Beko

Beko Ekolojik 31825 A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Beko Ekolojik 31825 A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima
BTU seçenekleri:

8 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

23.950,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 36 dakika önce % Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri Stokta Satıcı: Webdensiparis.com 9,1 193 Yorum
Yorumları oku

Beko Yetkili Satıcısı

Ürün Özellikleri: İnverter, Nem Alma, Yıkanabilir Filtre, Sessiz, Tipi: Duvar Tipi (Split), BTU Değeri: 18.000 BTU, Ses Seviyesi: 60 dB, R32... Devamını gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Beko Ekolojik 31825 A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (8)

İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Beko Klimalar
Benzer Ürünler

Beko Ekolojik 31825 A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Bu ürünlerden biri olan Beko 31825 ekolojik A++ ev tipi klima Beko markasının uzmanlığıyla evde veya iş yerinde hayatınıza konfor getirir. 4 mevsim kullanılabilen Beko 31825 ekolojik 18000 BTU Inverter klima dayanıklı ve kaliteli özelliğiyle öne çıkar.

Doğaya saygılı A++ enerji sınıfı ürün bu özelliğiyle kullanıcıya elektrikten tasarruf imkânı da sunar. Kışın soğuktan eve döndüğünüzde sıcak hava üfleyerek ve yazın bunaltıcı sıcaklarda soğuk hava üfleleyerek Beko Inverter klima günün yorgunluğunu alır.

Hayatınızı kolyaştıran Beko klima zorlu hava şartlarında size tam verim sağlar. İleri teknoloji teknik donanımla güçlendirilmiş model sahip olduğu modern tasarım ile de dikkat çeker.

Mekanınızda konumlandırabileceğiniz klima uygun kullanım koşullarında dayanıklılığıyla uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Farklı mekanlara uyumlu model yaşam alanındaki hava ortamını kontrol ederek en ideal düzeyde ısıtma veya soğutma sağlar.

Böylece farklı ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek 31825 ekolojik Inverter klima 18000 BTU/h beko markasının uygun fiyatlı ve özel bir ürünüdür. Avantajlı ürün geniş ortamları bile arzu ettiğiniz şekilde serinletir. Değerlendirme amaçlı yapılan 31825 ekolojik Inverter klima 18000 BTU/h yorum ve görüşlerini incelediğinizde ürünün kalitesinden emin olabilirsiniz.

Beko Ekolojik 31825 Önden Görünüm

Beko Ekolojik 31825 Inverter Klima İle İdeal Serinlik

18000 BTU soğutma kapasitesi ile geniş odalar için oldukça ideal olan 31825 ekoloji̇k ev tipi klima modelinin ısıtma kapasitesi bu değerden biraz daha yüksektir.

Oldukça verimli çalışan ürünün ısıtmadaki enerji verimi 3,61 W/W değerinde ölçülür ki bu modelin son derece verimli çalıştığının ispatı niteliğindedir. Yaz ya da kış mevsiminde son derece yüksek bir enerji verimliliği ile çalışan Beko klima 31825 modeli A++ enerji sınıfında olup oldukça kullanışlıdır.

Beko klimanın A++ enerji kategorisinde olması sayesinde hem çevreye saygılı bir kullanım hem de enerji tasarrufu elde edebilirsiniz. Model sahip olduğu ileri teknoloji ile yaşam kalitenizi arttıracak farklı özelliklerle donatılmıştır.

Yaşam alanınızı arzu ettiğiniz ideal sıcaklığa getirebilecek 31825 ekolojik Inverter klima 18000 BTU/h ev tipi klima modelinin montajı ve kurulumu da son derece pratik bir şekilde yapılabilir.

Duvara monte edilen ürün bu özelliğiyle odada fazla alan kaplamaz. En bunaltıcı sıcaklarda bile üstün performans ve verim alabileceğiniz Beko ekolojik Inverter klima 18000 BTU 31825 modeli 2 yönlü olarak otomatik hava kontrolü özelliğine sahiptir.

Bu özellik sayesinde model içine çektiği havayı temizler ve iki yönlü olarak ortama üfler. Bu sayede yaşam alanında pencereleri açarak havalandırma yapma ihtiyacı duymazsınız.

Ayrıca modelin otomatik hareketli hava dağıtma yani diğer adıyla Auto Swing özelliği bulunur. Bu özellik havanın akış yönünü değiştirerek salınımla ortamda bulunanların konforunu artırır.

Beko Ekolojik 31825 Inverter Klimanın Öne Çıkan Özellikleri

Ev ya da iş yerlerinizde ortamın havasının kalitesini olumlu düzeyde artıran modelin çıkartılabilir filtresi kullanıcılara büyük kolaylık sağlar. Filtreyi kolaylıkla sökerek aparatın temizlik ve bakımını yapabilirsiniz.

Sessiz bir şekilde çalışan 31825 ekolojik split klima yaşam alanına huzur getirir. Inverter split klima yumuşak hava akış yönü özelliğine de sahiptir. Ayrıca nem alma özelliği de bulunan model yaşam alanınızda bulunan fazla nemi alarak en uygun miktarda nem düzeyine sahip bir ortam yaratır.

Nem alma fonksiyonu özellikle nemli havalarda imdadınıza yetişerek size büyük bir konfor sunar. Bunaltıcı derecede sıcak bir günde ortamdaki havayı kısa zamanda soğutmaya yarayan Jet Cool özelliğinden kullanıcılar son derece memnun kalır.

Ayrıca ürün, yaşam alanı çok soğuk olduğunda ortamı kısa zamanda ısıtabilen özelliğe de sahiptir. Klimanın üzerinde yer alan göstergeden anlık olarak tüketilen miktarı da gözlemleyebilirsiniz.

Akıllı çalışma fonksiyonu da bulunan cihaz, elektrik kesintisinin ardından otomatik olarak devreye girer. Model ısıtmaya ayarlandığında ürünün iç ünitesi belirli bir sıcaklığa gelmezse Beko klima odaya üfleme yapmaz.

Yeterli sıcaklık seviyesine ulaşıldığında yalnızca sıcak hava üflemesi yapan model kış soğuklarında kullanıcılarına en ideal sıcaklıkta ortamı yaratır. Bunun yanı sıra Beko klima Defrost özelliğine de sahiptir.

Bu özellikle dış ünite buzlanma yapmaz. Dış ünite üstündeki buzun çözülmesi için klima ters çevrim uygulayarak ünitenin sıcaklığını dışarıdaki havadan düşük tutar.

Güçlü Beko Ekolojik 31825 Inverter Klima

R32 gaz sistemi bulunan Beko 31825 ekolojik 18000 BTU A++ Inverter duvar tipi klima doğaya saygılıdır. Üstün hava kalitesini yaşam alanlarınıza getirirken ürün doğa dostu bir teknolojiyle donatılmıştır.

Yüksek enerji verimliliği sağlayan model en yüksek güçte çalışırken bile sessizliğini koruyarak kullanıcıya konfor getirir. Ürünün Beko güvencesiyle geliştirilmiş Inverter sistemi yaşam alanlarında sıcaklık değerlerini en ideal şekilde ayarlayarak enerji tüketim değerlerini de düşürür.

Minimal tasarımıyla çok fazla alan kaplamayan modeli odalarınıza konumlandırırken çok zahmet çekmezsiniz. Son derece kolay bir şekilde kullanılabilen modelin kumandası üstündeki tuş sistemi kolay anlaşır bir şekilde tasarlanmıştır.

31825 Beko klima ile dört mevsim kaliteli havayı evlerinize getirebilirsiniz. Beyaz renge sahip Beko ekolojik 31825 A++ 18000 BTU Inverter duvar tipi klima ile ısıtma ve soğutma amaçlı başarılı bir performans elde edebilirsiniz.

Ürünün dış ünite boyutu 77 cm x 54 cm x 28 cm boyutlarında olup iç ünitesi 99 cm x 34 cm x 21 cm ölçülerindedir. Beko ekolojik 31825 klimanın 24 saat programlama özelliği ile cihazı ayarladığınız bir saatte çalıştırabilme imkânı yakalarsınız.

Bu şekilde dışardan eve geldiğinizde odanızda serin bir ortamla karşılaşırsınız. Cihaz hakkında yapılan Beko ekolojik Inverter klima 18000 BTU 31825 yorum ve analizlerine göz atarsanız ürünün kalitesinden ve avantajlarından haberdar olabilirsiniz.

Beko Ekolojik 31825 ve 31840 Prosmart Klimanın Arasındaki Farklar

31840 Prosmart modelinde iyonizer filtre mevcuttur. Ancak bu klimanın soğutma kapasitesi 31825 Inverter klimadan az bir miktar düşüktür. Ayrıca 31840 modelinde R410a gaz kullanılır. R410a gaz 31825 modelindeki R32a gaz sistemi gibi çevreye saygılı bir yapıya sahiptir.

Isıtma ve soğutma söz konusu olduğunda her iki modelde A++ enerji sınıfı özelliğine sahiptir. Ayrıca 31840 Prosmart modelinin 4 yönlü hava kontrolü imkânı bulunur. Siz de bu ürünleri inceleyerek ideal olabilecek seçeneğe karar verebilirsiniz.

Beko Ekolojik 31825 Kumanda

31825 Inverter Klima En Ucuz Fiyat Seçenekleri

Avantajlı bir ürün olan Beko 31825 klima en ucuz fiyat seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Farklı fiyat seçenekleri arasından sizin için daha uygun ürünü tercih edebilirsiniz. İleri teknoloji ile donatılan bir ürün olmasına rağmen Beko 31825 Inverter klima modeli uygun fiyat seçeneklerinyle satışa sunulur.

Beko güvencesiyle Inverter tipi klima modelini iç rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Farklı dönemlerdeki kampanyaları inceleyerek daha cazip fiyatlarla modele sahip olabilirsiniz.

Kaliteli ve güvenli bir ürün olan 32825 Inverter tipi klima modeli hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz ürünün kullanıcı kılavuzuna göz gezdirebilirsiniz. Doğru bir tercih olacak bu dayanıklı ve sağlam ürünün tüm teknik ayrıntılarını kullanıcı kılavuzunda bulabilirsiniz.

Birinci sınıf teknik detaylarla güçlendirilmiş 31825 modeli cazip fiyatlarıyla memnuniyet vericidir. Ortamınıza kaliteli havayı getirecek ürün, güçlü performansıyla kullanıcılarını memnun eder.

Kullanışlı ve pratik ürün, yazın bunaltıcı havalarında Türkiye’nin tüm iklim koşullarında size en ideal sıcaklığı sağlar. Beko klimanın yüksek BTU değeriyle en geniş odalarda bile havanın sıcaklığını dilediğiniz seviyeye getirebilirsiniz.

Düşük enerji tüketimiyle de elektrik faturalarınızı düşüren modelin kullanıcı dostu özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Ürünü sevdiklerinize satın alabilir ya da kendiniz için tercih edebilirsiniz. Beko Inverter klimanın üstün performansının keyfini sürmek için modeli hemen şimdi sipariş edebilirsiniz.

Beko Ekolojik 31825 A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima Fiyat Analizi

Beko Ekolojik 31825 A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Beko Ekolojik 31825 A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima Özellikleri

İnverter:
Nem Alma:
Yıkanabilir Filtre:
Sessiz:
Tipi:   Duvar Tipi (Split)
BTU Değeri:   18.000 BTU
Ses Seviyesi:   60 dB
Gaz Tipi:   R32
Isıtma Enerji Sınıfı:   A+
Soğutma Yıllık Tüketim:   250 kWh
Isıtma Yıllık Tüketim:   1270 kWh
Turbo Mod:
Uyku Modu:
Zamanlayıcı:
Enerji Sınıfı:   A++
Renk:   Beyaz
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler

18000 BTU Klima A++ Klima Beyaz Klima İnverter Klima Split Klima Sessiz Klima

Ortalama Puan
5.0 2 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Beko Ekolojik 31825 A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Beko Ekolojik 31825 A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Beko Ekolojik 31825 A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaArçelik Ekolojik 18325 A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaBeko ProSmart 31840 A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaBaymak Elegant Plus 18 A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima
 Beko Ekolojik 31825 A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaArçelik Ekolojik 18325 A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaBeko ProSmart 31840 A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaBaymak Elegant Plus 18 A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima
Fiyat 23.950,00 TL
8 satıcı
24.889,00 TL
15 satıcı
Fiyat YokFiyat Yok
Popülerlik1. Popüler Beko Klima9. Popüler Klima--
Ortalama Puan2 yorum-1 yorum
İnverterVarVarVarVar
İyonizer---Var
Nem AlmaVarVar-Var
Yıkanabilir FiltreVarVar-Var
SessizVarVar-Var
TipiDuvar Tipi (Split)Duvar Tipi (Split)Duvar Tipi (Split)Duvar Tipi (Split)
BTU Değeri18.000 BTU18.000 BTU18.000 BTU18.000 BTU
Ses Seviyesi60 dB60 dB-60 dB
Gaz TipiR32R32--
Isıtma Enerji SınıfıA+A+-A+
Soğutma Yıllık Tüketim250 kWh250 kWh-284 kWh
Isıtma Yıllık Tüketim1270 kWh1270 kWh-1445 kWh
Buz Çözme---Var
Turbo ModVar--Var
Uyku ModuVarVar-Var
ZamanlayıcıVarVar-Var
Enerji Sınıfı---A++
Enerji SınıfıA++A++A++-
RenkBeyazBeyazBeyazBeyaz
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı