yapılabilecek en etkili yöntem. Cam aparatı kullanışlı değil. Ben haricen cam yaptırdım. Kutudan çıkan cam aparatını kullandım.

Arçelik 12215 P 11400 BTU Mobil Klima İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Arçelik 12215 P 11400 BTU Mobil KlimaBeko 21215 P 11400 BTU Mobil KlimaHotpoint PACW12CO TK 12000 BTU Mobil KlimaArçelik 09215 P 9000 BTU Mobil Klima
 Arçelik 12215 P 11400 BTU Mobil KlimaBeko 21215 P 11400 BTU Mobil KlimaHotpoint PACW12CO TK 12000 BTU Mobil KlimaArçelik 09215 P 9000 BTU Mobil Klima
Fiyat11.599,00 TL
13 satıcı
14.999,00 TL
5 satıcı
Fiyat Yok13.999,00 TL
8 satıcı
Ortalama Puan4 yorum1 yorum
İnverterYokYokYokYok
İyonizerYokYokYokVar
Sabit HızlıVarYokVarYok
Wi-FiYokYokYokYok
Nem AlmaVarVarYokVar
Sadece SoğutmaYokYokYokYok
Yıkanabilir FiltreVarYokYokVar
SessizYokYokYokYok
MultiYokYok-Yok
TipiMobilMobilMobilMobil
BTU Değeri11.400 BTU11.400 BTU12.000 BTU9.000 BTU
Ses Seviyesi65 dB-64 dB64 dB
Gaz TipiR410AR410A-R410A
Isıtma Enerji SınıfıA+A+-A++
Enerji SınıfıAA-A
RenkBeyazBeyazBeyazBeyaz
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı