Arçelik

Arçelik Ekolojik 24325 A++ 24000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Arçelik Ekolojik 24325 A++ 24000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima
BTU seçenekleri:

12 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

28.899,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: Bugün 08:15 % Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri Peşin fiyatına 4 taksit /4 %0 Peşin fiyatına 4 taksit /4 %0 Stokta Satıcı: Kombiklimamerkezi.com 8,1 6 Yorum
Yorumları oku

Arçelik Yetkili Satıcısı

Ürün Özellikleri: İnverter, Nem Alma, Yıkanabilir Filtre, Sessiz, Tipi: Duvar Tipi (Split), BTU Değeri: 24.000 BTU, R32, A+... Devamını gör

1,00 TL fark ile yüksek puanlı satıcı 9,9 seçeneğini gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Arçelik Ekolojik 24325 A++ 24000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima Fiyatları

Tüm fiyatlar (12)

İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Arçelik Klimalar
Benzer Ürünler

Arçelik Ekolojik 24325 A++ 24000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Avrupa’da geniş bir ihracat payına sahip Arçelik 1955’de başladığı beyaz eşya üretimine günümüzde kaliteli tasarımlarıyla devam etmektedir. Çamaşır makinesi, buzdolabı gibi elektronik ev aletleri üreten Arçelik çok geniş bir yelpazede ürün çeşitliliğiyle tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılar.

24325 ekolojik Inverter klima 24000 BTU/h markanın gelişmiş iklimlendirme teknolojilerini kullanarak ürettiği tüketicilerin yaşamına konfor getiren bir üründür.

4 mevsim kullanım için ideal bir cihaz olan Arçelik ekolojik 24325 A++ 24000 BTU Inverter klima, dayanıklılığı ve kalitesi ile büyük beğeni toplamıştır. Çevreye duyarlı tüketiciler tarafından ilgiyle karşılanan klima A++ enerji sınıfında olup bu özelliğiyle doğaya saygılı bir tasarıma sahiptir.

Kışın soğuklarda evlerinizde sıcak bir ortam yaratarak ve yaz mevsiminde aşırı sıcak dönemlerde soğuk hava üfleyerek Arçelik split klima gün içerisindeki yorgunluğunuzu giderir.

Yaşamınıza kolaylık getiren Arçelik klima enerji tasarrufu özelliğiyle de zorlu havalarda verimlilik sunarak çalışır. Üstün bir teknolojiyle tasarlanmış ürün şık tasarımıyla da öne çıkar.

Yaşam alanınız ne kadar geniş olursa olsun 24000 BTU soğutma kapasitesiyle en ideal seviyede bir soğutma sağlayan Inverter klima farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek teknik donanımla zenginleştirilmiş bir modeldir.

24325 ekolojik split klima Arçelik markasının uygun fiyatlı ve avantajlı bir ürünüdür. Ürünün teknik detaylarının sunduğu kullanışlı özelliklerine kullanıcıların yaptığı 24325 ekolojik Inverter klima 24000 BTU/h yorum ve analizlerini inceleyerek bilgi edinebilirsiniz.

BArçelik Ekolojik 24325 Önden Görünüm

Arçelik Ekolojik 24325 Klima ile En İdeal Soğutma

24000 BTU soğutma kapasitesiyle normalden daha geniş ortamları kolaylıkla soğutabilen 24325 modeliyle en ideal serinliği yakalayabilirsiniz. Ürün hem ısıtma hem de soğutma amaçlı çok daha geniş odaların kısa sürede istenilen sıcaklığa ulaşmasını sağlar.

Son derece verimli çalışma sunan modelin ısıtmadaki ve soğutmadaki enerji verimi de oldukça yüksektir. Yaz ya da kış mevsiminde yüksek enerji tasarrufu sağlayan Arçelik ekolojik 24325 A++ 24000 BTU Inverter duvar tipi klima A sınıfında yer alarak hem doğaya saygılı özellik taşır hem de yüksek enerji tasarrufu sağlar.

Ürünün ileri teknolojisiyle sahip olduğu özellikleri sayesinde yaşam kaliteniz artar. Evleri ve ofisleri ihtiyaç duyulan en ideal sıcaklığa getirebilen Arçelik 24325 ekolojik Inverter klima modelinin kurulumu ve montajı da kısa sürede yapılabilir.

Duvara monte edilebilen cihaz teknik donanımıyla evlerde çok yer kaplamaz. Yaz mevsiminin aşırı sıcaklarında üst düzey performansıyla verim alabileceğiniz Arçelik 24325 ekolojik Inverter 24000 BTU/h klima çift yönlü hava kontrolü fonksiyonuna sahiptir.

Bu özellik ile cihaz ortamdaki havayı temizler ve hem aşağıya hem de yukarıya üfler. Böylece çift yönlü hareketle üfleme yapan model ortamınızı arındırma özelliğine sahiptir.

Cihaz otomatik hareketli dağıtım özelliğiyle dikkat çeker. Bu fonksiyonun diğer bir adı da Auto Swing olup özellik havanın akışını dağıtarak konforunuzu artırır.

Arçelik Ekolojik 24325 Klimanın Öne Çıkan Özellikleri

Yüksek Soğutma kapasitesine sahip olması Inverter tipi klimanın en çok öne çıkan özelliklerinden biri olarak dikkat çeker. Ayrıca cihazın kolay çıkarılabilen filtresi de özel bir tasarıma sahiptir.

Tozları tutabilen filtre ortamdaki havayı temizleyerek alerjenlerden odayı arındırır. Bu özelliğiyle kirlenen filtre kolaylıkla temizlenebilir. Yeni nesil özelliğe sahip Arçelik 24325 modeli temizlenebilmesi sayesinde uzun ömürlü kullanım vadeder.

Nem alma özelliği de bulunan 24325 ekolojik Arçelik klima özellikle nemli havalarda kurtarıcınız olur. Nem alma fonksiyonuna sahip model ortamda en uygun şekilde nem dengesini sağlar.

Üstelik son derece sessiz bir şekilde çalışan ürün bu fonksiyonu ile yaşam alanlarınıza ferahlık getirir. Jet Cool fonksiyonu ile çok sıcak havalarda bunaldığınızda hızla yaşam alanınızı soğutabilirsiniz.

Bunun yanı sıra soğuttuğu hızda klima ile soğuklarda odaları hızla ısıtabilirsiniz. Akıllı çalışma fonksiyonu da bulunan ürün ile evlerinizde sıcaklığı belirlediğiniz seviyede koruyabilirsiniz.

24 saat programlama fonksiyonu da bulunan cihaz farklı saatlere göre açılabilir ya da kapanır. Programlama özelliğiyle klimayı ihtiyaç duymadığınız zamanlarda kapatabilir ve elektrik tüketimini düşürebilirsiniz.

Ayrıca Inverter klimayı belirlediğiniz saatlere göre açılması için ayarlayarak bu şekilde eve geldiğinizde ferah bir ortama kavuşabilirsiniz. Uyku moduyla Arçelik klima siz uyurken odanın aşırı ısınmasını ve soğumasını önleyerek ortamı en uygun sıcaklığa sahip olmasını sağlar.

Arçelik Ekolojik 24325 Klima Motoru

Üst Düzey Teknoloji İle Arçelik 24325 Ekolojik Inverter Klima

Arçelik 24325 ekolojik Inverter 24000 BTU/h split klima ortamda hava kalitesini de artırarak doğaya saygılı ısıtma ve soğutma yapar. R32 gaz sistemiyle ürün, çevre dostu bir üründür ve bu özelliğiyle yüksek verimlilik sunar.

Yüksek güç sağlayarak çalışan ve çıkardığı ses son derece az olan klima ile evde ya da iş yerinde ideal düzeyde ortamı soğuturken konforu yakalayabilirsiniz. Yüksek verimlilik sunmak için tasarlanmış Inverter klimanın odanızda konumlandırılması da son derece kolaydır.

Ürünün kontrol edilebilmesi ve kullanımı da oldukça pratiktir. Cihazın kumandası üstündeki kolayca anlaşılabilen tuş sistemi ile klimayı kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Kumanda ile odanın her noktasında rahatça kontrol edebileceğiniz klima beyaz rengiyle evinizde şık bir ortam yaratır. Isıtma ve soğutmada yüksek performans alabileceğiniz model ekonomik çalışmasıyla enerji tüketimini de minimize eder.

Klimanın sahip olduğu HomeWhiz özelliğiyle tüm Arçelik beyaz eşyalarınızı tek bir akıllı uygulamayla kontrol edebilirsiniz. Kademeli fan sistemi bulunan Arçelik 24325 A++ 24000 BTU ekolojik Inverter klima soğuk havayı da sıcak havayı da kısa zamanda odanın her noktasına eşit olarak dağıtır.

Böylece geniş bir etki alanına hakim olan klima ile ısı kontrolü elinizin altındadır. Sağlığınız için yaşam alanının hava kalitesini en iyi seviyeye çıkaran klima kendi kendini temizleme fonksiyonuyla zenginleştirilmiştir.

Arçelik Ekolojik 24325 ile 24320 Split Klima Arasındaki Farklar

24000 BTU kapasiteye sahip iki ürün de geniş odaların ısısını kontrol edebilir özelliktedir. Ayrıca hem 24325 modelinde hem de 24320 cihazında kolay çıkarılabilir özel filtre bulunur.

Arçelik 24320 klima modelinde enerji kontrol özelliği mevcuttur. Soğutma kapasitesini çok az miktarda düşürerek %20’ye kadar elektrik tasarrufu sağlayan cihazın bu fonksiyonu 24325 model Arçelik klimada yoktur. Ayrıca Ekolojik 24320 klima R410A gaz sistemine sahiptir ancak 24325 modelinde R32 gaz sistemi mevcuttur.

Arçelik Ekolojik 24325 Kumanda

Arçelik Ekolojik 24325 Inverter Klima En Uygun Fiyat Seçenekleri

Arçelik ekolojik 24325 klima konfor sağlamak için bulunduğunuz ortamda sıcaklığı kontrol altına almanızı sağlar. Yaşam alanlarınızı 16 ila 30 derece arasında tutabilen Arçelik klima hem ısınma hem de serinleme için ilgi gören bir üründür.

Kullanıcının rahat edebilmesi için yıl içinde her mevsimde her gün ihtiyacı ve konforu sağlamak için kullanabileceğiniz Arçelik 24325 ekolojik inverter 24000 btu/h inverter split klima uzun süreli kullanımlar için uygundur.

Dayanıklı ve sağlam tasarımıyla model uzun yıllar kullanılabilir ve hayatınızı kolaylaşır. Zorlu hava şartlarında verim alabilmeniz için tasarlanan klimayı evinizde uzun ömürlü kullanabilir ve bu sayede uzun vadeli olarak tasarruf elde edebilirsiniz.

Uygun fiyat seçenekleriyle satışa sunulan cihaz avantajlı özelliklere sahiptir. Arçelik klima hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz ürünün kullanıcı kılavuzuna göz gezdirebilirsiniz.

Farklı dönemlerde yapılan kampanyalardan ve indirimlerden daha cazip ve avantajlı fiyatlar için yararlanılabilir. Siz de sevdiklerinize hayatlarını kolaylaştıracak bir klima satın almak istiyorsanız cihazı tercih edebilirsiniz.

Klimayı güvenle ve iç rahatlığıyla kendini için de tercih edebilirsiniz. Estetik görünümüyle öne çıkan ürün üstün teknik donanımıyla dikkat çekicidir. Klima şık tasarımıyla yaşam alanlarınıza son derece etkileyici bir görünüm kazandırır.

Beyaz rengiyle göz dolduran Arçelik klima size bütçenize uygun bir seçim yapabilme şansı tanır. Cihazın teknik ayrıntılarını inceleyerek ürüne hemen şimdi sahip olabilirsiniz.

Arçelik Ekolojik 24325 A++ 24000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima Fiyat Analizi

Arçelik Ekolojik 24325 A++ 24000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Arçelik Ekolojik 24325 A++ 24000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima Özellikleri

İnverter:
Nem Alma:
Yıkanabilir Filtre:
Sessiz:
Tipi:   Duvar Tipi (Split)
BTU Değeri:   24.000 BTU
Gaz Tipi:   R32
Isıtma Enerji Sınıfı:   A+
Soğutma Yıllık Tüketim:   335 kWh
Isıtma Yıllık Tüketim:   1628 kWh
Uyku Modu:
Zamanlayıcı:
Enerji Sınıfı:   A++
Renk:   Beyaz
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler

24000 BTU Klima A++ Klima Beyaz Klima İnverter Klima Split Klima Sessiz Klima

Ortalama Puan
5.0 5 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Arçelik Ekolojik 24325 A++ 24000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Arçelik Ekolojik 24325 A++ 24000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Arçelik Ekolojik 24325 A++ 24000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaVestel Flora Doğa Inverter 242 A++ WiFi 24000 BTU Duvar Tipi KlimaDemirdöküm Kion 24 A++ 24000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaArçelik Ekolojik 18325 A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima
 Arçelik Ekolojik 24325 A++ 24000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaVestel Flora Doğa Inverter 242 A++ WiFi 24000 BTU Duvar Tipi KlimaDemirdöküm Kion 24 A++ 24000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaArçelik Ekolojik 18325 A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima
Fiyat 28.899,00 TL
12 satıcı
26.834,50 TL
11 satıcı
35.249,06 TL
7 satıcı
23.299,00 TL
14 satıcı
Popülerlik3. Popüler Arçelik Klima3. Popüler Vestel Klima3. Popüler Demirdöküm Klima2. Popüler Arçelik Klima
Ortalama Puan-2 yorum
İnverterVarVarVarVar
İyonizer-Var--
Wi-Fi-Var--
Nem AlmaVarVarVarVar
Yıkanabilir FiltreVarVar-Var
SessizVarVar-Var
TipiDuvar Tipi (Split)Duvar Tipi (Split)Duvar Tipi (Split)Duvar Tipi (Split)
BTU Değeri24.000 BTU24.000 BTU24.000 BTU18.000 BTU
Ses Seviyesi-59 dB65 dB60 dB
Gaz TipiR32R32R32R32
Isıtma Enerji SınıfıA+A+A+A+
Soğutma Yıllık Tüketim335 kWh387 kWh335 kWh250 kWh
Isıtma Yıllık Tüketim1628 kWh1575 kWh1628 kWh1270 kWh
Buz Çözme-VarVar-
Turbo Mod-VarVar-
Uyku ModuVarVarVarVar
ZamanlayıcıVarVar-Var
Enerji SınıfıA++A++A++A++
RenkBeyazBeyazBeyazBeyaz
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı