Baymak

Baymak Elegant Prime 18 A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

(1 yorum)
Baymak Elegant Prime 18 A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima
BTU seçenekleri:Montaj seçenekleri:

24 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

18.171,26 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: Bugün 00:09% Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri

, peşin fiyatına 6 taksit

StoktaSatıcı: Dijitall.com8,4 193 Yorum
Yorumları oku

Ürün Özellikleri: İnverter, Nem Alma, Sessiz, Tipi: Duvar Tipi (Split), BTU Değeri: 18.000 BTU, Ses Seviyesi: 58 dB, R32, A+... Devamını gör

527 TL fark ile yüksek puanlı satıcı 9,1 seçeneğini gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Baymak Elegant Prime 18 A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima Fiyatları

Tüm fiyatlar (22)

İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Baymak Klimalar
Benzer Ürünler

Baymak Elegant Prime 18 A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

İklimlendirme sektörü içerisinde yıllardır başarılı bir şekilde faaliyet gösteren Baymak, ısıtma ve soğutma alanında çok sayıda kaliteli ürün sunar.

Tasarımı ve teknik detayları ile öne çıkan Baymak Elegant Prime 18 A++ 18000 BTU R32 inverter klima evde ya da işyerinde kullanıcılarına konforlu bir deneyim yaşatır.

Sıcaklık ayarını değiştirmek istediğinizde, ürünü ortam sıcaklığını okuyabilen uzaktan kumandası aracılığı ile rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. Kullanıldığı her yere kolaylıkla uyum sağlayan model, yüksek enerji tasarrufu özelliği sayesinde aile ekonomisine katkıda bulunur.

Baymak Elegant Prime 18 fiyat ve performans açısından kullanıcıları memnun etmeyi başarır. Ev ve işyerlerinin vazgeçilmezleri arasında yer alan klima, ortam ısısının kısa sürede ideal seviyelere ulaşmasını sağlar.

Inverter teknolojisi ile üretilen ürün, oda sıcaklığının dengede tutulmasına yardımcı olur. Duvar tipi olarak tasarlanan klimanın zahmetsiz kurulumu ve pratik kullanımı sayesinde zamandan da tasarruf edebilirsiniz.

Son derece etkili düzeyde ısıtma ve soğutma sağlayan model,her türlü ihtiyaca ve beklentilere yönelik uygun çözümler üretir. İster ev ister ofis olsun Baymak Elegant Prime 18 model klima kullanarak oda sıcaklığını tatmin edici seviyelere getirebilirsiniz.

Baymak Elegant Prime 18 Önden Görünüm Detay Bilgi

Baymak Elegant Prime 18 Teknik Özellikleri

Soğutma konusunda uzman olan Baymak Elegant Prime 18 A++ 18000 BTU R32 duvar tipi inverter klima sahip olduğu teknik özelliklerle tüm dikkatleri üzerine çeker.

Soğutmanın yanı sıra ısıtmada da verimli bir çalışma performansı gösteren klima, çift taraflı drenaj bağlantısına sahiptir. Duvar tipi olarak üretilen klima; bir iç ünite ve bir dış ünite olmak üzere toplamda iki ayrı üniteden oluşur.

12 kg ağırlığındaki iç ünite yaşam alanlarında kullanılırken, 35 kg ağırlığındaki dış ünite ise yapının dışındaki uygun yerlere kolay bir şekilde monte edilir.

Dış ünitede kaliteli malzemeler kullanılması, iç mekanizmayı arıza gibi olumsuzluklara karşı korur. Klimanın dış ünitesi her türlü hava koşuluna karşı dayanıklılık gösterir.

Sağlam materyallerden elde edilen klima, odada fazla yer kaplamadığı için alandan da tasarruf etmenizi sağlar. 39 desibel ses düzeyinde çalışan üründe ECO modu ve uyku modu gibi seçenekler yer alır.

Silence mod özelliği sayesinde sessiz çalışma hizmeti veren klima, toplamda beş farklı fan hızına sahiptir. Modelde dört yöne çevrilebilen otomatik havalandırma sistemi bulunur.

Klimanın ısıtma kapasitesi 18700, soğutma kapasitesi ise 1800 BTU seviyesindedir. IFEEL teknolojisi ile donatılan ürün sayesinde odada bulunduğunuz yerde hissetmek istediğiniz sıcaklığa kolayca ulaşabilirsiniz.

A++ enerji sınıfında yer alan Baymak Elegant Prime 18 ile soğutma ve ısıtma ihtiyacınızı tasarruflu ve verimli bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Baymak Elegant Prime 18 Tasarım Detayları

Son derece sade ve yalın bir tasarıma sahip olan Baymak Elegant Prime 18 klima şık görünümüyle bulunduğu her ortama uyum sağlar.

İsabetli renk seçimi modele ayrı bir estetik hava katar. Ürünün üretiminde kaliteli malzemelere yer verilmesi, klimanın kullanım ömrünü uzatır. Klimada yer alan, çalışma modunu ve özellikleri gösteren gizli LED ekran klima kapalı konumdayken tamamen görünmez olur.

Böylece klimanın görsel bütünlüğü en iyi şekilde sağlanır. Görüntü kirliliği oluşturmamak için istediğiniz zaman çalışma halindeyken de “Display” tuşu yardımı sayesinde LED ekranı görünmez yapabilirsiniz.

LCD uzaktan kumanda ise ortam sıcaklığını uzak noktalardan bile okuma performansı gösterir. Tasarım detayları ile dikkat çeken Baymak Elegant Prime 18 BTU kapasitesi sayesinde çalışma performansı ile de adından söz ettirir.

Aşağı, yukarı, sağa ve sola doğru yapılan yönlendirmeler havanın odanın her tarafına eşit bir şekilde yayılmasını sağlar. Odada homojen olarak dağılan sıcaklık, klimadan aldığınız verimi iki katına çıkarır.

Daha fazla estetik sağlamak için modelde çift taraflı drenaj bağlantısı yer alır. Çift taraflı drenaj bağlantısı sayesinde iç ünitenin iki tarafından da yoğuşma suyu tahliye edilir.

Şık tasarım detayları, evin klimaya göre düzenlenmesi ihtiyacını ortadan kaldırır ve klimayı yaşam alanlarına uyum sağlayacak hale getirir.

Baymak Elegant Prime 18 Dış Ünite Görünüm

Baymak Elegant Prime 18 ile Prime 12 Arasındaki Farklar

Baymak Elegant Prime 18 klima, Baymak Elegant Prime 12 modelinden ısıtma ve soğutma kapasitesi ile ayrılır. Elegant Prime 12’nin ısıtma ve soğutma kapasitesi Elegant Prime 18 modeline göre daha düşüktür.

Ayrıca hava debisi ve nem alma kapasitesi olarak da iki model arasında farklılık görülür. Dilediğiniz zaman Baymak Elegant Prime 18 yorum alanından farklı kullanıcıların gerçek deneyimlerine ulaşabilir ve iki model arasında yapılan kıyaslamaları inceleyerek, seçim aşamasını kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Baymak Elegant Prime 18 Artı ve Eksi Yönleri

Üst düzey özelliklerle donatılan Baymak Elegant Prime 18.000 BTU A++ yeni nesil inverter klima (R32 gazlı) artı ve eksi yönleriyle ilgi çekmeyi başarır.

Gümüş iyon ve aktif karbon filtreleme özelliği sayesinde toz ve bakteri oluşumuna karşı savaş açan model, bir klimadan beklenenleri önemli ölçüde karşılar.

R32 gazlı klima çevreci yönüyle de kullanıcılardan beğeni toplar. Doğayı koruyan bir ürün olarak diğer modeller arasında öne çıkar. Klima çalışma esnasında az düzeyde olsa bile ses çıkardığından, kullanım açısından dezavantaj oluşturur.

Isıtma ve soğutma kapasitesi bazen çok geniş alanlarda beklenen etkiyi veremez. Sıcak havalarda oturma odası, salon, mutfak, yatak odası gibi alanlarda ise kısa sürede soğutma işlemini gerçekleştirir.

Opsiyonel Wi - Fi özelliği, evden uzak olduğunuz anlarda bile klimayı kontrol etmenizi sağlar. Ürün hakkında yapılan yorumlar, klimanın olumlu ve olumsuz yönleri hakkında çok daha detaylı bir şekilde bilgi sahibi olmanızı sağlar.

Elektrik ve çalıştırma hatalarına karşı cihazda 3 dakika güvenlik koruması özelliği vardır. Ortamdaki hava akışı düzenlendiğinde, klimanın bulunduğu oda temiz ve ferah bir hava ile buluşur.

Soğutma ve ısıtma işlemleri ile her alanda ideal hava ısısı sağlanır. Uyku modu ve buz çözme özelliği gibi ek özellikler ise klimanın sunduğu önemli ayrıcalıklar arasındadır.

Baymak Elegant Prime 18 Kumandası

Baymak Elegant Prime 18 Kullanımı

Baymak Elegant Prime serisinde yer alan klimalar; konfor, tasarruf, tasarım, dayanıklılık ve kullanım açısından birçok gelişmiş fonksiyona sahiptir. Elegant Prime 18 Baymak klima tüm modeller arasında pratik kullanımı sayesinde ön plana çıkmayı başarır.

Uzaktan kumanda üzerinde yer alan buton sayesinde klimanın çalışma modunu ve fan hızı istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Havanın odadaki dağılımını sağlayan kanatların konumunu hafızaya kayıt edebilirsiniz.

Hafıza özelliğinden yararlanırsanız, her seferinde ayar yapmanıza gerek yoktur. Tek bir tuş yardımıyla klimanızı en sevdiğiniz sıcaklık ayarında kullanabilirsiniz.

Klimada; düşük, orta, yüksek, sessiz ve turbo olmak üzere toplamda beş ayrı fan hızı yer alır. Geniş kademelerdeki fan hızları, konforu en üst düzeye çıkarır.

Timer özelliğini devreye sokarak zamana göre programlama yapabilirsiniz. Ayarlamalar sonucunda klima istediğiniz zaman çalışmayı otomatik olarak durdurur. Belirlediğiniz süre sonrasında da yine otomatik olarak çalışmaya başlar.

Klimanın iç ünitesinin temizliği, akıllı temizlik fonksiyonu sayesinde toz ve kokudan arındırılarak yapılır. Favori ve Turbo gibi istediğiniz konforu elde etmek için kısa yol tuşlarından yararlanabilirsiniz.

Dilerseniz cep telefonu aracılığıyla internet bağlantısı üzerinden cihazla uzaktan iletişim kurarak klimanın programlarını ayarlayabilirsiniz. Modelin teknik detaylarını ve kullanma talimatlarını inceleyerek klimayı doğru bir şekilde kullanabilirsiniz.

Baymak Elegant Prime 18 A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima Fiyat Analizi

Baymak Elegant Prime 18 A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Baymak Elegant Prime 18 A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima Özellikleri

İnverter:
Nem Alma:
Sessiz:
Tipi:   Duvar Tipi (Split)
BTU Değeri:   18.000 BTU
Ses Seviyesi:   58 dB
Gaz Tipi:   R32
Isıtma Enerji Sınıfı:   A+
Soğutma Yıllık Tüketim:   283 kWh
Isıtma Yıllık Tüketim:   1535 kWh
Enerji Sınıfı:   A++
Renk:   Beyaz
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
5.02 kişi oyladı
Ürüne puan ver
  • 2 yorum
    31 beğeni
    Emrullah Ö.Hatay5 Haziran 2021
    6 aya yakındır kullanıyorum. Büyük bir lüks, çok memnunum. Özellikle ısıtma da kullandım 20 dl olmadan 23-25 metrekare odayı çok ısıtıyor. Modları hızlandırdıkça seside artıyor. Tavsiyem 20-25 dk turboda odayı ısıt veya soğut, sonra silence modda sessizliğin tadını çıkar.

Baymak Elegant Prime 18 A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Baymak Elegant Prime 18 A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaBaymak Elegant Plus 18 A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaArçelik Ekolojik 18325 A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaBaymak Elegant Plus 12 A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima
 Baymak Elegant Prime 18 A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaBaymak Elegant Plus 18 A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaArçelik Ekolojik 18325 A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaBaymak Elegant Plus 12 A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima
Fiyat 18.171,26 TL
24 satıcı
18.299,00 TL
16 satıcı
15.400,00 TL
51 satıcı
12.399,00 TL
18 satıcı
Popülerlik4. Popüler Baymak Klima7. Popüler Baymak Klima6. Popüler Klima9. Popüler Klima
Ortalama Puan1 yorum1 yorum2 yorum20 yorum
İnverterVarVarVarVar
İyonizer-Var-Var
Nem AlmaVarVarVarVar
Yıkanabilir Filtre-VarVarVar
SessizVarVarVarVar
TipiDuvar Tipi (Split)Duvar Tipi (Split)Duvar Tipi (Split)Duvar Tipi (Split)
BTU Değeri18.000 BTU18.000 BTU18.000 BTU12.000 BTU
Ses Seviyesi58 dB60 dB60 dB53 dB
Gaz TipiR32-R32-
Isıtma Enerji SınıfıA+A+A+A+
Soğutma Yıllık Tüketim283 kWh284 kWh250 kWh201 kWh
Isıtma Yıllık Tüketim1535 kWh1445 kWh1270 kWh1189 kWh
Enerji SınıfıA++A++A++A++
RenkBeyazBeyazBeyazBeyaz
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı