Beko

Beko Ekolojik 31225 A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

En Popüler 7. Klima(2 yorum)
Beko Ekolojik 31225 A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima
BTU seçenekleri:

25 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

11.950,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: Bugün 08:04% Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri

peşin fiyatına 9 taksit, peşin fiyatına 8 taksit

StoktaSatıcı: Gokceexpress.com

Beko Yetkili Satıcısı

Ürün Özellikleri: İnverter, Nem Alma, Yıkanabilir Filtre, Sessiz, Tipi: Duvar Tipi (Split), BTU Değeri: 12.000 BTU, Ses Seviyesi: 59 dB, R32... Devamını gör

10 TL fark ile yüksek puanlı satıcı 9,0 seçeneğini gör


Fiyat Değişimi

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Beko Ekolojik 31225 A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima Fiyatları

Piyasa fiyatları (2)

Tüm fiyatlar (25)

İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Beko Klimalar
Benzer Ürünler

Beko Ekolojik 31225 A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Beko’nun 31225 Ekolojik Split klima modeli, güçlü soğutma ve ısıtma kapasitesiyle dikkatleri üzerinde toplar. İdeal boyutları sayesinde neredeyse her ortama uyum sağlar.

Genişliği 717 mm, yüksekliği 483 mm ve derinliği 230 mm olan ürün, kullanışlı ölçüleri sayesinde pek çok kişinin ihtiyaçlarına yanıt vermeyi başarır. Ayrıca soğutma ve ısıtma kapasitesi sayesinde küçük ofislerde de sıklıkla tercih edilir.

Pratik kullanımıyla da 31225 Ekolojik Inverter klima 12000 BTU/h yorum ve incelemelerinde yüksek puanlar almayı başarır. Klimanın üst tarafında ayarladığınız sıcaklığı ve fonksiyonu dijital olarak görebilirsiniz.

Dijital göstergesi ürünün daha teknolojik ve şık bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Kablosuz bir şekilde uzaktan kontrol edilebilmesi de kullanıcılara pek çok farklı avantaj sağlar. Kumanda, fonksiyonları rahat bir şekilde ayarlamanıza imkan tanıyacak biçimde tasarlanır. Böylece herkes tarafından pratik bir şekilde kullanılabilir.

Temel işlevleriyle beraber sunduğu ek özelliklerle her türlü gereksinimi karşılamayı başarır. Üstelik inverter olması sayesinde enerjiden tasarruf elde edilmesini sağlar. Klima, ayarladığınız sıcaklığa ulaştığı zaman sıcaklık değişikliklerini göz önünde bulundurarak kendi kapasitesini optimize eder.

Bu sayede gereksiz enerji tüketiminin önüne geçer. Kullanışlı olduğu kadar tasarruflu da olan bir klima arıyorsanız, Beko Ekolojik 31225 A++ 12000 BTU modelini inceleyebilir, arayışınızı kısa süre içinde sonlandırabilirsiniz.

Beko Ekolojik 31225 Yan Görünüm

Beko Ekolojik 31225 Klima Olumlu ve Olumsuz Yanları

Beko 31225 ürünü sahip olduğu özelliklerle kullanıcılarına birçok farklı avantaj sunmayı başarır. Aşağıda bulunan listeden klimanın olumlu ve olumsuz özelliklerini inceleyerek ürün hakkında daha yakından fikir sahibi olabilir, satın alma kararınızı bu bilgiler ışığında daha kolay bir şekilde verebilirsiniz.

 • Buz Çözme özelliğine sahip olması sayesinde bakımı oldukça kolaydır. Geleneksel klimalarda karşılaşılan filtre tıkanıklığı gibi istenmeyen durumların önüne geçmesiyle kullanıcılarına pratiklik sağlar.
 • Soğutma ve ısıtma kapasitesinin yüksek olması sayesinde istediğiniz hava koşullarını rahat bir şekilde oluşturmanıza yardımcı olur. Böylece yaz kış fark etmeksizin dilediğiniz sıcaklıkta kullanabilirsiniz.
 • İdeal ölçüleri ve hafif olması sayesinde her yere yerleştirebilirsiniz. Evin yanı sıra şık görünümüyle iş yerleri için de oldukça kullanışlı seçeneklerden biridir.
 • Tüketilen anlık enerjiyi göstermesi sayesinde tüketiminizi dengelemenize yardımcı olur. LCD ekran, klimaya şık bir görünüm kazandırır. Ayrıca inverter olmasıyla enerjiden tasarruf elde edilmesini sağlar.
 • Kumanda yardımıyla uzaktan kontrol edilebilmesi, ürünün kullanımını kolaylaştırır. Fonksiyon düğmeleri sayesinde istediğiniz ayarlamaları zorlanmadan yapabilirsiniz.
 • Hızlı soğutma ve ısıtma özellikleri, ortamın sıcaklığını kısa süre içinde değiştirmenizi mümkün kılar. Böylece istediğiniz sıcaklığa kısa süre içinde kavuşabilirsiniz.
 • Zamanlayıcı ve uyku modu özellikleri, klimanın daha fonksiyonel bir şekilde kullanılmasına yardımcı olur.

Beko 31225 modeli sunduğu özelliklerle kullanıcılarının çoğu ihtiyacını karşılamayı başarır. Siz de kaliteli bir klimaya sahip olmak istiyorsanız fiyat seçeneklerini inceleyebilir, bütçenize uygun olanı kısa sürede bulabilirsiniz.

Beko Ekolojik 31225 Modelinin Selefinden Farkları

İki model de benzer tasarımlara sahip olsa da 31225, içerdiği bazı özelliklerle Beko Ekolojik 30725 duvar tipi inverter klima modelinden ayrılmayı başarır.

Kapasitesinin daha yüksek olması, odanın daha kısa sürede istenilen sıcaklığa ulaşmasını sağlar. Ayrıca yüksek kapasitesi daha büyük alanlar için de ürünü kullanışlı hale getirir.

Ek olarak anlık tüketim göstergesi içermesi sayesinde kullanılan enerjiyi kontrol altında tutmanızı mümkün kılar. Tek tuşla temizleme fonksiyonuyla ürüne daha kolay bir şekilde bakım yapabilirsiniz.

Beko Ekolojik 31225 Klimanın Temel İşlevleri

Beko Ekolojik 31225 A++ 12000 BTU Inverter duvar tipi klima temel işlevleriyle kullanıcılarının günlük hayatını kolaylaştırmayı amaçlar. Üründe Ekonomik Mod, Ayarlanabilir Fan, Uyku Modu, Zamanlayıcı, Nem Giderici, Turbo Mod, Hava Akım Yön Ayarı, Hızlı Isıtma işlevleri bulunur.

Nem Giderme, özellikle nemin yüksek olduğu sıcak yaz günlerinde kullanışlı hale gelir. Fazla nemi havadan temizleyerek daha rahat bir ortam oluşturulmasını sağlar.

Hızlı Soğutma olarak da isimlendirilen Turbo Mod, klimanın yarım saat süresince yüksek bir fan hızında 18 °C’de çalışmasını sağlar. Böylece kısa sürede odanın sıcaklığını düşürmeyi başarır. Hızlı Isıtma da benzer şekilde yarım saat boyunca 30 °C’de çalışarak ortamı kısa sürede ısıtır.

Ayarlanabilir Fan, oda sıcaklığını değiştirmeden içerideki havayı temizler. Düşükten başlayarak doğal rüzgar etkisine kadar kademeli olarak 5 farklı hızda çalışır. Ekonomik Mod, klimanın daha az enerji tüketecek şekilde çalışmasını sağlar. Hava Akım Yön ayarı, klimanın kanatlarının 6 kademeli olarak değiştirilmesini mümkün kılar.

Böylece havanın akış yönünü dilediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. Uyku Modu, uyku sırasında odanın çok ısınmasının ya da soğumasının önüne geçer. Zamanlayıcı ise klimanın çalışma süresini dilediğiniz gibi ayarlamanızı mümkün kılar.

Beko 31225 temel işlevleriyle kullanıcılarına istediği ortamı oluşturma imkanı tanır. Fonksiyonel bir klima arıyorsanız ürünü incelemeye başlayabilirsiniz.

Beko Ekolojik 31225 Modelinin Yardımcı Fonksiyonları

Beko 31225 modeli temel işlevleriyle beraber yardımcı fonksiyonlarıyla da kullanıcılarına avantajlar sağlamaya devam eder. Klimada Sessiz Mod, Yapay Zeka, Otomatik Açılma / Kapanma, Buz Çözme, Otomatik Fan Hızı, Enerji Göstergesi ve Aktif Enerji Kontrolü olmak üzere toplam 6 tane yardımcı fonksiyon bulunur.

Yapay Zeka, içerisinde bulunan sensörler aracılığıyla ortamın istenilen sıcaklığa ulaşmasını ve sabit olarak o sıcaklıkta kalmasını sağlar. Ayrıca yapay zeka desteği sayesinde enerji tüketimini azaltarak tasarruf elde edilmesine yardımcı olur.

Buz çözme, klimanın içerisinde buzlanma olmasını engeller. Eğer buzlanma olduğunu düşünüyorsanız bu fonksiyonu çalıştırarak klimanın kendisini otomatik olarak temizlemesini sağlayabilirsiniz. Buz Çözme, ürünün bakımını kolaylaştırmasından dolayı pek çok kişi tarafından beğeniyle karşılanır.

Enerji Göstergesi, 3 saniye boyunca ilgili tuşa basılı tutulduğunda iç ünite ekranında ortaya çıkar. Anlık olarak tüketilen enerjiyi göstermesiyle tüketiminizi dengelemenize imkan tanır. Sessiz Mod, dış ünitenin ses seviyesini düşürerek klimanın gürültülü bir şekilde çalışmasının önüne geçer. Bu sayede klimayı dilediğiniz saatte rahat bir şekilde çalıştırmanıza olanak tanır.

Otomatik Açılma/Kapanma, evde olmadığınızda veya uykudayken klimanın kendiliğinden açılıp kapanmasını sağlar. Açılma ve kapanma saatlerini ayarlayarak klimayı daha etkili bir şekilde kullanabilirsiniz. Beko 31225, yardımcı fonksiyonları sayesinde işlevsellik kazanır.

İhtiyaç duyabileceğiniz çoğu özelliği sunmasıyla başarılı bir ürün olma özelliği gösterir. Fiyat seçeneklerini inceleyerek bütçenize uygun olan alternatifi bulabilir, klima gereksinimlerinizi karşılayabilirsiniz.

Beko Ekolojik 31225 Ön Görünüm

A++ Enerji Sınıfı Klima Beko Ekolojik 31225

Temel işlevleri ve yardımcı fonksiyonlarının yanı sıra Beko 31225 Ekolojik 12000 BTU A++ Inverter duvar tipi klima ek özellikleriyle de dikkatleri üzerinde toplar.

Soğutmada A++ ve ısıtmada A+ enerji sınıfında olması sayesinde tasarruflu bir ürün olma özelliği gösterir. Soğutma sırasındaki güç tüketimi 1085 kW ve ısıtma esnasında 1.05 kW olmasıyla kullanıcılarını memnun etmeyi başarır.

Soğutma kapasitesinin 12000 BTU ve ısıtma kapasitesinin 13648 BTU olması ise ürünün kısa sürede ortamın sıcaklığını istenilen değerlere taşımasını sağlar. Isıtma aralığı -15 °C ile 24 °C ve soğutma aralığı -10 °C ile 48 °C arasındadır. Geniş bir aralık sunması sayesinde ortamın sıcaklığını dilediğiniz şekilde ayarlamanızı mümkün kılar.

Duvar tipi olarak tasarlanması sayesinde de ev için ideal bir ürün olma özelliği gösterir. Güçlü kapasitesi ve geniş sıcaklık aralığı, klimayı küçük ofislerde de kullanılabilir hale getirir.

Hava filtresinin vakum ya da ılık suyla kolay bir şekilde temizlenebilmesi de ürünün bakımını kolaylaştırır. Pratik bir şekilde çıkarılan filtre, belirli aralıklarla temizlendiğinde cihazın daha iyi bir şekilde çalışmasını sağlar.

31225 Ekolojik Inverter klima 12000 BTU/h kapasitesi ve ek özellikleriyle klima arayışında olan kullanıcılar için iyi bir seçenek haline gelir. Beko 31225 fiyat seçeneklerini inceleyerek bütçenize hitap eden alternatifi kolay bir şekilde bulabilir, odalarınızı dilediğiniz sıcaklığa ayarlayabilirsiniz.

Beko Ekolojik 31225 A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima Fiyat Analizi

Beko Ekolojik 31225 A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Beko Ekolojik 31225 A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima Özellikleri

İnverter:
Nem Alma:
Yıkanabilir Filtre:
Sessiz:
Tipi:   Duvar Tipi (Split)
BTU Değeri:   12.000 BTU
Ses Seviyesi:   59 dB
Gaz Tipi:   R32
Isıtma Enerji Sınıfı:   A+
Soğutma Yıllık Tüketim:   186 kWh
Isıtma Yıllık Tüketim:   875 kWh
Enerji Sınıfı:   A++
Renk:   Beyaz
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
5.02 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • AT1 yorum
  4 beğeni
  Ali T.15 Haziran 2022
  Çok çok memnun kaldım, herkese canı gönülden tavsiye ederim.
 • HD1 yorum
  14 beğeni
  Hüseyin D.İstanbul3 Temmuz 2021
  Ürün çok sessiz vede güzel, Servis istediğim mesafeye kurmamış dış üniteyi o yüzden canım sıkıldı, beko'dan şaşma fakat VESTEL'de Güzel daha uygun fiatı,

Beko Ekolojik 31225 A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Beko Ekolojik 31225 A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaBeko 41205 A++ 12000 BTU Neo Inverter Duvar Tipi KlimaArçelik Ekolojik 12325 A++ 12000 BTU Duvar Tipi Inverter KlimaBaymak Elegant Plus 12 A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima
 Beko Ekolojik 31225 A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaBeko 41205 A++ 12000 BTU Neo Inverter Duvar Tipi KlimaArçelik Ekolojik 12325 A++ 12000 BTU Duvar Tipi Inverter KlimaBaymak Elegant Plus 12 A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima
Fiyat 11.950,00 TL
25 satıcı
13.789,88 TL
2 satıcı
11.698,00 TL
43 satıcı
12.500,00 TL
16 satıcı
Popülerlik7. Popüler Klima-3. Popüler Klima9. Popüler Klima
Ortalama Puan2 yorum5 yorum20 yorum
İnverterVarVarVarVar
İyonizer---Var
Nem AlmaVarVarVarVar
Yıkanabilir FiltreVar-VarVar
SessizVar-VarVar
TipiDuvar Tipi (Split)Duvar Tipi (Split)Duvar Tipi (Split)Duvar Tipi (Split)
BTU Değeri12.000 BTU12.000 BTU12.000 BTU12.000 BTU
Ses Seviyesi59 dB-59 dB53 dB
Gaz TipiR32-R32-
Isıtma Enerji SınıfıA+A+A+A+
Soğutma Yıllık Tüketim186 kWh186 kWh186 kWh201 kWh
Isıtma Yıllık Tüketim875 kWh875 kWh875 kWh1189 kWh
Enerji SınıfıA++A++A++A++
RenkBeyazBeyazBeyazBeyaz
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı