Arçelik

Arçelik Ekolojik 18325 A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

En Popüler 5. Klima (2 yorum)
BTU seçenekleri:

21 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

25.578,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 4 dakika önce % Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Stokta 2 adet 4 iş günü Satıcı: n11/iklimmarketi

Ürün Özellikleri: İnverter, Nem Alma, Yıkanabilir Filtre, Sessiz, Tipi: Duvar Tipi (Split), BTU Değeri: 18.000 BTU, Ses Seviyesi: 60 dB, R32... Devamını gör

297 TL fark ile yüksek puanlı satıcı 9,9 seçeneğini gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
23.100,00 TL12.11.2023

En Ucuz Arçelik Ekolojik 18325 A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (21)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Arçelik Klimalar
Benzer Ürünler

Arçelik Ekolojik 18325 A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Yeni nesil klima modelleri arasında yer alan Arçelik Ekolojik 18325 A++ klima, yaşam alanlarını hem ısıtma hem de soğutma ihtiyacını başarılı bir şekilde karşılar.

Hava iklimlendirme konusunda başarısını kanıtlamış olan Arçelik, ekolojik klima ile kullanıcıların ihtiyaçlarına ve beklentilerine cevap verir. Son teknoloji sistemlerinden yararlanılarak üretilen cihaz hem tasarım hem de teknik özellikleri ile uzun yıllar kullanım imkanı sağlar.

Fonksiyonel kullanım açısından rakiplerini geride bırakan Arçelik Ekolojik 18325 klima, evlerin yanı sıra işyeri ya da ofis gibi diğer yaşam alanlarında da kullanılabilir.

Kullanışlı özellikler ile donatılan cihaz, hem sıcak hem de soğuk havalarda yaşam alanınızı dilediğiniz hava koşullarında kullanmanıza yardımcı olur. Özel fonksiyonları sayesinde yaz ve kış aylarında farklı ısı ayarlamaları yapabileceğiniz klima, keyifli bir kullanım sunar.

Son derece hızlı bir şekilde ısıtma ve soğutma işlemlerini yerine getiren Arçelik Ekolojik 18325, dakikalar içerisinde ortamı belirlediğiniz ısıya ulaştırır. Akıllı teknolojinin aktif bir şekilde kullanıldığı Arçelik 18325 Ekolojik klima, ideal boyutları sayesinde kullandığınız her alanda şık ve modern bir görünüm yakalamanıza olanak sağlar.

İhtiyacınız olan pek çok teknik özelliği tek çatı altında sunan cihaz, bütçenizden tasarruf etmenize de yardımcı olur. Yaşam kalitesini artırmaya yardımcı olan Arçelik klimaya evde ya da çalışma ortamınızda yer verebilir ve temiz havanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Arçelik Ekolojik 18325 Önden Görünüm

Arçelik Ekolojik 18325 ile Enerji Tasarrufu

Arçelik Ekolojik 18325 A++ 18.000 BTU duvar tipi klimayı evinizin pek çok farklı odasında güvenle tercih edebilirsiniz. A++ enerji sınıfına sahip olan cihaz, aynı segmentte yer alan diğer ürünlere göre oldukça az elektrik kullanımı sağlar.

Yılın her mevsiminde ister sıcak isterseniz de soğuk ayarda kullanabileceğiniz klima, ideal elektrik tüketimi sayesinde bütçenizden tasarruf etmenize olanak sağlar. Arçelik Ekolojik inverter klima A+ enerji ısıtma sınıfında olup yıllık toplam 1270 kWh enerji tüketir.

Soğutmada ise A++ enerji sınıfı olması sayesinde yıllık sadece 250 kWh tüketerek bütçenizden tasarruf etmenizde etkin rol oynar. 18.000 BTU’ya sahip olan Arçelik klima, ideal enerji miktarı sayesinde salon, oturma odası, yatak odası ya da çocuk odası gibi pek çok farklı alanda kullanılabilir.

Arçelik Ekolojik 18325’yi hızlı ısıtma ve soğutma sistemi sayesinde açtığınız anda dakikalar içerisinde ortamın ısısını dilediğiniz ayara getirebilirsiniz. Özellikle sıcak aylar düşünülerek geliştirilen Jet Cool hızlı soğutma sistemi, cihazın kullanıldığı alanı kısa sürede soğutmaya olanak sağlar.

Enerji tasarrufu ile ön plana çıkan ve kullanıcıları son derece memnun eden Arçelik A++ klimanın bir diğer cezbedici özelliği ise sessiz çalışma prensibidir.

Evinizin her alanında güvenle kullanabileceğiniz klima, uyku esnasında sessiz bir şekilde çalışarak kesintisiz ve konforlu bir şekilde uyumanıza yardımcı olur.

Arçelik Ekolojik 18325 Teknik Özellikleri

Modern tasarımı ve ideal boyutları ile ön plana çıkan Arçelik Ekolojik 18325 beyaz 18000 BTU ev tipi klima teknik özellikleriyle de kullanıcıların beğenisini kazanır.

18000 BTU enerji miktarına sahip olan Arçelik Ekolojik 18325, yaklaşık 40 metrekareye kadar alanı kısa sürede tercih edilen ısı derecesine ulaştırır. İnverter sisteme sahip olan klima, fonksiyonel bir kullanım sunarak hem yaz hem de kış aylarında kullanma imkanı sağlar.

Sıcak ve soğuk ayarda kullanılabilen tasarımı, yıl boyunca diğer hiçbir ısıtma ve soğutma cihazına ihtiyaç duymaksızın keyifli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Hava kalitesi düşünülerek tasarlanan özel çıkarılabilir filtre, tek tuş yumuşak hava akışı yönü ve tek tuşla temizleme fonksiyonu, kullanıcının daha temiz ve sağlıklı bir ortamda vakit geçirmesine yardımcı olur.

Arçelik 18325 Ekolojik ev tipi klima 18000 BTU modelinin ayrıca 2 yönlü otomatik hava kontrolü ve hareketli hava dağıtımı fonksiyonları da bulunur.

Nem alma modu ile zenginleştirilen cihaz özellikle nem oranı yüksek bölgelerde ortamın ideal nem seviyesine ulaşmasını sağlayarak daha konforlu bir yaşam alanı sunar.

Konfor standartlarını maksimize eden hızlı soğutma, akıllı çalışma sistemi ve rahat uyku modu, kullanıcının beklentilerini karşılar. Sessiz çalışma özelliği ders çalışırken ya da diğer işler ile ilgilenirken dikkatinizin dağılmasına engel olur.

Arçelik Ekolojik 18325 Çapraz Görünüm

Arçelik 12325 Ekolojik Klima ve Arçelik Ekolojik 18325 Arasındaki Farklar

Split klima kategorisinin öne çıkan tasarımlarından olan Arçelik 18325 Ekolojik 18000 BTU inverter ev tipi klima bir önceki tasarım olan Arçelik Ekolojik 12325 modelinden BTU enerji miktarı ile ayrılır.

18325 modeli 18000 BTU değerine sahip olurken 12325 modeli ile 12000 BTU’ya sahiptir. Artırılan BTU değeri sayesinde daha büyük metrekareye sahip olan alanların daha hızlı bir şekilde ısınıp soğuması hedeflenir. 18325 klimanın yıllık ısıtma tüketimi 1270 iken 12325 modelinde bu kullanım 875’tir.

Arçelik Ekolojik 18325 Artı ve Eksi Özellikleri

Akıllı teknoloji sistemleri ile zenginleştirilen Arçelik Ekolojik 18325 A++ Ekolojik 18.000 BTU duvar tipi klima kullanıcının beklentilerini karşılamayı başarır. Klimanın artı ve eksi yönleri arasında şunlar yer alır:

 • Split klima kategorisinde yer alan ürün, hem ısıtma hem de soğutma fonksiyonlarını aynı çatıda sunar. Bu özellik yıl boyunca ısıtma ve soğutma özelliğini kullanmak isteyen kullanıcıları cezbeder.
 • Yüksek BTU değerine sahip olan ürün daha büyük metrekareye sahip olan yaşam alanlarını hızlı bir şekilde istenilen ısıya ulaştırır.
 • Klimanın bir diğer artı yönü ise ideal boyutudur. Duvar tipi olan klima, evin istenilen her alanında kullanılabilir boyutlara sahiptir.
 • Sessiz çalışma özelliği ile uyku esnasında ve çalışma sırasında gürültü kirliliğini minimize ederek yaşam alanınızı daha konforlu kılar.
 • A++ enerji sınıfında yer alan klima soğutma ve ısıtma kategorisinde yıllık tüketim miktarını en aza indirerek tasarruf etmenize olanak sağlar.
 • 18325 Ekolojik inverter klima 18000 BTU/H fiyatı ile aynı segmentte olduğu ürünlere göre daha farklı fiyat aralığında yer alabilir.
 • Arçelik kalitesi ve güvencesi ile satışa sunulan ürünün kullanıcıyı olumsuz etkileyecek dezavantajı yoktur. Ancak ihtiyaçlarınıza uygun bir klima olup olmadığına karar vermek için mutlaka kullanacağınız alanın özelliklerini göz önünde bulundurmalısınız.

Arçelik Ekolojik 18325 klima modelini detaylı bir şekilde incelemek için dilerseniz kullanıcı yorumlarına göz atabilir ve cihaz hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

Arçelik Ekolojik 18325 Çapraz Görünüm

Arçelik Ekolojik 18325’i Seleflerinden Ayıran Özellikler

Arçelik markasının beğenilen ürünlerinden biri olan Arçelik Ekolojik 18325 ev tipi klima modelini seleflerinden ayıran en belirgin özelliği enerji tüketimidir. 18000 BTU enerji miktarına sahip olan ürün, oldukça az enerji harcayarak bütçenizden tasarruf etmenize olanak sağlar.

Yüksek BTU değeri sayesinde daha büyük metrekareye sahip alanları ısıtmaya ve soğutmaya yardımcı olan Arçelik Ekolojik 18325, pek çok mekanda fonksiyonel kullanım imkanı sunar.

Ortalama 40 metrekarelik alanı kolay bir şekilde iklimlendirmeye yardımcı olan 18325 ekolojik klima ile enerjiyi verimli kullanmanın tadını çıkarabilirsiniz. Arçelik ekolojik 18325 klima modelini diğer ürünlerden ayıran bir diğer özelliği ise sessiz çalışma prensibidir.

Gürültü kirliliğini minimize eden tasarım dinlenmek, uyumak ya da çalışmak istediğiniz anlarda keyifli bir kullanım ile sessizce size eşlik eder. Nem alma moduyla da rakiplerinden ayrılan duvar tipi klima özellikle nemin yoğun yaşandığı bölgelerde havanın ideal nem seviyesine ulaşmasını sağlayarak kullanıcılara ayrıcalıklı bir deneyim yaşatır.

Aradığınız pek çok özelliği bir arada bulabileceğiniz Arçelik Ekolojik 18325 ev tipi klima modelini en uygun fiyatlarla satın alarak hem yaz hem de kış dönemlerinde klima kullanımının keyfine varabilirsiniz. Duvar tipine sahip olan klima, modern ve şık tasarımı sayesinde yaşam alanlarının her yerinde alandan tasarruf etme avantajıyla kullanılabilir.

Arçelik Ekolojik 18325 A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima Fiyat Analizi

Arçelik Ekolojik 18325 A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Arçelik Ekolojik 18325 A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima Özellikleri

İnverter:
Nem Alma:
Yıkanabilir Filtre:
Sessiz:
Tipi:   Duvar Tipi (Split)
BTU Değeri:   18.000 BTU
Ses Seviyesi:   60 dB
Gaz Tipi:   R32
Isıtma Enerji Sınıfı:   A+
Soğutma Yıllık Tüketim:   250 kWh
Isıtma Yıllık Tüketim:   1270 kWh
Uyku Modu:
Zamanlayıcı:
Enerji Sınıfı:   A++
Renk:   Beyaz
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

İnverter Klima Beyaz Klima Split Klima A++ Klima Sessiz Klima 18000 BTU Klima

Ortalama Puan
4.0 4 kişi oyladı
Ürüne puan ver

 • En Beğenilen Pozitif Yorum
 • HK 1 yorum
  6 beğeni
  Harun K. 23 Haziran 2020
  çok uygun fiyat
 • En Beğenilen Negatif Yorum
 • HG 1 yorum
  69 beğeni
  Hüseyin G. 24 Nisan 2021
  Hiçkimseye tavsiye etmem soğutma amacıyla alacaksanız hiç ise yaramaz sıfır aldık soğutmuyor diye servis 10 sefer geldi yapamadılar değişim için merkeze söylediler ama değiştiremeyiz dediler arcelıkte bozdu kendini bundan sonra arçelik asla almayız
Tüm Yorumlar
 • HG 1 yorum
  69 beğeni
  Hüseyin G. 24 Nisan 2021
  Hiçkimseye tavsiye etmem soğutma amacıyla alacaksanız hiç ise yaramaz sıfır aldık soğutmuyor diye servis 10 sefer geldi yapamadılar değişim için merkeze söylediler ama değiştiremeyiz dediler arcelıkte bozdu kendini bundan sonra arçelik asla almayız
 • HK 1 yorum
  6 beğeni
  Harun K. 23 Haziran 2020
  çok uygun fiyat

Arçelik Ekolojik 18325 A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Arçelik Ekolojik 18325 A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaBaymak Elegant Plus 12 A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaBeko Ekolojik 31825 A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaVestel Flora Doğa Inverter 182 A++ WiFi 18000 BTU Duvar Tipi Klima
 Arçelik Ekolojik 18325 A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaBaymak Elegant Plus 12 A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaBeko Ekolojik 31825 A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaVestel Flora Doğa Inverter 182 A++ WiFi 18000 BTU Duvar Tipi Klima
Fiyat 25.578,00 TL
21 satıcı
20.200,00 TL
11 satıcı
24.773,63 TL
12 satıcı
24.799,00 TL
10 satıcı
Popülerlik5. Popüler Klima6. Popüler Baymak Klima1. Popüler Beko Klima5. Popüler Vestel Klima
Ortalama Puan2 yorum17 yorum1 yorum
İnverterVarVarVarVar
İyonizer-Var-Var
Wi-Fi---Var
Nem AlmaVarVarVarVar
Yıkanabilir FiltreVarVarVarVar
SessizVarVarVar-
TipiDuvar Tipi (Split)Duvar Tipi (Split)Duvar Tipi (Split)Duvar Tipi (Split)
BTU Değeri18.000 BTU12.000 BTU18.000 BTU18.000 BTU
Ses Seviyesi60 dB53 dB60 dB55 dB
Gaz TipiR32-R32R32
Isıtma Enerji SınıfıA+A+A+A+
Soğutma Yıllık Tüketim250 kWh201 kWh250 kWh285 kWh
Isıtma Yıllık Tüketim1270 kWh1189 kWh1270 kWh1400 kWh
Buz Çözme-Var-Var
Turbo Mod-VarVarVar
Uyku ModuVarVarVarVar
ZamanlayıcıVarVarVarVar
Enerji SınıfıA++A++A++A++
RenkBeyazBeyazBeyazBeyaz
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı