Arçelik

Arçelik Ekolojik 09325 A++ 9000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

(2 yorum)
BTU seçenekleri:

40 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

16.949,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: Bugün 10:16 % Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri Stokta Satıcı: MerkezMagaza

Arçelik Yetkili Satıcısı

Ürün Özellikleri: İnverter, Nem Alma, Yıkanabilir Filtre, Sessiz, Tipi: Duvar Tipi (Split), BTU Değeri: 9.000 BTU, Ses Seviyesi: 59 dB, R32... Devamını gör

19 TL fark ile yüksek puanlı satıcı 9,9 seçeneğini gör


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
15.674,00 TL08.11.2023

En Ucuz Arçelik Ekolojik 09325 A++ 9000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima Fiyatları

Piyasa fiyatları (3)

Tüm fiyatlar (35)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Arçelik Klimalar
Benzer Ürünler

Arçelik Ekolojik 09325 A++ 9000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Yaz aylarında sıcakların bunaltıcılığından kış aylarında ise soğuktan korunmanın en iyi yolu olan Arçelik 09325 klima ile siz de evinizde konforu yaşayabilirsiniz. Ürünün fonksiyonel özellikleri hem kullanımını kolaylaştırır hem de farklı ayarlar yaparak ihtiyacınıza uygun sıcaklığı sunar.

Görünüm itibariyle de duvarlara şıklık katan 9325, her evin ihtiyacıdır. Havaların çok sıcak olduğu zamanlarda cam ve kapıları açmak, sineklerin ve haşerelerin içeriye girmesine neden olur.

Soğuk hava veren farklı ürünler ise ortama sürekli sabit bir hava dalgası yayması ve oluşturduğu rüzgar nedeniyle fiziksel rahatsızlıklara yol açabilir. Arçelik 09325 farklı özellikleriyle kış aylarında kullanılan diğer ısınma araçlarına göre de avantaj sağlar.

Ürünün yaydığı hava dalgaları, sizi rahatsız etmeden ısınma ihtiyacınızı karşılar. Bunu yaparken enerjiyi verimli şekilde kullanan ürün, elektrik harcamanızı azaltarak tasarruf sağlar.

Uzun süre dayanıklı yapısı ile bakım ve onarım maliyetleri noktasında da tasarruflu bir ürün olan Arçelik ekolojik 09325 A++ 9000 BTU duvar tipi inverter klima ile uzun yıllar konforunuzu sağlamaya devam edebilirsiniz.

Arçelik teknolojisi ve uzmanlığıyla üretilen ürünü kullanım kılavuzunda yer alan talimatlara uygun şekilde kullandığınız sürece arıza problemiyle karşılaşma ihtimaliniz azalır.

Aynı zamanda montaj ve onarım işlemleri için sadece Arçelik yetkili servislerinden destek alarak da ürünün kullanım ömrünü uzatabilirsiniz.

Arçelik Ekolojik 09325 Önden Görünüm

Kapalı Ortamlarda Dengeli Hava Şartları Sunan Arçelik Ekolojik 09325

Arçelik 09325 ekolojik inverter klima 9000 BTU/h, ortam ısısının dengesinin korunması açısından önemlidir. Derece ayarlamasını ihtiyacınıza uygun şekilde yapabildiğiniz gibi hava akışı yönü, soğutma kapasitesi gibi ekstra özellikler ile ısının her noktaya eşit şekilde dağılmasını da sağlayabilirsiniz.

Bu sayede tek bir yöne yoğunlaşarak sizi rahatsız eden sıcaklıklarla karşılaşmazsınız. Yumuşak hava akışı yönü özelliğinden tek tuşla yararlanmanız mümkündür.

Kumandanızda yer alan “yumuşak hava” tuşuna basarak havanın tek bir yönde değil de farklı yönlerde yayılmasını sağlayabilirsiniz. Arçelik 09325 ekolojik inverter 9.000 BTU/h klima, ortamda oluşan kötü kokuları temizleme noktasında da son derece başarılıdır.

Üründe bulunan Ionizer+ teknolojisi, nem kaynaklı kötü kokuları yok eder. Klimayı her zaman temiz tutan Ionizer+ teknolojisi, gözle görülemeyecek kadar küçük yapıda olan partiküllerin birikmesini de engeller.

Böylece üründen her zaman temiz bir hava açığa çıkar. Dışarıda soğuk ya da aşırı sıcak bir havada uzun süre gezdikten sonra evinize geldiğinizde, cihazı hızlı bir şekilde çalıştırabilirsiniz.

Cihaz, kumandadan ayarladığınız ısı seviyesine hızlı bir şekilde ulaşır. Evinizde vücudunuzun ihtiyacı olan sıcaklıkla sizi buluşturan Arçelik 09325 ekolojik ev tipi klima ile konforun ve rahatlığın keyfini dilediğiniz her an çıkarabilirsiniz.

Akıllı Telefon ve Tabletlerden Kontrol İmkânı Sunan Arçelik Ekolojik 09325

Arçelik 09325 klima özellikleri arasında kullanımını daha kolay hale getiren akıllı telefonlarla ve tabletlerle kontrol edilebilme de vardır. Akıllı telefonunuzdan cihazınızı kontrol edebilmenize imkân veren HomeWhiz uygulaması ile uzaktan klimanıza bağlanarak istediğiniz ayarları yapabilirsiniz.

Bunun için hem telefonunuzda hem de klimanızda kablosuz ağ bağlantısı olması gerekir. Aklınıza geldiği anda cihazınızın ne durumda olduğunu kontrol etmenizi sağlayan bu uygulamanın avantajlarından yararlanmak için kablosuz uygulama kitini de klimanızla beraber satın almanız gerekir.

Kablosuz uygulama kitini kullanarak her defasında sıcaklık ya da farklı bir ayar yapma zahmetinden de kurtulursunuz. Otomatik olarak belirleyeceğiniz kurallarla cihazınız her zaman istediğiniz sıcaklık seviyesinde çalışır.

Akıllı kontrol sistemi, size ek fonksiyonlara erişme şansı da tanır. Uzaktan erişim ile eve gelmeden önce cihazınızı çalıştırabilir ve uygun sıcaklıkla anında buluşursunuz.

Böylece kışın en soğuk zamanlarında klimanın ortamı ısıtmasını beklemenize gerek kalmaz. HomeWhiz uygulaması, cihazı açık unuttuğunuz durumlarda da işinizi kolaylaştırır.

Bu sayede uygulamayı kullanarak klimanızı kapatabilir ve gereksiz enerji sarfiyatını engelleyebilirsiniz. Uzaktan kontrol imkânı sunan özelliklerden yararlanmak, size tamamen opsiyonel bir seçenek olarak sunulur.

Dilerseniz sadece kumanda ile kontrolü sağlayabilirsiniz. HomeWhiz uygulaması ile sadece Arçelik Ekolojik 09325 klima değil tüm akıllı beyaz eşyalar kontrol edilebilir.

Arçelik Ekolojik 09325 Çapraz Görünüm

Arçelik Ekolojik 09325 ile Enerji Tasarrufu

Tüketiciler evlerine elektrikle çalışan bir eşya alacakları zaman genellikle enerji tasarrufu sağlamasına dikkat eder. 09325 split klima da bu ayrıcalığı sağlayan elektrikli ev aletlerinden biridir.

Cihazın farklı mod ve ayar seçenekleri, elektrik tüketimini azaltır ve faturalarınız için yüksek bedeller ödemenize engel olur. Cihazınızı birinci kademede çalıştırıyorsanız, tasarruf için soğutma kapasitesini %8 oranında azaltmanız yeterlidir.

Bu sayede %20 oranında tasarruf elde edebilirsiniz. İkinci kademede ise %8 kapasite azaltması, %40’a varan oranlarda enerji verimliliği sunar. Ürün, en az elektrik tüketimi sunan A++ enerji sınıfına sahip ürünler kategorisindedir.

Isıtma sistemi ise A+ olarak sınıflandırılır. Soğutmada yıllık enerji tüketimi 125 W olarak gerçekleşirken ısıtmada ise 875 kW’dir. Bu sayılar, enerji verim oranını da artırır.

Isıtma için sağlanan enerji verim oranı 4,07 W/W olarak gerçekleşirken soğutmada bu oran 3,81 W/W olarak gerçekleşir. Tüketimin düşük olması sayesinde ısınmak ya da serinlemek için istediğiniz zaman klimanızı kullanabilir ve kendinize bir sınır koymak zorunda kalmazsınız.

Özellikle bebekli ve çocuklu evlerde daha da avantajlı olan bu durum, aşırı soğukların ve sıcakların olumsuz etkilerini bulunduğunuz ortamdan uzak tutar. Aynı zamanda farklı odaları için ayrı klimalar satın almak isteyenler de gönül rahatlığıyla bu tasarruflu ürünü tercih edebilir

Arçelik Ekolojik 09325 ve Arçelik 09320 Farkları

Arçelik’in 09325 modelinden bir önce piyasaya sürdüğü model 09320 modelidir. Ürünlerin ölçüsü 717x483x230 mm şeklindedir. İç üniteleri ise 837x308x189 mm ölçülerindedir.

Beyaz renkli Arçelik ekolojik 09325 ısıtma kapasitesi 11.260 BTU şeklindedir ve 09320 modelinden fazladır. Arçelik Ekolojik 09325 aktif enerji kontrolü özelliğine sahiptir.

Daha fazla verimliliğe sahip R-32 gazı ile üretilen 09325 modelinde ısıtma performansı da buna bağlı olarak artar. Diğer modelin gaz tipi ise R410A’dır.

Arçelik Ekolojik 09325 Klima Motoru

Arçelik Ekolojik 09325 Artı ve Eksi Özellikleri

Arçelik 09325 klima yorum kısmında yer alan ürünün beğenilen özelliklerinden biri kolay temizlenebilmesidir. Bunun için iki farklı yol izlenebilir. Bunlardan birincisi üründe bulunan otomatik temizleme fonksiyonundan yararlanmaktır.

Bu fonksiyon, sık kullanıma bağlı olarak biriken tozları ve kiri yok eder. Aynı zamanda klimadan dışarıya aktarılan havanın da sürekli temiz olmasını sağlar. Otomatik temizleme özelliği, her ne kadar uzun süre sorunsuz kullanım olanağı sunsa da bazı durumlarda profesyonel destek almak da gerekebilir.

Bunun için Arçelik yetkili servisinden klima bakımı talebinde bulunmalısınız. Yılda en az iki defa yetkili servis tarafından yapılması gereken bu işlem sırasında tıkanan filtreler temizlenir ve gerekli durumlarda değişim yapılır. Ürünün diğer olumlu özellikleri ise şu şekilde sıralanabilir:

  • Arçelik 09325 klima kolayca çıkarılabilir filtrelere sahiptir.
  • Buz çözme, günlük programlama ve hava temizleme özellikleri ile uzun ömürlü kullanım imkânı sunar.
  • Zamanlayıcı ve uyku modu özelliği ile gereksiz enerji sarfiyatını önler.
  • Otomatik fan hızı ile rahatsız edici hava dalgalarından sizi korur.
  • Enerji göstergesi ile elektrik tüketimi için optimal bir ayarlama yapabilirsiniz.

Her cihazda bazı olumsuz özellikler söz konusu olabilir. 09325 Arçelik klima yorumları içerisinde; kanatlar açıldıktan sonra soğutma işleminin hemen başlamaması, iç tesisatta su akışının fazla olması gibi konularda olumsuz değerlendirmeler vardır. Siz de Arçelik 09325 klima fiyatları için sunulan avantajlı seçenekler sayesinde son derece modern ve şık bir ürüne sahip olabilirsiniz.

Arçelik Ekolojik 09325 A++ 9000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima Fiyat Analizi

Arçelik Ekolojik 09325 A++ 9000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Arçelik Ekolojik 09325 A++ 9000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima Özellikleri

İnverter:
Nem Alma:
Yıkanabilir Filtre:
Sessiz:
Tipi:   Duvar Tipi (Split)
BTU Değeri:   9.000 BTU
Ses Seviyesi:   59 dB
Gaz Tipi:   R32
Isıtma Enerji Sınıfı:   A+
Soğutma Yıllık Tüketim:   125 kWh
Isıtma Yıllık Tüketim:   875 kWh
Uyku Modu:
Zamanlayıcı:
Enerji Sınıfı:   A++
Renk:   Beyaz
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

9000 BTU Klima A++ Klima Beyaz Klima Split Klima İnverter Klima Sessiz Klima

Ortalama Puan
4.0 1 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Arçelik Ekolojik 09325 A++ 9000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Arçelik Ekolojik 09325 A++ 9000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaArçelik Ekolojik 07325 A++ 7000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaBaymak Elegant Plus 09 A++ 9000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaArçelik Ekolojik 12325 A++ 12000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima
 Arçelik Ekolojik 09325 A++ 9000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaArçelik Ekolojik 07325 A++ 7000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaBaymak Elegant Plus 09 A++ 9000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaArçelik Ekolojik 12325 A++ 12000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima
Fiyat 16.949,00 TL
40 satıcı
14.995,00 TL
25 satıcı
16.500,00 TL
9 satıcı
17.928,00 TL
40 satıcı
Popülerlik6. Popüler Arçelik Klima--1. Popüler Klima
Ortalama Puan2 yorum2 yorum4 yorum6 yorum
İnverterVarVarVarVar
İyonizer--Var-
Nem AlmaVarVarVarVar
Yıkanabilir FiltreVarVarVarVar
SessizVar-VarVar
TipiDuvar Tipi (Split)Duvar Tipi (Split)Duvar Tipi (Split)Duvar Tipi (Split)
BTU Değeri9.000 BTU7.000 BTU9.000 BTU12.000 BTU
Ses Seviyesi59 dB59 dB53 dB59 dB
Gaz TipiR32R32-R32
Isıtma Enerji SınıfıA+A+A+A+
Soğutma Yıllık Tüketim125 kWh125 kWh149 kWh186 kWh
Isıtma Yıllık Tüketim875 kWh823 kWh878 kWh875 kWh
Buz Çözme--Var-
Turbo Mod--Var-
Uyku ModuVarVarVarVar
ZamanlayıcıVarVarVarVar
Enerji SınıfıA++A++A++A++
RenkBeyazBeyazBeyazBeyaz
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı